4775
  • démonigyerek
    #3456
    az 1.1-es pecset honnan lehet leszedni???
  • XeroX
    #3455
    Ugynézki megvan a megoldás.
    Felraktam az 1.1 patcet és láss csodát, elindult elöttem egy ember és csak követnem kellett, ő kivágta a bozótot és máris object complett volt. Úgy emlékeztem, hogy felraktam már a patcet de mióta elkeztem a MOHPA -t közben végigjáccomtam pár játékot ( HL2-NFSU2-Flatout-T.C.RIDDICK) :)

    Üdv mindenkinek.
  • XeroX
    #3454
    Én is valami bugra gondoltam mint a HL2 -bne a liftes dolog.


    Valaki egy mentést tudna dobni a [email protected] -ra ....?

    Thx
  • Shep
    #3453
    Állítólag másnak volt olyan bug, hogy ott volt a fán a sniperes ellen de nem lőtt és meg se jelent, mert csak akkor jelennek meg ha belépsz egy areaba, szóval vagy újrakezded a pályát hátha jó lesz, vagy kérsz mentést, vagy megpróbálod megtalálni az elrejtőzött ellent.
  • démonigyerek
    #3452
    ja
    és krekket hol találok a patch-hez?
  • démonigyerek
    #3451
    ez az első mohpa-s oldal
  • Csuhai G
    #3450
    Akkor már biztos, hogy idáig nem jutottam el! :DDD
  • XeroX
    #3449
    #3446
    Pontosítok.

    Guadalcanal - Lunga River (Scout the right fork of the river)
    Egy kép a vízesésről hátha így beugrik


    THX
  • Csuhai G
    #3448
    Huhh! Nemtudom, hogy ez melyik rész ! Lehet, hogy idáig még el se jutottam...
  • Csuhai G
    #3447
    B.U.É.K. !
  • XeroX
    #3446
    Üdv mindenkinek.
    Egy kis sgítséget kérnék... visszaolvastam de semmit nem találtam konkrétan.
    A Riveres pályán járok, a feladat : "Scout the right fork of the river". Megpróbáltam: felmásztam a fákra, távcsővel minden fa tetejét megnéztem (Orvlövészeket kerestem), a vízesésnél felmegyek balra majd egy kis szirtre érek.
    Nos onnan semerre nem tudok menni se vissza se le se tovább.

    Segítségetek előre is köszönöm.

    Thx
  • sz4bee
    #3445
    Megvan valakinek az Altimeter a zero rol a HERO MOMENT ben??
  • Csuhai G
    #3444
    Az a különbség, hogy a director's edition változatban megtalálható a játék zenéje, pár kép és egy nagy angol nyelvű (virtuális) "történelmi atlasz". A sima MoH:PA-ban pedig csak a játék.
  • GrimReaper78
    #3443
    priviben küldtem cheat kódokat. ha esetleg nem kaptad meg,szólj.
  • lamase
    #3442
    barmi megtudja
  • lamase
    #3441
    ez annyira jo
  • lamase
    #3440
    kossz
  • bricsi01
    #3439
    ilyeneknek jár a büntipont!!
  • dr Kotász
    #3438
    Én tudom. Videók, interaktív időrend, plusz egy titkos új fegyver.
  • Eszter
    #3437
    Sziasztok
    Nagyon szép volt a játék, kár lett volna kihagyni. De panaszkodom...
    Ahhoz képest, hogy DVD-n adták ki, nagyon rövid volt. Két nap alatt, megszakitásokkal persze, kitűztem az amcsi zászlót.
    Az előző részeiben szerintem sokkal nagyobb volt a kihívás....
    B.U.É.K
  • lamase
    #3436
    es ha valaki tudja mi a kulonbseg Medal of Honor Pacific Assault Directors es a Medal of Honor Pacific Assault kozott szoljon
  • lamase
    #3435
    aha
  • Nahar
    #3434
    Nektek EREDETIBE van meg a Game???

    .
  • steweee
    #3433
    megy önállóan is ?
  • lamase
    #3432
    Medal of Honor Pacific Assault Directors es a Medal of Honor Pacific Assault kozott mi a kulonbseg?
  • Ian Molby
    #3431
    A többiek csak várnak a géppuskaállásoknál, el sem mozdulnak onnan. A tájoló amerre mutat nem lehet felmászni a hegyen.
  • autoszimulator
    #3430
    paint sho pro biztos tudja, de asszem a photoshop bizonyos verizói is tudják kezelni tga-t.

    végigvittem a gamét, s szerintem túl rövid.
    nem?
  • metlogen
    #3429
    Hello

    Én csak azt szeretném kérdezni hogy a screenshot-ot valami tga fájlba csinálja,mi tudja azt megnyitni??

