4775
  • tHommy
    #4096
    #4061
  • joe1980
    #4095
    Pliz ha vki tud egy serial key-t adni e játékhoz.megköszönném
  • sanyi150
    #4094
    Eladó

    Medal Of Honor: Pacific Assault DVD tokban,angol nyelven,bontatlanul 4300 Ft

  • sanyi150
    #4093
    Majd ha 4 soremelésnél többet is be lehet beírni az apróhírdetésbe, akkor az összes játékomat meghírdetem ott. Addig marad a közvetlen Topic
  • Vlala #4092
    Apróhirdetés. :)
  • sanyi150
    #4091
    Eladó játék!

    Medal Of Honor: Pacific Assault DVD tokban,angol nyelven,bontatlanul 4300 Ft
  • Ronnie07
    #4090
    szokta vki tolni multiba???
  • revizor
    #4089
    Jut eszembe, az a legjobb ha tudsz japánul, hatalmas előnyt jelent a gémben Na jó csak vicc vót.
  • revizor
    #4088
    Baker! Még 5 mésik nyelven játszhatod, vagy ha így se megy, haladj amerre az iránytű mutatja -baker, különben téged is szeretlek
  • Mattheus66
    #4087
    hi all! +tudná vki mondani, h van e magyarosítás a gamehoz? és ha igen akkor dobna egy linket? köszi
  • revizor
    #4086
    Figyeljetek már mit olvastam.... Eddig mindig én voltam a hülye, most meg lám lám, kiderül, hogy mégse? Na az idézet: "jó az FPS,mert az agynak állandóan dolgozni kell,hogy vajon náci,genetikai mutáns,esetleg kigyúrt kommandós(vagy ezeknek esetleges keveréke) fog előugrani a bokorból,fal mögül,plafonról.
    Ennek észlelése,és a helyzet pontos elemzése,természetesen kifinomult taktikai érzéket és rendkívüli képességeket igényel,amit csak a 150 IQ feletti emberek képesek tökéletesen alkalmazni a gyakorlatban.El kell tudni döntenie a jól felkészült játékosnak,hogy milyen fegyvert fog bevetni előugró ellenfelei ellen,mert "néha" előfordulhat olyan eset is,hogy többen "várakoznak" a bokorban,(fal mögött,plafonon).Ezen "ritka" esetekben a 150 Iq-val rendelkező jól felkészült játékos a gránátot válsztja(netán közeli hordót)a kézifegyver helyett az "enemy" likvidálására,hiszen ügyelnie kell az elfogyasztott lőszer/halott ellenség arányra is.A helyzet értékelés,a gyors és helyes döntések meghozatala,és a koncentráció,olyan ritka és egyedülálló elegyet képez ennél a játékstílusnál,hogy ezidáig csak néhány rendkívüli képességű ember volt képes helytállni az FPS-ek világában."
  • revizor
    #4085
    x sorral lejjebb vk. azirántérdeklődöttvolt, hogy lehet-e warezzal mp-t nyomni.
    Meg kéne próbálni Hamachival, állítólag mükszenie kell.Aztán ha bejön, akkor játszunk itt egymás közt, úgy nézem a kedv megvan. Nekem ugyan eredetim van, de a Hamachinak az mindegy, meg sztem a krekiknek is. Na ha vk. akar nyomulni szervezkedjünk, aztán -amíg az 512 bírja- nem sokáig jelzem, addig hajrá. A jelszót majd e-mailben v. ahogy teccik elküldöm, de ha vk.-nek jobb kapcsolata van és normális gépe az még jobb. Aztán ha összejön iszunk 1 sört rá
  • revizor
    #4084
    Tisztán látod...
  • bakvarnyu
    #4083
    Az a legrosszabb benne,hogy a kiadok meg a kereskedok kaszalnak vele a sok sales meg marketing geci,a jatek keszitoinek akik szivnak vele evekig meg loknek egy kis alamizsnat.
  • revizor
    #4082
    Bocs,hogy sokat pofázok,de ez még kikívánkozik belőlem. Elképesztő baromság egy gémet 15-20 rugóért adni megjelenésekor,aztán még egy évig legalább egy 10 esért. 1-2 ezerért mindenki megvenné az eredetit, és százszor többet keresne a kiadó.Zérus marketingagya van némelyeknek.
  • revizor
    #4081
    Különben lehet,hogy begyöpösödött hülyének tart mindenki de a MOHAA-t a mai napig nem übereli semmi. A játékdinamika, a humor stb. a maxon van, ezért csöpnyi csalódás (most még legalábbis) a MOHPAA
  • revizor
    #4080
    Jó, már akartam is mondani, hogy az "amígmegfizethetőlesz" relatív fogalom,de megközelítés kérdeése... Tételezzük fel, hogy legrosszabb esetben diák vagy és elmész egy hétvégére újságot kihordani. 2 nap meló sztem megér egy jó gémet, amível aztán 1-2(3) évet jáccol, mert a játék értelme a multi. Ok,hogy a sp is klassz lehet, jókat szoktam röhögni a "mesterséges intelligencián". Szóval az a mese, aztán a multi a játék.
  • hofitom
    #4079
    Már aki. CodUo-t nymomo már régóta. MOHPAA csak szingliben nyomtam végig. Teccet nagyon de még mindig drágának tartom megvenni.
  • revizor
    #4078
    Az igazság az, hogy igen, meguntam, hogy állandóan csak a probléma van a krekikkel,nem lehet frissíteni, MP-ben játszani, stb. Ráadásul kétszer kellett már vinyót gyalulnom miattuk, úgyhogy kivárom amíg megfizethető lesz egy gém, vagy mással játszok. Szerintem egy csomó jó modot lehetne csinálni a MOHPAra is,de most mindenki a cod2-vel van elfoglalva....
  • bakvarnyu
    #4077
    Akkor eredetid van? Nezegettem en is a MOHPA szervereket tenyleg alig van beloluk pedig jo jatek furcsa.
  • revizor
    #4076
    Játszik egyáltalán vk. ezzel a játékkal (nem egy Vietcong2, de azért nem rossz pedig)
  • revizor
    #4075
    Mondom én hogy, hogy sehol, senki.
  • revizor
    #4074
    Az nem igaz, hogy én vagyok az egyetlen barom hungarian, aki MP-ben játszik, az sem igaz, hogy össz 7-8 szar ver vann fenn. A hóvégi sárgaföldi partimat cseréltem ezért a cuccért. Most se pia se játék? Hol játszódnak magyarok? Magoth, neked meg küldök egy puszit, mert rájöttem nagy nehezen mi a baj, nehogy azt hidd, hogy téged nem szeretlek.
  • bakvarnyu
    #4073
    Baráti vállveregetés az oké de csók
    Na jó mindegy
  • revizor
    #4072
    Ez egy baráti csók a kopasz fejedre. A köszönet szimbóluma, mely az idők során sorvadt buzernyák megnyílvánulássá hasonnemű lények közt. Egyébként a hálám interaktív megnyílvánulása, mely nem néked szól.
  • bakvarnyu
    #4071
    ezt a buzgernyák smárolós jelet meg minek tetted be
  • revizor
    #4070
    Köszi! Nem állhattam meg, hogy ki ne próbáljam ma reggel(!!!) Ok.Így már mükszik. Teljesen beszédültem a repcsiben. Csak azt nem értem -bár nem vagyik egy hadimérnök- hogy ha rádobok 4 bombát a fedélzetre és még egy torpedót totálba kap az anyahajó akkor mér méééér?? nem süllyed el? Na köszi a segítséget.
  • hofitom
    #4069
    Anyahajó gépágyuit géppuskával kilőni utána elsüllyed magától. Rombolót meg azt hiszem bombával kell megszórni.
  • revizor
    #4068
    Sziasztok! Itt valaki márt írt az anyahajónál meg a kísérő hajónál történt konfliktusáról. Kb. 3 órája szenvedek, hogy továbbjussak, már ledobtam az összes bombám az anyahajóra, telibenyomtam a torpedóval a másik hajót, de még csak annyi sincs hogy teljesítettem volna a feladatot, ez után meg lelőnek-kész. Mit kell itt csinálni? Segítsen vk. profi legyen szíves, mert szétvet az ideg és kárt teszek magamban. Előre is kösz.
  • névtelen
    #4067
    Hellosztok nemtud valaki a játékhoz magyarositást? Mert nagyon kéne elöre is köszi
  • névtelen
    #4066
    Hellosztok nemtud valaki a játékhoz magyarositást? Mert nagyon kéne elöre is köszi
  • VoneOut
    #4065
    Hi all!Létezik már módszer az online játékra másolt játékkal?Vagy tud valaki olyan cd kulcsot amit elfogad az EA az online regisztrálás során???
  • raymond01
    #4064
    ?
  • raymond01
    #4063
    hello

