4775
  • Wreck86
    #4735
    Nem tudnál egy képet csinálni róla,amikor kiírja a hibát?
  • nono28
    #4734
    Eredeti Classic kiadás.A hiba továbbra is fent áll
  • Wreck86
    #4733
    Elvileg semmi baj nem lehetne,pláne ha eredeti a játék,méghozzá XP-re telepítve.
    Próbáld meg azt,hogy uninstall,vagy törölj le mindent,ami a játékkal kapcsolatos.
    Utána próbáld meg net illetve tűzfal nélkül felrakni mindent amit kér.
  • nono28
    #4732
    XP-re telepiteném.Pedig eredeti a játék!Az lehetséges hogy azért van a hibaüzi mert nem a D -re telepitem hanem a C-re?Bár nekem csak C meghajtóm van!
  • Wreck86
    #4731
    Szia!
    Milyen op rendszerre telepíted a játékot?
    Másik, az még furcsa hogy crc adathiba.Ez feltöltött játékoknál szokás.
  • nono28
    #4730
    Sziasztok!Megvettem a játékot de mikor telepitem hibaüzit ir ki és megszakad a telepités.Tud segiteni valaki?
    HIBA ÜZENET:

    Feature transfer error
    Feature : Application files
    Component : Assetz - Rez
    File : D:/SETUP/data2.cab
    Error : Adathiba(CRC)
  • Wreck86
    #4729
    Lehet,hogy nem volt megfelelő a patch+magyarítás kombináció. :)
  • #4728
    tölött. de már megoldódott..
    ujraraktam és nempatcheltem semmit rajta és a magyaritást sem tettem fel hozzá. (még)
  • Wreck86
    #4727
    Szeva!
    Töltött,vagy vett a játék?
  • #4726
    CSÁ!
    amikor beülök az 50calos mögé és egyszercsak kifagy az egész majd kilép.
    vki tud rá megoldást?
  • DonPetrucio
    #4725
    Valaki meg tudná adni a magyarítást???
  • Wreck86
    #4724
    Nincs már fenn a játék,próbáld meg nem olyan nehéz,meg állítgass az irányításokon,ha nem jó.
  • Emunem
    #4723
    Kösz, most meg még egy problem... a maradék japcsi gépeket nekem kell lelőni... nagyon rossz az irányítása a gépnek... nem lehetne valahogy túljutni rajta? mondjuk mentéssel?
  • Wreck86
    #4722
    Szia!

    Nos ez az,amikor több 2 személyes géppel mentek sztem.Egy csata után a Te pilótád kiugrik és neked át kell másznod a pilóta helyére hogy te vezethesd a gépet.(talán F gomb,nemtom)
  • Emunem
    #4721
    Hali

    Az lenne a kérdésem, hogy a 11 pályánál elakadtam,(repülőből hátra sorjázok a japcsikra) nem tudom, hogy kell kiugorni a gépből, vagy ha egyáltalán ki kell ugorni... mert ki van pipálva a küldetés... de nem tudom, utána mit kell csinálni.. :S pls help.
    thx.
  • Master Rick
    #4720
    Várd ki a végét:)
  • devid1414
    #4719
    Hellosztok én nem rég keztem el jáccani és az 1-ső repülős pályánál mikor már én vezetem a repülőgépet,elértem a szígetet és rpőlök a sziget felet egyszercsak leáll a motor és nem tokm miért pedig 1000-eletem van.
    Aki tud kérem segítsen.Eőre is köszönöm,
  • hellcommander
    #4718
    Hali!

    Nekem is jól jönne a pacific assault magyarítása, de nekem teljes verzió kéne!
    köszi!
  • Carloska
    #4717
    A videó nélküli fordítás viszont megtaláltam emgis osztom veletek :D

    A fordítás 20 Mb-ot foglal, ami tartalmazza az összes felirat és textúra honosítását. Telepítés előtt javallott a játékotokat felfrissíteni az 1.2-es verzióra, mert csak ezzel a változattal garantálják fordításuk tökéletes működését a készítők.




    mohpahun.exe
  • Carloska
    #4716
    jah nemekis jól jönne esetleg akinek megvan feltehetné valahová :)
  • Wreck86
    #4715
    uh,bocsi nem tudtam.keresgélek még.
  • dupcsik
    #4714
    hello! csak vip tagok tölthetik a magyaritást
  • dupcsik
    #4713
    köszönöm szépen
  • Wreck86
    #4712
    Szia! MOHPA Magyarítás:)
  • dupcsik
    #4711
    hello! tudja valaki honnan lehet a magyaritást letölteni?
    köszönöm szépen a segitséget
  • Wreck86
    #4710
    Bizony!
    Gyakorlópálya,aztán jön az izgalom:)
  • anasazi
    #4709
    Akkor a gyakorlópálya utána az igazi kezdés?!
    Kösz az infót! Üdv!
  • Wreck86
    #4708
    Szia!
    Ez így van megírva,mert utána kezdődik a küldetések sorozata,nem halsz meg csak elájulsz a sérüléstől,majd kórház,pearl harbor stb...
  • anasazi
    #4707
    Üdv!
    Normális dolog az, hogy easy fokozatban sem tudok a legelső, partraszállós pályán sem előbbre jutni? Folyton meghalok valami
    gránáttól és mehetek akárhova, a vége: nyekk...
    Ötlet?
  • Wreck86
    #4706
    Köszi!
  • Lord Nomak
    #4705
    Érdemes berakni a képet, hogy tudják mire szeretnéd cseréltetni.

    Kép.
  • Wreck86
    #4704
    Sziasztok!
    Srácok,jó ez a banner,vagy cserélni lehetne másikra?
    Van kész:)
  • Wreck86
    #4703
    Igazából nem tudom.
    Nem ismerek olyan oldalt,vagy egyebeket,ahol rész fileokat lehet leszedni.
    DE!
    Szerintem rakd fel újra,1 próbát megér.
  • Szarka Péter
    #4702
    Hát akkor letöltöm máshol ajátékot hát ha jó lesz de,azért nem lehet ilyen fájlt letölteni amit írtál? Kössz a segítséget
  • Wreck86
    #4701
    Hiányolja a player animation fájlt vagy mappát,szóval szerintem rossz :(
  • Wreck86
    #4700
    Milyen kód?
  • Wreck86
    #4699
    Szerintem rossz volt a feltöltés annak a részéről,aki feltette,ha másolt a játék sajnos.
  • Szarka Péter
    #4698
    és ezt írja ki a console , hogy Warning:Cant find player animation
    ERROR:Code Possible infinite loopin torso state RAISE WEAPON és így elkezd mozogni az egész folyamatosan. Valami fájlt kénne kcserélni weapons skin vagy valami mert az hibás? mia szar baj lehet vele , hogy nem tudom kézbeveni afegyvert meg nem is látszódik.Segítsetek kérlek.
  • Szarka Péter
    #4697
    Megint én beírtam akódokat akonzolba és semmi nem történik a fegyver ikonja ott van a jobb alsó sarokban de nem birom elővenni afegyvert valami hiba üzenetet ír ki szerintem a játékkal van baj. nincs ötletem mit csináljak ez akiképzőpályán van amikor lőni kéne acélpontokra meg ad lőszert , de fegyvernélkül semmit se tudok csinálni van valami ötleted MILLER?
  • Szarka Péter
    #4696
    Hát más probléma nincs csak ez de nemtom ménem jön elő a fegyver ha megnyomom a gombokat akkor se jön elő valami hiba lehet merta játék mappába ott vannak a fegyverek benne kell lenni-e a játékban.