4775
  • Glpetyus
    #3576
    Amúgy ez az MX tényleg csak nehezéknek jó...
  • Glpetyus
    #3575
    Akkor rosszúl tudtam :D
  • Gabe18
    #3574
    Rosszul gondolod sajnos.Mx 440-en már Prince of Persia SoT is csak buherálva indult el,de abban nem volt köszönet,a Pro Evo Soccer 3 lassitott felvételként ment,stb...
    Az mx-es széria hiába Gef 4,sehol nincs mondjuk egy Gef 3 Ti 200-hoz képest.Érvekkel nem tudom alátámasztani,egyszerüen tapasztalat...
  • twine
    #3573
    most nézem a gyári adatokat a neten dx8-at tudja,,,,,ráadásul a 3dmarkban is lefuttatja az összes dx8-as tesztet
  • Glpetyus
    #3572
    ",ráadásul ha a medal minimum configra oda van irva hogy dx8,,,,,"

    Ezt mondom,asszem az MX csak dx 7-et tud
  • twine
    #3571
    én ezt értem vagyis gondolom,,,,hidd el én sem ilyen kártyával
    (géppel) nyomulok,,,,az egyik barátomnak szerettem volna segiteni,,,és ezért lenne szükségem egy ésszerü magyarázatra: mert az számomra nem ésszerü hogy egy álltalam nagyjábol frissnek tartott game ami egyébként dx9-et igényel,, mint pld az NFSU2 elindul a kártyán, ez a nyomoronc meg nem hajlandó: más: a dx8-as teszteket meg akkor miért csinálja meg a 3dmark-ban,,,,?,,ráadásul ha a medal minimum configra oda van irva hogy dx8,,,,,,???????? ha valaki tud segitsen nekem legyen szives érvekkel alátámasztott válasszal..... elöre is köszönöm.
  • Glpetyus
    #3570
    Mert ennek már KELL egy jobb kártya.
  • twine
    #3569
    de érdekes számomra hogy szinte "minden" elketyegett eddig ezen a kártyán pld:NFSU2,eddigi medal-ok, call of dutty,,ez miért nem akar megnyekkeni?
  • Glpetyus
    #3568
    Asszem az MX csak DX 7-es (?)
  • Lacesz
    #3567
    Király,még azt akkartam kérdezni,hogy esetleg magyarosítás a játékhoz van e?
  • twine
    #3566
    Sziasztok,,,én tudom hogy nagyon kevés a videokártya,,és valszeg játszhatatlan is lenne a game,,,de nem értem miért irja ki a játék inditásnál hogy dx 8,1-es kártya kell neki,és nem az van a gépben: a kártya egy leadtek gef4 mx440 64mb ram-al! ha gef 3-on "fut" a játék ezen is kellene neki nem? vagy nagyon rosszul gondolom? segitsetek légyszi,fontos lenne!
  • Glpetyus
    #3565
    Kevés
  • Lacesz
    #3564
    Sziasztok! 2.0 ghz,Gforce3 T200, 512 DDr,Abit sa7 alaplap van a gépemben, kevés neki vajon mert elégé szagatt??
  • Glpetyus
    #3563
    Hát ez az,... 1.1-el elég szarúl néz ki :S
    Főleg P.H.-nál :S
  • MerlinW
    #3562
    normális, ugy van vége a bevezetőnek...
  • MerlinW
    #3561
    nekem intel 3GHz/1M, fx5600/128M, 1gb mem/400, high-on, 1024-ben, hardware shader 1.1-el jól megy, 2.0-val lassú.
  • Light
    #3560
    Hi!

    Nálatok hogy megy a játék? - Milyen beállításokkal érdemes játszani?
    Én pont a Pearl Harbor-os rész után tartok, amikor a szigeten kell maszatolni, de még egyelőre nem voltak túl sokan egyszerre a képernyőn...PH-nál egész jól ment, nem szaggatott, csak egy picit lehetett látni, h nem megy úgy, mint ahogy kéne... Medium-on viszem, 800x600 - Athlon 2,7XP; 1 GigaRam; Gef4600 128Mb...
  • Sonajk @:o)
    #3559
    Igen ez nálam is így van , nos és mindenkinél, aki elkezdett játszani a játékkal . Szóval ez nem BUG, hanem teljesen normális. Nézted már tovább is. Ha nem, akkor meg kéne tenned és mindjárt világossá válik minden.
  • Aquli
    #3558
    Hello!
    Kérnék egy kis helpet. Elkezdem a játékot, legelső pálya, kiérek a partra, lelövök pár ellenséget, ezután egy kis idő után valaki elkiáltja magát, hogy Watch Out! Grenade! és akárhova szaladok, pont mellettem felrobban egy gránát és meghalok. Volt ilyen másnak is? én bugra gyanakszom.
    Márk
  • Sonajk @:o)
    #3557
    Sziasztok!
    Nem tudná valaki (akinek meg van) feltenni vagy e-mailban elküldeni nekem a játék magyarítását, mert az oldal (ahol ez megtalálható), átmentileg nem üzemel.
    Köszönöm.
  • hofitom
    #3556
    Mássz fel vmi létrán kint a fedélzeten, ahol már sokan lőnek sok-sok ágyuval. Ott van amivel neked is lőni kell.
  • Extraboy
    #3555
    mar nem emlexem pontosan, de az asszem egy brutalis legvedelmi agyu, ami nem olyan messze melletted ottvan a hajon [javitsatok ha tevedek, de mar reg toltam :)]
  • Zzozzo
    #3554
    SEGÍTSÉG PLS!

