4775
  • vigyori14
    #3496
    vki tud nekem mondani ehhez a játékhoz egy cd-keyt?
  • rorr
    #3495
    Hát igen. Én úgy érzem ,hogy semmi szabadság nincs ebben a játékban elkezded és terelgetnek a végéig ,túl lineáris.A grafika meg olyan amilyen a halflife,riddick,vampire,thief3 mellett labdába sem rúghat ha leveszed a felbontást ilyet már láttam 3éve is csak az ragyogóan futott az akkori átlag gépeken is!Ez bizony optimalizálatlan vedd meg a legújabb videokártyát,hangkártyát,ht-s pentium4 procit 2gb ramot a´la Electronic Arts és akkor majd nem szaggat csak néha:) !Szóval a tökéletestől igencsak messze van akárcsak a man of valor! Majd a brothers in arms talán jó lesz!Azért a moha eredeti fejlesztőcsapatának ehhez már nemsok köze volt lerágott csont ez így!
  • démonigyerek
    #3494
    aztat hogy?
    visszatérteeem!!!
  • Tatyla
    #3493
    játékon keresztül már tudtam multizni de nekem eredeti cd-keyem van,amivel regelni kell az EA-.nál!
  • XeroX
    #3492
    Az ASE nekem sem talál egy szervert sem.
    A játékban tudnék szerverhez csatlakozni ip alapján de úgysem engedi.
    Gondoltam megveszem, de sztem nem éri meg csak a multi miatt.
    Valaki tud multizni majdenm eredeti verzióval ?

    Én 1024*768 -ban nyomtam végig minden maxra állítva, hibátlanul ment.
    (ABIT IS7/IP4 3.2Ghz 800FSB/1 GB 400MhzDDR/ATI X800Pro 265mb/S120GB)

    Megjegyzem még én is ,hogy azért kicsit többet vártam a játéktól.
    Az iszonyatossan lekorlátozott mozgástér és néhol a grafika miatt sírtam vizesre a kispárnám
  • Tatyla
    #3491
    Próbálnék multizni de az ASE ezt irja ki!
    Help!
  • bunkolaja
    #3490
    szvsz jó játék nekem bejön. Csak ne heti csak 3 órát bírnék játszani. Nincs rá több időm mostanában. Nekem a feelingje jön be nagyon, jobban mint a HL2. Az valahogy nekem nem jött be.

    Ellenben a gépigénye nem semmi, a R9800Pro kártyámon inkább shader 1.1-el játszok a 2es eléggé kattog. Vagy a 2GHZes XP processzor kevés hozzá? (Vagy nem ártana újratelepíteni a 1,5 éves rendszeremet...)
  • hárká
    #3489
    szerinetem sem olyan szép!
    azt írták hogy a robbanásokon dolgoztak a legtöbbet
    de a robbanás elég csúnya
    akkor nem valami sokat dolgoztak vele nem?
  • rorr
    #3488
    Szerintem néhol iszonyú elnagyolt primitiv grafikája van és nem is olyan jó volt mint az elődei!rókabőr szaga van ha nem medal of honor lenne az előcíme nem biztos ,hogy ekkora sikere lenne egy két embernél!
  • hofitom
    #3487
    Nekem pont a repcsis rész nem teccet kurvára. Amúgy a többi szerintem ötös. Olvastam ott harcolók visszaemlékezéseit és tisztára élethűen csinálták meg a gémet
  • hofitom
    #3486
    A társad nem reagál semmit? Mert ki kell kémlelnetek a japánokat, aztán vissza a többiekhez, közben egy japán őrjáratot a saját géppuskájukkal ki nyuvasztani és vissza a vízeseésen keresztül a többiekhez. Ennyi a feladat.
    kövesdd a társad
  • csatarij
    #3485
    Hi, nemtom, nekem nem nagyon tetszett, kicsit többet vártam volna el egy Medal of Honortól. Én a Director's Edition-nel jáccottam, de nem láttam benne semmi Havoc motort. A HL2 simán beelőzi, mondjuk nem egy kategória. Ez az én egyéni véleményem, az én szememben nagyot bukott főleg a MOHAA után.
  • hárká
    #3484
    sziasztok!
    király a játék
    én még az elején járok ahol fel kellett a dzsungelban robbantani
    azt a repcsilelövőt(ágyú)mint amivel az elején kell lőni pearl harbor-ba
    a hajón
    Hardon játszok
    rohadt nehéz :))
  • dr Kotász
    #3483
  • démonigyerek
    #3482
    na csá mindenki
    jó volt itt
    már többet nem jövök
    mert kikötik a netet
    ez a szörnyű hír fogadott mikor hazaértem
    csá
  • démonigyerek
    #3481
    uhh
    kira
    és ezeket a gémeket honnan szeded?
  • steweee
    #3480
    nos tényleg így van ahogy mondod. sztem arra számítottak hogy mire ide elér az ember, addigra úgyis elfelejti hogy mi is volt pontosan az elején :) egyébként sztem megbocsátható a dolog, nagyon jó kis játék volt, főleg a nem gyalogos küldik tetszettek benne, bár ha jól emléxem a korábbi részekben tankot is lehetett vezetni, itt most csak repcsi volt.és a hangok és a sztori és a színészek hangja mind 5*
  • XeroX
    #3479
    Hi.
    Kérdés következik......
    A játk úgy kezdődött, hogy partraszálltunk Tarawa -n , kimentem a partra a hidalá és jött a bomab. Ekkor eszméletvesztés és közben elkezdtek leperegni a kiképzéstől az események amiket végigjáccottunk. Most befejeztem a repülős misszíót és teljessen előről inditja a Tarawai küldetést (partraszállást intróval mindennel).
    Namármost sztem a hidalól kelett volna folytatódni ahól magamhoztérek a kábulatból, vagyha nemígyvan akkór megint partrszállok és jön a bomba és megin kezdődik előről a játék (ördögi kőr)
    vagy ez megin csak valami bug, vagy én nem értem az egésznek a logikáját.

