628
Trainz Railroad Simu 2004
  • csgery
    #468
  • V43 1105
    #467




  • csgery
    #466
    Köszi:)

    Csak a felsővezetéket kéne kicserélni, ajánloattak régebben felsővezetéket itt, de az egész gép meghótt,a aztán eltűnt:S
  • leho94
    #465
    Szép!
  • csgery
    #464
    Saját magam által kreált pálya:)
    (bocs a sok képért)





  • csgery
    #463
    Ilyen szép a grafikája?:D faszom nekem nemilyen...XD
  • kBagyula #462
    Az. :D
  • csgery
    #461
    Ez 2004?:D

  • leho94
    #460
    Nice
  • V43 1105
    #459






    Kicsit bővitve lett a fütőház :D
  • mate0130
    #458
    Ok kösz a segítséget.
  • Guriga
    #457
    A Railyard-ban nem lehet menni a modellekkel, csak nézegetni lehet őket.
    Driver-ben lehet őket vezetni.
  • mate0130
    #456
    Sziasztok meg tudná valaki mondani, hogy a TRS 2004-ben a Railyard menüpontban lévő mozdonyokkal hogy lehet menni? (vagy lehet-e menni egyáltalán velük)? Nagyon fontos lenne. Előre is köszönöm.
  • Guriga
    #455
    Sziasztok!

    Valami gond van a regisztrációnkkal az oldalon, remélem pár napon belül megoldódik.
    Aki nem kapott aktiváló emilt, az küldje el a felhasználói nevét a [email protected] címre, és aktiválom a regisztrációját, valamint új jelszót adok neki.

    A TCP beállításokat a Hálózati helyek-Tulajdonságok-Helyi kapcsolat (vagy éppen mi a neve, ez változó lehet)-Tulajdonságok-TCP/IP protokoll-Tulajdonságok útvonalon lehet elérni. A tulajdonságokat jobb klikkel lehet előhozni az adott ikonon. Kivéve a TCP-nél, mert ott a gomb...
  • mukikam
    #454
    szia guriga én vagy három napja regisztráltam ( trainz.hu-n)és még nem kulték az aktiválo linket.és most micsinállyak ha tudol segiten ebben a kérdésben akkor mrg koszoném elore is kosz .helló.
  • csgery
    #453
    Egy láma kérdés: merre is van ez a config? TCP/ip config?? régen csináltam,a tököm emlékszik már rá...:D
  • Guriga
    #452
    Ja, azt nem tudom, hogy mennyi a routered ip címe. 192.168.akármennyi.akármennyi lehet. És lehetőleg egy munkacsoportban kell lenned vele.
  • Guriga
    #451
    Először próbáld meg, hogy a hálózati kártyád tcp/ip configjában a DNS-t beírod kézzel. A router ip címét add meg.

    Ha így nem működik, akkor a router setupjában kell a dns ip címét megadni valami másra. Pl: 213.46.246.53
  • csgery
    #450
    Egy routerrel van rányomva egy másik routerre (ami csak egy switch portszerűség).
    Ha jól emléxem http//:192.168.10.1 et kell bepötyögni??? De nemjön be semmi.. cask nem lekéne róla húzni a másik gépet??
  • Guriga
    #449
    Router-ed van, vagy egyből a számítógépre megy az internet?
  • csgery
    #448
    Ki van törölve minden, de DNS címet merre kell változtatni???
  • Guriga
    #447
    Üdv!

    Csgery:

    Ha még mindig nem jön be a trainz.hu, akkor két dolgot lehet megpróbálni.
    1. töröld ki az összes ideiglenes internetes file-t
    2. próbálj más dns-t, mert megváltozott az oldal ip címe. És lehet a dns-ed még a régit jegyezte meg, és nem frissítette.

    Üdv! Guriga

    Gyuszi: tényleg szép a Gigant, nekem is tetszik. Nemsokára elkészül a kabinja, a mozdony hangja már készen van, úgyhogy ápgréd lesz...
  • mukikam
    #446
    pffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
  • leho94
    #445
    Bocs de télleg azt kell mondanom hogy te nagyon kész vagyol ..
  • mukikam
    #444
    :((((((((((((((((((((((
  • csgery
    #443
    Igen: [email protected]
  • mukikam
    #442
    nem értem ?(fel vehet lek msnenre?
  • csgery
    #441
    Először is:
    Itt lejjebb tekersz kiválaszotd neked milyen build-os (az a szám) Trainz van meg.
    Majd ezt letöltöd, és felrakod.
    Utána,m ha minden jól ment, akkor más sorozatszámnak kell megjelenni a játkbalan a jobb alsó sarokban, amikor bejöna főmenü.

    Ittpedig tudsz letölteni objektumokat, mozdonyokat, csak be kell regisztrálni:).

    Egy mzodony több KUID ból áll (kékkel vannak írva, ha jólmléxem) ezeket mind lekell tölteni, mindegyik eyg .cdp fájl. Mindegyikre katt majd alul "Exctract", és ha mindent jól cisnáltál, benne lesznek a játékban, majd a Surveyorban csinálhatsz magadnak pályát:).

    Sok szerencsét;)
  • mukikam
    #440
    valaki mondana nekem magyar pályát amugy geri jó lett vanak bene vonatok-#422-hogy lehet ugy meg csinálni?
  • csgery
    #439
    Spoiler ottvan egy keret, amit ki kell jelölnöd (oda van felé írva...)
  • mukikam
    #438
    és holtalálom a kodot???? (Rossz a kód, amit telepítés során írtál be.)?
  • csgery
    #437
    Oda van írva a 432-es hozzászólásba, hogy mit kéne csinálnod.... nelegyél már ennyire fatökű... (bocs).
  • mukikam
    #436
    na most komolyan segitene valami ? vagy felvesz msn-re? semmi sincs a játékban ez miért van?
  • csgery
    #435
    #432
  • K Ace
    #434
    Hát erre már no comment.
  • mukikam
    #433
    segitene valaki neeeeeeeeeeeeeeeekem?????????????????????????????????????????????????????????????,,,
  • csgery
    #432
    Rossz a kód, amit telepítés során írtál be.

    Egy működő:(nekem ezzel megy)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ATRS-F9HV-Q5J3-BHZ9-UFZ5-YR94
  • mukikam
    #431
    VALAKI SEGITENE NEKEM MERT SEMMI SINCS BENNE CSAK A SZERKESZTO SEGITSEN MÁÁÁÁÁR VALAKI ??????????????????????
  • V43 1105
    #430
    Ehh :o
  • csgery
    #429
    Nekem csak ennyi van...