117
  • Kurt Wagner
    #77
    Hy all. Nem rég van meg a játék Xboxra. Kéne egy kis segítség ha valaki tud írjon mert így nem tudom gyorsan végig tolni. Ott tartok hogy össze kell gyűjteni $500-t
    és a Heaven tagok (akik a játék elején lenyúlták a tatyóm) elmondják hol találom Cool Z-t.
    Kérlek vki segítsen
    Előre is köszi.
  • Oldern the 1st
    #76
    Szerintem az Online shenmue project sikerétől függ a harmadik rész megjelenése, ugyanis ha elég széles réteg száll be az online bizniszbe, többen veszik majd meg az esetleges Offline folytatást...
  • NormalisEmber
    #75
  • CrucifX
    #74
    Ha lenne akkor mar az egesz media arrol beszelne: sajnos erre meg evekig semmi esely :(
  • NormalisEmber
    #73
    Van már valami hír a 3-ról?
  • chef_ryo
    #72
    hali
    nekem ezekkel a cd-kel az nem teccik, hogy a többi dc játéknál, méa shenmue 1-nél is ha a pc-be rakom a cd-t akkor a gép látja a cd könyvtárszerkezetét. ennél viszont semmi nem látszik......
    csak akkor látszik h mi van a lemezen ha elinditom az isobuster-t.
    azzal viszont tök úgy néz ki mintha ellenne csúsza az egész track..
    ilyenkor mi van ????

    chef
  • CrucifX
    #71
    Ez NAGYON meresz kovetkeztetes, attol, mert nem bootol meg nem szallt el az olvasofej: kene egy remek kis bootlemez, aztan egy nagy TAOC-os korong es csak ezutan a SHenmue2, felteve persze, ha nem autobootos.

    Torrent-en, Xdcc-n 5 perc alatt talalsz egy bootlemezt, azzal probald.
  • chef_ryo
    #70
    köszi. majd holnap megprobálom.....
    bár a régebben irt játékokat viszi.
    ezt egy olyan emberkétől vettem aki dc-re irt és azt mondta h ezek 'mesterlemezek' voltak.. azért mertem elhozni
  • Oldern the 1st
    #69
    Nem, nem kell semmi, csak a dcd feje ment tönkre, tisztítsd meg alkohollal és imádkozz, hogy beolvassa!
  • chef_ryo
    #68
    A hjó múltkor én hülye megvettem dc-re a shenmue 2-őt. másoltan....
    4 cd ugye..
    a 4 cdből egy se müxik. midegyik lemezen van 2 track, 2 adat track.
    az istenért sem bootol. lehet h kell vmi bootlemez hozzá ??
  • Ersiman
    #67
    Tegnap 3 ezerért láttam a Shenmue 2-t, de nincs pénzem ezért egy X-Boxot venni :-(
  • Oldern the 1st
    #66
    Ehhh
  • ironfist
    #65
    Hello!
    Valaki megtudná mondani hogy honnan lehet leszedni a Shenmue 2-őt mert nagyon kellene. Vagy ha más mód nincs megtudná valaki osztani dc-n?
    előre is kösz
  • Rincewind
    #64
    Lineage, koszonom! Tudtam, hogy ismeros valahonnan, csak nem ugrott be... :)
  • CrucifX
    #63
    Az első oldalon lévő képek mindegyike a Shenmue Online-ból származik az #50-es üzenetig bezárólag.

    Apropó interface: én látok rémeket vagy ez szinte egy az egyben a Lineage II HUD-ja? Kicsit puritán, csúnyácska is szegény. A helyszínek végre kezdenek feléledni, de még így is vérzik a szívem ha erre az alacsonyfelbontású, ronda Aberdeen-re nézek ;(

    Melles Ryo karaktere speciális NPC lesz, vagy választható skin s akkor majd a világban több tízezer Hazuki fog rohangálni? Adja Isten, hogy ne!
  • Afe
    #62
    Jó, megvan. Kicsit lejebb olbastam hogy az onlinos kinai-multi baromság. Csak itt a shenmue2-es képek közt volt furcsa.
  • Rincewind
    #61
    Az interface meg az utolso kepen lathato cursor alapjan nem hulyeseg arra kovetkeztetni, hogy ezek a kepek a PC-s Shenmue Online-bol valok. :)
  • Afe
    #60
    Az a buszmegállós kép miböl van, mert én ilyen ikonokra nem emlékszem a Shenmue-bol? Ez vmi pc-s game? Talán a készülő onlineos móka?
  • CrucifX
    #59
    Elnézést az utolsó kép mérete miatt ;(
  • CrucifX
    #58
    Új képek, csak a finomabb falatokat válogattam be, a többi katasztrofális :(







  • Petyus_
    #57
    Írigyellek, nekem az első rész kimaradt. :(
  • cloud.strife
    #56
    Meg vazze!!