    warezos verzióval tudok multizni?
    regisztrálni kell vmi az adja ki tudok is de ott kiír mindenféle szoftverrendőrséges dolgot!?
  • devaygeri
    #4062
    Köszi szépen nagyon rendes vagy.

    üdv.:g
  • tHommy
    #4061
    Tessék:
    9S5V-8WAZ-RMRV-CST5-HRLD
    5X99-T8RX-24UD-LYHC-DRLD
    V8ZR-SLWR-DJBC-X9GC-MRLD
    HD7F-ZU4G-CQTV-6ZBG-4RLD
    SNLU-BAMU-LP3L-KSFE-JRLD
  • devaygeri
    #4060
    Hello Mindenkinek.

    Szeretném,ha valaki segitene nekem.szeretném telepiteni a mohpa-t,de sajna
    nincs meg a key kodom,ezert el sem tudom inditani az installt.
    ha valaki tud segitsen nekem mondjuk egy koddal.elöre is köszi.

    üdv.:g
  • Swan
    #4059
    az első két pályához tudok segíteni,aztán nekem is híja wan egy medálnak Makin-nál.>:/
  • Örm
    #4058
    Hello!
    Van olyan magyar oldal ahol részletes leírás a küldetésekhe? Mert nem tudom, hogy kell megszerezni az összes kitüntetést.
  • Swan
    #4057
    MInden esetre köszi.