4775
  • Wreck86
    #4775
  • Wreck86
    #4774
    https://www.gamefaqs.com/pc/589724-medal-of-honor-pacific-assault/faqs/34805

    Hasznos link. :)
  • Wreck86
    #4773
    Sziasztok!
    Kedvet kaptam ismét végigtolni a MOHPA-t, de a következő fogadott.
    Sajnos nálam is ugyanez a probléma. Alap játék, 1-es majd 2-es patch.
    Én kihagytam a magyarítást, jobban szeretem angolul. Jönnek az emberkék a hídon és kifagy. Próbáltam a felbontást állítani, illetve a winxp sp 3 kompatibilitást beállítani, kifagyott.
    Win7 64 bit op rendszerem van.

    upd1.: állítólag, ahogy olvasom win7 32 bittel igen viszont 64 bittel nem igazán kompatibilis.
    upd2: https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-gaming/medal-of-honor-pacific-assault-directors-edition/bfdcd8c6-5e8d-4a7b-bec7-8b1cca93f85e?auth=1
    Talán segít

    upd FINAL: az Origin verzió nálam is megy simán, kidobálás, akadás nélkül, igaz kemény 3200 HUF volt kb. :)
    Sajnos a DVD-s, vagy másolt verzióval, illetve a patchekkel lehet a gond az információim szerint.

    M.
  • pozimisi11
    #4772
    hello baker1! nekem olyan problémám lenne hogy a magyarítást felteszem meg a patch-et is és kifagy a játék kb 5mp után mit kell ezzel tenni h ne így legyen, ja és multizni hogyan lehet vele mert ki szeretném próbálni
    (bárki írhat rá) előre is köszönöm
  • Baker1
    #4771
    Szia!

    Magyarítást itt találsz:

    Medal of Honor Pacific Assault magyarítás
  • Fpocok
    #4770
  • dave10000
    #4769
    A patch letörlésével orvosoltam a problémát.
  • dave10000
    #4768
    Üdv.
    Sok éves szünet után most ismét elővettem a játékot. Win7-re felraktam ám még a "prológusban" leáll a játék. Egész pontosan amikor a bal oldalon lévő stégbe betalál egy bomba akkor kidob, hogy leállt a játék működése.
    Ha valaki tud megoldást azt megköszönném.
  • pit46
    #4767
    Nekem megy win7 alatt.
    Magyarítást nem tud valaki?
  • Wreck86
    #4766
    Nos ez nem mostani játék és nem win7re írták: "System requirements

    Windows 2000/XP, Pentium 4 1.5 GHz, 128 MB RAM, graphics card with 64 MB memory, DirectX 8.1 and Transform and Lightning capabilities, 2 GB hard disk space."

