4775
  • magus4884
    #4335
    Hellosztok!!!Köszönöm a válaszaitokat,de ha valaki felsorolná hogy ,egymás után hogy következnek a pályák ezt nagyon megköszöném:)
    És ha leirtátok akkor tudnám analizálni hogy a második telepitésem sikeres volt e?De ha megint nem ugy jönek a páják ahogy kéne és a dzsumbujos pálya se jön akkor mi lehet a baj?
  • Wreck86
    #4334
    még dzsumbujharcban sem voltál,pedig az a jó:):)
  • Evin
    #4333
    Mész előre és kész. :)

    Biztos nem a lemez a hibás, mert akkor fel sem tudtad volna rakni.

    Az a hibaüzenet a telepítés végén nem számít, nekem is mindig feldobja, de attól megy a gém. A tűzfallal kapcsolatos vmit nem tud megcsinálni.
  • magus4884
    #4332
    Hellosztok!!! Köszönöm a válaszokat ,csak az a helyzet, hogy eredeti a játék.De most ujra telepitetem,mer lehetséges hogy valamit nem telepitet fell a gép.Mert a legelső telepitésnél valami sript fájt nem talált(hiányolt) de mikor le uninstaláltam és ujra instaláltam 2odszora akkor már nem hiányolta:)Valamit matatam a gépbe és sikeresen:)De még nem tudom hogy sikerel jártam e mert még nem jutotam el a repülös pályájig!:(Ha most se lép tovább akkor hogy lehet tovább menni?Vagy a cd hibás?
  • Wreck86
    #4331
    bejön egy kis balak,vmi összegző azthiszem,onnan tudod folyatatni,vmi continue gombbal..
  • Evin
    #4330
    Ha nem eredeti, ne Crack-eld.
    Nem ott van a vége, még el kellen érned odáig, mikor elájultál, és még onnan is van tovább.
  • magus4884
    #4329
    Hello!!Köszi a segitséget de azon már tul jútottam,és már a hajo felszinén is voltam és lelötem a japán gépeket és ezután a pája után lép vissza a fö menübe!!!Vagy ien rövid a játék?Nem naj hogy itt a vége?
  • Evin
    #4328
    Az elején nem halsz meg, csak eszméletlen leszel, és visszaemlékezel a kiképzésig, és onnan kezdődik a játék. Pearl Harbor-ban kezdesz. És korántseincs vége ott a játéknak játsz tovább, zárj el minden csapot, hogy ne robbanjon fel a hajó.
  • magus4884
    #4327
    Hellosztok!!! Nekem az lenne a problémám hogy az első pályát nem tudom kijátszani,d-day-t de igy is tovább viszi a jéték és ekkor egy tréning jön ,utána meg még jön egykét pálya,ahol repülöket kell leszedni,meg egy hajó belsejében kell elálitani a gáz csapokat és vége a gaménak:(Repülös pálya nekem nincs is bene:(Mi lehet a baj?hogy lehet az első pályát kijátszani?Vagy a cd-rosz?mer csomo pálya nincs benne amit a neten is nézegetem rola képeket ,és csomo pálya nincsen meg :(Elöre is köszönöm a választ.
  • Zsolt01
    #4326
    Talán innen !
  • laca71
    #4325
    Hello! Honnan lehet mini-image -t szerezni?
  • Wreck86
    #4324
    szívesen máskor is:)
  • Madu
    #4323
    Okés megtaláltam a "felugró tények" volt az köszi.
  • Wreck86
    #4322
    beállítások menüben megtalálható,pontosan nem emlékszem,de a játék beállításai belül,valami pop up ablakokhoz hasonló,information ablak,vagy vmi..
  • Madu
    #4321
    Hali mindenki lenne egy olyan kérdésem hogy mivel lehet megszüntetni azokat a kiírásokat ami menet közbe mindíg ki ír és "J" bill. lenyomásával eltünik. Mert engem nagyon zavarnak hogy akció közbe ki írja hogy pl hány ember halt meg olyankor.. vagy hasonló információkat közöl...
  • LPKENJI
    #4320
    oksa
  • Wreck86
    #4319
    örülök,hogy segíthettem:) nálam is ez volt a baj,alapból a legjobb beállításra nyomtam,de kísérletezd ki,mikor nem szagga tegyáltalán,mert az nem jó,ha épp egy japó támadás közepette kezdesz el akadni:) (tapasztalat)
  • LPKENJI
    #4318
    THX!!!
    MŰKÖDIIIIIIIIIIK:d
  • Wreck86
    #4317
    nem lehet,hogy a felbontással van a baj,és nem látszik az egered? próbáld ki,amikor indítod 800*600 ba állítsd.talán segít...
  • Evin
    #4316
    Ha tudná vki, biztos beírta volna.
    Szerintem rakd újra.
  • LPKENJI
    #4315
    és nem tudz vkit aki tudná?
  • Evin
    #4314
    Azt nem tudom.
  • LPKENJI
    #4313
    oké
    de mi lehet a baj?
  • Evin
    #4312
    Az invert csak annyit tesz, hogy felcseréli a tengelyeket.
    Vagyis pl ha fel mozgatod, akkor felfelé nézel.
  • LPKENJI
    #4311
    Hali all!
    Lenne 1 olyan bajom h felraktam a game-t és tökéletes működött.Aztán másnap amikor neka akrtam állni vele játszani, de az egerem nem reagát.Megnéztem a beállításokat és az (invert maus asszem így kell írni:P)ki volt kapcsolva, de úgy h én se seniki más hozzá sem nyúlt. Mi lehet a baj?
    PLS HELP!
  • Evin
    #4310
    Ennek a fájlnak a verióját nézted: mohpa.exe ?
    Részemről erősen ajánlott, hogy NE crack-et használj, hanem mini-image -t.
  • ChrisTucker
    #4309
    Sziasztok!

