4775
  • Nahar
    #3334
    Ti h tudtok MULTIZNI??? Single-ben a repülőtéret h lehet megcsinálni?Amikor a 3 Hangárt kell bevédeni! Segítsetek légyszi!
  • Nacho
    #3333
    re!

    na, regeltem magam a mittóménhol és leszedtem a patceht, de:
    -a patch után nem indul a game, "rossz cd" -> ujra crack -> nem talál egy .dll file-t... valami granny**.dll

    reinstall? :S vagy egyébb tipp?
  • antijedi
    #3332
    bolti verzsön
  • Nacho
    #3331
    hi all!

    lenne egy kérdésem: mi kell az online játékhoz? origi cd, stb...?
    előre is köszi!

    na pacsy!
  • rekettyes
    #3330
    ja mert a kartyat lecserelem egy radeonra amivel mennie kell
  • rekettyes
    #3329
    Geforce 2 GTS 32MB-tal nem indul el.
    Ami gyenge pont meg nalad is, az a Ram, majd holnap leirom elindult-e 256-tal.
  • ent
    #3328
    Ez a legnagyobb gáz a gémben! Én nem látok semmit, vagy épp egy óriási szikla mögött mozgok és a szemét ellenség meg tudja hogy hol és merre mozgok!!!!
  • berlinboy6329
    #3327
    Én mediumon nyomom(kivétlesen mert eddig mindent easyn vittem)de így iss elég bruta. jó gém csak azt nem szertetem ha célzok(alt)akkor belelövök egyet a fsdziba és nem tom miért leguggol amir aszzem hogy kilöttem a csávót erre feláll oszt meglő.Nincs vmi patch vagy javítócucc hozzá?És még 1:ezen lehetett volna javítani.mondom

