4775
  • pekka2
    #4375
    Szia, igen mindenkit kinyírtam.
    Semmi piros folt a térképen, küldetések teljesítve, repülünk egy darabig, aztán kifogy a benzinem, megáll a rotor, és "Press Fire..."
  • Wreck86
    #4374
    biztos,hogy kinyírtad mind2 hajót?+a fedélzeten lévő repcsiket kilőtted?+az üldöző vadászok közül mindegyik halott?
  • pekka2
    #4373
    Hali,
    kinyírtam a japán hajókat a 10. pályán a repülőgéppel.
    Repülünk hazafelé a többi géppel, és egy szer csak megáll a propellerem. Ez mi a afaszért van? Meg azt rádiózzák, hogy menjek vissza, meg miért arra járok.. Dehát követem őket..
    Mi a faszt kell ott csinálni, hogy életben maradjak???
  • Qwerty4
    #4372
    szerusz!
    először cheat kódok itt:klikk!

    másodszor állítsd át a billentyűzetet úgy ahogy kényelmesebb neked, a repülős pályát én csak így tudtam végigvinni és persze türelemmel s egy
    kis tehetséggel!

    harmadszor ha látod hogy reménytelen a helyzeted a kevéske életed miatt kezd előlről a pályát és légy jobb!

    negyedszer tanulj meg írni vagy ha dög vagy helyesen írni akkor ne légy dög!
  • magus4884
    #4371
    Hellosztok!!! Hát még igasság szerint szerintem már az utolsó pályán járok de nem udok tovább jutni!:(Repülögéppes pályán vagyok,repülögépel kel killöni két anya halyót és ha jól láttom akkor a levegöbe 6-8repülött kell kilöni:(Léci agyatok már tanácsott hogy tudnám kilöni öket és a pályát végig vini,a repülögépemnek 228élete van enyivel végig lehet vinni?Eddig is voltak olyan pályák hogy azt hittem nem jutok tovább de most ez téleg ugy látom nincs sokk esélyem?:(Ehhez a játékhoz van valami kod?amivel esetleg örökéletel végig tolnám ezt a pályát?Elöre is köszönöm a segitségeket!
  • magus4884
    #4370
    A multiplalyeres részéhez hol lehet regisztrálni?Ott ahol mielött belépnék a lanba ott az elött van egy olyan hogy regisztrácio arra kell rá menni? vagy ehhez van egy külön weboldal,és ot kell?Vagy játékon belül kell ahol azt mondja hogy regisztráj?Köszönöm elöre válaszaitokat.A game nagyon jó volt egyes modban és jó grafika és jó játék élmény, de mostmá lanba izgalmasabb lenne:)
  • Wreck86
    #4369
    lál :D
  • Qwerty4
    #4368
    az én haverom beírta a következő pályára szöktető kódot
  • Wreck86
    #4367
    haver csinálta azt emléxem,megnézte melyik ívben mennek a repcsik mindig,és leragasztotta az egér tűzgombját,s elment wcre.5 perc múlva visszajött: feladat teljesítve
  • Qwerty4
    #4366
    ahha
  • Wreck86
    #4365
    nem,beleültél a légvédelmibe,eáfeküdtél a tűzgombra,és tunkoltál,aztán ha lelőtte dőket,jött a főnök és pihi.
  • Qwerty4
    #4364
    de ott úgy emlékszem hogy nem kellett semerre menni ha kilövöm a japán seggfejeket, nem?
  • pekka2
    #4363
    kösz, sikerült megcsinálnom...
    Igazából a játékkal volt valami gebasz, mert mindig meghaltam, bármit csináltam. Visszatöltöttem egy régebbi mentést, és csont nélkül sikerült...
  • Wreck86
    #4362
    jaja
  • Qwerty4
    #4361
    itt mindenkinek meggyűlik a baja, a játék egyik legnehezebb része
  • Wreck86
    #4360
    védd a hangárokat(min 1-nek kell megmaradnia),utána látsz egy bazi nagy fekete repcsit, a rá vadászó zero-kat szedd le,és kész.
  • pekka2
    #4359
    Csumi,
    amikor a hangárokat kell megvédeni, utána hova kell elmenekülni? Bárhova megyek megmurdelok....
  • mascarun
    #4358
    Easy-n két nap
    második fokban már kicsit tuvább tartott.
    de ha negyon ráfügg az ember akkor gyorsan kinntvan.
  • LPKENJI
    #4357
    nem sietted el...
  • tomas10
    #4356
    én 1 hónap
  • Wreck86
    #4355
    én,mikor belemerültem kb 3 nap alatt kijátszottam nyáron:) de nem számít mennyi idő alatt játszod ki.lényeg: élvezd a játékot.
  • magus4884
    #4354
    Ti hny nap alatt toltátok végig a pacific assaultot?Én már két hete tolom de mondjuk nem minden nap játszok vele:(Sajnos tanulni is kell:(Kb azé minden nap minimum 30percet játszok vele,de hétvégente 2órát játszok vele:!!!
  • painkiller25
    #4353
    kk THX!!!:D
  • tomas10
    #4352
    nekem úgy müködöt hogy a patchot letöröltem és utána a magyarosítás müködni fog és a játék is
  • Wreck86
    #4351
    próbáld meg a mini image-t.az sztem tuti jó.
  • painkiller25
    #4350
    Hi alll!!fellöktem a jatekot rokonoméknál de az 1.2 es patch meg a magyarítás után a játék kilép!!!a mini image müeni fog nekem???vagy mitévő legyek??
  • magus4884
    #4349
    hellosztok!!! Kiprobáltam és a magyarositás után is megmaratak a mentéseim!:)Nagyon jó a game,azt án majd multiban is fogok vele játszani:)
  • Wreck86
    #4348
    mit ír ki? több ok lehet: nem a jelenlegi legújabb patch van fenn,olyan map van,amit külön kell letölteni,illetve az eredeti kulcs is fontos.
  • Wreck86
    #4347
    nem vagyok benne biztos,de sztem megmaradnak.patch után tuti,de magyarítást nemtudom,én nem használtam.
  • Gyovai
    #4346
    azt tudom csak hoyg nem enged ber egyik severbe sem.
  • magus4884
    #4345
    Hellosztok!!! Ha rárakom a patcheket ,és a magyarositát,akkor a mentések nem szállnak el ugye?
  • Wreck86
    #4344
    mindkettő jó hozzá.
  • Gyovai
    #4343
    császtok hogy lehet serverbe nyomni xfire on vagy all seengbe köszi
  • Wreck86
    #4342
    sorry:)
  • Evin
    #4341
    Ezt úgy mondod, mintha szinkronról beszélnénk. lol
  • Zsolt01
    #4340
    Igen !

    ja, főleg aki egy "szót se" ért belőle.
  • Wreck86
    #4339
    magyarítás :P csa keredeti nyelven a legátélhetőbb sztem:)
  • Evin
    #4338
    Ha nem egyértelmű minden, miért nem rakod fel a magyarítást?!?
  • Wreck86
    #4337
    szívesen máskor is:)
  • magus4884
    #4336
    Hellosztok!!!Nagyon szépen köszön a válaszaitokat,de közben rá jöttem hogy lehet tovább jutni:)Valameikötök válaszábol jötem rá hogy a continew ra kell rá klikelni és már folytatodik is:)Nem tudom hogy követhetem el ijen nagy hibát de nem jötem volna rá magamtól,és mégetszer köszönöm mindegyikötöknek a jó tippeket,és nagyon tetszik a game és a grafikája is és a hang hatások is jók benne:)