4775
  • forza milan
    #3856
    érdkes nekem ebbe a játékbe semmi nehézség nemvolt!átvittem 4-5 nap alatt!
  • DONGUBA
    #3855
    segiteni nem tudsz esetleg?:) lovok de elfogy a loszer vagy lelonek
  • Falconer
    #3854
    Akkor löj! :)
  • DONGUBA
    #3853
    nincs visszavonulas mert varnak ram egy agyuval kozben meg jonnek elo a parasztok ezerrel
  • Falconer
    #3852
    Nem mondtam, hogy szar, csak vhogy nem nagyon tetszik. Dzsungelben is nagyon sokan vannak, és valahogy az irányíás is furcsa, olyan vontatott. A régebbi részek pörgösebbek voltak, ennél meg még az is hozzáadódik, hogy sokkal élethübbek a fegyverek, nagyobb a visszaható erö, nem lehet olyan jol célozni, és ha nem a fejét találod el egy embernek, akkor bele lehet ereszteni egy tárat, mire semlegesíted.
  • bunkolaja
    #3851
    ez is egy vélemény. Sokan végigvitték és volt akinek tetszett, nekem is. Persze tavaly karácsonykor aki kiadott érte 13 kilót, az talán bánja. Én csak valami value, 3000 forintos kiadásban veszem meg.
  • bunkolaja
    #3850
    A DZSUNGELBEN 2 ESET LEHET:
    - KURVA SOKAN JÖNNEK ÉS TÁNYLEG LE KELL LŐNI MINDENKIT.
    - SZÓL A GAME, HOGY BAMEG VISSZAVONULÁS MÁSHOVA, VAGY MENJ MÁSIK ÁLLÁSBA MERT PL. BALRÓL SOKAN JÖNNEK.
  • forza milan
    #3849
    én nem értelek benneteket!sztem qva jó game!de te mi alapján itéled szarnak?
  • heystumafly
    #3848
    háát...nekem az allied assault jobban teccik:(
  • Falconer
    #3847
    Ehh.
    Én sem voltam nagyon elragadtatva töle, végig sem vittem :(
  • Aspyrin
    #3846
    amennyire akartam, hogy működjön a játék pont annyira nem is tetszik :-/
  • DONGUBA
    #3845
    es ha 100 at lovok le 100 jon ujra
  • DONGUBA
    #3844
    Bloody ridge a nevu palyan az a feladat hogy tisztitsam meg a dzsungelt a parasztoktol de nemtom mert a gamma szarja a katonakat lelovok egyet jon masik...mit kell csinalni???????
  • forza milan
    #3843
    énse tudom!nekem nemtommévolt,dehát ugyanezt irta ki,és hát nekem még akkor talán be is volt kapcs. a win tüzfal!
  • Falconer
    #3842
    Beszarok, ezért nem ment a játék? Ilyen nincs....
  • Aspyrin
    #3841
    Megvan a hiba b@ssz@meg a májkroszoft a kecseg tűzfalát A windóz tűzfala kivolt kapcsolva, de volt egy eldugott speciális fül ahol bizony találtam olyan helyet ahol a tűzfal aktív maradt (anékül, hogy a főablakon be lett volna kapcsolva!). Amint kiszedtem a pipákat már el is indult a gamma.
  • forza milan
    #3840
    pedig éppen ez a hiba!amikor nekem rossz volt,ezt irta ki!itt nincs más mint format,ha nem format akkor lemondhatsz róla.
  • Aspyrin
    #3839
    Ezt az üzit mindig a telepítés végén kapom, de sosem tulajdonítottam neki jelentőséget:
  • Ombika
    #3838
    Nem olyan te!
    En frissitesre gondolok javitasra van e hozza vagy csak felteszem es nyomom esznelkul a magyarositassal?!
  • forza milan
    #3837
    jaaaaaaaaaa,már ugyis akartam formatálni!ugyh nem volt gond!
  • Falconer
    #3836
    Csak a játék kedvéért reinstall volt a winnek?
  • Falconer
    #3835
    Végülis lényegtelen, sry :)
  • forza milan
    #3834
    öhm ok,te tudod!én igy csináltam,csak azt mondtam el!
  • Falconer
    #3833
    Valami patch nincs a játékhoz? Vagy Nvidia oldalán a kártyához?

  • Ombika
    #3832
    Te konkretan grafkartya drivert kerdezted ha megnezned!
    En meg nem!
  • Aspyrin
    #3831
    #3819
  • forza milan
    #3830
    ha formatálsz,megtudod!én formatáltam,végigvittem,ennyi!
  • Falconer
    #3829
    Ilyenekre tartok én egy másik partíciót másik winnel, azon nincs semmi, de ha akarok valamit, ami ezen nem megy, azon megy tuti. És akkor is hasznos, ha ez összeomlik.
  • Aspyrin
    #3828
    1.1 -es patch van, 60mb, hogy érdemes feltenni vagy sem azt én nem fogom megtudni:O
  • Falconer
    #3827
    Szerinted én mit kérdeztem az elöbbi hozzászólásomban? :D
  • Ombika
    #3826
    Van javitas a gamehoz amit erdemes feltenni?
  • Falconer
    #3825
    Valami patch nincs a játékhoz? Vagy Nvidia oldalán a kártyához?
  • Aspyrin
    #3824
    *együttállás
  • Aspyrin
    #3823
    Írt egy bizonyos "eggyütállásról" a readme nforce3+amd+ati esetében, de nekem gf-em van. Azért elolvastam, gondoltam nem veszíthetek vele. Az előző történethez annyit tudtak hozzáfűzni, hogy távolítsam el a gart drivert és kész. Természetesen megtettem, de nem segít.
    Ezek a kedvenceim: "This problem seems specific to WinXP." ill. "Changing from an ATI to Nvidia card seems to have eliminated problems for many users.".
  • Falconer
    #3822
    Há' baszki.... A részleteknél nem ír semmi használhatót?
  • Aspyrin
    #3821
    Vga reinstall sem segít, de azért köszi a tippeket.
  • Aspyrin
    #3820
    Eszközkezelő stb. tiszta, betegesen felügyelem a dolgaim :-) Vga reinstall nem volt, feldobtam a 66.9x-re a legújabb 77.xx-et (mindig így szoktam). De azért kiprószálom, remélem segít.
  • Aspyrin
    #3819
    azt már nem, inkább uninstall :-)
  • Falconer
    #3818
    VGA Driver reinstall volt? (láttam, hogy friss, de lehet h. nem árt reinstall)
    Esetleg az eszközkezelőben megnézheted a folyamatokat, és ami nem kell azt kikapcsolhatod, hátha ott akad össze valamivel.
    Körbenézhetsz az msconfigban is /futtatás: msconfig/, az automatikus indításnál, gyakran iszonyat sok szemét van, ami a háttérben fut, ha ezek mellől az x -et elveszed és ujraindítod a gépet, akkor valszeg az eszközkezelőben sem kell szórakozni, és sokkal kevesebb dolog fog a háttérben zavarni, ez hosszútávon is jó.

    Ugy hirtelen csak ennyi jut eszembe, majd írd le mit tapasztalsz!
  • forza milan
    #3817
    nekem is ezt csinálta!nekem ugy lett jó hogy megint format C: aztán csak a pa volt fenn!