817
Forever Living Products - vagyis mit tudunk az Aloe Vera-ról
  • lordolgok
    #737
    "de ha ennyire nem tetszik se a cég, se azt üzletpolitikája, akkor mi a francot keresel itt 1 év után is?"
    Ez rád is vonatkozik... ahogy egy örökbecsű politikusunk mondta, "el lehet innen menni". Ajánlom ezt neked is, elhiheted, hogy nincs sok szükségünk az "okosságaidra". Tudod, szerintem az zavar téged, hogy mi merünk nagyok lenni.
  • lordolgok
    #736
    Sikerült végre lenyugodnom, plusz van egy kis szünetem az óra előtt (tudod, Mojlepque, valakinek ki kell termelnie azt a segélyt, amit megkapsz...). "Kissé" idegesített, hogy diplomával és nyelvvizsgával rendelkező egyetemi oktatót és oktatásszervezőt munkanélkülinek kiáltanak ki. Na nem baj, valahogy csak túlteszem magam rajta. Ezt nem is igazán lehet überelni. Csak egy jó tanács neked, Mojlepque: ha majd összefutunk valamelyik fővárosi aluljáróban, ne tőlem kéregess. Valahogy nem szeretem a hajléktalanokat.

    "hisz ez bejegyzett szakma"
    Utánanéztem. Sem erre, sem az emberi hülyeségre nem adnak OKJ-s papírt. Bár ami azt illeti, nagyképűségből és hülyeségből nálam kitűnőre vizsgáztál. Elégedett vagy?

    "MÁSRÉSZT HASZNOM NEM SZÁRMAZHAT BELŐLE HOGY BÁRKINEK MAGASZTALJAM, NEM KAPOK EZÉRT TÖBB PÉNZT".
    Persze. Nem mellesleg pont ezért kapsz fizetést az FLP-től.

    "Tudod nekem igen is fontos az egészségem..."
    Tudod, én EGÉSZSÉGESEN élek. Te viszont csupán BETEGSÉGMEGELŐZŐ életmódot folytatsz. Remélem, érted a különbséget, vagy ezt is meg kell magyarázni?

    "Jaa igen, és 33 évről beszélünk, plusz 8 év előmunkálatok, kutatások, engedélyeztetések klinikailag, laboratoriumokon és kórházakon át."
    Mondod te... Bizonyítsd is be!


    "Gondolkozz el, mért van annyi sikeres ember a rendszerben, aki még csak nem is az elején kezdték, mégis sikeresebbek sokak mint korábban csatlakozó társaik..."
    Idézet az üzletszabályzatból: "A Termékforgalmazó nem jogosult az egyes marketing szinteket a Szponzoránál hamarabb elérni." (7. oldal, 4.15-ös bekezdés.) Csodás. Hogy is van akkor, hogy az újonnan belépő megelőzheti a szponziját?

    "Se én, se a többi hálózatépítők nem arra megyünk hogy azt vegyék meg a jelöltek, amit nem használnak, hanem elsősorban személyi higiéniás termékeket, elvégre a társadalom legnagyobb része most fogat, hajat, tisztálkodik, tisztít..."
    Igen, csak legalább feleannyiért veszik meg az ugyanolyan minőségű termékeket, mint amit ti kínáltok...
  • lordolgok
    #735
    Jézusom, de hülye itt valaki... Hát, ha szerinted az a legalább 300.ezer, amit hazaviszek havonta, az minimálbér, ám legyen, nem az én problémám! De a hülyeséged már nekem is fáj... Tudod, először megvetettelek. Utána nevettem rajtad. Most azonban már csak iszonyatosan sajnállak.
    Majd délutáán lehet hogy irok hosszabban. Többi kommeentet nem igazán olvastam el, de aminnt látom, ismétcsak nem veled érrtek egyet. Istenemre mondom, téged kellene följelenteni az FLP hitelrontásáért. Még a normális emberek életkedvét is elveszed.
  • DRFlame
    #734
    "Ha ugyan azt és ugyan úgy csinálod, mivel lenne másabb mint eddig?"
    Látod Mojlepque, pyrohun-nak nem volt jó az FLP, és ezért változtatott.
    Akkor ki csinálja ugyanazt, és ki változtat?
  • DRFlame
    #733
    Ez is... "Ha az életben mindenhez úgy állsz hozzá hogy negatív oldalról közelítesz meg mindent, akkor miből gondolod hogy jobban fogsz élni mint eddig?"

    Mojlepque: Többször is mondod, hogy mindent negatív oldalról közelítünk meg. Ez a mániád. És azzal, hogy ezt ismételgeted, te vagy az aki semmitmondó kommenteket küld.

