117
  • tihibaby
    #117
    Ine-san.
  • fess
    #116
    sziasztok
    Hogy hívják a Hazuki család házvezetőnőjét?
    előre is köszi a választ
  • Daryl Hall
    #115
    A wikipedias lista, baromság.
    Itt az igazi:
    Hang-On-1985 July
    Space Harrier-1985 December
    Outrun-1986 September
    After Burner-1987 July
    Power Drift-1989 Augustus
    G-Loc Air Battle: Loss Of Consciousness By G Force-1990 May
    Virtua Racing-1992 Augustus
    Virtua Fighter-1993 December
    Virtua Fighter 2-1994 November
    Virtua Fighter 3-1996 September
    Ferrari 355 Challenge-1999
    Shenmue-1999
    Shenmue II-2001
    Virtua Fighter 4-2001
    OutRun 2-2003
    Psy-Phi-2006
    Legutolsó információk 2003 saját stúdió alapítása: Digital Rex. Shenmue Onlineról nincs semmilyen információm. Van egy olyan rossz érzésem, hogy a Shenmue saga örökre befejezetlen marad. Ne legyen igazam, ezzel kapcsolatban. Respect Suzuki.
  • adam first
    #114
    Köszönöm a segítséget. Múltkor már néztem Wikipedian, de azt hittem, hogy ott hibásak az adatok. De ezek szerint nem, ha mások is ezt ajánlják. Még egyszer kösz.
  • Seth
    #113
    Tessék
  • adam first
    #112
    Emberek gyenge angol tudásom révén egy kis segítséget szeretnék kérni, nem akarom szét offolni a topikot. De nem tud valaki valamilyen linket, felsorolást, listát hogy mik voltak Yu Suzuki játékai, amikben ő nagyon is fontos szerepet vállalt (pl. producer, director, executive producer). És hogy pontosan mikor hagyta el a SEGA berkeit, és mi volt az utolsó játéka? Nagyon fontos lenne, segítséget előre is köszönöm.
  • el bruja
    #111
    mindenhol az találtam, hogy next-gen konzolokra már készül..már mondjuk 1 jó ideje, másfél éve is csak ez volt kiírva..
  • gecc
    #110
    Semmi újdonság???
  • Don Norbertó
    #109
    Jah és nagyon vad az első videó. xD (a Nozomis...:D )
  • Don Norbertó
    #108
    Sziasztok!
    Én régen rengeteget játszottam a Shenmue-val és a legjobb játék még most is szerintem.
    Csak már kb 10-szer kijátszottam mind2 részét és egy kicsit úgy már uncsi...
    De tervezem hogy még egyszer kijátszom. :)
    Szóval mit tudtok a 3. részről?
    Lesz?
  • CrucifX
    #107
    Ebay
  • bfg900
    #106
    Meg lehet vasarolni ezt a jatekot manapsag boltban? Nem talaltam azok kozott, amit megneztem.
  • adam first
    #105
    Miért milyen suzuki jelenlegi helyzete?Mert most hogy alkalmam volt kiprobálni a Yakuzát tegnap és végre végig vittem a Shenmue 2 azt kell hogy mondjam Yakuza harmat gyenge,Shenmue2 istenkirályság.
  • Freeeee
    #104
    Sokan álmodoznak arról(velem együtt),hogy lesz következő rész,de a Sega politikája,és Suzuki jelenlegi helyzete nem erre enged következtetni.
  • gabe paul logan
    #103
    UTÁLOM()az ilyen jó játékokat túlságosan is kiragadnak a hétköznapokból,beleélem magam a föszereplőhelyzetébe,megkedvelem a szereplőket me olyan jól vannak megkreálva és ELVESZIK AZ ÉLETEMET, TOTÁL BEKOCKULOK!!!
  • Inferno
    #102
    Szerintem is nagyon jó ! Sőt műfajában a legjobb, ez azon játékok egyike amit soha nem felejtek el :).
  • adam first
    #101
    Na szóval sikerült végignyomnom az utobbi két napban a gémet,2001-es gém de ez valami hihtetlen hogy milyen zsír,nem rég vittem végig az MGS3-at na annak is nagyon jó a története,fasza a grafikája de a Shenmue2 nekem még annál is jobban tetszett.Valami hihetetlen mekkora játékot csinált a SEGA,AM2+Yu Suzuki.Ha lesz 3 és ugyanez a gárda fogja csinálni nem érdekel mire fog megjelenni,akkor is beszerzem!
  • gabe paul logan
    #100
    www.youtube.com - itt keress rá shenmue szóra, van videó a 3ról és az onlineról
  • adam first
    #99
    Úgy érzem ideje fel éleszteni ezt a topicot,nem tud valaki valamit a Shnemue3-ról vagy esetleg valami Yu Suzukiról kapcsoldó hírt?Mert az igazat megvallva nagyon hiányolok a mostani piacról egy Shenmue szerű gémet,igaz ott van a Yakuza de az inkább Matrix mint sem Shenmue, ettől eltekintve élvezetes játék az is.Valamint ott van még az Okami(ami szintén nagyon zsír játék)de azt nem hasonlítanám Shenmuehoz külön világ,csak a monumentalitása miatt emlitettem meg.Na szóval ha valaki esetleg tud valamit a Shenmueról vagy shenmuehoz kapcsoldó hírről az mindenképp írjon.Amúgy valaki tudna segíteni mert elakdtam az elhagyatott városban(ami egy dombon van,tudtam régebben a város nevét csak sajnos kb. február óta nem nyomtam a Shenmue2-t),valamelyik nap megint előveszem a gémet és leírom a problémám.
  • Sanzarc
    #98
    Hi everyone!
    Nem tudom, hogy hallottatok-e már a néhány amerikai fiatal által csinált Shenmue paródiáról. Szerintem nagyon jó, mert Ryot tök jól kifigurázzák benne. Az 1. rész nem annyira jó (rossz minőségű a hang), de a 2. nagyon király. Ha esetleg probléma lenne, hogy angolul van (bár nem hinném, hogy lesz), akkor csináltam hozzá feliratot (a 2. részhez), és bárkinek szívesen elküldöm.
    Ja, és ami a legfontosabb, itt van az amerikaiak oldala: www.gangentertainment.org
  • el bruja
    #97
    köráály mik nem vannak má shenmuebó
  • Oldern the 1st
    #96
    Nemnem, az kicsit más!

