4775
  • Wreck86
    #4695
    Video-kártya beálíltás esetleg?
    Más probléma nincs a a játékkal kinézetileg?
  • Szarka Péter
    #4694
    de az a baj,hogy látom a fegyver képét a saroban de előttem nem jelenik meg minden gombot nyomogattam már de akkor se jön elő milehet a baj ?
  • Wreck86
    #4693
    szia
    szerintem a számokkal tudod előhozni a különböző fegyvereket,vagy egérgörgővel.
  • Szarka Péter
    #4692
    cső milyen gombot kell meg nyomni, hogy tudjam használni a fegyvert , mert már 2 éve nem játszottam vele?
  • Rony94
    #4691
    Hellosztok, megvettem a Pacific Assault-ot felraktam, és mikor indítanám el el is indul de aztán visszadob az asztalra de közben megy a játék csak nem tudok visszalépni. Mi lehet a gond? Meg még az a kérdésem lenne h a kézikönyvben azt olvastam h modem kapcsolattal nem lehet multizni. Ez igaz mert nekem is modemes kapcsolatom van.
  • SG rock
    #4690
    A játékot indítsd a következő paraméterrel: +set developer 1
  • Wreck86
    #4689
    Szia!
    Anélkül már nem is megy?:D:D:D:D:D

    Valahol a beállításoknál kell bepipálni valami ilyesmit,hogy "Consol",vagy "Console".
  • szabikafarkas
    #4688
    hello mindenkinek
    lenne egy kerdesem
    hogyan lehet betenni a jatekban a konzolt a jatekba hogy be lehessen irni a kodokat?
  • Evin
    #4687
    A magyarítás biztos jó, mert másnak nem volt ilyen gondja. És a rendezői változattal és a nálunk is kapható simával is megy.
  • A tumi
    #4686
    Hello!
    Játékot feltettem +1.1+1.2 patch+magyarítás+image fájlt demon alá betettem elindítom bejön a kijelző rányomok az ok-ra és kilép a játék el sem kezdi indítani.
    Ez mindig csak az 1.2 patch és a magyarítás felrakása után jelentkezik.
    Rossz a magyarítás vagy mi a baj?
  • Wreck86
    #4685
    directx vezérlőt engedted feltenni?
  • Wreck86
    #4684
    nemtom sajnos,nem telepítettem rá magyarítást.megvan a hozzá szükséges patch?
  • PcKilla
    #4683
    Hello,Nekem az a gondom,hogy mikor telepiteni karom a magyaritast es kivalasztom hova telepitsen nem aktiv alul a tovabb vagy telepit gomb.Mi lehet a gaz?Ha tud vki segiteni orulnek,Koszi!!!!
  • adiker
    #4682
    Sziasztok! Nem régiben vettem meg a játékot. Felteszem, minden rendben, de amikor az EA-ban akarom regisztrálni a terméket, hogy tudjak multiban játszani, a regisztráció végén amikor a kódot írom be, és rányomok a NEXT gombra, akkor azt írja ki, hogy probléma lépett fel a kapcsolódás közben és hogy valami hiba van a szerverrel, később próbáljam újra... Ezzel mi a teendő, mert tudtommal csak így lehet multizni?! Valamint még egy dolog bosszant: Amikor felteszem az 1.02-es patchot akkor a menü és a játék is irtózatosan elkezd szaggatni, ezt nem csinálja, amíg fel nem teszem a patchot. Válaszotokat köszönöm!
  • Solyom2
    #4681
    Kösz
  • Wreck86
    #4680
    Nagyrészt (kb 80%) saját kútfőből oldottam meg,aztán rátaláltam erre:
    katt,itt angolul le van írva minden hidden object és hero moment.
    Hajrá!:)
  • Solyom2
    #4679
    igen
  • Wreck86
    #4678
    Mármint,hogy ahhoz,hogy ezeket elérd miket kell csinálni?
    Végigjátszás kb?
  • Solyom2
    #4677
    Megtudod mondani hol találom ezeket a feladatokat.
  • Wreck86
    #4676









    100%os,MEDIUM szintes játékom,megszenvedtem azért érte:)
  • Wreck86
    #4675

  • Wreck86
    #4674
    Hihi,egy hibát már találtam:)

    Nekem úyg van beállítva,hogy ha közelítek,csak gombnyomásra szűnjön meg,térjen vissza alapnézetbe a fegyver,ha viszont meghalok és újratölti a pályát,már az lesz,hogy nyomva kell tartanom a gombot ahhoz,hoyg közelítve nézzek,különben visszaugrik:)

    Ehhez ki kell menni a settingsbe és ott ki-be kapcsolni egy beállítást újra :D és megy.
  • Wreck86
    #4673
    Na,közben megtaláltam midnent,felraktam és működik.
    Leírom,akinek kellene később:

    A játék telepítése után sorban fel kell rakni az 1.1-es, illetve az 1.2-es javítást.De! az is jó,ha letöltik egyből 1.0-1.2re váltó patchet innen.