    Nem érted, hogy ez egy FLP topic, és itt az FLP-ről van negatív véleményünk, illetve az MLM-ről. Tisztában vagy vele, hogy a világon mennyi dolog van ami nem MLM és nem FLP? Vagy neked tényleg az FLP a minden?
  • pyrohun #732
    Neki az FLP a mindene, basszus hallod pontosan ilyen voltam. Annyira durva, emlékszem magamra, de én már akkor is szégyelltem magam és tudtam kívülről nézni magamat és ezért változtattam. S jól is tettem...
  • pyrohun #731
    Ha az életben mindenhez úgy állsz hozzá hogy negatív oldalról közelítesz meg mindent, akkor miből gondolod hogy jobban fogsz élni mint eddig?

    Tévedés: nem mindenhez állok hozzá, csak a baromságokhoz... Érdekes: egyre jobban élek és még csak meg sem kell szakadnom a munkában: gyorsabban nőnek a jövedelmeim, mint neked az FLP-ben...

    álás vagyok, hogy ilyen emberekkel csak ilyen formában ismerkedhetek meg

    Na látod ebben egyetértünk, én is örülök, hogy nincs ilyen csúszómászó ismerősöm...
    Hogy ki az erkölcstelen, azon meg gondolkozz. Kettőnk közül nem én vagyok az, aki egy adott terméket 2x-8x áron akarok megvetetni más emberekkel, mert jutalékot kapok belőle...
    Szóvalj te ne papolj nekem erkölcsről, mert undorító.

    Gondolkozz el, mért van annyi sikeres ember a rendszerben, aki még csak nem is az elején kezdték, mégis sikeresebbek sokak mint korábban csatlakozó társaik..

    Elmondtuk már 18x kb. (de szerintem képtelen vagy felfogni, amit más leírt, biztosan általános iskolában már gondjaid voltak az összetett mondatok értelmezésével), hogy A SOK SIKERES EMBER AZ EGÉSZ RENDSZER ÖSSZES BELÉPŐJÉNEK A 3%-A. A MARADÉK 97% SIKERTELENÜL ÉS CSALÓDVA, ANYAGILAG BŐVEN RÁFIZETVE SZÁLL KI EBBŐL A FAJTA ÜZLETBŐL (MLM). EZBEBIZONYÍTOTT TÉNY, OLVASS UTÁNA. Tudsz egyáltalán olvasni? -.-

    1. Hasznos és minőségi termék - a szar jó kell legyen, hisz ennyi légy nem tévedhet...

    FAIL. A vicc úgy van, hogy egyél szart: több milliárd légy nem tévedhet... Ez a vicc pedig PONTOSAN arra utal, hogy az, hogy sok ember ugyanazt csinálja, nem jelenti azt, hogy helyesen cselekednek. De látom ezt sem sikerült értelmezned... nem is csodálkozom már.

    2. Reális, elérhető árak - ha nincs pár száz vagy ezer forintod, akkor ideje lenne megteremteni

    Erről már 867x megcáfoltuk, hogy sokszorosába kerülnek a termékeitek, mint amennyit érnek. Szóval sok mindent lehet rájuk mondani de a reálist azt biztosan nem.

    3. Kiváló múlt, biztos jövő - a múltban tett cselekedeteink, a jelenünk eredménye

    Ahaigen.. az Amway-nél is ezt mondták anno, annak az ideje is lecsengett, ne aggódj, az FLP ideje is lejár hamarosan Magyarországon. Ugyanúgy be fog fulladni, mint az ÖSSZES MLM. Nem is történhetne másképp.

    Célszerűbb lenne neked ilyen esetben a szoba négy fala közt maradni egész nap, ha neked ennyire rossz minden, akár a munka, akár a semmit tevés, talán segélyen kihúzod, még azt nem törlik el 2 évig...

    WTF? :) Ennyire szánalmas vagy? Te meg miről beszélsz? Vagy tényleg nem olvasol el semmit? :)

    1. Saját cégem van.
    2. 7 számjegyű az összeg, amit keresek szinte minden hónapban.
    3. szerencsére nagyon jól fejlődik dolog, most kell keresnem embereket, mert annyi a munka, hogy nem bírjuk

    ...de azért nugodtan hidd el, hogy neked van igazad :))) Ez már hallod az alja, ahogy viselkedsz. Mondjuk egy megrögzött FLP-stől nem is várok mást. Ilyenek vagytok, nagyon szépen bemutatod a fajtádat a fórum közönségének.

