263
  • CSOCSO
    #183
    2 het es nezhetnem a mozikba.. barcsak tudnek annyira angolul...:(
  • Voltan
    #182
    Nem lenne rossz, de annak a kis pöcsnek a szövegelése rohadt idegesitő.
  • zaki
    #181
    hmmm, most néztem meg, hogy meg lehet-e már venni dvd-n a filmet. de még nem, 20-án jelenik meg (a dvdabc-nél legalábbis akkor), és most nézem, hogy csak 3690 ft-ba kerül??? asszem meg is rendelem
  • [Walaki]D`Lair
    #180
    Így is van!
  • zaki
    #179
    ma megnéztem megint a filmet, fantasztikus
  • Lecter
    #178
    Tarantino otthon ül a seggén, röhög mint a hülye, miközben gyarapszik a bankszámlája!
  • Tikal #177
    Kill Bill rajongoknak kötelező :)
  • zaki
    #176
    köszi :)
  • Bandew
    #175
    A Corvin oldalán ezt a dátumot írta: 2004.04.29!
  • zaki
    #174
    2... hogy mikor jön? remélem minnél előbb
  • Voltan
    #173
    Tényleg, nálunk mikor jön a 2? És egyáltalán, most akkor két részes, vagy három? Hallottam ezt is, azt is...
  • zaki
    #172
    na megnéztem: hatalmas film :) nagyon bejönnek ezek a szétvágott jelenetek, mint a ponyvaregényben, vagy a jackie brown-ban. a film zenéje tényleg zseniális, nagyon el van találva, a rajzfilmes rész is nagyon rendben volt, engem nem zavart a sok vér, jó volt, ahogy frocsogott a vér az emmberekből, mint valami szökőkőt olyan volt ha moziban néztem volna meg, biztos idegbajt kaptam volna a szétvágott vége miatt szóval nagyon kira a film, Tarantino bácsi most is büntetett. alig várom már a 2-t ja, és Uma Thurman nagyon fasza volt :)
  • zaki
    #171
    mosr nézem meg a filmet, biztos jó :)
  • Gandibá
    #170
    Hát hogyne :P
  • Tikal #169
    látom nem tunt fel miről szol a film :)

    gyuruk ura egyszerubb
  • GAAMMEER
    #168
    Szerintem ez a világ legistenebb filmje!!!Már alig várom a Vol. 2-t.
  • Gandibá
    #167
    Hát nemtom.. :))
    Minden esetre nekem annyira nem tetszett a film.
  • Voltan
    #166
    na, ez is igaz. Különben ki tudja meddig spriccel? Ki kell próbálni. Szóljatok egy havernak, és vágjátok le a fejét!
  • Davidus
    #165
    "Az rendben van hogy levágja kardal a fejét és spriccel, de ennyi ideig?"

    Japánban eddig:D Nézz meg egy anime-t(pl ninja scroll)
  • Voltan
    #164
    Ez egy filmszatira! Azért van benne annyi vér, meg azért gagyi a sztori. Én mondjuk nagyon szeretem.
  • Gandibá
    #163
    Vagyis többször nem fogom megnézni, majd ha lesz a második rész akkor azt, mert kiváncsi vagyok a végére, de szerintem sok volt benne a túlzás. Ennyi vér még a Ryan Közlegényben sem volt mint itt. Az rendben van hogy levágja kardal a fejét és spriccel, de ennyi ideig? Végülis mind1, egyszer meg lehetett nézni.
  • Gandibá
    #162
    Rendesnek rendes, de nem dvdrip. Amúgy tegnap megnéztem azt amit leszedtem, annyira nem hatott meg a film mint vártam.
  • Tikal #161
    van belőle rendes minőség...
  • Punker
    #160
    ki jött már DVD-n egyáltalán?
  • Gandibá
    #159
    Ott is screener minőségű a dvdrip, ott már néztem.
  • mukika
    #158
    aha itt!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nagyon jó kis oldal!
  • Gandibá
    #157
    Leszedtem ezt: Kill.Bill.Volume.1.DVDRip.XviD-DiAMOND, de láthatóan nem dvdrip, hanem screener minőség. Van már normális dvdripben is valahol?
  • b-type
    #156
    sztem ez a film jó.
    valszeg nem értetted el mit akart SaVaGe mondani, ez igy nagyon sz@rul hangzik tudom, de ez van.
    nem azért jó mert a 'mester'.... számomra nem is mester, 'csak' 1 olyan rendező aki ki tudja fejezni a mondanivalóját olyan formában aminek magával ragadó a stilusa.
    Ezzel a filmel is meglepett.
  • Factor_007
    #155
    Akkor már én is leírom a véleményemet. Bevallom többet vártam volna a filmtől. Emlékszem mikor egy interjúban Tarantino megprobálta megmagyarázni hogy ez nem egy egyszerű bosszúállós film. Hát lol. Ez pont egy egyszerű bosszúállós film.(jó többet nem szidom mert ez még csak az első rész volt)