    Lenne egy olyan kérdésem, h ami van a www.gamecopyworld.com oldalon 1.1es crack az a tényleges 1.1es crack fájl? mert leszedtem és a fájlverziónál azt írja, h 1.0.0.1 ami szerintem nem jó!(olvastam, h az 1.1es patch az egérrel való hibát orvosolja, de mikor elinditom a játékot az egér mozgása ugyan olyan lassú) a másik kérdésem az lenne, h ami van a www.megagames.com oldalon az az 1.2es patch? csak mert arra is ugyan ez a fájl verzió van írva, h 1.0.0.1 :(
    lécci segítsetek!
    Köszi
    Tudtok segíteni,
  • dante3
    #4308
    Köszönöm!
  • Evin
    #4307
    Ha 1.1-ed van az kell, de egyébként ez.
  • dante3
    #4306
    Sziasztok!
    Ez a patch jó a magyaritáshoz? link
  • teckdeck
    #4305
    ups, bocsi, most nézem hogy már volt iylen kérdés
    Sry
  • teckdeck
    #4304
    Hi all!!

    Azt szeretném kérdezni, hogy hogyna kell megcsinálni azt a részt amikor 2 anyahajót kell megsemmisítenem repülővel???
    Mert van 4 rakétám és 1 torpedóm, amit úgy próbáltam hogy a nagyra(amin a repülőgépek vannak) arra dobtam a 4 rakétát és a torpedót meg a kisebbre, de nem lett eredménye :S
    A torpedót leválasztottam a repülőről, és amikor a vízben a hajóhoz ér, semmi :S és a nagy hajó se semmisült meg a 4 rakétától
    Lécci segítsetek!
    Előre is köszi

    Üdv
  • gergő992
    #4303
    megoldodot a probléma:D:D::):)
  • gergő992
    #4302
    hali! kis segitség kéne!!ezt irja ki mikor telepiteni akkarom a pachet
    Setup could not find a copy of medal of honor pacafic asault(TM) on your computer! please reinstall and try againt!!sztetk mit kéne csinálni
  • Evin
    #4301
    Köszi, az infót, javítva lesz.
  • Rash87
    #4300
    Kössz,végre sikerült :) Így már nem is volt olyan nehéz. Még a torpedók is megmaradak, az összes,mert mire visszafordultam a nagyhoz,h lelöjjen az ágyúit,közbe a kicsit a soroztam félúton,aztán az is felrobbant :D
  • Wreck86
    #4299
    kicsiről is elég az egyetlen hátsó ágyuját kilőni
  • Hellsing47
    #4298
    nagyrol lelövöd a repülöket majd mind2 oldalárol az ágyukat...én ennyit csináltam és felrobbant...

    a kicsire meg az összes torpedo majd nekem még 2x rá kellett repülnöm és jol megsorozni egy kicsit hogy robbanjon...

    amugy ha elsöre tolod akkor nehéz (én is elcsesztem legalább 40percet mikor legelöször ehhez a részhez értem :) )
  • Rash87
    #4297
    Valaki pls segítsen :)
    Elekadtam annál a repülős résznél,már egy darabig ott eljutottam,de az a rész kifogott velem,mikor azt a két hajót kell elsüllyeszteni :S
    Már mindenhogy próbáltam,de sikertelen... Próbálkoztam hogy a nagyra minden bombát ráhajítok,meg a torpedót.. aztán a kicsire mindet.... de egyik sem süllyed el,nem értem én ezt,itt pontosan mit kell csinálni?
  • Hellsing47
    #4296
    sztem hosszuságával semmi gond nincsen...én eddig ezt a részt toltam a legtovább :)

    kiegészités helyett meg majd jön a MoH Airbourne :D

    más:
    csak nálam vannak hibák a magyaritással?
    némely szövegrészek nincsen lemagyariva =/
    meg vhol eléggé félreforditottak :DD
    pl: a "Roger that"-et "Itt Roger"-nak forditották
    összeségében viszont nagyon jo lett