    Buta, egyfolytában ugyanazt szajkózza, valótlanságokat állít, akkor is ha már 3x meg lett cáfolva, tényeket elferdít és utána még lesüllyed egy ilyen szintre, hogy a másikat semmibe veszi és munkanélkülinek nézi. Szánalmas vagy ember, érted? Szánalmas...
  • pyrohun #730
    Öcsém... ezt nem hiszem el.

    Te most vagy nem olvasod el, amiket írtunk, vagy annyi IQ-d sincs, hogy eljusson a pici agyacskádig pár mondat értelme...

    Leírod ezt:

    "Se én, se a többi hálózatépítők nem arra megyünk hogy azt vegyék meg a jelöltek, amit nem használnak, hanem elsősorban személyi higiéniás termékeket, elvégre a társadalom legnagyobb része most fogat, hajat, tisztálkodik, tisztít... .."

    Ki akar 1600 forintos fogkrémet, amiről senki nem bizonyította be, hogy bármennyivel jobb lenne mint a 400 forintos? És ezt most az ÖSSZES termékre fel tudnám sorolni. Köszi, szia, ennyit az érveidről.

    Meg ezt:

    "sokaknak meg nem mindegy hogy mennyiért"

    Na látod ez biztos! Ezért is nem veszik meg a szarotokat 3x-os áron...

    "mi a francot keresel itt 1 év után is?"

    Képmutató, tényeket elferdítő, saját magukat orvosnak, üzletembernek és "az életed jobbá tevőjének" kiadó emberek (Te is ilyen vagy) hazugságait cáfolom meg.

    "Az iskolázatlanságod, tudatlanságod meg felettébb nem érdekel, hisz ez bejegyzett szakma, nézz utána fiacskám..."

    MUHHAHHHA! Bejelentett szakma? Hát neked elment az eszed öregem :) Miért, van mlm-egyetem? Vagy hálózatépítő képző főiskola? Te konkrétan nem vagy normális, ezeket a sületlenségeket honnan a jó bánatból veszed?

    A másik meg: iskolázatlanságom? Tanulatlanságom? Kisfiam, én leiskolázlak egy perc alatt bármiből ebben az életben, de ha már itt tartunk: milyen sulikat végeztél?
  • DRFlame
    #729
    "AMÚGY IS MI HASZNOM LENNE BÁRMELY CÉGET IS MAGASZTALNI, HA NEM ADTA VOLNA MEG NEKEM SE AZT, AMIÉRT ELKEZDTEM?"
    Abból mi hasznod volt, hogy bekamuztad a feljelentést IP cím alapján?

    Miből gondolod, hogy itt bárki segélyen él?

    Miből gondolod, hogy ahogy élünk az nem megfelelő, illetve ha nem az, akkor nem próbálunk rajta változtatni?
    Azért mert negatív véleménnyel vagyunk az MLM-ről illetve az FLP-ről, mi már mást sem csinálunk, csak sírunk? Tudod vannak más dolgok is a világon, amiben sikeres lehet egy ember.

    "Célszerűbb lenne neked ilyen esetben a szoba négy fala közt maradni egész nap, ha neked ennyire rossz minden"
    Milyen minden??? Az FLP rossz, az minden?
  • Mojlepque
    #728
    Jaa igen, és 33 évről beszélünk, plusz 8 év előmunkálatok, kutatások, engedélyeztetések klinikailag, laboratoriumokon és kórházakon át.

    Célszerűbb lenne neked ilyen esetben a szoba négy fala közt maradni egész nap, ha neked ennyire rossz minden, akár a munka, akár a semmit tevés, talán segélyen kihúzod, még azt nem törlik el 2 évig...
  • Mojlepque
    #727
    Ha az életben mindenhez úgy állsz hozzá hogy negatív oldalról közelítesz meg mindent, akkor miből gondolod hogy jobban fogsz élni mint eddig?
    Ha ugyan azt és ugyan úgy csinálod, mivel lenne másabb mint eddig?

    Ilyenkor elgondolkozok, mert ilyenkor hálás vagyok, hogy ilyen emberekkel csak ilyen formában ismerkedhetek meg, illetve hogy nem csatlakoznak be a rendszerbe, hiszen az ilyenek pont annyit érdemelnek, amennyit ő maguk érnek erkölcsileg...

    Gondolkozz el, mért van annyi sikeres ember a rendszerben, aki még csak nem is az elején kezdték, mégis sikeresebbek sokak mint korábban csatlakozó társaik... ...ha piramis lenne nem így lenne, ha pilóta lenne meg már az első 5 évben bebukott volna akárcsak a "gazdagodós, költekezős üzlet".

