4775
  • lamase
    #3536
    hat abba mi a nehez?
  • atta30
    #3535
    igen
  • lamase
    #3534
    az az elso nem? D:DD
  • atta30
    #3533
    sziasztok!!tudvalaki segiteni mert meg akadtam a partra szállásnál

    Kösszi
  • lamase
    #3532
    3.2es p4el es fx 5700al, meg 1024 ddr-el maxon minden jo :)
  • tHoMaSmAn
    #3531
    Sziasztok a kérdésem az lenne, hogy ki milyen konfiggal, milyen beállitásokkal futtatja a progit, mert nekem azaz érzésem támadt (hl2 után) hogy ehhez egy erőmü is kevés lenne...
    Alul látjátok, hogy milyen a gépem, nem egy No.1, de azért elmegy rajta a legtöbb gamma, szal meg vagyok elégedve vele.
    De mikor ma feltettem a játékot, és defaultnak 640*480@60Hz felbontást állitott be, ugy, hogy mindent medium-ra pakol röhögtem egyet, és feltettem 1024*768@Hz85-re, levettem a texture detail-t low-ra, a caracter-t hagytam mediumon, kivettem a V-Sync-et, és ezután már csak a sirás maradt, fraps-et be se kapcsoltam, hogy mennyi az fps... 3-4mp-enként iszonyatosan beszaggatott.
  • titike
    #3530
    köszi
  • dr Kotász
    #3529
    Spearhead.
  • titike
    #3528
    Segítsetek légyszi
    a MOHA A.A. után melyik a következő a Breakthrough vagy a Spearhead

    hülye kérdés de már nem emlékszem rá.
  • dr Kotász
    #3527
    Sajnálom, annyira titkos, hogy nem árulhatom el.... :D
  • steweee
    #3526
    mi volt a titkos fegyó? mert én nem találkoztam olyannal, pedig végigjátszottam. vagy csak nem tutdtam hogy titkos?
  • lamase
    #3525
    irj a magyarorszagi forgalmazonak, ha meg nem eredeti nincs reklamacio
  • Slash
    #3524
    Beszereztem én is a Pacific Assault-ot, de nem indul. Próbáltam már mindent, de mindig bejön egy üres fehér képernyő az elején, ahonnan nem tudok kilépni (feladatkezelő azt írja, hogy nem válaszol) Másnak is volt ilyen problémája??? (kártya fx5600 (256megás), 512ddr, 2.6g cel)
  • M313R
    #3523
  • rorr
    #3522
    csodáltam volna ha a játékmenet vagy a grafika díjat kapott volna bár a zene is azért volt mert az EA zsebében van a játékipar 60-70 százaléka....
  • dr Kotász
    #3521
    Dokumentumfilmek, interaktív időrend, 1 db titkos fegyver.
  • Vlala #3520
    Mi a különbség a Director's Edition és a sima MoHPA között? Még csak a DE-t láttam, a sima mennyivel kevesebb?
  • grebber
    #3519
    2004-ben ezt a díjat nyerte:

    Best Music - Medal of Honor: Pacific Assault
  • XeeN
    #3518
    Off: Te még élsz?
  • kcsbubi
    #3517
    hi magyarosítás van már?
  • Realtibi
    #3516
    Nemhalottál már olyanról hogyha valakit meglőnek meg sem érzi aztán ha mittomén megölt valakit akkor hirtelen összeesik.
    Erre a kaleti térségre meg tök jellemző az ilyen hogy akár az életük árán is de megvédik a megvédenivalót.
  • hofitom
    #3515
    Szerintem így igazi. gondold el, hogy téged is meglőnek a japik vagy husszor mire meghalsz. Az ő energiájuk is így van beállítva. Szerintem nagyon jó a hangulata a játéknak, visszaemlékezéseket olvasva ugyanilyen volt a csendes-óceáni hadszíntér.
    Akinek nem tccik jáccon Dinablasterrel
  • valdez
    #3514
    nekem az nem tetszik, hogy hason, nyakon, kézen lövök egy japót az meg meg sem érzi hanem leszúr aminek következtében egy idő után kampec ha nincs több cucc. szóval szarul oldották meg a találat érzékelést, ami tönkrevágja az egészet. uninstall
  • rorr
    #3513
    nemcsak a grafikát kritizáltam hanem az egész játék volt rám ilyen hatással!gyengus!főleg a többi MOHA részhez képest!sőt ennél még a wolfenstein2 is jobb volt!nálam a grafika ha tökéletes a játékélmény másodlagos!
  • bunkolaja
    #3512
    Juj, de ezt el ne mond a papádnak.

    A grafika tényleg sokat eszik és ahhoz képest olyan amilyen. Ha nem tetszik készíts jobbat. :)
  • bunkolaja
    #3511
    Te az életben töltöttél már újra gépfegyvert? Mondjuk egy AK47-t. Azt se gyorsabb, szvsz a lassú újratározás közelebb áll a valósághoz. Mondjuk a nicked mindent elmond. :)
  • Rambo 20
    #3510
    És úgy tölt benne az a Tommy Gyerek mintha most látna először gépfegyvert.
    Mintha mátrixolna csak közben az ellenfél szarrá lő.
    Én nem igazán tudom értékelni.
  • rorr
    #3509
    remélem szebbjobb játékkal soha életedben nem játszol mert szerintem ócska,silány hatásvadász és szar!
  • fireball
    #3508
    állat gamma...nyomatom...full grafon enyhén odabasz a grafika..
  • hofitom
    #3507
    Kapdd elő a sniper rifle-t és lődd le a hídon szaladgáló japikat akik a légvédelmi ágyval akarják lelőni a repülőgépet
  • lamase
    #3506
    talán tegyél eleget a felszólításnak..
  • XeroX
    #3505
    Beírod a google -be hogy mit keresél és az első találatnál láss csodát
  • kohl
    #3504
    Hahó nincs itt senki??
  • kohl
    #3503
    Valaki nem küldené el a CD-keyt!!!
  • Tatyla
    #3502
    eredeti game!
  • hárká
    #3501
    én inkább letörlöm a gépemről
    először tetszett
    de most már nem
  • sorpeter
    #3500
    Nemtom!
  • XeroX
    #3499
    Van olyan is amit a neten lehet használni ?
  • sorpeter
    #3498
    Lapozz vissza van vagy öt!
  • sorpeter
    #3497
    Spoiler

    Hi!
    Elakadtam a játékban a ..?.valley-ben. Egy hídhoz értem, ahol a japók mindíg lemészárolnak. A híd két oldalán két géppuskafészek van. Beleesek egy árokba, de onnan nem tudok kijönni. Ha valaki tud segíteni kérem írjon [email protected].