4775
  • Aspyrin
    #3816
    Erre tudna nekem valaki megoldást javasolni?

    Ezt az üzenetet kapom, miután a konfigot beállítottam. Safe modban sem hajlandó indulni. Újratelepítés már megvolt.
    (Amd3000, 512ram, Gf5900xt, legfrisebb driverek stb.)
  • David8
    #3815
    Sziasztok!
    Létezik ehhez a játékhoz magyarítás, ha igen, dobjatok már egy linket.
    Köszi!
  • hofitom
    #3814
  • Laccvacc
    #3813
    hmm....egyszerűbb lett volna inkább tovább próbálkozni, mert tegnap este elsőre sikerált...
  • Laccvacc
    #3812
    Hali!
    Tudna nekem segíteni vki?
    Szóval a Guadalcanalos pályán elakadtam, amikor egy ösvényen kell bandukolni, majd szembetalálkozom egy gépfegyveressel, és felette pedig egy hídról is lőnek! Mire odaérek cafattá lőnek és nem tudok felmászni a gépfegyveres előtti árokból ha esetleg eljutok odáig!
    Köszi előre is a segítséget!
  • Falconer
    #3811
    Az meg senkit nem érdekel amit ír
    A zsír játékok dobozára is rá van írva, hogy min konfigurácio 128ram, 64MB VGA, PIII 1Ghz... Azért maradjunk reálisak
  • Falconer
    #3810
    Én nemértem a hozzád hasonló embereket komolyan. Van egy egész jó géped, és hozzá egy gyenge régi videokártya Pont a VGAnál fogyott el a pénz, vagy mi? Ez az egész gépet lehúzza a porba játékoknál...
  • bricsi01
    #3809
    thx.probálkozok majd vele.
  • hofitom
    #3808
    Gépágyúval lődd ki a légvédelmi ágyúit. ( Szvsz ez a legszarabb része a játéknak.)
  • bricsi01
    #3807
    helló!
    helpelnétek,a flyboysban az anyahajot hogy tegyem harcképtelenné?
  • gstyle
    #3806
    Háát az infójában az volt, hogy jó neki a Gef3 és Gef3 Ti200.
    Na mindegy, legfeljebb evvel sem játszom:)))))
  • forza milan
    #3805
    geforce 3?akkor felejtsd el!
  • hofitom
    #3804
    Először le kell hentelni azokat a japikat akik a mólón vannak, majd vissza szállsz a hajóba ami felborul, aztán ki kell veretni a partra és ott is lehentelni a japikat, majd a társaid felrobbantják a védőgátat és ott be kell nyomulni aztán jöhet a challenge
  • gstyle
    #3803
    AMD 2500 Barton, Abit NF7 dual-DDR, 1 giga RAM DDR/400Mhz, Gef 3 Ti200.
    Dx 9.1c
  • forza milan
    #3802
    milyen a géped?
  • gstyle
    #3801
    Sziasztok!!

    Egy kis segítséget kérnék.
    Nem igazán vagyok FPS rajongó, inkább a stratégia köt le, de úgy gondoltam kipróbálom, mert sokat hallottam róla.

    Clonecd-s változat, a 4. cd alcoholsoft-os. Találtam hozzás nocd-t. Elindul vele, de hang nincs, és a start new game intrója után kilép a játék.
    Mi lehet a gond???

    Előre is köszi:)))
  • Brutus13
    #3800
    Helosztok
    Kéne egy kis help
    Sztem már a játék végén vagyok, ugye újra ott vagyok a D-Daynél. Felborul a hajó, aztán ki kell jutni a partra a többiekhez.
    Segítséget kérek Jimmytől, de ezután a csapat tagjai leguggolnak, és nem csinálnak semmit. Már mindenkit leszedtem, de nem tudom, hogy mit kell csinálni.
    Please segíljetek!
  • Falconer
    #3799
    Ha jóltudom ez nem teljesen legális.
    Amúgy ilyeneket ne kérdezz, mert úgysem tudja senki.
  • Örm
    #3798
    Tud valaki olyan helyet ahonnan le lehet szedni a DVD-s Directors Cut-ot?
  • bunkolaja
    #3797
    you should understand English only, so shut up and follow my orders rookie!!! :)
  • Falconer
    #3796
    I dont know exactly
  • Vlala #3795
    We're hungarian, why the fuck must we speak English?
  • faDe
    #3794
    Sziasztok! Nekem még mindig nem megy ezzel a hibával:

    Előre is köszi!
    Megawarezről szedtem: MegaWareZ
  • Falconer
    #3793
    Aha
  • bricsi01
    #3792
    szevasztok!
    hogy lehet multizni ha ea számot kér meg stb?
    vagy ti csak sp-t nyomtok?
  • Falconer
    #3791
    What can u do in this shit world without english?
  • bunkolaja
    #3790
    speak english or die!!! :)
  • Gabe18
    #3789
    Üdv!
    A megjelenés után elég hamar abbahagytam ezt a játékot,de most ujra előbányásztam.Időközben ehhez nem jött ki valami magyarositás,már csak a jobb hangulat kedvéért?
  • abonyitomz
    #3788
    akkor ezzel se játszok multiban , kár érte.....
  • bunkolaja
    #3787
    Az alábbi privit kaptam dani12 kollegától:

    "tudod ki a láma te rohadék.oké,oké 26szor leirtad.jóvan,bocs és tudod ki a láma?!na haggyuk,én nem mondtam volna ezt a helyedben,gondolom te is jártál már igy valamivel.ha annyira pont te lámázol,akkor te ki is vagy?na csá,bocs az egészért de ez idegesitö picit!!!!ebként meg nem járok sokszor ebbe a fórumba!nem olvastam!csá"

    Figyelj:
    - segítettem
    - így köszönöd meg

    Javaslom:
    - fejezd be a mai lackében a díszítősorokat
    - ránts rá hármat
  • bunkolaja
    #3786
    Mármint arra miért nehéz neten nyomni
  • bunkolaja
    #3785
    2 objektív okot látok:
    - nem jött ki netes tört patch.
    - nincsen sok szerver még eredeti is. Ez a játék sajnos a rókabőr jegyében készült.
  • bunkolaja
    #3784
    A radaron látod hol vannak a többiek, kövesd őket. Elérsz az amcsi hadihajó flottához ott írja hogy melyikre kell leszállni. Nem kell megijjedni elég csak rárepülni az anyahajóra, és jön a videó...
  • abonyitomz
    #3783
    hy!

    Hogyan tudnám a játékot neten nyomni ?? ( nem eredeti a játékom)
    Valaki plz irja le !
  • turando
    #3782
    Gyerekek! A repülégépvezetős résznél - kilövőm a rombolót,meg az anyahajót. A feladat:kövessem a másik 2 repülőt. Egyszercsak leáll a motor és lezuhanok. Előtte ledobtam a bombákat,azt hittem,túlsúlyban vagyok,ezért repülök lassan.De nem...
    Segítsetek!
  • CSOCSO
    #3781
    nekem is sirt az alcoholnal...
    sztan betoltottem a daemon tools al safedisk meg minden szarsaggal es egybol mukodott...
    alcoholt le is toroltem
  • CSOCSO
    #3780
    :))))))))))))))))))
  • CSOCSO
    #3779
    nemtom neked mi lehet.. az en verziomhoz volt csomagolva vmi sub file.. ami a negyedik cd hez volt csomizva.. es mielott felraktam volna kitoroltem a sub filet mert nem tudtam mi az. .majd mountolasnal ramszolt a daemon hogy nem talalja a sub channelt vagy mit. nah orultem neki. sztan leszedtem ujra az utcso cd rar filejait..
  • CSOCSO
    #3778
    nah en most jutottam a jatekhoz de mar uber volt ahogy kezdodott:)
    nagyon bejon hogy elmosodik a kep mikor nagy fegyverrel lovok:) szetrazza a zsigereimet:)))
  • hofitom
    #3777
    Illetve most már az sem