    Egy jó cég 5 alapja:
    1. Hasznos és minőségi termék - a szar jó kell legyen, hisz ennyi légy nem tévedhet...
    2. Reális, elérhető árak - ha nincs pár száz vagy ezer forintod, akkor ideje lenne megteremteni
    3. Kiváló múlt, biztos jövő - a múltban tett cselekedeteink, a jelenünk eredménye
    4. Biztosított feltételek - stratégiailag, technikailag és minden minősítésben elsőnek kell lenni, hogy piacon maradhass, máskülönben bevonják a működési engedélyt is
    5. Folyamatos megújulás - volt idő mikor még a fekete-fehér tv volt a szuper, de manapság már a színes, ledes tévé a király, mégis ugyan annyi mint anno a fekete fehér kb
  • Mojlepque
    #726
    mondta bárki hogy olyant vegyél aminek hasznát se veszed?! Szerintem nem... ...magadról szegénységi bizonyítvány amit írsz...

    Se én, se a többi hálózatépítők nem arra megyünk hogy azt vegyék meg a jelöltek, amit nem használnak, hanem elsősorban személyi higiéniás termékeket, elvégre a társadalom legnagyobb része most fogat, hajat, tisztálkodik, tisztít... ...sokaknak meg nem mindegy hogy mennyiért, vagy miből... ...nem 1 ismim van aki ekcémás lett egyes kereskedelmi forgalomban kapható terméktől, vagy gombás vagy gyulladásos szövődményekkel küzdködnek...

    Tudod nekem igen is fontos az egészségem, akár tetszik akár nem, nem kell elfogadni... ...de ha ennyire nem tetszik se a cég, se azt üzletpolitikája, akkor mi a francot keresel itt 1 év után is?

    Az iskolázatlanságod, tudatlanságod meg felettébb nem érdekel, hisz ez bejegyzett szakma, nézz utána fiacskám...

    AMÚGY IS MI HASZNOM LENNE BÁRMELY CÉGET IS MAGASZTALNI, HA NEM ADTA VOLNA MEG NEKEM SE AZT, AMIÉRT ELKEZDTEM?
    MÁSRÉSZT HASZNOM NEM SZÁRMAZHAT BELŐLE HOGY BÁRKINEK MAGASZTALJAM, NEM KAPOK EZÉRT TÖBB PÉNZT, SŐT AKI ELOLVASSA ÉS EZEK UTÁN CSINÁLJA AZ ÜZLETET, VALÓSZÍNŰSÉGGEL NEM ÁLTALAM CSATLAKOZIK BE, AZAZ MÉG ANYAGILAG NEM IS LENNÉK ÉRDEKELT EBBEN...
  • pyrohun #725
    Pláne "amúgy" SEM veszek C-vitamint 4500-ért, vagyis igen, veszek, de az 1000mg-os, ugyanúgy természetes és csak 2500 forintba kerül 100 darab... -.- :)
  • Dynamic
    #724
    1600 Ft egy fogkrém? Én 400 Ft-ért veszem:P Fogorvos ismerősöm mondta, hogy nincs számottevő eltérés a fogkrémek között Max. 5%-nyi. Vagyis tökmindegy milyen fogkrémmel mosol fogat, a lényeg az alaposság és a rendszeresség. A többi csak parasztvakítás.
    Szóval elmehetnek a fenébe az MLM-esek ezzel a dumával, hogy ó milyen egyszerű, csak olyan termékeket kell venned, amiket úgyis megvennél. Hát egy lószart, mert én nem szoktam "amúgy is" venni 1600-ért forintért fogkrémet, meg "amúgy is" 3000-ért tusfürdőt.
  • DRFlame
    #723
    Nem beszélve a rendszeres mozgásról. Az helyes táplálkozás és életmód sokkal fontosabb. Csak a bogyókat eladni egyszerűbb.
  • lordolgok
    #722
    Okoskám, az Aquafresh Ice Whiteningről valamiért több kutatási anyag áll a rendelkezésemre, mint a tiétekről! És ahogy mosdani se havonta szoktam, a fogamat is naponta 2x megmosom, ha már erről van szó! Amióta kiléptem tőletek (aminek már két éve), ezt használom. Mi ez, ha nem rendszeresség? Kiskutya farka? Mi a frász az a fogminta? Ha meg ennyire érdekel, már évek óta nem voltam "mekiben", nem az ő ételüket tartom a nr.1-nak.

