263
  • Bandew
    #223
    Szar neki. Mégcsak nem is dugott aznap.
  • Serpa
    #222
  • Serpa
    #221
    én annyira emléxem, hogy odanyul a szájához, a következő kép pedig, hogy mindenhonnan folyik a vér, és a földre esik a csávó.
  • Bandew
    #220
    Megnéztem. Az alsó ajka.
    Sztem elvérzik a csávó.
  • Serpa
    #219
    nem tudom.

    'azzé kérdem.
  • Bandew
    #218
    Nem az alsó ajkát?
  • Serpa
    #217
    de a csávó nyelvét kiharapta - kitépte? (ez lehet kivágva)

    a éles, hideg acéllal semmi nem ér fel.
  • Serpa
    #216
    én kiváncsi vagyok az élénk piros vérre !
  • Bandew
    #215
    Gondolom elvérzett.
    Amúgy tök jó, hogy a csajszi senkit nem nyír ki a film alatt lőfegyverrel. :-)
  • Bandew
    #214
    Sztem jó ez a fekete-fehér.
  • Serpa
    #213
    az R2es (Japán) verzió full-colorban pompázik + hosszabb pár perccel.
    brutálisabb jelenetek lehetnek abban a kis időben.
  • Serpa
    #212
    elején a kórházban mit csinált azzal a csávól aki meg akarta b***ni ? (ki lett vágva ?)

    zenéje tényleg nagyon ÁSZ.
    a legelső teccik a legjobban.
    BANG-BANG
  • Bandew
    #211
    Attól a résztől amikor a csajszi kitépi a csávesz szemét, addig a részig amig a csaj pislog, igen.
  • Serpa
    #210
    fekete-fehér a "tea-házi" jelenet az itthoni mozikban ?
  • Bandew
    #209
    A legdurvább az, amikor O-ren levágja Tanaka főnök fejét, és ahogy kiabál...
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!
  • zaki
    #208
    több, mint katasztrófa...
  • Bandew
    #207
    Ecsém de gány a szinkron!
  • zaki
    #206
    végre megjött a DVD
  • Davidus
    #205
    Vernita Green lánya lesz benne a központi figura.
  • Davidus
    #204
    Tarantino mondta egy interjúban hogy lesz:P Tuti mert láttam:)
  • PREMIERE1
    #203
    A második menet
    A zene mindenkié
    2004. április 23. 7:28 MNO

    Hegyi Zoltán
    Miután a hülye Miramax úgy döntött, hogy a közönséget még önmagánál is hülyébbnek tekinti, és egyszerűen kettészelte a Kill Billt, mint a Fekete Mamba az óvatlan statisztákat, ott veszítettük el a fonalat, amikor a Menyasszony (Uma Thurman, természetesen), miután munkatársai csúnyán átverték, a fele csapattal már éppen végzett. Így a második részre maradt még Budd (Michael Madsen a Kutyaszorítóban-ból), a félszemű Elle Driver (Daryl Hannah) és persze minden bajok okozója, a Menyasszony volt főnöke, szerelme és gyermeke apja, a Bill (David Carradine). A spagettire öntött szusi valószínűleg a megszokott mederben folytatódik, tehát már nem a B-filmek parafrázisa, hanem egy valódi B-film, amit mégiscsak a Tarantino rendezett, tehát vicces, a zenével kapcsolatban pedig máris tudhatjuk, hogy így van, mivel a Kill Bill Vol.2 cd már jól meg is jelent. És persze jó is, nem is féltünk, mint mondjuk Kósáné a tömjénfüsttől, mert sejthető volt, hogy így lesz, mert minden rendezők közt Tarantino a legjobb zenei szerkesztő. Az elején mindjárt Uma megmondja a frankót, aztán az egész olyan már, mint amikor az ember kifog egy jó éjszakát válogatás cd-írás közben, csak megspórolták neki a macerát. Ennio Morricone, Johnny Cash, Malcolm McLaren, meg jó néhány pompás ismeretlen, közben meg Thurman és Carradine ismertetik Pai Mei legendáját. Mindezért mindig jól meg is szokták dicsérni a mestert, ő meg mindig elmondja, hogy ez nála úgy van, hogy mielőtt nekifog a forgatókönyvnek, hetekig turkál a lemezgyűjteményében, hogy meglegyen az alaphang és az első jelenetet le sem írja addig, míg nincs meg a felvezető track. Aztán a továbbiakban sem elégszik meg holmi hangulati aláfestésekkel, nála a zene a dramaturgia fontos része, de hát ez így is van jól, kultfilmhez kultzene kell, de Tarantino arra is képes, hogy kultzenét teremtsen. Mert tegyük a szívünkre a kezünket, a kutya sem gondolta volna a Ponyvaregény és a Jackie Brown előtt, hogy valaha egy rettenetes hatvanas évekbeli szörfzenekarra, vagy egy hetvenes évekből exhumált Angela Davis-frizurás, Starsky- és Hutch-öltönyös soul együttesre próbálja beindítani az enervált tibet-könyvtár szakos csajokat.
  • Gandibá
    #202
    Magyarországon vagyunk, mit vár az ember? :D
  • zaki
    #201
    nem :)
  • SoDI---
    #200
    nem trilógia ez?
    jaa. így már okés.

    aszittem
  • zaki
    #199
    ki mondta, hogy lesz 3. rész? nem lesz.
  • SoDI---
    #198
    Egy valamit áruljatok már el nekem.
    Ha a csaj már a második részben harcol Bill-lel, akkor ki a gányról fog szólni vajon a harmadik rész?
  • zaki
    #197
    qrva anyjukat, csak pénteken jön, mert holnap kapják meg a kill bill dvd-ket
  • szando
    #196
    naaa, megjött? :))
  • szando
    #195
    naggyon-naggyon jó lesz a vol. 2!!
    fúmár alig várom
  • zaki
    #194
    holnap jön a dvd, már alig várom
  • Gandibá
    #193
    Hát igen, ez valóban szinkronos. Most már csak rá kéne vennem magam hogy megnézzem :D
  • Gandibá
    #192
    Akkor ez elvileg valóban szinkronos. Letöltöm mert havernak kell, azt akkor megnézem én is megint, hátha megfog, mert elsőre nagyon nem jött be :)
  • zaki
    #191
    biztos lesz szinkron, dvd-n is rajta lesz
  • zaki
    #190
    megjelent már? én úgy tudom 20-án jelenik meg
  • KeKKSZike
    #189
    Miért ne lenne? :) Nem egy Passió ez! :P
  • Gandibá
    #188
    Nem is az a baj, csak terjengtek olyan infok hogy nem lesz szinkron.
  • KeKKSZike
    #187
    Valószínű, mivel most jelent meg DVDn!
  • Gandibá
    #186
    Ez a Kill Bill dvdrip hundub ez valójában is az aminek írva van? Mármint a hundub része?
  • Matthewpamer
    #185
    a zenéje is jó.főleg amikor fütyölnek
  • zaki
    #184
    meg is rendeltem a dvd-t 21-én jön [már alig várja]