4775
  • imi1024
    #3776
    Sziasztok!
    Megvan a gém,de sajnos nemtom feltenni.Valami crc-hibát ír ki telepítéskor.ezzellehet valamit csinálni?
    Légyszi segítsetek!
    Köszi!
  • hofitom
    #3775
    Ha megmondod mi a mentett fájlok neve mert nekem nincs fent a gém már csak a mentéseim vannak meg
  • danee12
    #3774
    halljátok kis bajom van.megvan a radeon 9600 xt-m,ment a game egy ideig most meg betölti a fmenüt és kilép a gameböl.ez mért van?
  • atta30
    #3773
    tudna valaki egy repülötéri mentést küldeni a mikor a nagyot kell megvédeni

    köszi


    [email protected]
  • hofitom
    #3772
    Jaaaaa. Számolatlanul írtuk az okosságot már itt
  • bunkolaja
    #3771
    De láma vagy pedig!

    26x leírtuk: meghalsz és menj tovább, ne tölts vissza, így kezdődik a játék.
  • danee12
    #3770
    halljátok ne nézzetek lámának de a tarawán mért robbanok fel egy idö után mindig amikor elkezdenek jönni a japcsik?vagy hogyan lehetne ezt elkerülni?
  • bunkolaja
    #3769
    Hidd el sok embernek nem sír emulátor progi miatt, talán ha közölnéd a pontos hibaüzentet és megadnád a konfigod...
  • klastrom
    #3768
    Valaki ??
  • klastrom
    #3767
    Lehet hogy nagyon hülye kérdés de hogy kell elindítani?
    Mer nekem mindig emulátor progiért sír...
  • ttc2
    #3766
    Hát én pedig vagyv 30x nekimentem a pályánák azt hittem láma vagyok..de látom mégis az vagyok:)
  • Csuhai G
    #3765
    Azután jön majd a kiképző pálya.
  • Csuhai G
    #3764
    Annak úgy kell történnie!
  • ttc2
    #3763
    Sziasztok!

    A játék elején ahogy kiérek a partra egy kis lövöldözés után mingig felrobbanok mért, mit csinálok rosszul?
  • odex
    #3762
    de tört serveren se lehet? örülnék nekimert fantasztikus a játék főleg a grafik
  • bricsi01
    #3761
    please!
  • wphantom
    #3760
    Hali! Hány pályás a game?
  • drg
    #3759
    OK, sikerült :)

    Rájöttem, hogy az égnek csak egy kis százalékat kell nézni és csak azokon a gépeken kell behúzni a kéziféket, aztán már csak a nagy fekete gép seggéről kellett leszedni a jamcsikat
  • atta30
    #3758
    azt hiszem hogy a hangárokat kell meg védeni de az lehetetlen egy darabig löj és egyidöután meny a doki mellé majd az segit
  • atta30
    #3757
    drg bocsi de összekevertelek valakivel

  • atta30
    #3756
    drg ügyessen kel löni és meglesz az

    csáó!!!!!!!!!!!!!
  • bricsi01
    #3755
    hello!
    help!a demot leszedtem és belépek,végig megy a töltés és kilép más-más felirattal,attol fögg hogy,hogy állitom be a felbontást.
  • drg
    #3754
    Elakadtam :( egy felszállópályán, a pálya végén van egy légvédelmi ágyú meg egy géppuska, de túl sok a gép és mindíg kilőnek, mit csináljak?
  • atta30
    #3753
    Sziasztok
    Egy kis segitség kellene az ismerösömnek mx460-as van és a játéknál állandoan a directx 8.1-et kéri és nem hajlando elindulni???
    a reptérnél mit kell csinálni ???
  • ForRedGlory
    #3752
    Ne kapd fel a vizet, nem hazudtam.....
  • wudy86
    #3751
    Sziasztok! Tudna nekem valaki küldeni egy eredeti angol vagy magyar borítót? Előre is köszi!!! De tényleg eredeti kellene!!!! [email protected], írd már a témához, hogy borító
  • odex
    #3750
    óóóóóóóóóó csak eredeti a [email protected] na a picsbe már
  • ForRedGlory
    #3749
    A válasz határozott igen ha eredeti a játék.
  • odex
    #3748
    konkrét választ kérek!!! lehet a MEDAL OF HONOR PACIFIC ASSAULT-al MULTIBA játszani?
  • ForRedGlory
    #3747
    Csak hogy magam ellen beszéljek, nekem ti4200 van 28-as p4 mellett jelenleg
  • odex
    #3746
    én hallottam már hogy lessz elég régen
  • fhsasa
    #3745
    Amúgy sajna még nincs fordítás... felfüggesztve.
    Tud valaki valamit a dologról?
  • fhsasa
    #3744
    Nos, ASEE-ben néztem, bízva abban, hogy találok szervereket de nem találtam, lehet valami beállítást elcsesztem.
    Amúgy igen, szerintem lehet tört verzióval
  • odex
    #3743
    most segítettem egy picit most te segíts ha tutsz! lehet multiba játszani vele? (a tört verzióval)
  • odex
    #3742
    http://www.magyaritasok.hu/ itt talán találsz
  • fhsasa
    #3741
    mit? :|
    Ha van akkor 1 linkel valaki megdobhatna
  • odex
    #3740
    képzeld
  • fhsasa
    #3739
    Üdv,

    Van a játékhoz magyarosítás?
  • odex
    #3738
    lehet multiba nyomni?
  • bunkolaja
    #3737
    Én is így láttam és korábbi hozzászólásodat olvasva már azt hittem bennem van a hiba, öreg trotty vagyok.