    És ha már egészséges életmódnál tartunk, az állandó pirulazabálást (amit ti propagáltok) sem tartom a hosszú élet titkának. Inkább rászánom azt a pluszpénzt, és biotermelőtől/kistermelőtől veszem meg a zöldséget/gyümölcsöt/stb-t, és ha gyanúm van, elkérem tőlük a papírt (tudod, ők rendelkeznek is bizonyító erejű papírokkal...), plusz kb. 4.5 km-re lakok a "Debrecen" táblától, egy kertségben. Nincs nagy kocsiforgalom, tiszta a levegő, a hülyék is megkíméltek (eddig...).

    Jézusom, az FLP-nél eltüntették a maradék agyadat is?
  • DRFlame
    #721
    Ja hogy ez nem csak egészséges, hanem megváltja az életemet?
    Egyébként honnan tudod, hogy olyan jó? Csak nem onnan hogy, mondták?
    Továbbmegyek... Honnan tudod, hogy a többi fogkrém egyike sem olyan jó? Gondolom ezt is mondták.
  • Mojlepque
    #720
    mert nem 1 fogminta váltja meg az életed, hanem a rendszeresség...

    ez ugyan olyan mint ha elmész mekizni alkalmanként, attól nem hízol, és nem lesz egészségügyi bajod, de gyakori használat által jönnek ezek...

    nem csoda szerek, hanem egészség és szépségápolási termékek okoskám
  • lordolgok
    #719
    Hát, én használtam az FLP-s foggélt, de úgy tapasztaltam, semmivel sem jobb minőségű, mint amit most használok. És még így is kb. felébe kerül, mint az FLP-s...
  • pyrohun #718
    Érted: 6,67 Eurós fogkrém, de hiszen mindenki használ fogkrémet, nem kell mást tenni, mint mostantól az FLP-s foggélt használni. Ja igen, és a "mindenki" által használt fogkrém(ek) mennyibe kerül(nek)? :))

    És jöjjön már ide egy fogorvos, akinek DIPLOMÁJA VAN és megesküszik nekem az orvosi diplomájára, hogy az FLP foggéle jobb, mint egy közepes minőségű fogkrém... mert akkor onnantól csak azt fogom vásárolni... :)
  • pyrohun #717
    "Nincs befektetés, maximum a telefonbeszélgetés amit eleve fizetsz ha telefonálsz, akár üzleti, akár személyes, hisz a terméket nem kell eladnod, azt használnod kell."

    De van! Az idő. És az idő, mint tudjuk pénz! Szerinted akinek pl. anyagi problémái vannak, annak van IDEJE és PÉNZE elkezdeni telefonálgatni és ezzel egy olyan üzletbe belevágni, amiben MATEMATIKAILAG bizonyítottan 97% a sikertelenség aránya? Vagy ehelyett inkább keres normális, biztos munkát...? Szerencsére az emberek túlnyomó része még mindig az utóbbit választja...

    "Másrészt a terméket azért veszed meg, mert eleve használnád, lásd: foggél, shampon, tisztítószer, anti-biotikum stb... ...azaz: ugyan azt csinálod mint eddig amit csináltál, csak más életvitel mellett..."

    Bocs, de én havonta nem szoktam 30-50 rugót elkölteni ilyen jellegű dolgokra, pedig elég egészségesen élek. Szóval ez hazugság, hogy csak más termékeket használsz, mert tegyük hozzá , hogy ezek a más termékek 2x-8x annyiba kerülnek.... Ti FLP-sek mindig csak a tényeket hallgatjátok el :)
  • pyrohun #716
    ÉRdekes, ameddig a Forever-t csináltam, a "felsővezető" csinálta ugyanazt, amit Te a főnökről állítasz:

    Csesztetett, ha nem vittem vendégeket előadásra, csesztetett ha nem telefonáltam eleget, baszogatott, ha nem vot kedvem sikernapra menni és nagyokat örvendezni, amikor éppen magánjellegű gondjaim voltak. Hát kell ez nekem? NEM, köszi. Te pontosan azt szereted, ha megmondják mit csinálj és a többi birka módjára PONTOSAN ugyanazt és ugyanúgy csinálod (a másolhatóság a lényeg, ugye.ugye??), mint a többi kis FLP-katona. Ez sajnos a valóság. Mindannyian mindig ugyanazt mondjátok, mindig ugyanúgy cselekedtek, nincs értelmes önálló gondolatotok, mindig mindenhova együtt mentek, még a barátaitok is elfordulnak tőletek, a végén már csak belterjesen csak az FLP-ből lesznek emberi kapcsolataid... de azért biztos nagyon boldog lehet az életed...
  • pyrohun #715
    "megtanítson egy szakmára, és önállóságra az üzleti élet területén?"