    Teljesen felesleges a patch előtt vagy után crackelni ugyanis:

    a) a patch felülírja a játék futtatásáért felelős exe-t (mohpa.exe)

    b) az 1.2-es verzióhoz, nincs crack, csak mini image

    Ebből következik, hogy nincs más választás, mint a DAEMON Tools + Mini Image kombináció.

    Linkek, amire szükségetek lesz:

    DAEMON Tools: http://href.hu/x/4e11

    Mini Image: http://href.hu/x/7jrm

    (ezen az oldalon megtaláljátok "MOH: Pacific Assault [MULTI] No-CD/Fixed Image" név alatt)Kitömörítitek,és bemountoljátok az *.mds végződésűt és már mehet is a játék:)
  • Wreck86
    #4672
    Sziasztok!
    Arra gondoltam újra felrakom a játékot,de eddig nem patch-eltem fel.
    A patch,azt hiszem 1.2 a legújabb,sokat javít a single részen,vagy főleg a multihoz csinálták?
    Illetve jól tudom-e hogy ez a legújabb patch?

    köszi!
  • W B
    #4671
    1941 Johnson Light Machine Gun
    The 1941 Johnson is a very distinct looking weapon, particularly with its side-loading munitions clip. Primarily used by special ops Marine outfits such as the Raiders, the Johnson had the big power and durability of an automatic machine gun combined with the portability to be moved quickly and easily which was clutch in stealth assignments. Single rounds (or a 5-round stripper clip) could be added to the right side of the gun without removing the main magazine, allowing for reloading on the fly or the addition of tracer rounds for night time maneuvers. The Johnson Light Machine gun could hit hard and hit fast, which is exactly why it was the weapon of choice for Marine Raiders.

  • W B
    #4670
    skacok! ez mien fegyver?!
  • Mazursky
    #4669
    ezt csináltam mint te, de most tényleg nem ír ki hibaüzit, hanem semmitsenem ir ki, ugaynúgy leáll.
  • gagyidasz
    #4668
    Szia!
    arra gondoltam hogy kicserélem a 2file-t,de ha nem megy akkor inkább letöltöm csak nem találtam megfelelő torrentet mert vagy nem elérhető,vagy megáll,vagy else indul.
  • Wreck86
    #4667
    Szia!
    Vedd meg,vagy töltsd le újra,attól hogy valaki elküldi ezt (majdnem a legnagyobb) filet,attól még a telepítő nem fogja ezzel helyettesíteni.
  • gagyidasz
    #4666
    Hello !!!
    Telepítés közben kiírja hogy ERROR Setup/data.cab CRC hiba.
    Valaki küldje ell lécci erre a címre: [email protected] ezt a mappát:DATA2.cab . kössz
  • SG rock
    #4665
    lenne egy kérdésem

    már egyszer végigvittem ezt a játékot és most pályát akarok ugrani ezért cheat-et szeretnék használni. azt olvastam, h a mohpa.exe -vel kell de azon ugye nemtoom beállítani ezért csináltam neki egy parancsikont és úgy adtam hozzá, és nem megy a konsol. mi lehet a problem?
  • SG rock
    #4664
    szia

    van
  • Ben007
    #4663
    heló nincs 1.2 crack a játékhoz???
  • SCTO
    #4662
    megnéztem a google-ban de minden szart adott ki

    nem telepitő kódot hanem cheat kódokat

    de már meg van kössz
  • Wreck86
    #4661
    hú! jó kérdés,nézd meg a játék mappáját,ha abban nincsenek,akkor a c meghajtón a dokumentumaid környékén keress egy mohpa könyvtárat.
  • elitehun
    #4660
    Tessék
  • SCTO
    #4659
    Sziasztok.

    Tud valaki segiteni? Mi a telepítő kód. LÉCCI segitsetek!!!!!
  • elitehun
    #4658
    Hova menti el a képeket amiket a játék alatt csináltam?
  • Wreck86
    #4657
    uh,állítsd be az irányítást,hogy a legjobb legyen,nem olyan nehéz az.
  • elitehun
    #4656
    Mert a rohadt repcsis résznél mindig kinyírnak!!