4775
  • Shep
    #3214
    a repülős nekem se tetszett, de végigvergődtem magam rajta és nem bántam meg, és a véleményem az, hogy az eddigi egyik legjobb ha nem a legjobb háborús fps.
  • ddd
    #3213
    szerintem ezzel: http://nfsu2online.uw.hu/ a mohpa is működik
  • Negwar
    #3212
    VÁÁÁÁÁÁÁÁ! Kész ennyi volt a ez a játék szörnyen elbaszták az egyik pályát : konkrétan a repülöset. IIIIIgy elbaszni az irányitást és ha nagy nhezen becélzok valamit még akkor se fogja a golyó egyszerüen csapnivalo :(((((((((((((
    Mikor sikerült megtalálnom a külsö nézetet gondoltam hátha könyebb lessz, de neeeeeeeem, még roszabb lett mint volt!
    amugy minden olyan jóól kezdödött :S
    és csak uninstal lett a vége...
    (csak az én véleménym lehet másnak majd bejön a pálya,de engem most visznek a zártosztályra miatta)
  • Petyusz
    #3211
    Sumi!
    A klaviatúrán jobboldalt lent a van négy 1mástól eltérő irányban mutató nyilas billentyűzet! na amikor rádordibál a muksó akkor nyomd le a bal oldali nyilat és elkűldöd a sorstársaidat őrködni!!!
    A multis kérdésre én is kiváncsi vagyok, mert nekem se megy!((
  • Punkerwork
    #3210
    vedd meg és ne warez-olj :)
  • Ghost_Matrix
    #3209
    Van már megoldás a mohpa multira???
  • Ombika
    #3208
    De neki megse ugyhogy ertelmes valaszt ker!
  • Wukifi
    #3207
    Ez csukott szemmel is megoldható probléma
  • sumi
    #3206
    hali.help!!!a gyakorlotéren az aknavetős feladat után elakadtam...dirigál a segfej de nem tom mit akkar...left arrow,v ilemsmi van kiirva,meg a jobb felső sarokban a balodali kockában van 4 egymás felé mutató nyil.....help!!!Köszi
  • Shep
    #3205
    ne izgulj ha nem megy elsőre én legaláb egy félórát tököltem mire rájöttem, hogy a bombázókkal kell csak foglalkozni, azután már pár próbálkozás után sikerült a dolog, persze káromkodtam egy sort, de hát ez benne van, pedig hányszor megfogadtam, hogy nem fogok játék közben sem káromkodni /egyébként nem szoktam/
  • grebber
    #3204
    Kösz megnézem.
  • Ombika
    #3203
    Most szedtem le van hozza patch vagy ahogy kijott a game tokeletes?
  • Shep
    #3202
    ne a löveggel lőj, hanem a gépágyúval, és jönnek jobbról zuhanórepülésben zérók bombázni /medimumban kb 6/ na azokat lődd le. a többit csak néha néha.
  • grebber
    #3201
    ÁÁ szétvet az ideg valaki mondjon valami jó tektikát vagy hogy hogyan lödözzek a repteres pályánál az útolsó lövegfegyvernél!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mindig lebombáznak de már vagy 10000000x keztem újból.
  • Davidsned
    #3200
    Nagy polyén
  • o0tomy0o
    #3199
    Hellóka! Segítségeteket kérem, olvasgattam vissza de nem volt erőm, így csak felteszem. . . nos elakadtam a játékban: olyan hogy egy falakkal körülfett "folyosón" kellett menni és a végén volt egy "katlan" ahol szemben van egy géppuskás állás, felette egy híd és egy vonalban jobb és bal oldalt fent a hegyfalakon van egy egy őrtorony ahonnan ugyancsak géppuskával jönnek, ráadásul sosem fogynak el az ellenséges katonák és nem tom mit kell csinálni, jah és egy gép köröz folyamatosan felettünk. . . a pálya címe egyébbként: Village- Bridge barricade. . . . SEGÍTSETEK!!!!!!
  • Csuhai G
    #3198
    Ez teljes magyarítás?