    De szerinte megoldható,ha jobb klikk az ikonra és beállítjuk hogy xp-sp3 kompatibilis legyen.
  • barnasopiane
    #4765
    én is kiváncsian várom a megoldást
  • MORO67
    #4764
    Szisztok elmondaná valakihogy win 7 alatt miért nem megy a játék???Vagy estleg mi kell hozzá hogy elinduljon???Elöre is köszi
  • Wreck86
    #4763
    Szia!
    Részletesebben nem ír hozzá semmit?
    Mert így többféle lehet a probléma:
    1,nem elég erős hozzá a géped
    2,lehet nem kompatibilis az op-rendszerrel
    3,... van még.
  • bolka123456789
    #4762
    Hellosztok!!tudna valaki segíteni? amikor belépek a játékba és bejön a betöltés az elején akkor azt írja ki hogy mohpa.exe hibát észlelt ezért leáll és utánna meg kilép a játékból !!eben kérném a segítséget!...
  • Wreck86
    #4761
    Nincs mit.:)
  • adamfesto
    #4760
    Köszi, ez volt a megoldás :) Ha a "Tomy húzz onnan" mondatig megvan a lelőtt gép kvóta akkor továbbenged. THX
  • Wreck86
    #4759
    Próbálkozz minél több gépet lelőni, akkor nem lesz aki lebombázzon. Ha jól emlékszem én az AA-t használtam, ne ma géppuskát.
  • adamfesto
    #4758
    Help!
    A henderson reptér utolsó feladatán nem enged át:
    Video, 2:45-nél off
    Szóval ebben a videóban lehet látni, 2:45-nél kiabálnak hogy "Tomy, húzz onnan" Ha ott maradok meghalok, ha elhúzok akkor is. ha 100-on van az életem, az sem segít + mindenki a csapatból kinyúlik.
    Valaki tud erre valami okosat?
  • ottar
    #4757
    De nem ám. :)
  • Wreck86
    #4756
    Azt hiszem egérrel lépegethetsz valamerre az időpontoknál.
    Online szerintem kevés ember maradt.
  • adamfesto
    #4755
    Bocs, nem írtam. Felraktam, bejön a térkép az idővonallal...és semmit nem csinál.
    Valaki játszik még online?
  • Evin
    #4754
    Az adott tengeri csata adatai időrendben. Egy idővonalon vannak jelölve ki hol volt, melyik hajón mi volt stb. Miből tartana felrakni és megnézni?
  • Wreck86
    #4753
    Zenék,képek,bejátszások az eddigi összes moha-ról azt hiszem.Ilyen bónusz pack.
  • adamfesto
    #4752
    MOHPA Interactive Timeline amit telepít a DVD az mi? Nem tudja véletlenül valaki?
  • adamfesto
    #4751
  • adamfesto
    #4750
    1990,- a jubileumi kiadás. 7 lemezért talán nem sok.
    http://iaro.3dmax.hu/images/2011/01/07/pcg_medal_of_honor_10th_a.jpg
  • hertel3
    #4749
    sziasztok
    lenne e gy kérdésem hozzátok srácok
    azt hogy nem tudjátok honnan lehet le tölteni a medal of honor pacific assault sima részét
  • Deathskull
    #4748
    Nekem fel sem engedi tenni a magyarosítást:S (a 20 megás változat van meg, ami már korábban be volt ide linkelve)
  • Shep
    #4747
    Jó az alappal is, csak nem tökéletes, legalábbis nekem hellyel közel jó volt.
  • Deathskull
    #4746
    Köszönöm, így megy simán. Pedig jó lett volna a magyarítást is feltenni, ami persze csak az 1.2-vel jó:S
  • Shep
    #4745
    Nem kell patchelni és akkor jó lesz.
  • Deathskull
    #4744
    Miután feltettem a játékot, felpatcheltem és rátettem egy magyarosítást, beállítottam a legmagasabb grafikát, a küldetéseket elindítva rögtön az elején az első lövés után kifagy (fekete lesz a kép). A hiba részleteinél a hnetcfg.dll-t írja. Mit lehetne tenni?
  • nono28
    #4743
    Sziasztok!Valakinek megvan hozzá a magyarositás?Elküldhetné nekem erre az email címre:[email protected]öszönöm.
  • Wreck86
    #4742
    A D sztem a cd/dvd meghajtódat akarja jelölni.Mivel ahogy írtad,csak ez az egy "C" meghajtód van.
    Viszont ha a dvd-re írja ki a hibát,akkor az gyári hibás.Szerintem vidd el oda,ahol vetted,vagy írd le nekik emailben,hogy ez van.
  • nono28
    #4741
    Köszi.Figyelj ott mikor kiirja hogy
    File: D:/Setup na itt nekem nincs D csak C meghajtó
  • Gab920926
    #4740
    üdv!
    feltettem a játékot feé is patcheltem ha crackelem és felteszem a magyarítást nem működik
    olvastam hogy kell mini image de nem találom sehol szóval valaki elmagyarázhatná hogy hogy van mert már mindent kipróbáltam de semmi!
    köszi
  • Wreck86
    #4739
    Megnézted a rendszerkövetelményeket?Lehet,hogy a géped nem bírja.
  • Wreck86
    #4738
    Keresek még,utána járok,de egyenlőre még nem találkoztam ilyen hibával.
  • Shep
    #4737
    Olyan gondom van ,hopgy a játék elindul, de ahogy elkezdek lőni a csapatszállító .50 -esével egyből szabálytalan művelet bla-bla-bla. XP, Win7 ugyanaz, annyi ,hogy xp-n tudok lőni vagy 2-t aztán fagy ki.
  • nono28
    #4736
    Itt a kép a hibáról: