4775
  • Glpetyus
    #3616
    Van ott egy alagút az épületben...
  • hofitom
    #3615
    Felraktam a cheatet. Menj át rajta vele. Én is úgy toltam ezt a pályát. Naon úúúúútáltam.
    Elcseszte a játék hangulatát
  • hofitom
    #3614
    Van. Itt a leírás
    Start the game with the command-line parameter "+set developer 1" to enable the cheats. While playing, press [~] (tilde) to bring up the console, then type any of the following cheat codes.
    Example: "C:\Medal of Honor Pacific Assault\mohpa.exe" +set developer 1

    Note: Make sure you use this parameter with the mohpa.exe file and not the mohpa_setup.exe file which is installed to your desktop by default.

    Alternate Method
    Instead of using the command-line parameter, you can edit your player config file, located by default in "My Documents\EA Games\Medal of Honor Pacific Assault\configs". The default file is "unnamedsoldier.cfg". Open this file with Wordpad.exe. Go down to the section // Cvars. Add the following line to this section:

    seta developer "1"

    Save the file. This should enable the console once you go back into the game. Still use [~] (tilde) to bring it up.
    Code: Result:
    dog God Mode
    wuss All Weapons
    fullheal Full Health
    notarget Enemies Ignore You
    noclip No Clipping Mode
    fps 1 Show FPS
    maplist Load Any Level (double-click map name)
    map [mapname] Load Map [mapname] (use names from maplist)

    Alternate Method #2
    If you still cannot get the console to come up, you can actually bind the cheats to keys using the config file which does not require access to the console. Open your config file with Wordpad.exe (located by default in "My Documents\EA Games\Medal of Honor Pacific Assault\configs"). The default file is "unnamedsoldier.cfg". Under the // Key Bindings section, simply change any of the bindings to the cheat codes. For example:

    bind F1 "dog"
    bind F2 "fullheal"

    Then, while playing, each time you press F1, you will have god mode, F2 will give you full health, etc.
  • The Sims 2 fan
    #3613
    Lenne egy kérdésem: A partraszállós pályánál járok, a játék vége felé de megakadtam ott hogy van egy bazi nagy munker abból lő ki vagy 5 telepített géppuskás nagy nehezen lehenteltem őket akkor felrobbantottam a bunker felett a rádió tornyot vagy mit és ez után nem tudom mit kéne csinálnom. Van egy szögesdrótos bak ami miatt nem tudok átmenni az úton pedig ott lenne két légvédelmi üteg.Próbáltam szétkapni a bunker tetejéről az anti-tank fegyverrel de nem sikerült.Mi lehet a bibi???
  • bunkolaja
    #3612
    Simán meg lehet csinálni. Már majdnem a végén vagy, minek ilyenkor lámázni?
  • danee12
    #3611
    ezt a pacifices hibaüzinek!!!!!!!!!!!!!!!
  • danee12
    #3610
    twine teljes mértékben igaz amit mondasz!!!a hibaüzenet amit 440mx-en ir ki nem fedi a valóságot.ebként is azt irja ki hogy vmi directX9.c kell.amikor meglett a game felbaszta az agyamat ez a geci baszott hibaüzenet.legalább 20-szor felraktam a hozzá való directy-et.elmehetnek a picsába a készitök.jó a game meg minden,de lehet hogy a hibaüzenetet is direkt iratják ki a készitök hogy arra késztessék az embereket,hogy új videokártyát vegyenek.ebként fel lehet kúrni az egész szart,mert a gépembe 256ram meg vidia geforce mx440 64mb van,és a hl2 meg a doom 3 is simán ment,pedig ugyanaz mind2 gamenek a gépigénye mit a mohpanak.nem igaz hogy ne lehetne lejebb venni a grafikát.na mindegy.igy jártunk
  • csabka77
    #3609
    Hi!aki tudja miért kapcsolja ki a monitort játék közben az légyszi irjon!!!Már mindennel probálkoztam de nem jutottam semmire!
  • twine
    #3608
    .....persze mint már irtam eddig is, nem az a cél hogy ezen a kártyán toljuk végig ezt a game-et,hiszen nem álmodozok,,,és tisztában vagyok a kártya gyengeségével,,,,,,,,,csak idegesitenek az elvek,,,,és ha már kiszurja a szemem valamilyen hibaüzenettel,,,,,akkor az legaláb valos legyen,,,,,,az pedig amit kiir nem fedi a valoságot,,,,
  • twine
    #3607
    Azért ha valakinek elindulna Gef4Mx-en,,,,,,,,,kérem jelezzen hogyan sikerült,,,mert agybajt kapok hogy nincs ésszerü magayarázat a hibaüzenetére...............amugy meg Greenpeace irtad hogy a COD sem ment már vele,,,,,,,,ha ezalatt a Cal of Duty-t érted,,,,,akkor meg kell hogy cáfoljalak,,,mert ment,,,,végig is játszotta a haverom ezen a kártyán "türhetö" minöségben...............
  • Light
    #3606
    Hali!

    Elmehetnek a pi*ába a készítők!! Mi a ge*iért kellett belerakniuk ezt a tré repülős-marhaságot???
    Nagyon szépen megköszönném, ha vki küldene egy, a repülős-rész utáni mentést a játékból!
    Köszi előre is!

