4775
  • Csuhai G
    #3416
    De a hangulat az nagyon király!
  • pinehead
    #3415
    sztem egyáltalán nem olyan nagy durranás, mint írták
    töltési idő no comment, főleg hogy a pályaméretek nevetségesek, és annyira nincs telepakolva, hogy indokolt lenne ez az idő, az AI-sztem nem létezik, graf meg idejétmúlt a mai nagy nevekkel egy szinten nézve...
    nekem csalódás eddig.
  • grebber
    #3414
    Ez a repülővel hajó bombázás kiakaszt.
    Képtelen vagyok megcsinálni mert mire eljutok oda 30-as a repcsim "életereje".Azt án még jön 3 ellenséges repülő.

    Ti hogyan csináltátok meg?
  • Skynet
    #3413
    Lehet a warezváltozattal valahogy neten nyomulni?
    Thx!
  • autoszimulator
    #3412
    lécci segítsetek. ti hogy keltettétek életre? mindig hibát ír ki, azt amit lentebb írtam
    pleaseeeee
  • GrimReaper78
    #3411
    shader 2.0
  • autoszimulator
    #3410
    hi

    nekem vcan egy 3,5 gbos fájlom, rémegyek a setupra, s kér vmilyen medal of honor pacific assaulttm_code.exe fájlt. Ez megvan, külön elindítom, beírom a kódot, és semmi. 5let? köszi a választ...
  • PlaTina512
    #3409
    Azért kössz a segítséget!
  • AmadeusHU
    #3408
    Csak az nem mindegy hogy shader 1.0-án vagy shader 2.0-án futtatod.
    Óriási különbség van a kettő között
  • GrimReaper78
    #3407
    idézet a readme-ből:

    Medal of Honor Pacific Assault has been tested with the following
    3D video cards under Windows 2000 and Windows XP:

    ATI Radeon 8500, 9000 Pro, 9200, 9500, 9600, 9700, 9800
    ATI Radeon x300, x600, x800
    Nvidia GeForce 3, GeForce3 Ti 200
    Nvidia GeForce4 Ti 4200 with AGP8X, GeForce Ti 4600, GeForce4 Ti 4800 SE
    Nvidia GeForceFX 5200, 5300, 5500, 5600, 5700, 5750, 5800, 5900, and 5950
    Nvidia GeForce 6800

    While other cards that fully support DirectX 8.1 may work well,
    they have not been tested.
  • GrimReaper78
    #3406
    botorság... nekem AMD XP 1800+, 512MB ram (igaz DDR, de csak @266Mhz) és GF 5900XT 128MB a konfig és vígan szárnyal 1024*768-ban, mindenféle szaggatás nélkül, minden vizuál fullon van. ja, és nemtom, milyen 5-6 perc betöltési időről beszélnek itt egyesek, nekem max 2 perc, a quickload meg 20mp...
  • GrimReaper78
    #3405
    nem kapcsoltad ki véletlenül az options menüben a HUD-ot?
  • kohl
    #3404
    Sziasztok!
    Nekem Geforce4 MX 440 van.
    Azt, hogy lehet el intézni, hogy ne pattogjon, hanem elinduljon végre. Azt mondja aza baja, hogy a kártya nem használja ki teljesen a dx8.1-et. Talán némi fájlcsre árán elérhető a kívánt hatás, hogy ne kelljen neki teljes 8.1 támogatás.
    Ugye nem kell lecserélnem a VGA kártyám???
  • Gabyee
    #3403
    sajna kell néki az 1GB ram:(
    nekem 512 nagyon swappolt,meg 5-6 perceket töltögetett.
    1GB-al 1.5 perc:P
  • Ian Molby
    #3402
    Sziasztok!

    Én azon a részen akadtam el, amikor este támadnak a japcsik a hegygerincen. Két részen már visszavonultam, most a harmadik résznél már mindenkit elintéztem, de nem tudok továbbmenni sehova.Azt írja, hogy menjek vissza a harmadik hegygerincre, de sehogy sem lehet továbbjutni. Segítsetek légyszi!
  • peti5
    #3401
    Sziasztok, én ott akadtam el, hogy kilőttem a japcsi anyahajót meg azt a rombolót is, majd a többieket követve irány az USS mittudoménmi. Ott elvileg le kellene szállnom a repülőgéphordozóra, de akármilyen finoman teszem is le, mindig odacsapom. Nagy forgás árán rájöttem hogy nincs kiengedve a kerekek, de bármely gombot nyomom semmire sem reagál, onnan hogyan tovább???? Mit kell tennem?
  • Cujo01
    #3400
    2500+ elég neki! RAM maradhat... ...egyenlőre.. :))
  • AmadeusHU
    #3399
    Milyen gép kellene ahoz hogy ez a game pixelshader 2.0-án ne szaggason csöppetsem? Direkt ezért a játékért cseréltem le a videókártyát egy MSI Geforce FX 5900-es re, de sajna ez nem képes így csodákra ha a procim túl lassú hozzá. Egy AMD Athlon xp 1800+ a proci meg egy 512sdram.
    Szerintetek minimum milyen procira kéne válltani? Meg gondolom nem ártana neki 1giga ddrRAM sem
  • berlinboy6329
    #3398
    ja nekem is gf2-m volt azzal se ment én 9600-os radeon szereztem be és ment-ment de a végén nincs célkereszt meg életjelző meg térkép.szal minden segédeszköz hiányzik.
  • GrimReaper78
    #3397
    Szerintem GF2 nem játszik, ti. pixel shader támogatás kell a gammához, amit az a kari - bármilyen übercsászár is - sajna nem tud. Én is ezért váltottam pár hónapja FX 5900XT-re, ajánlom neked is...
  • berlinboy6329
    #3396
    hali!!!

