1340
SG - Az új design. Miéééééért?

 


Szavazás.
Régi vagy új SG design
Régi
Új


  • DJ Skyline
    #1140
    tetszett a kívánságok felsorolása!:D
    amúgy meg egyetértek!
  • cenobite
    #1139
    Hát nem tom (biztos írta már más is...), de aki emiatt a dizájnváltás miatt lekoccol, az hülye. Csak így egyszerűen. Én a fórumért járok ide, az meg nem a dizájnról szól. (ja de, ez a topic is! )

    Komolyan nem értem az ilyen vért sírókat.
  • robotnyk
    #1138
    pár dolgot így a vélemények alapján

    1. nem egyszer elmondta többek között St is, hogy a fórum szálka a seggükben (persze nem így mondta). az idő amit a karbantartásra, moderálásra fordítanak, az nincs arányban azzal a (nem csak) pénzügyi haszonnal, amit "termel".

    2. az sg nem egy fórum, aminek van egy híroldala is mellesleg, hanem egy online magazin, aminek mellesleg fóruma is van.
    ez alapján nehogy már @gipszjakab mondja meg, hogy nézzen ki az oldal. adott kereteken belül lehet változtatásokat bővítéseket javasolni, aztán vagy lesz belőle valami vagy nem. teszem azt, a design váltás előtt lett volna egy topik, hogy na jöjjenek az ötletek, lett volna itt igény mindenre, 0dayftp, 2 giga ingyen tárhej, fűszoknyás maláj kurvák, zizi-bambi-körhinta. aztán ember legyen a talpán aki kielemezze, mindezt úgy, hogy sokan akik a magazint olvassák, a fórumba nem is járnak, és viszont.

    3. az országban talán demokrácia van, de az interneten nem. az internetnek nincs államformája. és ennek örüljön is mindenki, addig amíg nincs semmilyen komoly szabályozás, és az anyázások lekomolyabb retorziója a hsz törlés, és senki nem vág hátba egy gumibottal.
  • RaZoK
    #1137
    (#12570) Sajnos, hiába való a fáradozás.
  • Indigo
    #1136
    Mégis milyen "másfajta réteget" céloztak meg egy új dizájnal?

    (Egyébként meg ha egy portál bővíteni akarja a célközönségét, akkor a tartalmat szokta bővíteni...)

    (Arra azért kiváncsi vagyok, hogy a tulajok mit szólnak az ilyen "ha nem tetszik lehet menni..." hozzáálláshoz. Biztos hasznot hajt nekik ha elűzik a látogatókat...)
  • _Atti_
    #1135
    öhh.nem támogatom az uj designt...de azért azt nem jelentheted ki hogy 'lenyomják'.. senki nem kényszerit ide..ellenben valszeg pont ez a gány kinézet fog majd idevonzzani egy másfajta réteget, ami a tulajdonosoknak meg hasznos..ezvan.
  • akyyy
    #1134
    ehhe ez az enyém:d elég sok hiba van benne
  • Indigo
    #1133
    Akkor tehát mindenki hallgasson és tűrje, hogy egy ember lenyomja a torkunkon a szart? Jó kis hozzáállás, grat neked! :)
  • DJ Bee18
    #1132
    ha az lenne oda lyukadnánk ki, mint az M0-ás építésénél. Évekig próbálnánk összegyeztetni több száz különböző véleményt...
  • modellmaker
    #1131
    És mióta van demokrácia ezen az oldalon? Meg a többi portálon?
  • Indigo
    #1130
    "sablonos kakimaszlag"

    Valami ilyesmire gondoltam én is, de így tökéletes a megfogalmazás :)
  • Adam II
    #1129
    dettó
  • Muki100
    #1128
    Pontosan. Én is örültem amikor be volt harangozva hogy új design lesz, de ez csalódás.
  • Adam II
    #1127
    Látom szarnak a véleményünkre. Az van amit mi mondunk. Igazi demokrácia.

    Én már túl voltam egy design váltáson emlékszem amikor még Super Gamez volt az oldal:)) és nem emlékszem ekkora anyázásra.
    Talán azért mert ez tényleg szar lett.
  • Rage47
    #1126
    már most is elegen sirnak a régiéer:)
  • billy132
    #1125
    jameg a logot is elrontották és miért nemlesz megint régi?na mindegy viszaják még ugyis sokan a régit:/
  • Gerbill
    #1124
    Egyébként, én nemértek egyet azzal, hogy csak azért utálják ijen sokan mert új. Más oldalaknál is volt előnyösebb változás, és arra azt mondom, hogy szokatlan, és jobban néz ki mint a régi, de ez nem szokatlan, hanem egyszerűen csak ötlettelen sablonos kakimaszlag. Részemről ez a téma itt lezárva, mert ahogy a nagy ... St mester is mondta őt nem érdekli mit gondolunk, mert ha érdekelné, akkor megkérdezett volna minket.
  • billy132
    #1123
    szerintem a régi jobbvolt egyáltalán nemértem minek lett na talán anyi jó benne hogy nagyobbak a gombok
  • shaba23 #1122
    sgmail mikorra várható? van benne egy fontos mail:)

