4775
  • forza milan
    #4016
    A Cod2 az no comment,olyan szar singlebe,a cod1 verhetetlen!
  • Seten
    #4015

    A két játék eléggé különbözik:
    A CoD-ban szaladsz a többiekkel és hentelsz.
    A MoHPA-ban te irányítod a rajodat. (mint a BiA-ban is)
    Nem is ajánlom, csak azoknak akik szeretik az ilyet.
    Én amúgy mindkét gémet első osztályúnak tartom.
  • budd
    #4014
    Kár:(
    A magyarítások portálon azt írják hogy van, de most fel van függesztve.
    Egyébként a CoD2 tényleg sokkal jobb!
  • Mersh
    #4013
    gáz ez a játék. COD1 is sokkal jobb hát még a 2
    :)
  • Evin
    #4012
    Nincs hozzá!
  • budd
    #4011
    Sziasztok!
    Tudna valaki mondani egy helyet, ahonnan le lehet tölteni a magyarosítását?
    Köszi!
  • Alien1024
    #4010
    hun van hozzá
    ?
  • lord nihilus
    #4009
    jó :D
  • zsolti001
    #4008
    Na én most szerváltam meg a játékot ,kiváncsi leszek milyen lesz!
  • DonPapa
    #4007
    Mindenkinek Békés, Boldog Új Évet kívánok
  • lord nihilus
    #4006
    van a gépeden clone-cd progi?
  • lord nihilus
    #4005
    tudom már!!!!!!!!!!!
    nekem is ezt csinálta mikor az újonnan megvett pio DVD írómba tettem az indító cd-t! aztán a kivett ósdi cd-meghajtót tettem bele és onnan indítottam el és ment mint azelőtt.
  • forza milan
    #4004
    Micsinálni?
  • ponki
    #4003
    Ez biztos nagyon hülye kérdés, de hogy kell skippelni?
  • Netrat
    #4002
    Hát köszi, de csinálhatok ennek bármit, ez nem fog ezen a gépen menni.
    Valszeg nem véletlenül van ott az elején az a bazi Intel Inside logó.
    Valamit nagyon elkúrhattak az EA-nál, mert az fix, hogy a vassal ütközik.
    Annyit viszont nem ér ez a játék, hogy nekiálljak vasat cserélni...

    Azért sajnálom, a korábbi MoH játékok tetszettek, a CoD2-t egy éjjel végignyomtam, csak az meg rohadt rövid (mint mindig). Ez van.
  • tHommy
    #4001
    Gamecopyworld
    Megagames
  • Netrat
    #4000
    *hozzá
  • Netrat
    #3999
    Feltoltam rá egy kb. 64 megás patchet, most cracket hajkurászok házzá.
    Ha esetleg lenne valami ötleted, hogy merre keressem...
  • tHommy
    #3998
    Először nálam is ott állt meg, ezután a film után közvetlenül, aztán 10 méterrel később. Ki kéne próbálnod a patcheket (1.1 vagy 1.2) és egy működő cracket. (Persze azért csinálj biztonsági másolatot.) Nem biztos, hogy ettől megjavul, de bármi történhet.
  • Netrat
    #3997
    A legelején áll le, ahol az első felvezető filmbejátszás indul(na). Az első filmkockánál. Legalább is első alkalommal, most már egyáltalán odáig se jut el, egyből jön a hibaüzi.

