4775
  • hofitom
    #4056
    Gőzöm nincs
  • Swan
    #4055
    Jó,én segítettem,most Ti jöttök!
    Segítsetek már rajtam!Mi a plusz "hidden misson" Makin Atoll-nál?
  • Swan
    #4054
    Ez a baj:"a hangárokat szétszedték"!!
  • Swan
    #4053
    Ez érdekel engem is!
  • Swan
    #4052
    Nem fogyott ki a benzin?
  • Swan
    #4051
    Ja,igen meg kell wédeni a hangárokat,aztán a fönt repkedő csapatszállítót.Alias lődd ki a 3 fasírtot.:)
  • Swan
    #4050
    Sziasztok!Most kezdtem el másodjára a közepes pályán,Makin-nál azonban leakadtam nincs meg a második medál!Hiányzik walami rejtett küldi.Ok,az a japó térkép megwan,de mi a másik?Segítsetek máá léc,ha tudtok!
  • Bugz
    #4049
    Hi!
    Mikor jön ki az Airbone?
    Amugy már rég végigvittem ezt a Pacific-ot.
  • bacardi93
    #4048
    helló!pls valaki egy msn-t ! nagyon fontos!!thx
  • bacardi93
    #4047
    helló!pls valaki egy msn-t ! nagyon fontos!!thx
  • maverick2000
    #4046
    Sziasztok!
    Már kétszer végigjátszottam a játékokot csak nem tudok rájönni, hogyan tudom a kitüntetéseket begyüjteni. Aki tud segitsen!
    Előre is köszi!
  • 79Alba
    #4045
    Sziasztok!!!!
    Lenne egy kérdésem.
    A neten hol találhatok a játékhoz tört szrvert.
    Előre is köszi!!!
  • Peppuu
    #4044
    1ébként én is ott vok elakadva ahol JANO007 vlt az elöbb! #4038
  • Peppuu
    #4043
    Szevasztok! Kéne 1 kis HELP. Ott vagyok elakadva hogy meg kéne védeni a repteret. A vége felé vagyok már a reptérnek, a hangárokat szétszedték. És most nem tom mit kéne csinálni! De mindig vmit elkúrok, segítsetek.
  • Örm
    #4042
    Hello!
    Az összes kitüntetést, hogy lehet összeszedni?
  • jano007
    #4041
    Na Hali!

    Mégis csak összejött, de mán megint elakadtam. :-(((
    Repülős pálya, anyahajó+kisérő hajó kampec, követnem kéne a többieket de egy idő után leáll a motorom és kampec. Ezt most miért csinálja?
    HELP!

    üdv
    Janó
  • forza milan
    #4040
    Hahaha,jaja:D
  • toji
    #4039
    Hali. Hat Janokam nyomjad ezerrel a a"H" betut es majd csak ossze jon valami.
  • jano007
    #4038
    Sziasztok!

    Sikerült elakadni. Azon a pályán vagyok ahol egy amcsi kifútópálya végén egy AA Gun-al kell lövöldözni, megkapom az utolsó feladatot - valami "black cat" vagy mi a fene van még hátra (3db). Mi a jó isten ez az embereket a felcser ápolja és meg rövid időn belül elhalálozok.
    Aki tudja a megoldást légyszi írja meg.
    Előre is köszi

    Janó
  • Fejes021
    #4037
    hát az kellemtlen
  • toji
    #4036
    Szasztok.Nos vegig vittem en is,hat elegge jo a game.Legalabbis nekem tetszett,de bevallom oszinten,hogy volt amikor azt hittem hogy vege,fogom es leszedem ugy ahogy van.Epp ezert irok ha valakinek elment a kedve NE ADJA FEL...!!Megeri vegig nyomni.Szoval....
  • forza milan
    #4035
    ájááájjj...
  • Uly
    #4034
    Ja csak a problem az, hogy már szétlőttem Pearl Harbornál minden japcsit és utána vagyok:) De mindig meghólók:)
  • Csuhai G
    #4033
    Jah!
  • Fejes021
    #4032
    aztán megint rendes küldetések lesznek, és bizony majd oda is ellátogacc ahol a játék kezdődött
  • Csuhai G
    #4031
    Direkt úgy van megcsinálva, hogy ott meg is kell halnod! Ha meghaltál és jön a kiképzős rész (training), akkor jól csináltad!
  • Fejes021
    #4030
    aztán megint rendes küldetések lesznek, és bizony majd oda is ellátogacc ahol a játék kezdődött
  • Fejes021
    #4029
    ez direkt ilyen: meghósz, és onnan két évvel azelőttről kezdődik a sztori, mint (szinte) minden fpsben a toturiallal.
  • Uly
    #4028
    Sziasztok!
    Most kezdtem el játszani ezzel a remek game-al. Tök szupi meg minden, de már az idegbaj kerülget! Tarawa partraszállás elején vagyok. Tök mindegy merre megyek mit csinálok mindig ez van: Take Cover és bumm egy gránát. Tök mindegy hol vagyok mit csinálok lövöm a japókat, de kb 2 perc után mindig megmekkenek, és az a legszörnyűbb az egészben, hogy ha a fa gerendák alatt ér el a kaszás akkor dumál régmúltról az exkiképző és újra újonc leszek. Ha ez a játék ilyen most azonnal abbahagyom, mert akkor szerintem q...a szarul van megkreálva.
    Segítséget szeretnék kérni, mert szeretném játszani:)
    Amúgy leggyengébb fokozaton vagyok
    Ciao
  • forza milan
    #4027
    Éppen ezaz,hogy amikor gf4-em volt,nekem is ezt irta ki,de ha tudná angolul,dx9es card kell!Csá
  • masoma
    #4026
    2 megoldása van ennek:
    1. vesz egy új gépet
    2. mással játszik
  • Stairan
    #4025
    Sziasztok!Egy ismerősömnek kéne egy kis segítség.Nem akar elindulni a játék, azt írja, ki indításnál, hogy egy directx 8.1-et támogató videokártya kell hozzá, neki pedig gf4mx-e van, mi lehet a gond?
  • masoma
    #4024
    mostmá megy:D
  • masoma
    #4023
    Sziasztok!
    felraktam a játékot és ízt írja ki hogy rossz cd van berakva...
    próbáltam carcket letölteni külföldi honlapokról de azokkal nem volt jó.
    tudnátok küldeni valami olyan linket ahol egy használható crack van?
    Köszz
  • omo
    #4022
    nem tudom feltelepíteni a mohpa-t mert azt írja ki, hogy a MOHPA_CODE.EXE nem található . DE rajta van a lemezen ,kéne egy kis segítség ha lehetne! Előre is kösz!
  • Simi 18
    #4021
    Hellasztok
    Aki végigtolta a Moha PA részét realisztikon annak hatalmas tisztelet-- vért izzadtam mire végigtoltam.
    De überállat game az egész multiban milyen ?
  • Seten
    #4020

    Látod ez fura. A CoD1 tetszett de a 2 nem? Miért?
    A grafika ott van, a csapattársak sem olyan bénák mint azelőtt (AI),meg egy két újítást is kitaláltak.

  • lord nihilus
    #4019
    szerintem is :)
  • forza milan
    #4018
    Cod1,és Pacific singleje verhetetlen!Ezekbe beleértem a coduo-t is!
  • Seten
    #4017

    Akkor mondj egyet aminek jó a single-je!