4775
  • gery88
    #3254
    Egy kérdés:
    Nem tudjátok, mikor jelenik meg a sima változat(amiben nincsenek extrák)?
  • Csuhai G
    #3253
    Ezt is megoldottam :)
  • Csuhai G
    #3252
    Amúgy ez az első tankos pálya (az előző pályán is volt tank, de az nem lőtt rám)
  • Csuhai G
    #3251
    Segítség kellene! Ott tartok, hogy beértem egy faluba ahol rengeteg japán van. Ez nem is lenne nagy baj, de ott van náluk egy tank és mindig szétlő, felrobbantani pedig nem tudom! Mit kell itt csinálni?
  • Gorcsev Iván
    #3250
    sziasztok miért van az hogy a MOHA pac.ass. lemezen lévő krekket nem engedi kicserélni ,azt irja ki, hogy írásvédett. Mi a megoldás , találkozott már ilyennel valaki??
  • Csuhai G
    #3249
    Megoldottam
  • Csuhai G
    #3248
    Elakadtam :(! Ott tartok, hogy a dzsungelben megöltem három kicsi falut, utána elkocsikáztam és ahol kiestem a kocsiból lelőttem mindenkit és nem tudok semerre se menni! Van a kapuban egy tank ami lő valamit de amikor felrobbantottam, akkor is lőtt és elálja az utat! Valaki tudna segíteni?
  • Shep
    #3247
    A gépágyúval apró sorozatokat lőve pontos célzással szeded őket, aztán ha lefogyott belőle a lőszer hátrálsz és mindíg ott segítesz ahol éppen kell.
  • Torta
    #3246
    Lehet, hogy már kérdezték, visszaolvastam jópár oldalt, de nem találtam megoldást a problémámra :)
    Szóval elakadtam az egyik pályán. Egy dombot kéne megvédenem. Az ellen jön ezerrel, a lőszerem is gyorsan elfogy, de ők nem fogynak. Van valami tippetek?
  • Shep
    #3245
    nekem jó bár én dna-t használok
  • Mr Manson
    #3244
    azzal is...legalább is nekem
  • Shep
    #3243
    4.12b
  • Morphin
    #3242
    Hello !!!!
    Jonak tűnik a game.De nekem az emberek pirosak meg "sárgák"
    A vid.karim Ati9600.Ez még bírja a játékot elvileg.Milyen driver kell leszednem hogy jo legyen????
  • Csuhai G
    #3241
    És engem is
  • Gelli
    #3240
    intelligence és pop-up windows
  • Danecay
    #3239
    Ez engem is érdekel
  • deicide
    #3238
    úgy látszik ma mindenki iskolába..vagy dolgozni van:((