    Hi!
    [email protected]
  • danee12
    #3605
    akkor vidia mx440-el ne is probalkozzak mi?
  • DannyL
    #3604
    Sziasztok! Felraktam a játékot, de miközben töltené a menüt kilép a játékból. Biztos a crack rossz. Tudnátok adni egy működő crack-et?
  • csabka77
    #3603
    Tessék Evogordon!
    5X99-T8RX-24UD-LYHC-DRLD
  • csabka77
    #3602
    Az a baj hogy a legkissebb felbontással sem jo,már mindenhogyan probáltam.A monitor biztos hogy nem gagyi.Vmi más ötlet?
  • Evogordon
    #3601
    Valaki Tudna írni egy ccd key-t??
  • ToMy_
    #3600
    valszin gagyi a monitorod. nem birja azt a felbontast es azt a frekit, amit a jatekban beallitottal. vedd kisebbre ezt is, azt is.
  • kezu
    #3599
    Csáztok!nemtudjátok hogy cracok verzióval lehet e neten játszani???ha igen hogy vagy van e valami módja ?
  • csabka77
    #3598
    Hi! Lenne egy gongom.Mikor elkezdek játszani,mindig kikapcsolja a monitort.Minden betöltés elött v. után.Aki tud megoldást a problémára v tud segiteni megköszönném!!
  • ToMy_
    #3597
    MX-el ne erolkodjetek. DX9-es kartya alatt nem all szoba veletek. Ha meg esetleg sikerulne is elinditani vmi trukkozessel, akkor sem lesz benne koszonet. (1-2fps)
  • danee12
    #3596
    hello nekem is azt irja ki.én is azt szeretném tudni hogyan tudnám elinditani.már 2 napja várok rá hogy helpeljen valaki.valaki mondja má meg hogykell b.meg
  • hello
    #3595
    Hi
    Valki help!
    Amikor indítanám a gámát akkor hibaüzit ír ki hogy valami directx kell neki. Navidia gforce 4 mxse kártyám van
    El tudom indítani????????????????
    Lécci help!
  • via_mala
    #3594
    Tegnap kipróbáltam, nagyon élethű, hangulatos, a szituációhoz mérten frusztráló. Csak ahhoz képest, hogy milyen grafikai megvalósítás, furcsa, hogy beszaggat (P4 2,8 Ghz, 512 MB DDR400, R9800Pro). Meg nekem egy kicsit soknak tűnik a mozi benne, hangulatos meg minden, de azalatt a 1,5-2 óra alatt, amit eltöltöttem vele, legalább az idő felét a töltögetés és az átvezetők tették ki. :(
    Egyenlőre félretettem, majd a COD:UO-t is kipróbálom.
  • Hakapeszi
    #3593
    szasztok nem tudja valaki,hohy lehet script hibát orvosolni? már másik játékban is volt problémám/painkiller/ előre is köszi!
  • hello
    #3592
    A játékhoz vannak cheatok? Ha igen akkor lécci valaki írja már le hogy hogyan kell őket használni. Főleg az isten mód kéne
    köszi!
  • danee12
    #3591
  • danee12
    #3590
  • danee12
    #3589
    medal of honor rising sun
  • R0sc0
    #3588
    srácok szerintem nagyon állat ez a játék.
    HWSW forumon azt mondják hogy egy kalap szar. de szerintem nem söt nagyon is jó. nekem nagyon bejött a feelingje. Az egész nagyon jo a zenétöl kezdve a grafikáig. Nagyon jo gamma lett. nem tudjátok mi lesz a következö Medal of Honor game?
  • danee12
    #3587
    nem tudja valaki miért van az hogy feltelepitem a game-t és kiir egy ilyet hogy valami directx 9.0c hibaszerüséget.pedigtelepitve van.simán indulnia kéne geforce 4-en.a doom3 meg a hl2 is indult.hogy van ez?
  • NeoMaN
    #3586
    MX csak DX7-et tud, nincs benne se PS se VS. COD se ment már vele....
  • Ombika
    #3585
    Magyarositas letetik gamehez?
  • Dave77
    #3584
    Végigtolta ezt vki Realistic fokozaton? Én ezen hozzáfogtam, bár lehet hogy hiba volt. Pályarészenként 25-30 visszatöltés.
  • fm
    #3583
    hali! milyen ez a game hálóban? lehet lanon nyomni? érdemes is? 7-8 fő esetén....köszi!
  • Zzozzo
    #3582
    Először is köszönöm a segítségeket!
    Másodszor megint kéne egy kis segítség! Mikor repülővel megyek és egy anyahajót meg egy kissebb hajót kell lebombázni akkor hova dobjam a bombát és hova a torpedót! Az eddig stimt hogy a torpedóval az anyát kell eltalálni és az egyik bombával az anyának a tetején azt az irányítóközpont szerű építményét de a tobbit hova mert a radaron jelzi hogy hova de nemtom pontosan hogy mégis hova előre is köszönöm!
  • R0sc0
    #3581
    azt mondja tiszttitsam meg a fedálzetet meg a hidat.
    oé szetlöttem a mindegyiket de semmi, és maradt egyetlenegy torpedom.
    mit tegyek?
  • R0sc0
    #3580
    hy
    elakadtam a gémben. a repülös küldetésnél mikor fel kell robbantani, az anyahajót és a rombolot. de nem tdom hogy kell pls help
    thx
  • hofitom
    #3579
    Hasonló konfigom van. Nem kevés. Végig játszottam nem volt semmi gond. Most,hogy újra telepítettem nem akar futni rendesen de szerintem nem a gép gyenge.
  • The Sims 2 fan
    #3578
    nem tudtok valami oldalt ahol tippeket,trükköket találok a játékhoz???
  • twine
    #3577
    ok-ok félre ne értsétek a mérgemet és a kapálozást,,,,,én vagyok az aki álltalában mindig azt javasolja ilyen helyzetben hogy "válts vasat",,,csak tényleg nem értem a hibaüzenetet,,,ezzel a dx8-al kapcsolatban mikor mindenhol azt irják hogy tudja a dx8-at és valoban tudja is,,,ha jol tudom a Prince of Persia SoT az dx9-es zsugát igényelt nem? (de ezt biztosra nem mondanám)