4775
  • tHoMaSmAn
    #3896
    Sziasztok!

    Most akartam elővenni a játékot miiután kiÍrtam jó ideje DVD-re, de a már számtalanszor itt megemlített code.exe hibát adja ki, majd az ujabb hibaüzenet után már kinn is vagyok az installerből...

    Nem vagyok egy kezdő, de nem vágom mi lehet a gond, nem voltam rest visszaolvasni sem, de egyszerűen senkinek nem jött válasz, ami legalábbis a korrekt megoldást tartalmazta volna erre a hibára!

    Az XP tűzfala nem megy (mert volt írva, hogy esetleg ez segíthet), és havernál is ugyanez a hiba! Az egészben az a legérdekesebb, hogy mikor Daemonnal installáltam semmi hiba nem volt, és gond nélkül tudtam vele játszani (leszámítva azt, hogy a "jó" gépigényt ne igazán érem el...)

    Nos ezek után írja már meg az, aki ugyanezzel a hibával találkozott és talált megoldást az mégis mi volt! Várom az ötleteket! Nem látok abban sem rációt, hogy a format c: segítene a dolgokon...szal remélem nem ahhoz kell fordulni!

    Köszi előre is!
  • Ombika
    #3895
    A franc vigye el pedig mar ugy vartam! :(
  • jefferson83
    #3894
    Nem merek megesküdni rá. A legtisztább megoldás az lenne ha másvalakinél ki tudnád próbálni, hogy fel megy-e rendesen. Ha ott is előjön a probléma akkor valszeg csak az lehet a rossz.
  • Ombika
    #3893
    3.95 Gb jah dvd-s!!

    Akkor ez most buko valszeg?
  • jefferson83
    #3892
    Passz. Azonban az a gyanúm ,hogy sajna az a rossz amit leszedtél. Nekem a 4 cd-s verzió van meg. Gondolom ez DVD-s nem? Fogalmam sincs mi lehet.
  • Ombika
    #3891
    udv!!

    LEszedtem gamet
    Medal.of.Honor.Pacific.Assault.Directors.Edition-RELOADED_[bt-gm]_[EFNet]
    4 gb

    Ha autorunra megyek es install nem jelenik meg semmi se ha setupbol probalom inditani akkor meg ezt irja ki!!
  • batman
    #3890
    Ezt én is beszoptam :). Nekem nagyon bejött a játék, ráadásul most vettem új konfigot, úgyhogy rakom fel izibe meló után, mert most szeretném látni a graf-ját is, amit az előző konfig nem tett lehetővé :)
  • jefferson83
    #3889
    Semmit meg kell várni még lelőnek. Aztán visszaemlékezve kezdődik csak a játék.
  • Gepard1981
    #3888
    Sziasztok

    Valaki tudna segíteni Medal of Honor Pacific Assault-ban rögtön az elején a tengerparton elakadtam. Ott tartok hogy partraszálltam és egy stég alól lövöm a japánokat mit kell csinálni?
  • panther112
    #3887
    Mentéseket honnan tudok letölteni, ez a repülös dolog nagyon nem tetszik...
  • Netrat
    #3886
    Az én gépemre onnantól, hogy még 39 perc van hátra -- az első újraindításig 16 perc alatt megy föl az XP. De aztán másfél nap, mire behangolom és mindent föltelepítek, amire szükségem van... Na ezt nem vállalom.

    Megoldás: beszerzés alatt van egy kisebb vinyó, amin csak egy csupasz XP lesz, és a legfontosabb driverek, és rátolom a játékot. Így már majd csak elindul, remélem.
  • Falconer
    #3885
    Nálam is volt valami játéknál, hogy win reinstall kellett, ezért tartom a win másik particion, és a dokumentumok, meg programok nem vesztek el. De megvolt egy ora alatt driverek installjával együtt is. Csak az volt dühitö, hogy utána folyamatosan kellett dolgokat felrakni....
  • forza milan
    #3884
    meg lehet hogy az a zone alarm zavar be!
  • forza milan
    #3883
    nekem csak igy volt jó!mindent csináltam,és érdekes,nekem is teljesen ujrarakott windows volt amikor feltettem!nekem a játék dobott ki hibaüzit!de mivel nagyon jáccani akartam vele,nem álltam meg,ezért már tanuzltam a dologból,formatáltam!és jó lett!jó hogy ha nincs idöd ok,meg ha nincs kedved,gondolom senki se szivesen formatál!
  • Netrat
    #3882
    Hát, ugye a ZoneAlarm mellett nem használom az XP beépített tűzfalát, vagyis ez kiesik.
  • Netrat
    #3881
    Nekem se kedvem, se időm nincs az egyébként tökéletes rendszerem újratelepítésére, inkább uninstallálom a MOHPA-t...