    Aszem nem alszok .... :)
  • Ramza
    #55
    Hát nem tudom.
    A Shenmue 1 sokkal szebb dc-n, pedig nem mai darab :(
  • Petyus_
    #54
    Megérkezett? =)
  • cloud.strife
    #53
    Húúúú!!

    Megőrülök, holnap érkezik meg a Shenmue, Shenmue 2. csomagom németből!!

    Vazze mind a kettő fóliás!! :)
  • cloud.strife
    #52
    Eladó DC-re:

    Silent Scope
    Vanishing Point
    Ready 2 Rumble 2.
    Resident 3.
    Aerowings

    Természetesen eredeti mind!

    [email protected]
  • aabyssx
    #51
    Húdef*s! :(
  • CrucifX
    #50
    Kis vizuális ízelítő:









  • Freeeee
    #49
    Nekem is a szentsegtores volt az elso gondolatom,de azert megneznem megis,hatha...
  • aabyssx
    #48
    > szentségtörés

    Ez az én tippem. :(
  • CrucifX
    #47
    No gyerekek, ideje feltámasztani a topicot - két dolog miatt is aktuális. Az első és legfontosabb ;) : egy hónapja vettem DC-t a program miatt (évek óta vágytam rá), S1 kipörgetve, Shenmue II-ben ma délután jutottam el a harmadik korongra.
    A második kicsit finomabb téma: Shenmue Online. Egyelőre csak ázsiában, nevéhez hűen csak és kizárólag multiplayer opcióval. Várom a véleményeket a dologgal kapcsolatban - szentségtörés vagy igéretes próbálkozás?
  • aabyssx
    #46
    Hát, pedig a Shenmue cím most nem az ő tulajdona... :|
  • Freeeee
    #45
    Suzuki nelkul ez a jatek nem er semmit.Ez olyan mint a Metal Gear Kojima nelkul.Elkepzelhetetlen.Raadasul ahogy Suzuki mondta egyszer,a Shenmue az elete alma,es az almait az ember nem adja el.
  • aabyssx
    #44
    Azt gondolnánk, hogy egy ember nem határoz meg semmit egy ilyen 50-200(!) emberes projektben, viszont mégis van néhány vezér(!), akinek a tevékenysége nélkülözhetetlen.

    Pl. a Devil May Cry 2-nél nem volt jelen Shinji Mikami és közel sem lett olyan, mint az elődje (szinte minden karakterét elvesztette a játék, amit valószínűleg a megálmodó erőltetett bele).
  • balu87
    #43
    Igazad van.
    De Én azért kíváncsi lennék egy 3. részre,mégha Yu Suzuki-nak semmi köze nincs hozzá,akkor is.
    Hátha sikerül valami jót összerakniuk...
    hátha...
  • aabyssx
    #42
    Az a gáz, hogy a Sega a licensztulaj, de Yu Suzuki, aki nélkül szinte semmit sem ér az egész már nincs ott.
    Ez a Sega pedig már egyáltalán nem az a Sega (csak a neve maradt szinte). Ők inkább ne csinálják!
  • balu87
    #41
    ja,pedig nyilván egyik konzolcégnek se lenne rossz üzleti befektetés megvásárolni a kizárólagos jogokat mondjuk a köv. generációs konzoljára.
  • Jinchuu
    #40
    Na igen, ebben egyetértek, bár én azért még reménykedem, hátha valamikor még befejezik, hiszen még annyi fejezet van még ebből a jó kis történetből! :(
    Remélem ha ebben a generációban már nem is, de a következőben azért feléleszti a sega vagy akárki ezt a sorozatot! :(
  • aabyssx
    #39
    Még mindíg ezeket hallgatom. Brühühühű!
  • aabyssx
    #38
    Meghallgattam pár zenéjét. Vazz', nem hiszem el, hogy ez a remekmű nem lesz befejezve! Ez igazságtalaaan!!! >:(