263
  • Tikal #143
    vol 2 trailer alapján remélem lesz vmi jo kis sivatagi stilus is aka sergio leone, music by ennio morricone jelenet :)
  • Tikal #142
    tényleg nem értem miért a véren vannak a legtobben kiakadva....szerintem minden a helyén volt még ebben is, sőt én rosszabra számitottam mikor olvastam egy két hozzászolot hogy sok vér meg minden...
    a repulo madzagon logott, irta vki, szerintem ezzel sem volt gond, a film stilusához illet ez is, inkább orulok hogy nem volt telezsufolva digitális szarokkal, amiket már ugy unok mert néha olyan szarok.

    olyan szar hogy már jo? ezt sosem értettem hogy lehet ilyet ondani, most jo vagy nem?

    A zenében nem nagyon értem mi volt szokatlan, kurva jo volt és kész, minden jelenetnél nagyon eltalálták.
    A futyulos rész pl az egyik legjobb, meg a latin a végén irto jo.
    Pl itt a T3, a zenéje egy fos volt számomra, mert a 2.rész john williams készitete zenét meg se kozeliti, mondhatni szégyen volt.
    Az idén még nem hallottam ilyen jo filmzenét.... utoljára nekem a K-pax jott be még zeneileg meg a vannila sk, na meg még biztos más is de nem jut eszembe :)
  • The Garrett
    #140
    de ez nem egy klasszikus film.
    This is pure tarantino :)
  • The Garrett
    #138
    "Meg a mangastilus is,hát az és vérben úszott."

    ezt v.ki fordítsa le.
    Amugy nemtudom te melyik filmet láttad, de a zene az 100% ig illeszkedett minden jelenethez. és illett is a környezet hangulatához.
  • Roll
    #135
    Tehát akkor ennyi a film. Köszi
  • SaVaGe
    #134
    Azért mert lesz folytatás :P
    Kill Bill Volume 2: Love Story lesz a címe.
    Sajnos a premier áprilisra halasztották :(
  • Roll
    #133
    Mi a film vége? Csak azért kérdem, mert elég furán lett nálam vége, mintha hiányozna még a második cd.
  • batman
    #132
    najóvanám....azért, mert nem kapcsoltam még nem kell piszkálni
  • PResident Evil
    #131
    egyeseknek lehet... :)
  • The Garrett
    #130
    2004 első negyedévben jön a Vol2