    BAJ VAN!!! Szal már tarawa c-nél vagyok és amikor 1x betöltöttem a gémet se célkereszt se élet se térkép nincs.Sehol betöltöttem 1 régebbi állást és lóf*sz nincs. se célkereszt se élet se semmi.
  • PlaTina512
    #3395
    az hogy el lehet e intézni, hogy ne pattogjon, hanem elinduljon végre. Azt mondja aza baja, hogy a kártya nem használja ki teljesen a dx8.1-et. Talán némi fájlcsre árán elérhető a kívánt hatás, hogy ne kelljen neki teljes 8.1 támogatás. Nekem a graf mind1.
  • Punkerwork
    #3394
    ha nem támogatja, akkor mi a kérdés?
  • PlaTina512
    #3393
    Akkor újra felteszem a kérdést: Nem tudja vki hogy lehet e bele életet lehelni gef2-vel. asszongya hogy nem támogatja..
  • Voltan
    #3392
    Hát most erre mit mondjak? Szar ügy. Ha multizni akarsz vele, akkor vedd meg.
  • Bullet
    #3391
    Hopp. Látom már sikerült.
  • Bullet
    #3390
    Először az anyahajót kell kilőni!
  • berlinboy6329
    #3389
    Akkor tudsz segíteni? tarawa C:ott vagyok ahol jön segíteni 1 sherman, és 1 japcsi tank lőné le és 1 csomó pityuállás van.
    Szal ott vagyok hogy van 1 csomagolt tankelhárítóm és nem tom kilőni a tankot mert nincs olyan hely ahol hasalva látom és az állások se fenyegetnek. Meg szereztem snipert és ki szedtem volna a lőállásból a csávókat a tank közelébe de mindig visszament vagy nem láttam. segítél már lécci.
  • rage
    #3388
    Végignyomtam a játékot
    A repülős résznél szerintem bug volt, hogy mindenki eltűnt

    A legvégén is belefutottam egy script-hibába
    Meghal mindenki, társam kérdi, nincs több?
    Válasz, Yeah, You'r right!"
    S mindenki áll.

    Nem tudtam csinálni semmit, többiek csak néztek
    Miután 10 percen át próbáltam abban a kis lövészárokban ugrálni,
    visszatöltöttem az állást.
    Most a yeah, you're right után a tiszt felment a dombtetőre,
    s társamat felzavarta körülnézni, s már jött is az End-movie
    :-)
  • GrimReaper78
    #3387
    3377-re valaki?
  • Nahar
    #3385
    kÖssz,de azokkal nem tudok multizni,regelésnél már foglaltak ezek a cd-key-ek...
  • Voltan
    #3384
    Olvass vissza 1-2 oldalt!
  • Rage47
    #3383
    Keress rá nete sztem.
  • Rage47
    #3382
    Köszike. Akkor nem tudom mi lehet a baj:( Szomszédnál is müxik:/
  • Nahar
    #3381
    Egy CD-KEY-t tudtok adni?!


    .
  • rage
    #3380
    Igen, és működik SP2 alatt
  • Rage47
    #3379
    Hi!
    Játszik valaki winxp sp2-n vele?
    Mert nekem miota sp2 van, a mohpa.exe-re hibát ir ki, és nem indul el
  • PlaTina512
    #3378
    El lehet valahogy indítani a progit egy Gef2-val? (A legfrissebb driver már fenn van, de nem segít semmit) Pls Help!
  • GrimReaper78
    #3377
    nincs most kedvem visszaolvasni, lehet, hogy volt már róla szó: menet közben lehet a nehézségi fokozatot állítani? a hard kicsit túl keménynek bizonyul...
  • hofitom
    #3376
    Persze. cirka az enyém is ilyen és futotott