    Na, de hátha lesz rá megoldás.
  • Falconer
    #3880
    Neki sem ZA volt a gond, hanem az Xp beépitett tüzfala, de ott nem ez a hibát észlel ablak volt, de most nincs kedvem visszaolvasni.
  • forza milan
    #3879
    nekem a format segitett!
  • Netrat
    #3878
    Nálam a tűzfal (ZA) kikapcs nem segít. És tényleg semmi logikus nincs benne...

    Ha tudnám, hogy kell ide képet feltölteni, akkor beraknám a hibaüzi screenshotját, így csak a címe: A(z) mohpa.exe hibát észlelt, ezért leállt stb.
    Belül azután felsorol 36 modult, leginkább dll.-ek, de nem lettem okosabb tőlük.
  • Falconer
    #3877
    Lehet, hogy segítene, ha megmondanád mi a hiba.
    Itt már volt hasonló probléma, azt hiszem Aspyrinnek, nála az volt a megoldás, hogy kikapcsolta az XP tűzfalat -gondolom tudod hogyan kell-. Nemtudom, mi volt benne a logika, de nála megoldotta a problémát. Sok sikert!
  • Netrat
    #3876
    Üdv a topiklakóknak!

    Csak most nyílt alkalmam föltenni ezt a játékot, de az a gond, hogy induláskor a setup lap után lehal egy hibaüzenettel. Eléggé benne vagyok a számítógép témában (ebből élek), de most nem tudok rájönni, hogy mi lehet az oka, hogy nem megy tovább.

    A vas: Abit NF7, Barton 2500+, 500 MB RAM, Abit ATI RADEON 9550. És rajta egy XP, amin minden műxik.
    A MOHPA kivételével )c:

    Ha valaki tudja a megfejtést, írja már meg, köszi.


  • Eisenhower
    #3875
    hali. egyik ismerősömnek van egy kis problémája a játékkal. felrakta és csak hang van neki kép nincs. volt valakinek hasonló problémája? én így látatlanba arra gondolok hogy a vga drivere régi.. de hátha ti többet tudtok mondani. előre is köszi
  • Falconer
    #3874
    VGA driver
  • hofitom
    #3873
    Hmm... ismételten felraktam a játékot és most pirosak a fák. Találkozott vki ilyennel? Shadert 1.1-re állítottam 800*600-ra hátha de még mindig.
  • Falconer
    #3872
    Szedd le az ati drivert, az eszközkezelöböl távolitsd el a karit, utána ujrainditás és megint catalyst felrak. Ha az elözönél ment, és ennél nem, akkor valszeg driverek kuszálódtak össze, és ez lehet, hogy segit.
  • joe81
    #3871
    ebböl win re-lesz mást nem tudok én se.azért thx a help-et.
  • Falconer
    #3870
    Nemtudom, mi lehet a baj, drivereket probáld meg ujra telepiteni, ha az sem segit, akkor win reinstall :(
  • joe81
    #3869
    az autorun nem müködik a setup-al meg xar.
  • joe81
    #3868
    nem uj használtan vettem, de nem karcos 1x telepitettem akkor jo volt csak a vga volt gyenge, most meg nem megy
  • Falconer
    #3867
    Az nem baj, hogy cseréltél egy ilyenre :) Megvetted az ujat, és erre uninstalláltad és most meg nem megy a setup?
  • joe81
    #3866
    ati 9200 volt de azon nem ment rendesen ezért vettem 9800 pro-t de most meg nem megy már probáltam mindenhogy ha az autorun-t inditom az install-nál lefagy,ha a setup-al probálom code.exe hiba
  • Falconer
    #3865
    Amugy milyen kártyát vettél?
  • Falconer
    #3864
    Te ezt nem mondod komolyan... Most nem tudok küldeni, mert nem otthonról netezek, majd talán vasárnap este megyek haza, de szerintem ennek a fájlnak a CDn kéne lennie, és lehet, hogy azért nem látja, mert hibás vagy karcos a CD
  • joe81
    #3863
    csak emiatt vettem uj vga-t erre nem indul el
  • joe81
    #3862
    nem tudnál küldeni eggyet?
  • Falconer
    #3861
    Lehet, hogy azért, mert nem találhatóM
  • joe81
    #3860
    sziasztok tudna nekem valaki segiteni? mikor elinditom a telepitöt azt irja ki a code_exe fájl nem találhato és leáll.
  • DONGUBA
    #3859
    akkor olvasd el lecci es segits kosz
  • forza milan
    #3858
    segitek!én végigvittem!
  • Falconer
    #3857
    Nemtudom sajnos, hogy melyik résznél vagy, elég rég játszottam vele, ha esetleg leírnád részletesen hol vagy, és/vagy raknál be screenshotot, akkor lehet, hogy tudnék segíeni. De nem vittem végig, lehet, hogy odáig el sem jutottam.