    mondjuk ha az 1 nek Vol 1 volt a címe akkor nehéz következtetni egy esetleges folytatásra :)
  • Punker
    #129
    ez van :(
  • batman
    #128
    hát köszi, bár elszomorítottál...majdnem felordítottam meglepetésemben/dühömben, hogy mi a fasz van a filmmel :D
  • Punker
    #127
    tudod mint matrix 2-3 ha 2 részben adod ki akkor több a lóvé......
  • Punker
    #126
    igen
  • batman
    #125
    De most komolyan. Egyelőre csak ennyi van? A második fele később jön a mozikba is?
  • Bandew
    #124
    Háááááááát! Sehonnan! :P
  • batman
    #123
    és a második részt honnan lehet beszerezni? :)
  • Bandew
    #122
    A film két részre van vágva, és ez az első rész vége.
  • batman
    #121
    ti láttátok a Kill Bill-t. Elképzelhető, hogy az a vége, hogy megkérdezi Bill a mecsonkított nőt, hogy tudja-e Uma Thurman, hogy életben van a lánya?!?!?!? Vagy ami a Seven warezen fenn van, az nem a teljes film?
  • harakiri
    #120
    hát ha többet röhögtél, akkor végülis jó..nem?
    Ugyanis bizonyos értelemben paródia is ez a film, olyan mintha egy turmixxal összekevernél régi westernt és szamurájfilmet + animét.
    Tehát direkt van, hogy látod a drótot, direkt van az is, hogy sugárban ömlik a vér, és még az is szándékos, hogy a japánkertes kardjelenet alatt Ennio Morricone western zenéje szól...
    Azt hiszem nam a legjobb szó a paródia, mert nem az volt a cél, hogy nevessünk..inkább valamiféle tisztelgés...
    Én nagyon érdekesnek találom, ahogy Tarantino képes volt összefüggéseket teremteni a filmtörténeti klasszikusok keleti és nyugati elemeivel, gondolkodásával, sőt még maivá is tette őket. Igazából mindegyik stílus elég karakteres, és mégis összeilleszthető, mégpedig azzal az egy dologgal, amiről a film szól. A bosszú. Ez a kapocs az, amivel azt, mondja, hogy nem is különbözik a western a szamurájfilmektől. És tényleg igaza van.
    Nekem emiatt nagyon tetszett a film. Következetes, jól komponált, szép.
  • [DFL]vajdi
    #119
  • Davidus
    #118
    Ízlések és kapsz egy pofont.
  • The Garrett
    #117
    This is a tipical ízlések és pofonok situation. :)
  • Lecter
    #116
    Na mindegy, befejeztem, ennyit a dühkitörésekből
  • Lecter
    #115
    De ezen már nem akadtunk ki! Mondom, a felétől csak röhögtünk! Ezért nem vagyok felháborodva, mert többet röhögtünk rajta mint a Bad boys 2-n. Csak valahogy nem tudom megérteni, hogy valaki hogyan tudja az ilyet értékelni! Mondjuk hallgatnak ma Magyarországon Tnt-t+v-tech-et, szóval...
  • Lecter
    #114
    A részletek kidolgozotságához csak annyit, hogy a repülős jeleneteknél látni lehet a kötelet, amivel fel van függesztve a gép!
  • Lecter
    #113
    De kedves Garrett egy dologban a reakciónk egy és ugyanaz! Rögtön az elején mi is összenéztünk haverokkal...
  • Lecter
    #112
    Hááát én feladom! Nem tudom, biztos bennem van a hiba. Kész
  • The Garrett
    #111
    :D hajrá :)
  • [DFL]vajdi
    #110
    nah megtanulok gitározni rendesen
    aztén jövöre csinalok egy zenekart, csak nemtok a városból embereket SKA-t, reggaet, meg punkrockot játszunk majd...
  • The Garrett
    #109
    én 4 éve hallgatom és nemuntam meg :)
  • [DFL]vajdi
    #108
    bazze most hétvégén széthallgattam a nofx albumokat, :D eddig rancid meg anti-flag volt ugyanez, meg fogom unni , dehát kurvajó
  • [DFL]vajdi
    #107
    ezért dícséret illet
  • [DFL]vajdi
    #106
    ezért dícséret illet
  • The Garrett
    #105
    jajjj azt az utolsó mondatot már nemakartam :D na mind1 bennemaradt :)
  • The Garrett
    #104
    Hát nemtudom nekem a kill bill lett az év filmje, akinek meg nemtetszik az azt szajkózza hogy fuuuuu de véres fuuu de izé stb..
    HÁt én valahogy nem ezt néztem benne. HA megfigyelitek minden helyszín gyönyörűen és részletgazdagon ki van dolgozva. Még VErnite kertjében is minden a maga legtökéletesebb helyén van, pedig csak vagy 4 mp ig látjuk a filmben, mikor a kamera átsiklik felette.
    A helyszinekkel pedig tökéletes összehangban van a szereplők viselkedése, megformálása. Az i re a pontot pedig a zene teszi fel, ami 100% ig beleillik a jelenet legutolsó kockájába is.
    Lehet érezni, hogy amit látunk a vásznon az gondos és preciz tervezőmunka eredménye, nempedig valami tucattermék...
    A film elején mikor ott fekszik vérbefagyva a csaj és bill törölgeti róla a vért... közben szól a bang bang ... eldördül a lövés. NA akkor néztünk össze a haverokkal és mondtuk hogy ez igen. NEm azért mert kifolyt 10 liter vér, hanem azért mert egy ilyen, az életben "gusztustalan" dolgot, ily művészien nemsokan tudnának ábrázolni.
    És ez igaz az egész filmre, Egyszerre gyönyörű és elrémítő.

    az meg hogy megvégnak valakit és szökőkút módjára ömlik belőle a vér.. hát istenem.
  • [DFL]vajdi
    #103
    na jó énis berakok valami szöveget alulra, hogy azé" nekem is legyen má' vmi...
  • Lecter
    #102
    ilyen alap dolgokat nem tudni....
  • Lecter
    #101
    jó, csak nem tudtam milyne kard volt! Sorry
  • Davidus
    #100
    A hullajó nem véres hanem gennyes:D