  • panther112
    #3197
    Sziasztok, az normális dolog, hogy a köv összeállítású gép csak 800x600on vigye totál min grafikával a játékot, és még így is folyton szaggasson (a demot): ASUS Radeon 9600pro 128mb vid kar, P4 2,8 GHz proc, ASUS P800 delux alaplap, 512 memória 400Hz, Samsung 173P tft. Direct x... mindenből a legújabb van fennt. Amúgy megjeleníti a max grafikát 1280x 1024en is, csak úgy már irányíthatatlan. Igazából, ahogy nézegettem a felbontástól függ, hogy mennyire bírja. azért is meglepő, mert uezzel a géppel most játszottam Men of Valort max graf, 1280x1024en, és semmi gond nem volt. Egyszerűen nem értem mi lehet az oka, de ha a demot se bírja minek töltsem le a fullt, nem annyira kicsi a mérete...
  • CUCLI
    #3196
  • Maffya
    #3195
    Srácok! Létezik a game-hez magyaritás?
  • Davidsned
    #3194
    Hát ez van meg nekem is. Akkor nem értem miért mondja h pecselés előtt rakjuk vissza az eredeti exe-t.
  • [VS]Thomas
    #3193
    http://dl.gamecopyworld.com/?d=2004&f=rld-mpp1!rar
  • Davidsned
    #3192
    Jahj most nézem nincs original exe-m (pecseléshez). Tudna valaki küldeni vagy linket adni?
  • Csuhai G
    #3191
    Mit csináljak azon a pályán ahol reggeledik a dzsungelben (éjszakai pálya után) és 100000 teherautó jön + rengeteg japán a dzsungelben? 3 társam van, a japánok vannak vagy 100-an (ha nem 200-an)!!Nincs valami jó taktika vagy valami?
  • PeeTeR
    #3190
    ja es az alapjatek, szoval nincsen patchelve!
    (szivesen)
  • Davidsned
    #3189
    Mondjuk ez a 64 mega azért kicsit húzós, ha úgy vesszük, h a COD 1.4-es pecsje volt 30 mega.
  • Davidsned
    #3188
    Nah végülis megtaláltam a pcdome-on. Elég friss a hír (tegnapi):

    "Javítja az egérrel kapcsolatos gondokat, a dedikált szerver processzorhasználtságát csökkenti, a 999 Ping Bug-ot, a Spawn Code Server Hitching-et és több különböző egyjátékos gondot is kijavít."
    A fájl 64 megás.
  • Gorcsev Iván
    #3187
    én is a krekket várom
  • Gabyee
    #3186
    van olyan????
    azt nem tudod véletlen miket javít?
  • Davidsned
    #3185
    1.1 es pecshez pls valaki egy linket!
  • Davidsned
    #3184
    A töltés nálam is hosszú :(
  • Davidsned
    #3183
    Nekem 512 ramom van meg mondjuk egy gyengus 2 gigás celeron, mediumon csak néha lassul egy picit.
  • Gabyee
    #3182
    mér=már
  • Gabyee
    #3181
    Köszi,akkor mér csak egy kis ramot kell felhajtani:D
    Amúgy most hogy írod,nekem még kurva hosszú ideig is tölt egy pályát!
    Reggel is bekaptam "pár" falatot amíg töltögetett:-
  • PeeTeR
    #3180
    1024*786 very high detial, 2.0 shader, vsync, decals - minden szar maxon van es tokeletesen megy a jatek, es meg keveset is tolt.
    1GB RAM mellett
  • PeeTeR
    #3179
    DC++
  • Gorcsev Iván
    #3178
    Sziasztok !!!
    Tudna nekem valki adni 1 működő 1.1-es krekket?????

    A gamecopyrol amit letöltök azzal nem müxi!
  • Gabyee
    #3177
    Hát Én is lentebb vettem már a részletességet,de egy X800Pro birtokában ez kellemetlen látvány:P
    Tuti hogy a ram a kevés néki:(
  • manuszka
    #3176
    hmmm akkor érdekes a játék kezdete:DDD
  • Glpetyus
    #3175
    Debizony...csak ugye mai fiatalok--->türelmetlenek...már egyből quickload :)