4775
  • hofitom
    #3294
    Köszi! Este kipróbálom, de szerintem ez a legszarabb része a játéknak eddig.
  • dr Kotász
    #3293
    Hmm... ez kísértetiesen emlékeztet a Half-Life 2 liftes bugjára...
  • torrente
    #3292
    Bocs ha már kérdezték: egy nőt kell követni a liftig. Ahogy odaérünk nem fagy le a játék, de egyszerűen nem lehet mit csinálni. Van valami ötletetek?
  • Bullet
    #3291
    Repülős részhez:
    A rombolón és a repülőgép-hordozón lévő önvédelmi fegyvereket kell kilőni. Utána a romboló félig elsüllyed a hordozó meg lángokban áll.
    Itt tartok és idegbeteg vagyok.
    Utánna követnem kellene a kollégákat a saját anyahajóhoz. DE MERRE?
    Mert, ha követem azt a két buzit, akkor egyszer csak a repülő leáll, nekem meg annyi.
  • hofitom
    #3290
    Na írni meg elfelejttettem. Robban - helyesen
  • hofitom
    #3289
    Már mint milyen utolsó? A pálya? Nem tudom mert itt abbahagytam a gamet. Nem tetszik a repülő irányítás + szerintem még BUG-os is. Rászórtam mindent az anyahajóra és még csak fel sem robann. Az előző pályák iszonytatóan jók ez meg egy kalap szar. Szerintem
  • bfocus
    #3288
    igen már a kezemben van a balta!!
  • dr Kotász
    #3287
    Jaja, nálam 50 fps-nél is megvan ez a kis késlekedés.
  • Boroskóla
    #3286
    Ez a tized másodperc amit mondasz engem rohadtul idegesít mert célzásnál már ennyi is elég.És hiába megy 35 Fps fölött még akkor is nagyon érezhető a dolog.
  • Ewergo
    #3285
    Emberek, nem tom h. ez a "lágy" egér mozgás másnál is jelentkezik? (gyors mozgatásnál kb. tizedmásodperc késést produkál) Az optionsban meg aztán irtóra (hajókázik) a kurzor. Egyes gaméknál ezt be lehet állitani, kikapcsolni. Technikailag kicsit hajlik a COD felé. Amugy kira a stuff.
  • AnuluWork #3284
    Még mikor volt ftpm, leszedtem egy all level accesst a repülős pálya miatt. Nos, nekem úgy tűnt, hogy az az utolsó. Ez igaz? :(
  • ent
    #3283
    A betegeket odaviszed a dokihoz [F] gomb felvesz [F] gomb letesz mellette oszt uzsgyi kifelé a hajóból!
    A balta a kezedben van már?
  • Glpetyus
    #3282
  • smaki
    #3281
    Sziasztok!
    Szinte még a játék elején, a rádiantenna felrobbantása után a következő pálya betöltésétől szinte nullára lelassul a játék (szaggat).
    Van valakinek valami ötlete, hogy mi lehet a gond. A gép bika és az előző pályákkal nem volt semmi gond.

    Köszönettel!
  • bfocus
    #3280
    valaki!!!!
    mit csináljak?még az elején tartok,ott hogy a hajó belsejében vagyok,felrobban minden és az iránytű egy orvoshoz vezet és kiabálnak hogy segitsek,de nem tudom mit csináljak?
  • DONGUBA
    #3279
    az egy dolog gondoltam csak hiaba veszem fel a bombat egyszeruen nem talalom sehol az a baj:(((
  • hofitom
    #3278
    Figyi, ki kell ugrani az ágyuból mert lelőnek. Sokáig lődözöl aztán egyszer csak kilell ugrani mert jönnek a zerok
  • hofitom
    #3277
    Kinek van a repülős pálya utáni mentése medeium fokozaton? Szerintem ez a repülős rész eléggé tré lett
  • Gabyee
    #3276
    menj be az épületbe és helyezd fel a bombát az egyik gépjárműre(használat gomb)
    ezután "fogd a macskát és futás":D
    a ketyegő órára azért figyelj
  • DONGUBA
    #3275
    Nincs ott semmi tank csak ket auto bent az epuletben
  • Davidsned
    #3274
    Amikor felveszed a bombát, azzal a tankot kell felrobbntani (vagy vmi hasonlót).
  • DONGUBA
    #3273
    sziasztok nem lehurrogni de amikor az elejen a gyakorlopalyan ott vagyok hogy felveszem a kisasztalrol a bombat ezek meg ott gugolnak es lonek mit kell csinalnom???
  • AnuluWork #3272
    Túl alacsonyan van, amikor betöltődik? (Bug)