    jungelnél vagyok lapulok a gazba oszt a japcsi kergetni kezd. de semmit nem látok ez meg még az egeret is kiszúrja. Én nem látok semmit amikor lőni próbálok csak azt hogy mindjárt lelő mert életem sincs.
  • ent
    #3326
    Én hardon nyomom de szó szerint 5 percenként f9! Újrakezdem mediumon, pedog már vagy 10 pályát megcsináltam!
  • hofitom
    #3325
    mediumon de így is eléggé brutál. Realisticen nem biztos, hogy kipróbálom. Szigorúbban rám néz egy japi oszt megdeglek
  • nagykispeter
    #3324
    A vid kártya biztos hogy gáz egy ismerősömnek sem indult el vele,de kitudja!
  • nagykispeter
    #3323
    Valaki tudna-e segíteni a végén járok mikor felrobbantom az ágyúkat és a többiek beülnek egy dzsipbe csak kiabálnak valamit aztán jön egy nagy bombázás és vége!Sehova nem tudok menni amerre mutat a nyíl ott el van barikádozva.
  • DJ RX7
    #3322
    működne egy ilyen gépen?:AMD Athlon 1400mhz,256 DDR Ram,ASUS Geforce 2 64 mbram,és az alaplapon a busz 300mhz
  • GiGa master
    #3321
    hy all
    valaki nem tudja hogy hol vannak a SEVÉK???előre is köszi!
  • atwe
    #3320
    Ém a realistiken nyomtam 5pályáig jutotam
    elég jo lett
  • Shep
    #3319
    mediumon nyomtam végig, hardon ultra brutál lehet.
  • ent
    #3318
    KI MILYEN NEHÉZSÉGI FOKON NYOMJA?
  • Sheva
    #3317
    megtudná vki mondani vagy egy linkel megmutatni hogy honnan tudnám letölteni a gamét!!!!!!!!???????
  • Nahar
    #3316
    Pár napja raktam fel ,és h lehet MULTIZNI??????PLZ segítsetek
  • rekettyes
    #3315
    asszem a Hidden and dangerous 2-hoz is 512-t irtak megis siman ment
    nekem
  • rekettyes
    #3314
    de nem feltétlenül a ram lassítja be
  • hofitom
    #3313
    Ja 512 minimum kell neki. Azon játszom 600*800-ban és közepes texturával de így is öléggé lassú
  • Boroskóla
    #3312
    Próbáld ki, de valami iszonyat lessz ne számíts semmi jóra.
    Én 1 giga rammal vittem végig, de így is mikor meghaltamm valahol,( elég sokszor előfordult ) elég sokidőbe telt a vissza töltés.
  • rekettyes
    #3311
    valaki kipróbálta már 256 rammal? mindenképp kell neki az 512?
  • Creator
    #3310
    THX!
    Közbe visszaolvastam, ahogy látom másnak is volt ez gond. Nem a feladat végrehajtása a nehéz, hanem rájönni hogy mi a feladat!
  • [Walaki]D`Lair
    #3309
    Na felraktam...de asszem halasztom januárig, mert nem bírja a videokártya....:((
  • SinClaiR
    #3308
    ott az egyik szobában van egy balkta, azzal be kell törni az ajtót, vagy ha már otttúljutottál, akkor egy vagy két jajveszékelő embert kell az orvosiba vinni. És akkor kimehetsz.
  • Gbr
    #3307
    A játék elején,miután a Japcsi gépeket lelőttem berkerülök egy hadihajóba valami uss virginia vagy hasonló,ott mit kell csinálni vannak ott csapok asszem mindet eltekertem de igy is meghalok.
    HELP!
  • ranGer2
    #3306
    Egy kicsit hamar megakadtál hallod :DDDD mi lesz később? :D
  • SinClaiR
    #3305
    csak a balra gombal kiadott parancs vonatkozik rád, a többit a többiek kiáltják. Tehát a a csapattársaid kiabáltak már, akkor nmyomd meg a bal kurzort. Nem a balra mozgást, hanem a bal kurzort.
    És akkor jó lesz.
  • Creator
    #3304
    Mivel az emberek nagytöbbsége csak töri az angolt, igy természetes hogy várja a magyarosítást. Mivel én is ebbe a cipőbe járok ezért pl. iszonyatosan utálom a játékok elején a kiképzős részeket, de itt ezt nem lehet megkerülni. Mi a bubánatot kell csinálni, akkor amikor az autó robbantás, gránát dobálás, géppuskázás, aknavetős rész után valamit vartyog az örmester és jobb oldalt fent kockák jelennek meg nyilakkal? Már próbáltam minden irányba mozogni, de csak vár egykicsit és visszatölti az utolsó mentést. Valami csapat irányitásról van szó?
  • Maffya
    #3303
    Igen?
  • Maffya
    #3302
    Igen
  • kryst
    #3301
    Van már ehez a játkhoz magyarosítás már?
  • Bullet
    #3300
    Na végigvittem. Meg vagyok elégedve.
    A repülős rész eleinte gáz volt, de megszoktam az írányítást és ment remekül. (Először az anyahajót kell kilőni.) Az a rész ahol fel kell robbantani a bunkert és utána onnon vissza kell verni a japánokat és közbe megszólal a zene, az nagyon ott van. Azt ott lesz vége és mindenki meghal. Majdnem
  • tiroxine
    #3299
    De nem megy tovább, visszatölti az előző mentést.
    Hogy lehet ez?
  • SinClaiR
    #3298
    Folytasd tovább, ott meg kell halni.. így megy tovább a történet
  • tiroxine
    #3297
    SPOILER

    Itt akadtam el, a D-Day részen



    Felrobban járgány, utána ordítják, hogy "get the hell away from the track", próbálok elmenni onnan, pár másodperc múlva meghalok.

  • AbortRetry
    #3296
    quick save utána quickload
  • torrente
    #3295
    Nem véletlenül, hisz ez az, csak én barom összekevertem a 2 játékot! Nem én játszom; ismerősöm kérdezte. Tudod a megoldást?