    SZAKMA? ÜZLETI ÉLET? ÚRISTEN :)))))))))))))))) Szakadok a röhögéstől. Na nehogymár üzletembernek képzeld magad, mert eladsz havonta két aloés gélt valakinek :)) Hát koomlyan, az egy dolog, hogy hülyeséget beszélsz, de hogy el is hiszed magadról, hogy te üzletember / orvos / másoknak segítő emberke vagy, az már tényleg felháborító és szánalmas :)))
  • pyrohun #714
    "Ha titeket nem zavarna hogy egyesek jobban élnek mint az átlag, egészségesebbek, jobb az egzisztenciájuk, meg ha abszoludt elégedetlenek lennétek a céggel és a termékeivel, valószínüleg nem itt töltenétek az időtöket álló nap, hanem azzal foglalkoznátok, ami titeket előrébb visz az életben, hisz ezek szerint hogy ennyire tudtok kifogást gyártani, úgy gondolom tudtok egy céget ahol minden álmotok, lehetőségetek csak egy csettintésre megvan."

    Sírok a röhögéstől, komolyan... Miért kisfiam, te jobban élsz, mint az átlag? :) Egészségesebb vagy? Ugyan, ezek légből kapott szavak, tipikusan FLP-s duma, megint megkérdezem: saját gondolatod nincsen? Na látod ez a szánalmas, hogy te és a többi agymosott FLP-s azzal tölti az idejét, hogy a Forever-t, mint céget reklámozza. Én azzal töltöm az időmet, hogy a saját cégemet vigyem előre és ez - nem meglepő módon - sokkal jobban működik, mint az, amit Ti csináltok... :))
  • lordolgok
    #713
    Az árak euróban vannak, pl. fogkrém: 6,67€. De a honlap: https://distrib.foreverliving.com/cms/downloads/termekrendelo_091201.pdf
  • Dynamic
    #712
    Mennyibe kerül nálatok egy sampon, fogkrém és egyéb általános dolgok?
  • lordolgok
    #711
    Uramisten... na ehhez nem kell no comment. Te kéred meg az embereket, hogy az üres közhelyeket tartsák meg maguknak az emberek, amikor te meg ömleszted magadból az üres és tartalmatlan szöveget? Mondod, mondod, mondod a magadét, ami csupán közhelyek sora. Hogy ócsárolnak egyesek? Hát bizonyítsd be nekik, hogy nincs igazuk! De ez már többször fel volt ajánlva neked, de a semmitmondáson és sértegetésen kívül semmit se csináltál. Gratulálok! Így néz ki egy tökéletes, agymosott ügynök. Igazán sajnálom, hogy bármennyi közöm is volt hozzátok. Mert mondjuk mid van neked, ami nekem nincs?
    - Boldog, összetartó, egymást tiszteletben tartó család? Ezzel a hozzáállásoddal biztos nem örülnek neked...
    - Boldog, összetartó, egymást tiszteletben tartó baráti kör? Ezzel a hozzáállásoddal biztos nem örülnek neked...
    - Megbízható, állandóságot nyújtó munkahely? Hát, az FLP pont nem az... (A szcientológiát mondjuk Németországban csak gazdasági csoportosulásként engedélyezik. Az FLP-ről vajon mikor rántják le a vallásos-gazdasági leplet?)
    - Saját neveden lévő lakás? Hát, az FLP-től kapott fizetés marhára nem lesz elég hozzá...
    - Egészséges életmód? Pyrohun egész szépen megcáfolta, mekkora hatóanyag van a termékeitekben...
    - Stb.
    Lehet, hogy öt év múlva Isten meglátogat gégerák képében (hacsak el nem visz addig a delirium tremens), de elmondhatom magamról, hogy ezerszer jobban éltem, mint mondjuk te vagy bármelyik FLP-s. Mert nekem a felsoroltak mind megvannak. Az zavar, hogy az olyanok, mint te, lefikázzák azt, amit elértem. Te ezt csinálod.

    "Az egyik legtöbbet firtatott cég Mo-n, a Forever, és nem hiába, hisz megmozgatja az emberek fantáziáját... ...csak nézzétek meg hogy miért."
    Igen, mert ÁTVERIK az embereket. Sajnos úgy, hogy jogilag nem léphetnek fel ellenük.