    hogy lehet kikapcsolni ai információs szart...mert alig látok tölle bármit..(nem gyözöm nyomkodni az "f" betüt...(((((!!!
  • deicide
    #3237
    Készült már a gammához Magyarosítás...?
  • Danecay
    #3236
    Hát nem tudom, lehet, de akkor kérdezemazt, hogy honnan dudjam, hogy mikor vérzek, vagy esetlegminden egyes találatnál, de akkor az meg elég hülyén jön ki, hogy minden egyes bekapott találat után nyomkodni kell a "B"-t, kicsit valószínütlennek tűnik. Nem tom, hogy be van e állítva a menüben a player bleeding , de minden esetre amikor a "B"-t nyomtam ugyan úgy feltöltötte a doki az életemet 100%-ra, mint ha a "H"-t nyomtam volna, annyi különbséggel, hogy nem szurit kaptam, hanem kötözést, és ugyan úgy elvett a ápoláskérési lehetőségemből 1-et.
  • deicide
    #3235
    Készült már a gammához Magyarosítás...?
  • AnuluWork #3234
    Köszi!
  • Don Vito
    #3233
    Sziasztok! Leírná valaki annak a hozzászólásnak a számát, amely azt a problémát orvosolja, mely szerint (crackelve) nem indul a program, csak szabálytalan műveletes hibát ír ki? vagy tudnátok egy másik crack elérhetőséget adni (amely nem a 9,28 megás)? a dvd-s változatom van meg. Előre is köszönöm. otthon nincs netem, a munkahelyen meg nincs időm végignézni a hozzászólásokat.
  • hiba
    #3232
    Javit valamit a patch az fpsen foleg lerobban ego jarmuvek kozeleben?
    Mert amot nalam ott muvel az szanalmas :(
    Mohaanal volt ilyen csak akkor meg kisse gyerebb gepen...
  • :)
    #3231
    Na a restartra megvan a megoldás tegyétek fel az 1.1-s pecst, krekkeljétek, és már nem fog restartolni
  • :)
    #3230
    sziasztok! valakinek volt még olyan gond hogy játékinditás után restartolt a gépe ? vki mondja pls mi az orvosság... thx!
  • Shep
    #3229
    hát ha jól tudom a B alapból az a bandage vagyis bekötözi elfolytja a vérzést, vagyis ha beállítottad a menüben, hogy player bleeding akkor ha nem nyomod a B-t akkor elvérzel, vagyis saját magadnak nyomod el a vérzést, valószinüsítem, hogy te nem kapcsoltad be ezt a lehetőséget, és ezért ilyenkor a doki csak kötözget egy kicsit, a másik meg amolyan turbó szuri amitől még a halott is táncra kél.
  • Csuhai G
    #3228
    Erre én is kíváncsi vagyok :)
  • Danecay
    #3227
    Lenne egy LAMA kérdésem. Mi a különbség, abban, hogy a dokitól kötözést kérek "B" vagy ha szurit "H". Azt hittem, hogy az egyik 100%-osan feltölti az életemet és kevesebbszer lehet igénybevenni, míg a mási, tölt egy bizonyos %-ot az életedre viszont ezt többször lehet használni, de mint kiderült nem így van, de akkor mi a különbség a 2 között?
  • Bluntside
    #3226
    Annál a résznél van amikor a repülőteret foglalod vissza és közben hallani a pilóták közötti rádiózást. Két mondatra figyeltem fel (lehet hogy több is van):

    1. "This is Red 5. I'm goin' in!" - Ezt Luke mondta az EP 4-ben amikor először repül be a Halálcsillag árkába, és ezt mondja az egyik pilóta a másiknak is.

    2. Ezt nem tudom angolul idézni, magyarul valahogy úgy szól: "Te foglalkozz a vadászokkal, enyém a torony". Szintén az előbbi filmben hangzott el.

    Nekem bejött, hogy a kedvenc filmem felé tesznek a készítők egy gesztust.
  • dr Kotász
    #3225
    Nekem ne mondd...
  • ent
    #3224
    Bizti
  • dr Kotász
    #3223
    Nem.
  • AnuluWork #3222
    Mik is voltak azok? Sajnos csak a gyilkolásra figyeltem ...
  • ent
    #3221
    Ehhez a verzióhoz (mármint MOHAA) is lehet használni a the all-seeing-et?
    Van már egyáltalán multi szerver ehhez a gémhez?
  • Glpetyus
    #3220
    Attól függetlenűl ezen simán futnia kéne,ha nem is 1280-ban...
  • panther112
    #3219
    Köszi, bár a hír kissé lehangol :) nem is annyira emiatt a játék miatt, hanem h valszeg a brothers in arms sem fog menni...
    Men of Valor multit játszott már valaki, nekem az megy a gépen, de nem fogadja el a key-t azaz használatban vant ír ki :(((
  • grebber
    #3218
    Na én itt fogok elmebajt kapni nem máshol.
  • cosmo72
    #3217
    Udv mindenkinek. Latom hogy tobbeknek nem indul el a jatek az intro betoltese utan es kerdesukre, hogy mi a problema nem lattam valaszt.
    Sajnos en is ilyen gondal kuszkodom, de nekem ujra indul a gep es utanna az xp kiirja, hogy bazi nagy hiba kerult a naploba.
    Ha valakinel jelentkezett ugyan ilyen problema legyszives irja mar le a megoldast (mar ha van). Egyebkent csak egy 1.2 Mhz-en futo pricim van es a minimum 1,5 - lehet hogy ez a baj. Epito jellegu otleteit mindenkinek szivesen latom.
    Elore is koszi!
  • Bluntside
    #3216
    Nem tudom volt-e már, de másnak is feltűntek a repülőtér visszafoglalásos pályán a Star Wars-os utalások...?
  • insp
    #3215
    RAM-ot zabálja keményen. 512 még nem az optimum neki.