    nekem ez a design is jó, csak még szokja a szemem..:)
  • Rage47
    #1121
    hát, nem szavaztak túl sokan
  • Kabuto0
    #1120
    valszeg ezek soha nem adják fel ... :D
    pedig tudják mind hogy vesztesen távoznak ...
  • DJ Skyline
    #1119
    nem lesz régi dizájn, nem kell izgulni! ^^
  • Neoncsoves
    #1118
    NAH AKKOR MÉG MEHET TOVÁBB! EGYRE TÖBBEN KELL SZAVAZNI! HÁTHA MEGDÖNTJÜK AZ ADMINOKAT xddDDD
  • Neoncsoves
    #1117
    Egy szavazattal vezet a régi :P DD
  • t0mmy #1116
    itt is punker volt a bünti adó :P
  • RaZoK
    #1115
    áki csinálta még anno, mert régen felhoztam egy ötletet, hogy csináljunk reklámfilmet az SG-ről...de csak ő csinált...én is elkezdtem, csak nem fejeztem be..és elveszett amit addig csináltam...szóval =)
  • Dynamic
    #1114
    Ez de shit:D
    Hát igen, nem ártana moderátotokban is újítani.Ezért bant adni:P
    Én kérek elnézést...
  • Rage47
    #1113
    ez naon jóó:D
  • RaZoK
    #1112
    nosztalgia videó :Ð
  • Falconer
    #1111
    Logon tenyleg valtoztatni kene, mert ez nagyon komolytalan.
  • Falconer
    #1110
    Nem rossz ez.
    Csak tenyleg a feher hatterbe kellene valami arnyalatot tenni, az ugy sokkal felhasznalo/szem baratabb lenne. Akar megszokja az ember akar nem az akkor is kellemesebb joval.

  • Cat 02 #1109
    ááá hülye vok :S :D
  • Cat 02 #1108
    van fejlődés is :D
    pl sztem mikor beírod hozz szolást nem tölti be ujra oldalt de lehet csak hülye vok xD
  • grizzly21
    #1107
    elég babás lett ez a design, a carnation magyarország egyik legkomolyabb cége, ennél profibbat vártam volna.
    igaz hogy itt sok a kicsi is, de az átlagélektor 21 év, én biztosan inkább a windows vistahoz hasonlo designt csináltam volna, az a jövö. (az uj media player is ilyen)
    a réginél azért mindenképpen jobb ez.
  • Cat 02 #1106
    e107 es oldalak -.-
  • DJ Skyline
    #1105
    így lehet a topikban nem látható képeket láthatóvá tenni
    megnéztem,hogy egy 10 számjegyből álló szám került az új linkekbe,ami nem más mint a kép nevének első 10 száma:
    ez volt az eredeti,ez nem látszik már
    http://www.sg.hu/galeria/11552975001160160724.JPG

    de ha a kép nevének első 10 számjegyét kimásoljuk és beillesztjük elé,akkor látható lesz :)
    http://www.sg.hu/galeria/1155297500/11552975001160160724.JPG
  • Hajnalcat
    #1104
    Értem. Akkor sohasem fognak a régi képek látszódni ezentúl, csak az újra berakott képek. Eléggé szellősek lesznek így a topikok néhol, ha valaki vissza akarná nézni őket...de mind1. Akkor megírom a rajzos topikba is.
  • DJ Skyline
    #1103
    úgy hogy megváltozott a link! akinek a galériájában van a rajzos topik bannere, az megnézi a linket,és berakja újra, és jó lesz!
  • Hajnalcat
    #1102
    Belinkelt helyett berakott.
  • Hajnalcat
    #1101
    Pont Te írod, mikor a Te képeidet se látom, amiket beraktál a topikodba? A BMX-es képeidet is a képtáradban kellett megnéznem, mert egy piros x van a helyén és a régebbi képek helyén is. És ugyanez a helyzet a többi topikban is. Mások képtáras képei se látszódnak, sőt a rajzos topikban a banner se látszódik. Magyarul az összes régi belinkelt kép helyett egy nagy piros x van. Ezt hogy magyarázod meg?