    Hmmm ?
  • dr Kotász
    #3478
    Nem.
  • Rain1
    #3477
    Hello! Másolt játékkal lehet multizni?
  • steweee
    #3476
    jaja, mostanában a héten csak három napot dolgozok, úgyhgy van hogy ráérek sokáig. de csak mostanában, egy fél évig alig volt időm gépezni.egyébként még kipróbálásra/végigjátszásra várnak az alábbi játékok:morrowind, neverwinternights,starwars kotor/battlerfont,x2treat,menofvalor,fg demonstone,flatout,galacticciv,incredibles,knightofhonor,legacydarkshadows,lotr,nfsunderground2,riddigk,toca/dtmracedriver,rometotalwar,vampire.leht nem írtam be mindent, de kb ennyi
  • démonigyerek
    #3475
    az úgy nem valami izgalmas
    amúgy hajnalig gépeztél?
  • steweee
    #3474
    :DDD, kettőben, már egy nappal korábban elkezdtem. miért? úgy hogy nem tudok meghalni, biztos sokkal rövidebb mint egyébként.+ örök lőszer, vagyis folyamatosan kelepelt a tommy gun :)
  • dr Kotász
    #3473
    Jézusom, egy menetben lenyomtad?
  • démonigyerek
    #3472
    hajnali 5-ig játszottál vele?
  • steweee
    #3471
    na megvan, végigjátszottam. eszgyer szerintem mindenképp megéri. igazából cheat nélkül lenne izgalmas, de sajnos úgy nem volt rá időm. emlékbe kiírom, voltak benne nagyon jó küldik
  • steweee
    #3470
    köszi így már könnyedén sikerült. na és ami utána jön? ááááárrrggghhhh! nagyon fasza. már vártam hogy én legyek a géppuska rövidebb oldalán! király ahogy rohamozhan fáradhatatlanul a japcsik! sok van még a játékból
  • grebber
    #3469
    Na szerintem valami bug nálam ennél a repcsis pályánaál elkeztem előlről és simán átvittem gond nélkül.
  • rriicchhiiee
    #3468
    Hali!
    Nincs még netes patch a mohpa-hoz???(Másolt játék)
  • XeroX
    #3467
    Nos.
    A három hangár közül legalább 1-et meg kell védened.
    Iszonyatnehéz! Az én taktikám a következő volt :
    A gépfegyvert használtam, három bombázó jön egymás után jobbról zunahórepülésben balra és ezt megismétlik háromszor, elé kell lőni a gépeknek és felrobbannak. Amikor az első körben sikerült kilőnöm mind a hármat jöhet az F5 (quicksave) következő kőr is így stb...
    Közben balról alacsonyan jönnek vadászgépek, azokat könnyű leszedni.
    Ha felrobban mind a 3 hangár akkor neked reszeltek

    Üdv
  • steweee
    #3466
    sikerült továbbjutni a peccsel. gondolom nem véletlenül rakták bele a programozók ezt a kis trükköt a hajó megvédésénél, de hát gamecopyworld... viszont ott megint elakadtam, hogy a repteret támadják, már elfoglalom a nyugati aa gunt, és meg kellene védeni három hangárt, de nem sikerül, történek szerint lehetetlen sztem, aztán az egyik társunk kiált hogy futás, és jön egy bomba és vége. már próbáltam mindenhogy, hősiesen elbújok jó messze, de akkor is meghalok, pedigl a robbanás el sem ér. mit kellene csinálni?
  • grebber
    #3465
    Az nem jó ötlet mert követem őket de egyre távolabb kerülnek és egyszer csak leáll a propellerem és meghalok.
    Valami más ötletesetleg??
    Mit kell csinálni a hajónál elméletileg?
    A kishajó már elsüllyedt.A nagyhajóval kell valamit kezdeni??
    Összes bombám megvan még + a torpedó.
  • démonigyerek
    #3464
    miért igénytelen?
    mi nem tetszik
    1óra alatt nemtok jobbat csinálni
    majd lesz ez még jobb is
  • Met
    #3463
    Az oldal igénytelen, annak a 3 embernek jó akik "írkálnak" bele.
    Szerintem nyugodtan törölheted.
  • démonigyerek
    #3462
    írjatok a fórumba!
    ez a mohpás oldalam
  • Eszter
    #3461
    Szia.Csak kövesd a többieket, hamarosan lessz két japán hajó, plusz repülö.....
  • XeroX
    #3460
    Javaslom rakrájot föl az 1.1 -es patchet az orvosolja majd ezeket a hibákat.

  • steweee
    #3459
    hi! azt a küldit hogy kell megcsinálni mikor egy partszakarszról menekülünk mert támad egy csomó japcsi és aknavetőzik a partot, és az egyik társunkat is meg kell menteni mert megsebesül és elfogják, és bar 18-al kell először a csónakból lőni a repcsiket, aztán a hajóról kellene leszedni a torpedóvetős repcsiket, de se a repülőket sem a torpedóikat nem tudom lelőni. mi lehet a gond?
  • démonigyerek
    #3458
    www.mohaaworld.fw.hu/mohpaezt nézzétek meg fentvan a patch
  • grebber
    #3457
    HELP!! Mit kell csinálni miután lezuztam a repülős pályánál a kishajót meg a nagyhajó sem csinál semmit,és kiirta hogy mission complete???

    Megmaradt az összes bombám és a torpedom is.

    Nem tom mit kell csinálni most!!! HELP!!