    Ezt kéne kitalálni, hogy mi lehet: Kivételszám: c0000005 (hozzáférés megsértése)
    Googleban csak egyetlen találat volt rá, az is egy merőben döglött oldalra mutat.
  • tHommy
    #3996
    Nekem is volt ehhez "hasonló" jellegű problémám (lásd lejjebb), bár nem tudom hogy nálad hol áll le, nálam a menü ment, akkor halt meg, amikor elindítottam a kampányt (az első film még ment, aztán amikor az 50cal-lal kell lövöldözni, akkor lépett ki). Ezt az 1.2 crackkel csinálta. Ezután csak a patchet raktam fel (eredeti exe maradt), és egy mini - imaget használtam, ezzel tökéletesen ment. De lehet,hogy nálad más okból áll le a játék.
  • Netrat
    #3995
    Hát nincs. De felteszem, ha javaslod, és ha attól a biztonsági másolatos verziójú játékom még elindul. Vagy ha van hozzá külön crack nevű segédprogram...
  • tHommy
    #3994
    Egy kérdés: fenn van az 1.2 patch?
  • Netrat
    #3993
    Öö... biztosan elkerülte a figyelmedet, de írtam itt lejjebb, hogy egy tiszta vincsire feltoltam egy XP-t, meg a minimálisan szükséges drivereket, mást nem, és azon se indult el ez a fos. Szerintem vagy az nForce2+ATI RadeOn okoz nála valami traumát, vagy az SP2, vagy a faßom tudja, de már tiszta ideg vagyok miatta. Mindenkinek meg szoktam oldani az ilyen, vagy éppen sokkal bonyolultabb problémáit, de pont a sajátomat nem tudom, állandóan lealáz ez a szar program.
  • forza milan
    #3992
    Ohh,amikoreztirta ki nekem,már szar volta rendszer,leform.,ésjólett!Szal tiszta rendszernél ezt irja ki...Sztem szerezz pl egy cd verziot...Egyébként az EA Gamses gamek ilyenek,kezdelegem lenni,azok tudnak feb@szni a legjobban!
  • Netrat
    #3991
    Bocsi, de kicsit elkapkodtam, azért lett ronda, de a lényeg azért látszik, remélem. Egyelőre eszem nincs, hogy mi lehet ez a hiba, más game (pl: FarCry, CoD2, RomeTW) tökéletesen hasít(ott) ezen a rendszeren. Én meg gépeket javítok, telepítek naphosszat, még csak kezdő sem vagyok, sőt...

    Ha nem izgatna, hogy mi ez a hiba, már finoman kettőbe hajtottam volna a MoHPA lemezt.
  • Netrat
    #3990
    [IMG][/IMG]
    A drwatson jelentése szerint:
    Kivételszám: c0000005 (hozzáférés megsértése)

  • forza milan
    #3989
    Hibaüzenetet tudnál screenelni?Mert igy nemtudunk segiteni!!!
  • Netrat
    #3988
    Tisztelt uraim, mi a tosz lehet az, hogy egy tökéletesen működő és karbantartott XP-b nem akar elindulni a játék? Van valami erre, netán patch, amit föl kell tenni, vagy az SP2-vel akadna össze?

    Korábban már kérdeztem itt, akkori tanács alapján feldobtam egy üres vinyóra egy XP-t, deszka- és VGA drivereket, és rá a MoHPA-t, de ba@szik elindulni. A DVD jó, más gépen elindult és ment az erről telepített játék.

    A vas: AbitNF7/2500+Barton alapjáraton/512MB400/AtiRo9550/ -- ennél szarabb cuccon is ment szépen.
  • forza milan
    #3987
    Szivesen,semmiség!:))):))):)))
  • ZsozS
    #3986
    Ténleg az volt... köszi a TIP-et! :)
    Ezerköszi
  • forza milan
    #3985
    Alcohol 120 csinálja!Nekem is azvolt!
  • hofitom
    #3984
    Passz!! Ilyet még nem láttam, pedig nálam fenn van a démontúlz.
  • Gabe18
    #3983
    Hát tudtommal ha fent van a gépeden a Daemon Tools,Alcohol 120% vagy valami program ami virtuális meghajtót hoz létre a gépeden,azok zavarhatnak igy be.Ezeket töröld,akkor talán elindul.
  • ZsozS
    #3982
    hja és már régen nincs a gépemen emulátor...
  • ZsozS
    #3981
    Sziasztok!

    Kellene nekem egy kis HELP!!!
    Megkaptam karira a MOHA Pacific Assault-ot és nem hajlandó elindulni a cucc
    mindig azt írja, hogy CD, vagy DVD emulátort lát a gépen...
    Mi a f*szt csináljak??? Ha vki tud megoldást, az kérem segítsen!



    hja és Kellemes Karit mindenkinek!
  • DonPapa
    #3980
    nagyon Békés és Boldog Karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek
  • Dosia
    #3979
    köszi !ez gyors volt
  • gyalogstuka
    #3978
    Key:9S5V-8WAZ-RMRV-CST5-HRLD
  • Dosia
    #3977
    hy !Valaki ha tudna segiteni azt +köszönöm kéne nekem 1 dvd-key