    köszi
  • GrimReaper78
    #3428
    én nemrég csináltam meg ezt a pályát. a susnyákban kel továbbra is visszavonulni. tipp: figyeld a tájolón, hogy merre vannak a törpiek, és arra menj. továbbra is felfelé a hegygerincen.
  • GrimReaper78
    #3427
    ja, én meg végül úgy oldottam meg, ahogy utálom: cheat-tel
  • insp
    #3426
    Ne a nagy flak canon-nal lődd a vadászbombázókat, hanem a gépágyúval. Mindig ugyanott tűnnek fel és már szinte az elején el kell találnod őket, hogy ne érjenek el a hangárokig. Itt még én is hard-on nyomtam, aztán letöltöttem egy normal fokozatú savegame-t ugyanennek a helynek a végéről és így nem őszültem bele a későbbi megpróbáltatásokba.
  • Ian Molby
    #3425
    Köszi,de amiről te írsz, azt azt hiszem később van. Én eggyel előbb akadtam el. A pálya úgy kezdődik,hogy egy japcsi felpattan előttem és oldalról is megtámadnak a bokorból. Aztán felküzdöm magam egy domboldalra, ahol a társaim 3 géppuskafészekből osztják a halált. Mindenkit kinyírtam,egyik japcsitól elvettem egy térképet és sehogy sem tudok továbbmenni. Mintha be lennék zárva azon a részen, ahol a cselekmények fojtak. Nem tudok semerre sem kitörni.Kurva idegesítő, mert még lövésem sincs, hogy mi a baj.Help!!!
  • GrimReaper78
    #3424
    kikészít ez a gamma... kib@ reptéren vagyok, napok óta küszködök 18 hp-vel aztán meg jönnek a vadászok/zuhanóbombázók, ami ha jól látom úgy van bescriptelve , hogy mindenképpen felrobbantják a hangárokat. utána meg egyszerűen lelő/bombáz vmi, aztán kakukk. asszem uninstall lesz, amúgy is nevetségesen enhéz (illetve kiegyensúlyozatlan), hiába hard-on nyomom, a többi játék sétagalopp szokott lenni
  • hofitom
    #3423
    Nem emlékszem pontosan de asszem majd lesz egy olyan rész amikor ágyúval kell lőjjél a japikra. Ez a harmadik vonalon van asszem. Csak akkor tucc visszavonulni ha tiszt engedélyezte. Ha nem akkor küzdeni kell tovább amíg kiabál a birkája, hogy retreat
  • hofitom
    #3422
    Ua konfigom van mint neked és a 15 colos monitoron 800*600-ban vígan szárnyalt. Nem volt semmi gond.
  • Glpetyus
    #3421
    A shadert tedd 2.0-ra egyből fog szaggatni :P
    (már ha nem atomerőműved van)
  • autoszimulator
    #3420
    ne csak a bombákkal lődd a hajókat, hanem a rendes fegyvereddel is (aé:bal egérgomb)Ez főleg a rombolóra igaz, amelyik a kisebb. Nekem a nagyobbik hajót a társaim lőtték szét, közel 20 perc repkedés után. lehet, h megunták...
  • autoszimulator
    #3419
    hi
    remélem, midenkinek jól telt a karácsomy. sokmindent hozott a Jézuska. Amúgy sztem qrva jó a játék + grafi. Itt olvasgattam, h 800×600 a max felbontás, amin még jól megy. Na ez igaz. DE ma megpróbáltam 1024×768on, minden maxin,. shaders1.1, s lám, nem szaggatott. nem tudom mi lett vele. igaz, a pályák elején meg a nagy füsttel járó nagyobb robbanásokkor kicsit szaggat, de ez 1-2mp, szal nem idegesítő. hát ennyi
  • pinehead
    #3418
    bocs, hogy válaszkommentelek, de momentán a 6800GT-t nem akarom továbbfejleszteni, 1GB memória mellett nemá szaggasson, de a pályák telepakolása,meg MI terén sem áll frankón...
    easy-nem játszottam kb.10 éve semmit sem ízin, de ebbe ne menjünk itt bele...a lényeg számomra annyi, hogy egy frankó cím alatt kijött egy pénzhajhász vmi-mostanában szokványos módon.
    sorry hogy re. voltam...
  • Skynet
    #3417
    Hát.....Ideje videókarit fejleszteni:)
    Hja meg nem EASY-n tolni...:)
    A graf ott van a szeren az MI is ritkán csinál hülyeséget....
    A pályák igenis televannak zsúfolva úgylátom nem tünt fel a qrvasok falevél,bokos,roncs,ház,hordó,kidőltfa,stb...Nem hibátlan játék de hangulatban ott van a szeren a grafika sem rossz például egy FC-hoz mérve ami ma nagy név a hangok frankók az egyedüli baj hogy néha qrvamód szaggat a nemalegjobb optimizálás miatt...:)
    Szevasz:)