263
  • Pretorianus
    #263
    nem
  • sambauer
    #262
    most ez a Kill Bill: The Whole Bloody Affair kiadás nem fog megjelenni ?
  • RelakS
    #261
    Részlet a story board-ból? :D
  • Bammy
    #260
    Légyszi valaki ha tud adjon a Kill Bill 1 és 2-höz feliratot a japán részekhez! mindegyikből 1 Cd-s változatom van, bithumenről szedtem. ott azt írtk h feliratok.hun van, de én nem találtam.
  • jointeer
    #259
    ugyanmár-.-
  • at
    #258
    MÁSODIK A JOBB !
  • Manson22
    #257
    Sziaszotk!Nem tudja valaki, hogy hol lehet a Kill Bill zenéjét letölteni?
  • Waterhorse
    #256
    Még annyit, hogy a teljes film, - tehát vol 1. + vol 2 - egyértelműen második fele volt az érdekesebb, izgalmasabb, Tarantino-sabb, mert itt derült ki minden.
  • Waterhorse
    #255
    Egyetértek!
    Meg aztán a második részt is látni kell, hogy kialakuljon a teljes történet. Ez a két rész, nem kettő, hanem egy filmet takar. Ezt még Tarantino is megmondta! Az elkészítás után jött az ötlet, hogy vágják ketté, mert úgy gondolták ennyi időt nem fog senki egy film alatt tölteni a moziban. Meg aztán biztos volt neki más oka is, hiszen így dupla annyit kereshetett a két darabba vágáson:)))
  • Acorp02
    #254
    ezt nem úgy kell nézni mint egy olcsó vérengzős filmet, ez művészet...
  • Dikkma
    #253
    Filmet nem írok ki, dvd-t meg 165 ftért veszek Verbatimot ami a legjobb :)
  • Waterhorse
    #252
    Ezért kell 500 ft-os dvd-t venni:)))
    És a dvd formátumot hanyagolni. Egy 500 ft-os TDK vagy phillips, és rámegy 6 film aviban, legjobb:))
  • dikki*yysw
    #251
    Egen, a fél város ilyennel mászkált a hóna alatt, én is vettem egyet :) nekem megér ez annál többet, hogy 150 ftos dvd-n legyen.
  • Serpa
    #250
    nekem a Vol.1. zenéje teccik.
  • Seth
    #249
    Asszem a DVD poszter magazin melléklete most a Kill Bill....whoá
  • LittleL
    #248
    Na, én is megnéztem a fimet végre DVD -n.
    fenn is van a gépen, és megírom.

    A zenéje nagyon jól el van találva, mint minden Tarantino filmnek.
    Az hogy a vér spriccel mindenhonnan engem is zavart egy kicsit, de hát úgyis
    elvont egy kissé a film.
    Azért jó film....
  • b-type
    #247
    köszi, én nagyon örültem neki.
    :)
    sirály zenék.
  • GabiWong
    #246
    Megtaláltam,
    ha valakit érdekelnek olyan filmzenék, amik az OST-n nincsennek rajta:

    http://www.killbill2.net/music.php
  • GabiWong
    #245
    Nincs :(.
  • zaki
    #244
    töltsd le a filmzenét, azon gondolom rajta van
  • GabiWong
    #243
    Valaki nemtudja mi annak a számnak a címe, ami akkor megy, amikor uma hattori hanzonal felmegy a padlasra, a kardokhoz, és ekkor megy egy szám ennek a címe érdekelne.
    Thx.
  • Csacsi
    #242
    3.
  • [Walaki]D`Lair
    #241
    Ebben próbálta a mester az oldschool hentelős-belezős kínai/japán filmek stílusát felvennni ez látszik is...
  • hykao #240
    Bannernek:

    1.

    2.

    3.
  • Gandibá
    #239
    Én is így vagyok vele, de a második részt megnézem, mert már kiváncsi vagyok rá hogy mi lesz a vége :)
  • Aspyrin
    #238
    Nagyon tetszett, borzasztóan bejött, hogy több síkban/szálon futott a sztori. Mivel társaságban néztük több embernek nem is állt össze a kép :-) Ellenben a Kill Bill-ben is találni hasonló megoldást, időben szintén több szálon megy a sztori. Csak hát... a többit már olvastad.

    ON
  • Waterhorse
    #237
    OFF

    Csak az összehasonlítás képpen, a Ponyvaregény neked, hogy tetszett és mi a véleményed róla?
  • Aspyrin
    #236
    Nem beszéllek le róla, mert kibannolnak a topicból :-))))
  • Waterhorse
    #235
    Azt hittem Tarantino, hűen a saját stílusához egy olyan színtű filmet csinált mint pl. a Ponyvaregény. Bár még Nem láttam a Kill Bill-t, de akkor erről a filményményről mondak is le?
  • Aspyrin
    #234
    Hm, tegnap este néztem meg. Jókat röhögtem; időközben rájöttem, hogy nem szabad mély dolgokat keresnem a film "mondanivalójában". Csajszi egy szál karddal lenyom egy kisebb sereget, hullanak a testrészek, idétlenül spriccel az embertelen mennyiségű vér, ennél többre számítottam. Számomra csalódás volt, második részt már tuti nem nézem meg.
  • Davidus
    #233
    Nem én mondtam hanem Tarantino:P
  • Waterhorse
    #232
    Ja igen! A vol. 1-et.
  • Waterhorse
    #231
    Szerintem lesz 3. rész:)))

    Amúgy azért írok, mert most töltöm a filmet és már egyre jobban kezd érdekelni. Sose láttam még, nem volt alkalom+lehetőségem. Ha megnéztem még biztosan beírok ide vmit:)
  • zaki
    #230
    mondom: nem lesz
  • zaki
    #229
    csütörtök
  • Narancs
    #228
    Mikortól lesz nálunk a kettő?
  • sequator
    #227
    jah nem volt rossz:)
    csak kar h nincs magyar felirat meg hozza
  • Blasta
    #226
    Kúl, a Kill BIll 2 már 130 perces!
    Várom!
  • zaki
    #225
    véredebb, kicsit hosszabb
  • Serpa
    #224
    nem tudom, hogy esetleg te, vagy vki látta már-e a japán kiadást ?

    mi a különbség (fekete-fehér scenet leszámítva) ?