165
Gyónd meg bűneidet jól ide nekem
  • Kandurex
    #41
    Megint a börtömből írok: Most kaptunk egy nagy adag szappan szállítmányt, ezt a cella társam állítja, NEM hiszek neki.

    Fél óra múlva: Különös, bejött egy nagy darab afroamerikai és kérte, hogy adjak neki szappant...érdekes, de miért hitte, hogy a sarokba van leesve? Mindegy a cellatársamat bíztam meg a nemes feladattal, Ő majd felveszi neki.

  • Kandurex
    #40
    Én is rontok éppen egyet ...terveim szerint 1-2 hét múlva dobásra kerül

    Félek, hogy belém szeret és ez egy picit bántja a lelki ismeretemet

    Tehát feloldozást kérek a bekövetkező dobó akciómra
  • Lteebee
    #39
    Biztosíthatok mindenkit, ez egy olyan eset...

    Sőt, asszem, durvább dolgokat is érdemelne.
  • shaba23 #38
    Gondolatban nőket rontok meg, jónéhányat a valóságban is...az egyik azóta velem lakik...ISTENEM KÉRLEK....
  • mikike
    #37
    mit nevezünk bűnnek?
  • Lynx_TWL
    #36
    nem olvastam le könyvet holnapra, megigértem magamnak, hogy holnap fél 7kor felkelek, de nem fogok
  • Calver
    #35
    Nekem meg oszt. társam szomszéd és minden este átmegyek hozzá és lemásolom a házit, talán 1-2 feladatot meg is csinálok meg angol fordításokat. Tisztára jó üzlet!
  • Taranov
    #34
    Én meg elő se vettem a tancuccomat ma, holnap reggel meg 10 perc alatt meg ki és bepakolok, nem lesz időm megcsinálni a házit. Drukkoljatok nekem, segítsetek nekem!
  • Dynamic
    #32
    Ja és van egy pár jó nő itt a munkahelyen akik miatt csak ma, legalább tízszer gondolatban is vétkeztem.
  • Dynamic
    #31
    Az új proteinturmixtól állandóan finghatnékom van, és amikor senki sincs a közelben, ki is engedem jól.Néha akkor is amikor vannak a közelben...
  • Taranov
    #30
    Szégyelld magad! :))
  • Calver
    #29
    Semmi kedvem nem volt pénteken bemenni, és éppen ezért basztam bemenni. Ez már nem az első eset idén. Baj?
  • Match
    #28
    Sőt! Bizonyos esetekben szinte kötelező :))
  • Taranov
    #27
    :)
  • Lteebee
    #26
    Megnyugodtam tisztára!

    :D
  • Adi
    #25
    Áhh dehogy!!
  • Adi
    #24
  • Bandew
    #23
  • Taranov
    #22
    Nem. :))
  • Lteebee
    #21
    Bűn pokolra kívánni a volt barátnőm?
  • Taranov
    #20
  • Kandurex
    #19
    Az én bűnöm...az ennyim.....bocs, csak fogom az ajtót mer' be akarnak jönni a rendőrök....ÁRTATLAN VAGYOK!!!....szal, a bűnöm...áááááááá


    Kandurex egy ideig nem fogja látogatni az SG.t

    Üdv: Kovács Károly - Zászlós





    Börtönből írok: Szal a bűnöm...izé...ez mit keres itt? Nem dőlök be! Nem! Milyen szappan? Nem esett le semmi...izé...

  • Pyx #18
    Hazudni tényleg nem szép dolog...
  • [HUN]PAStheLoD
    #17
    bűneim: mostanság egyre kevesebbet látogatom az SG-t és ez persze szörnyű tett...
    másik bűnöm hogy egyre okosabb vagyok :)
  • Taranov
    #16
    Nekem is van bűnöm, nem tanultam
    Csak sajnos életem során ennél sokkal súlyosabb bűnöket is elkövettem :((
  • Taranov
    #15
    Kérj bocsánatot érdesanyádtól, és vegyél Autó2-t, mert az csak 182 Ft, én is pont azt vettem, az új opel astra tesztje is benne van.
    És édesanyád meg fog bocsátani neked, mert igazán jó lélek.
  • Skynet85
    #14
    új munkafüzetet kelett venni ami csak 1500 de én mutertól 2000-t kértem már szánom és bánom de azért veszek egy autós ujságot!
  • FtranX
    #13
    Tegnap nem volt pénzem cigire, ezért kiloptam anyám pénztárcájából 500 Ft-ot.
  • Buddy
    #12
    500 ft pénzbüntetést kapsz, beszéderkölcsi szabálysértés miatt
  • Lynx_TWL
    #11
    Holnap fizika témazáró, és nem tanultam semmi, emellett 4 tesióráról ellógtam, és nem csináltam meg a házi feladatot angolra, azt mondtam anyámnak: jó alszom, nem raktam rendet a szobámba, a hugomat elküldtem a pi*csába, megígértem havernka, hogy viszem neki photoshopot, de nem fogom tenni előre látom....
    jajj Uram segíccsél, mer még a helyesírásom is rosz
  • Kandurex
    #10
  • Adi
    #9
    Megbocsádot?? Még a székemet is bemocskoltam!!
  • Adi
    #8
    Magamhoz nyúltam kérlek bocsásd meg!!
  • ThePartyFace
    #7
    Csutortokon nem voltam suliban...helyette lemezboltban voltam
    Bocsanatoder' esedezem:
  • zaki
    #6
    igenis!!! :)
  • Bandew
    #5
    Nem tanultam a holnapi sulira. Kérlek boccsásd meg e bűnöm.
  • Buddy
    #4
    Boldogok a lelki szegények, mert övéké a mennyek országa...
  • Lacc
    #3
    Fiam te 5 óráig kukoricán térdepelsz. Kezdheted.
  • Lacc
    #2
    Nyomasd be ide, mi nyomja a kis lelked aztán én feloldozlak ám, még papírt is kapsz róla. Na jó azt inkább nem.
    Nyugodtan ki lehet ide önteni minden személyes problémát, engem eskü tart ugye, hogy hallgassak róla
  • zaki
    #1
    1.