    Az az utolsó pálya?
  • Gunner
    #3271
    Van egy kis gondom, de inkább a bratyómnak. Van ez a repcsis pálya, ahol zero japán gépeket kell lelövöldözni. Azt hiszem szétlőtte már a gépeket és most a pálya másik felén van dolgva, de senki nem lő lá, senki nem robbant oda neki és megfexik a csávesza... ez ilyenkor normális? Avagy kikéne várnia a következő jelenetet, esetleg itt a vége a missziónak és jön a következő érdekesség? Help please :)
  • Csuhai G
    #3270
    Nekem nem volt még ilyen...
  • Preryfarkas
    #3269
    Sziasztok Srácok!!!
    Éppen elkezdtem volna a játék telepítését amikor hibaüzenet érkezett. A Windows nem találja a Medal of Honor Pacific Assaulttm_Code.exe file-t. Gondolom már másnak is jelentkezett a probléma, mi a teendő?
  • dolfy #3268
    Isten b... meg a seggednél fogva hát van nálatok hanyas mert lebontalak és ha leteszed majd újra felhívlak teeeeee hülye teeeeeee.
    Nincsen még!!!!!!!
  • scheri
    #3267
    Nem tudja valaki hogy miért indul újra a gépem akkor amikor indulna a játék?
  • Duddits
    #3266
    Huzzál már a fenébe! Az Underground 2 topikba is beírtad.
  • Nadi
    #3265
    Cső!Nem tud valaki segíteni abba, hogy msnbe hogy lehet mikrofonon keresztül beszélni.Mindkettőnknek van mikrofon és ugyanaz a verzió van fenn.
    Előre is kösz
  • Duddits
    #3264
    HellO!

    Kell eredeti serial tudj neten menni? Mert most töltöttem le a boritóját és rajta van a serial Tehát ha ez így van az erdetinél is (és szerintem így van) akkor csak bemész a boltba, felirod a serialt és kész. :-)
  • nagykispeter
    #3263
    Mindjárt az elején a hajón mit kell csinálni mikor odaviszem a pasit az orvoshoz az továbra is csak a másikat gyógyítja baszik rá hogy odavittem a beteget
  • AnuluWork #3262
    A repülővel gondoltam! :)

    Szétlőttem a szigetet, de ezzel a hajós résszel nem boldogulok.

    Lassan már itt tartok ...
  • dr Kotász
    #3261
    Használd a tengeralattjárót.
  • AnuluWork #3260
    Az anyahajó elsüllyesztéséhez (meg a rombolóéhoz) milyen tippetek volna? Melyiknek mi kell? Torpedó vagy bomba? Hány darab?
  • kcsbubi
    #3259
    9S5V-8WAZ-RMRV-CST5-HRLD
    5X99-T8RX-24UD-LYHC-DRLD
    V8ZR-SLWR-DJBC-X9GC-MRLD
    HD7F-ZU4G-CQTV-6ZBG-4RLD
    SNLU-BAMU-LP3L-KSFE-JRLD
  • bitubo
    #3258
    ITT-EGY-CDKULCS-NEKED
  • KaOz
    #3257
    Hi all!!!
    Tud valaki egy cd kulcsot adni?Előre is köszi
  • R9
    #3256
    helosztok!kiakasztottam hl2-őt,most jön a pa!magyarosítás létezik már?ha igen honnét tudom leszedni?
  • tiroxine
    #3255
    Valaki tudna nekem küldeni egy a "Henderson Field - Dive Bombers" utáni autosave-et, vagy a repülők lelövése utáni quicksave-et? Ja, és medium nehézségi fokozaton kéne. Nem akarom, hogy szétverjem a billentyűzetemet. :)
    Előre is köszönöm annak, aki elküldi!!

    címem: [email protected]