    Másrészt, ahogy te is, senki sem dekkol itt állandóan azt nézve, mikor érkezik végre egy újabb komment. És igen, engem előbbre visz, ha elmondhatom akár rólad, akár az FLP-ről a véleményemet. Az lenne az évezred vicce, ha nem tehetném meg! Kell a francnak a több tízmilliós kocsi, rózsadombi villa, stb, ha emberileg nullává válnék, mint te. Az zavart, hogy meg kellett felelni bizonyos követelményeknek? Szánalmas vagy, és jellemzi a minőséget az FLP-ről is...

    "Azért érdemes még most belevágni, hisz ki tudja meddig lesz még ilyen lehetőség mint most, hogy egy minimum limites vásárlás után üzletet építhetsz?"
    Nos, nekem állandóan azt mondták az FLP-ben, hogy az üzletet csak két pont után lehet építeni, de igen, neked van igazad, nem az üzletszabályzatnak és az FLP-nek... és nem épp ti mondjátok, hogy a piac sosem fog betelni?
  • DRFlame
    #710
    Az MLM egy olyan rendszer, aminél a végtelen mint érték hibás felhasználásával egy hamis elméletet mutatnak be, így sokkal-sokkal jobbnak mutatva a rendszert, mint amilyen valójában.

    Ezt levezettem konkrét értékekkel, és felkínáltam a lehetőséget, hogy mutassatok rá konkrétan, hogy hol a tévedek, vagy állítok valótlant. Erre azt kaptam vissza, hogy ne foglalkozzak a számokkal, és az a baj, hogy nem hiszek magamban.

    Na most ha én matematikai alapokra helyezném a vitát, és nem találtok benne hibát, hanem a hittel jöttök vissza, akkor melyik az üres szövegelés?
  • Mojlepque
    #709
    Azért érdemes még most belevágni, hisz ki tudja meddig lesz még ilyen lehetőség mint most, hogy egy minimum limites vásárlás után üzletet építhetsz?
    Ergo nem kell elköltened 2 hónap alatt közel 330 eurót.
    Nincs befektetés, maximum a telefonbeszélgetés amit eleve fizetsz ha telefonálsz, akár üzleti, akár személyes, hisz a terméket nem kell eladnod, azt használnod kell.
    Másrészt a terméket azért veszed meg, mert eleve használnád, lásd: foggél, shampon, tisztítószer, anti-biotikum stb... ...azaz: ugyan azt csinálod mint eddig amit csináltál, csak más életvitel mellett...

    Példa okáért: Ha te megrögzött bmw rajongó vagy, akkor te hozzá szoktál a márkának a jellegzetes ismertető jeleihez, pl fogyasztás, minőség, garancia, kényelem, biztonság stb... ...de amíg nem próbálsz ki egy magasabb kategóriát, életedben sem fogod tudni hogy jó döntés volt-e számodra hogy a bmw mellett tartottál ki, vagy sem, miközben lehet hogy egy másik márka sokkal inkább a te egyéniséged...
  • Mojlepque
    #708
    Azzal ha belépsz mért ne lenne jó neked?
    Az zavarna téged, hogy lenne egy szponzorod, aki tanulópénzt kap azért, hogy téged megtanítson egy szakmára, és önállóságra az üzleti élet területén?

    Elfoglak szomorítani, hisz egy "átlag" munkahelyen ugyan ez történik, csak ott ezt a személyt főnöknek hívják, akinek akkor van fizetés emelése, ha minél több ember munkáját követi szemmel.

    El lehet dönteni baromi egyszerűen a kérdést... ...Főnök kell vagy feslővezető? - Én az utóbbinál tettem le a voksot, hisz utáltam ha dirigáltak, ha megellett felelni bizonyos követelményeknek, és ha nem dolgozok egész nap cseszegetnek, minden hónapban ugyan annyiért, bármennyivel végzed sokkal jobban, több tapasztalattal a munkád mint előtte, amikor még gyakorlatlan voltál benne...
  • Mojlepque
    #707
    Én már nem is fűzök hozzá commentet, hogy egyesek iránt mit érzek, mikor bármit is ócsárolnak...

    Egyrészt, mert aminek negatív jellegű kritikája van, az a pozitív oldalról erősebb, és ez fordítva is igaz. Az egyik legtöbbet firtatott cég Mo-n, a Forever, és nem hiába, hisz megmozgatja az emberek fantáziáját... ...csak nézzétek meg hogy miért.