    Van egy 80 perces "Shenmue the Movie", lehet hogy ezt adták az x-es shenmue II-höz is, ezt nem tudom. Mindenesetre a filmet 2001 telén mutatták be pár japán moziban, szóval teljesen független az Xboxtól.
  • CrucifX
    #95
    Nem, az elso resz atvezeto animacio egymas melle teve, kizarolag Xbox-os shenmue 2-hoz - azert, hogy kepben legyenek a sztorit illetoen.

    A kepek pedig KIVAGOTT palyabol vannak, remelem tudod ertelmezni ezt a szot - elkeszultek / dolgoztak rajtuk, rajta maradt a shenmue 2 lemezen de NEM lathatod jatek kozben mert vegul nem kerult bele. Ertheto?
  • el bruja
    #94
    ..film? :O
  • Inferno
    #93
    A játék történetét csináálták meg egyszerűen tökéletes 4x néztem meg eddig, vissza kapod azt amit már 1x át éltél ^^
  • el bruja
    #92
    ..movie...? a meg mi?
  • Inferno
    #91
    Shenmue_The_Movie_.avi most kezdtem el le szedni kiváncsi vagyok milyenleessz^^ szupii
  • el bruja
    #90
    hol volt szted a 2.ban ien kép? ez vmi faluféleség a 2 végén ugye elmegy Guilinbe de ott nincs ien hely ez is biztos ott van, de gondolom a 3.részben ott azé rohangáhacc!
  • el bruja
    #89
    ez a 3 a 2ben nem volt ien!
  • CrucifX
    #88
    Ez a Shenmue 2 egy kivagott palyaja.
  • el bruja
    #87
    máshol álítólag már megjelent, nem? mert külföldi oldalak televannak vele...
    egy csomo kép is van a 3-bol...mint ez:
  • Oldern the 1st
    #86
    Legutolsó pletykaszerű infónk ez:

    http://games.kikizo.com/news/200508/141_p1.asp
  • Tagor
    #85
    Nincs hír róla.
  • el bruja
    #84
    nemtuggyátok hogy kiadták-e már a Shenmue 3-at vagy mikor adják ki?
  • aabyssx
    #83
    LOL
  • CrucifX
    #82
    Persze ez csak Aberdeen-re jo :)
  • CrucifX
    #81
    A legjobban ugy lehet meggazdagodni, ha reggel _rogton_ mesz a dokkba pakolni, utana egy orat golyozol a szokokuttal parhuzamos utcanal levo gamblernel (ket asztala van, szemben a halbolttal) aztan vissza a dokkba egy ujabb muszakra.
  • Petyus_
    #80
    Nyema, a Shenmue az életre nevel, ládapakolásból nem lehet megélni, szerencsejátékozni kell. =) A golyódobálóssal lehet nagyot kaszálni, főleg ha csalsz (load game). :D
  • aabyssx
    #79
    Az utcai bunyóval ott a heaven-éknél lehet a legkönnyebben pénzt szerezni. Ha meg nem megy már, akkor menj ládákat pakolni a kikötőbe!
  • CrucifX
    #78
    Esetleg gyujtsd ossze a penzt? :)