165
Gyónd meg bűneidet jól ide nekem
  • Rincewind
    #85
    Na ez egy igazi Lacc Style™ topic. :D
    Vajon mennyire lesz ideges az öröktiszteletű egy manga smilei-tól? ^.^
  • Taranov
    #84
    Kéne nekem egy jó csaj már.
    Bár ez nem gyónás, hisz nem bűn, de akkor is
  • Buddy
    #83
    emlékezzetek szavaimra, mikor megmérettetek az Úr színe előtt a kérdéses percben...
  • Buddy
    #81
    fiam, te meg nem emlékszel a "ne vigy' minket a kisértésbe" frázisra ?
  • Buddy
    #80
    én is fiam, én is !!!
  • Taranov
    #79
    Ha ez a csaj jól néz ki, és van esze is kicsi, és nem egy boszorka, és kurva jól néz ki, és veszettül jól néz ki, akkor természetesen ebben semmi rossz nincs, sőt, JOGGAL ÁLLÍTHATJUK, hogy jól döntöttél :)
  • Lynx_TWL
    #78
    eljöttem avatóról, mert unatkoztam...
    boccsás meg uram
  • Buddy
    #76
    Megvétetettél a 6. parancsolat ellen és valószínűsíthetően a 10. ellen is
  • Shaman
    #75
    Huhh ezt még átgondolni is nehéz!:-)))
  • Kandurex
    #74
    Hmm, fejlesztet verzió--...
  • Buddy
    #71
    az Úr kegyes és megbocsátó, megítéltetesz és amennyiben beismered és felelsz bűneidért, úgy üdvösséged sem marad el
  • Buddy
    #70
    ne hálózz be más embertársadat saját bűneiddel, mert visszaesőként komolyabb büntetésnek teszed ki szennyezett lelked

    a sors azonban igazságot fog szolgáltatni feletted, ha nem is most, de a legalkalmasabb pillanatban, hogy megtisztult lelked teljes üdvösséggel léphessen be a mennyek kapuján...de vigyázz, a gonosz erőknek nemet mondass, mert elvészel a sötétség fekete bugyrában és örök kárhozatra szorulsz a pokol tornácán
  • Match
    #69
    Ma feleltem karóra, de a tanár azt mondta, hoyg nem írja be, de holnap írok 2 anyagból dogát és -1 jegy. ÉS NEKEM MOST JUTOTT ESZEMBE!!! Ezt is cseszhetem :)
  • ollie
    #68
    váááááááááááááááá
  • Taranov
    #67
    Köszönöm Atyám, egyelőre lelkem bűnös, reménykedem benne, hogy a tanárnő lelkében kitálaltatik és észreveszi, hogy nem tettem igazi bűnt. Következő óra lesz a gond, addig van pontosan 22 perc, 10 perc lesz megírni a házit, mi kb.csak 5 perc, mert a szünet könnyen eltelik.
  • Taranov
    #66
    Még ki sem pakoltam a táskámat, csak reggel és utána újra be :-/
  • Lteebee
    #65
    Már napok óta csak a közelgő hétvégi csúfkodásra gondolok.
  • Buddy
    #64
    imádkozunk éretted fiam.....ám legyen büntetésed igazságos és méltó bűnödhöz

    megbocsátatik minden elkövetett bűn, ha feltárod lelked valódi tisztaságát
  • Mike at home
    #63
    mekkora karot fogsz kapni
  • Taranov
    #62
    Velem is ugyanaz a helyzet, semmilyen házifeladatot nem csináltam meg holnapra :-//
  • magus
    #61
    4 dogabol csak 2 re tanultam. nincs kedvem tanulni. utalok tanulni.szabaditson meg vki a sulitol. ja es hozza hamarabb a hetveget...!
  • Kandurex
    #60
    10.

    Áldj meg uram.

    huh, gyerekek ez kemény volt. Tanács: Óvakodjatok Paul Balog-tól ha kedves nektek lelketek üdvössége....
  • Kandurex
    #59
    9.
  • Kandurex
    #58
    Ne zavarj...

    8.
  • Match
    #57
    A kántálás miatt nem néznek kicsit furcsán rád? :)
  • Kandurex
    #56
    7. járok
  • Lacc
    #55
    EZ MINDENNEK A TETEJE! MOST LETÖLTÖD ÚJRA, AZTÁN RITUÁLISAN LETÖRLÖD ÉS KIÜRÍTED A LOMTÁRAT MIKÖZBEN KÁNTÁLSZ! MINDEZT TÍZSZER!
  • Lacc
    #54
    Hát nem hiszek a fülemnek. Illetve a szememnek na. Ennyi vétket egy rakáson, hihtetlen... Úgyhogy kénytelen vagyok radikálisabb megoldást választani: Mától egy hétig mindenki savanyúcukorral a hóna alatt jár-kel-alszik. Nincs alku.
  • Kandurex
    #53
    Paul Balage számot húztam le, de csak félig a DC-ről....

    Ó...Uram irgalmaz! Többé ne legyek a sátán eszköze...
  • FtranX
    #52
    Nem hiszek sem Istenben, sem a túlvilági életben, de inkább kerülnék a pokol tüzére, mint hogy semmivé váljak. :))
  • Taranov
    #51
    :))
  • harakiri
    #50
    te nem fogsz a pokolra jutni, mert abban sem hiszel... :))
  • Match
    #49
    Hát az igazság bevallásáért fogok a társadalom perifériájára kerülni?
    A pokol tüzén fogok elégni? Az fasza,legalább nem fogok fázni :)
  • Speth
    #48
    dejó, hogy ide lehet vallani!!!
    Megmérgeztem a papagájomat, mert idegesített már a csipogása!
    Most már hallgat. Örülök. De azért van egy csepp bűntudatom.
  • Buddy
    #47
    a pogányok hitünk ellenségei, ezért remélem a pokol tüzében fog lelked az enyészetté válni
  • Match
    #46
    Istenem, (még jó hoyg pogány vagyok :))) vétkeztem!
    A múlt héten apám kidobott a házból, hogy húzzak a francba...de én nem mentem :) Azóta tiszta casládi idill van :))
  • Taranov
    #45
    ineternum
  • Kandurex
    #44
    10 "miattyánk", 3 "dícsértessék".
  • Sephi
    #43
    A tegnap negyszer vettem levegot egymas utan pedig eleg lett volna ketszer...
  • Taranov
    #42
    Holnap töridoga, de én nem tudom megírni, mert az 50 oldalból 18-at olvastam el, de 4-est vagy 5-öst kell kapnom