    Ha titeket nem zavarna hogy egyesek jobban élnek mint az átlag, egészségesebbek, jobb az egzisztenciájuk, meg ha abszoludt elégedetlenek lennétek a céggel és a termékeivel, valószínüleg nem itt töltenétek az időtöket álló nap, hanem azzal foglalkoznátok, ami titeket előrébb visz az életben, hisz ezek szerint hogy ennyire tudtok kifogást gyártani, úgy gondolom tudtok egy céget ahol minden álmotok, lehetőségetek csak egy csettintésre megvan.
    Ha viszont nincs meg, akkor megkérlek, hogy a közhelyes, értelmet nem nyerő üres szövegelést tartsátok meg otthonra...
  • pyrohun #706
    Én is benne voltam.
    Sajnos én ELISMEREM, hogy én is ugyanilyen szemellenzős és agymosott emberke módjára próbáltam hittéríteni az embereket - SZÉGYELLEM IS MAGAM emiatt nagyon, hidd el.
    Hogy miért vagyok itt? Azért, hogy ezt a sok hazugságot, amit megpróbáltok lenyomni az emberek torkán, megpróbáljam megcáfolni. Mivel én tényleg jót akarok az embereknek, hogy ne kövessék el ugyanazt a hibát, amit én elkövettem. Ti meg úgy akartok "segíteni" nekik, hogy százezreket húztok ki a zsebükből pár százalékért cserébe... Segítség ez? NEM. Inkább vicc kategória...
  • Csabesz6
    #705
    Tanulj meg szöveget értelmezni.
  • Duddits
    #704
    Már bocs, de ha te is benne voltál, akkor gondolom te is olyan "degenerált" voltál, mint az általad fikázni vélt emberek (most éppen én, meg Mojlepque).
    Nem feltétlen kell azt a dumát hajkúrászni, amit "megpróbálnak beléd verni", sőt, jobb is ha saját magad adod.

    De ha ennyire marhára nem érdekel az egész FLP dolog, mi a francnak vagy még itt??
    Jaah, hogy ócsárolni mindenkinek?!?
    nagyszerű vagy, gratulálok

    ülj le, 1-es
  • lordolgok
    #703
    Bocsáss meg, de 2 dolog megütötte a szemem a kommentedben.

    "senkinek nem érdeke az hogy neked jobban menjen mint bárki másnak..." Ezek szerint az FLP-ben SEM érdeke senkinek, hogy lőre juss, elérd a vágyaidat, stb. Ha félreértettem, javíts ki!

    "amit pyro írt, meg egyszerűen csak a bla-bla, mert nem 55 eurót ajánlottak fel rikox-nak, hanem 55 eurónyi terméket" Rikox ezzel szemben ezt írta: "Aztán később fel lett ajánlva nekem az 55 euró igazgató részéről hogy elkezdhessem az üzletet." Tehát maga az 55 euró, nem az 55 eurónyi termék.
  • pyrohun #702
    Igazából engem ez nem nagyon érdekel :) Jól elszórakozom, néha keményebb stílusban :)
    Az, hogy egy FLP huszár mit gondol rólam, cseppet sem érdekel, mivel ők már azzal minősítik magukat, hogy az FLP-be jönnek téríteni az embereket :)
  • DRFlame
    #701
    Az a baj, hogy így a stílusodra reagálnak, nem pedig a mondanivalódra.
    Mondjuk megértelek, mert hiába mondod el 20 embernek szépen, ha utána jön a 21. ugyanazzal a szöveggel.
    De ugyanakkor láthatod, hogy leírtál információkat, amire nem jött reakció. Csak arra, hogy milyen stílusban írtad. Ez lehetőséget ad nekik arra, hogy ne kelljen az észérvekre reagálni.
  • pyrohun #700
    Lekezelő? Lehet. Arrogáns? Lehet. Bunkó? Az is lehet.

    De egy dolog biztos: elegem van abból, hogy mindig idejön egy magát orvosnak / pénzügyi szakembernek / életmódjavítónak gondoló kisgyerek és elkezdi osztani az észt, hogy milyen hülye mindenki, akit nem érdekel az FLP. Mert sarkítva ugyan, de erről van szó.

    Benne voltam az FLP-ben - már nem vagyok (nincs meg a kártyám sem, stb.). De rájöttem, hogy miről szól az egész. És igen: egy idő után már eléggé idegesít, amikor ugyanazt a szöveget hallom ismételni 856-odszorra is, amit annak idején az én fejembe is megpróbáltak beleégetni.

    Bocs, de nektek nincs egy saját gondolatotok sem, mert ha lenne, akkor nem az FLP-ből akarnál megélni. Pont.
  • Csabesz6
    #699
    Szerintem belefáradt az egészbe, nem csodálkoznék rajta:D
  • Dynamic
    #698
    Mutass már valami bizonyítékot arra, hogy a bolti fogrémek teli vannak szar anyagokkal! Ja, hogy előadáson ezt mondták...