    "Egy szőke, amerikai csaj szamurájkarddal hadonászik, miközben a végtelenül véres jelenetek között vidám western zene szól... volt már ilyen?"

    Szerintem a legtöbb amcsi film ilyen, csak western zene nélkül. Egy tök átlagos ember ki tud nyírni egy fél hadsereget. Persze tudom hogy a szöszi nem egy átlagos csaj volt, de valami hasonlót éreztem a film közben.
    Zenéjéről nem írok semmit mert nincs véleményem róla.
    A konyhai rész volt ami nagyon tetszett, a többi tömeg hent.
    Számomra egy sima akciófilm volt, kicsit jobban megrendezve.
  • fifi
    #154
    Te tudod...Én tisztelem a másik ember véleményét, ez csak a saját meglátásom, senkire nem akarom erőltetni.
    Egyáltalán nem várom a 2. részt. Lehet én vagyok túl korlátolt de ezt a túlironizált, megjátszott marhaságot én nagyon nehezen veszem be, ezért is nem tetszett.
  • SaVaGe
    #153
    Evvel nem értek egyet. A Kill Bill egy hatalmas film, eredeti ötletekkel, amikhez foghatót Hollywoodi produkciókban nem lehet találni. Az a végtelen irónia, a stílusok mondhatni tökéletes keverése kiemeli a tucatfilmekből. Egy szőke, amerikai csaj szamurájkarddal hadonászik, miközben a végtelenül véres jelenetek között vidám western zene szól... volt már ilyen? Továbbá ott van maga a történet levezetése, az idősíkok furcsa sorrendje, és ami a legfontosabb: az anime rész! Szvsz ez egy zseniális film, és én akkor is megnéztem volna ha Hárshegyi Bonifác rendezi ;)
  • fifi
    #152
    Én akkor is azt mondom, hogy ez a film egy rakás szar. A sok sznob meg áldja hogy:úúú a mester Tarantino, a mágus megint mekkorát alkotott. Tipikus példája annak amikor a NÉV adja el a filmet. Ha ezen a filmen nem Tarantino neve szerepelne, hanem Gipsz Jakab rendezte volna innen a szomszédból -ugyanilyenre- akkor a kutya meg nem nézte volna...
    Egyetlen értelmes rész a konyhai bunyó szerintem, a többi egy nulla hiába is akarja valaki beadni, a paródia, meg tisztelgés meg hasonló maszlagot...
    A fickónak egyetlen jó filmje az Alkonyattól pirkadatig. Na az jó, és ezt még csak egy napon sem lehet vele említeni.
    De a Kill Bill mindnféleképpen menő, mert Tarantino...Hát ez hiba.
  • Davidus
    #151
  • Davidus
    #150
    jajj nem a képet másoltam be hanem a izét:D
  • Davidus
    #149
    Michael Madsen-t a népnek NÁÓÓ!
  • LezLee
    #148
    Csúszott a film elég rendeset. Kb. május-június környékén lesz a mozikban. Legalábbis USA-ban. Biztos még Tarantino tökéletesíteni akarja. A maximalista :))
  • Blasta
    #147
    Dehogy.
    Az még odébb van picit szerintem.
    Egy moziműsorba sem írják, sehol sincsenek a plakátok etc...
  • Bandew
    #146
    A Corvin honlapján azt írja, hogy holnap lesz a Kill Bill 2. részének bemutatója.
    Most ez igaz?
  • Davidus
    #145
    Én mind3 vagyok:D
  • Tikal #144
    "A Kill Bill nézőserege a Hollywood Reporters újságírója szerint háromféle embertípusból áll: az akcióőrült férfiakból, a cinikus szinglikből és a Tarantino-sznobokból. Ezek közül szerinte egyik sem fedi a normális ember fogalmát."

    Hát én egyik sem vagyok, nem is nagyon értem mi olyan nagyon durva ezen a filmen, vagy csak én vagyok ilyen hulye? :)