    Már nagyon unom! Az elején Pearl Harbournál elakadtma!
    Mikor kijöttem a hajót tetejére és oda kell menni a géppityuhoz és megvédeni a Nevadát hogy elmeneküljön! Ez meg is történt és utána valami AA Gun-ról beszél! Az hol van mit kell vele csinálni mert már vagy 30X megpróbáltam de semmi mindig meghalok!
    Előre is köszi!
  • Antromorph
    #3553
    Hello

    Sajnos ezt is próbáltam de semmi eredmény.
  • hofitom
    #3552
    Video kártya beállítások?
    A megjelenítő eszközök tulajdonságainál tiltsd le, hogy a directx felülírja a frissítési frekvenciát. Hátha ez segít.
  • jobb
    #3551
    Nem!
  • bunkolaja
    #3550
    Nem fut valamilyen refresh rate beállító progi a háttérben?
  • gizzda
    #3549
    Valaki tud vele multizni???? ( tört játékkal)


    Kár hogy nincs magyar tört szerver........

  • csatarij
    #3548
    de tudod, hogy az eredeti MOHAA csapat kilépett az EA Games-től, és új csapatot alkotott? Egyébként nem a kiadó csinálja a játékot.
  • Antromorph
    #3547
    hello mindenkinek

    Értetlenül állok a Mohpa indítása előtt. Egyszerűen nem tudok 1600x1200-as felbontáson kívűl más felbontást választani. Mert a videófelbontások között csak az 1600x1200@85Hz opcíó van. Se a default nem segít, az eredmény ugyan az. Pach megvolt, és a cracket is felraktam. Valaki mondjon nekem egy megoldást, mert szeretném kipróbálni emberközeli felbontásban is a játékot.
    itt egy kép is:



    Köszönöm szépen.
  • bunkolaja
    #3546
    nekem 2Ghz AMD, 1 GB, r9800 pro, 1024x768, medium textura, shaders 1.1 és semmi probléma :)
    shaders 2.0 kegyetlenül lassú
    shaders 1.1ben nagyot gyorsult, de a henderson pálya végi repülő lelövéseknél visszavettem mediumra.


    Azóta OK. Mondjuk 2003 októberében telepítettem a rendszert és azóta egy alaplapcserét is megcsináltam újratelepítés nélkül. :) :( ja és 266os FSB
  • bjz5501
    #3545
    A pontosság kedvéért: a Brothers in Arms-t a GearBox fejleszti, és az Ubi Soft adja ki. Nem is ez a lényeg,hanem,hogy jó legyen!
  • Ebola75
    #3544
    Tudtommal a Brothers In Arms-t a Bungie Software adja ki, az ö müvük pedig a Halo...de tuti jobb lesz, mint a Pacific Assault, sajnos ennek a játék 1/3-ánál uninstall lett a sorsa...dehát ízlések és pofonok
  • csatarij
    #3543
    Hi all. Először is a játékkal kapcsolatban olvastam, hogy Havoc motort használ, és érdekes módon a lelőtt japcsi a levegőben lógott a dokkon. Szerintem nem nagy valami lett grafika terén. Pl. a kiképzés pályája milyen igénytelenül lett megszerkesztve. De a többi is. Nincs semmi választás, hogy merre menjek. A hl2-ben azért ki lehetett használni a motor képességeit, ebben pedig nem. Én nagyon várom a Brothers in Arms-t, ugyanis azt azok csinálják, akik a Mohaa-t csinálták.
  • faDe
    #3542
    Hát ujra már nemfogom leszedni, de még nemtom mi ez?
  • lamase
    #3541
    ilyet itt nemszabad..http://matuska.protect.hu/2k5/index.php itt probald
  • faDe
    #3540
    waah írjatok pls
  • faDe
    #3539
    Hello!
    Segítsetek pls. Megawarezről szedtem: mega.atw.hu. Előre is köszi
  • lamase
    #3538
    bazdmeg :D nemlehecc ilyen ahhhhhh
  • atta30
    #3537
    az hogy állandoan lelönek a partraszállásnál ép hogy a vizböl kijövök van rámegoldás