1340
SG - Az új design. Miéééééért?

 


Szavazás.
Régi vagy új SG design
Régi
Új


  • PJack
    #1260
    én ezt ne értem...mindenki az új designről beszál, a téliről....
    én mégse látok semmi változást:S
  • PíszLávJuniti
    #1259
  • ToCsEk
    #1258
    A hóemberke király de ez a szín.
  • blackgamer
    #1257
    jáááááááájjjj
  • akyyy
    #1256
    hát az nem lenne rossz:)

    régebben a tv-knél is volt ilyen, karácsonykor fenyőfa, szilvesztelkor malac, húsvétkor tojás, stb...
    nemzeti ünnepekkor me kokárda. most rtl , meg tv2 csak nagyritkán csinál ilyet. néha néha m1 m2 tesz ilyet de már nagoyn ritkán:(
  • Doomista
    #1255
    gondolom szilveszterkor meg szilveszteri cucc lesz ^^
  • Punker
    #1254
    de hol a kiscsengő? :(
  • akyyy
    #1253
    nem, jó ez apiros, illik a logómhoz:P
  • Doomista
    #1252
    mi a fene,uj háttér,uj sg kép :D
    frissitem,nézek ám,aszitem én nyomtam el valamit :D
    jo lett^^
    háttér lehetet volna kék :)
  • akyyy
    #1251
  • akyyy
    #1250
    eccerű. mehetet egy sorral feljebb, középre.
  • YaniMan
    #1249
    Tiszteletem! Rákerestem, van párszor a "mehet gomb porblémája". Csak azért írok, hogy erősítsem a csapatot. Én is szeretném ha TAB+ENTER maradna.
  • Shadow_THH
    #1248
    komoly a szavazó fent :D
  • InfectedMann
    #1247
    fingom sincs én használtam vettem mert ami volt beszart és nem volt pénzem újra...
    Samsung SyncMaster 15GLi
    Én nem sok mindent találtam róla csak abból feltételezem, hogy olyan öreg mert a hátlapján ahol némi infó van róla ott egy win95 logo... szal lehet nem 11 éves hanem 10-9-8... de nem egy mai darab az tuti...
  • Cat 02 #1246
    11 éve mennyi volt ? -.-
    mert enyimel pl szar az 1280*1024
  • Indigo
    #1245
    Mellébeszélsz. Ki veri magát a földhöz már napok óta? Mivel terelek?
    Én csak a véleményemet mondtam el, illetve reagáltam másokéra. Ezzel mi bajod van? Különben is: véleménnyilvánítás =/= meggyőzés...

  • Dynamic
    #1244
    Nem is tudom ki veri magát a földhöz már napok óta, hogy mennyire szar az új dizájn.Hiába is terelsz, ha tényleg csak arról szólna a dolog, hogy neked személy szerint nem tetszik a logó, akkor beírnád egyszer vagy kétszer.De te folyamatosan próbálod meggyőzni a többieket, hogy ez igen is szar és akarod vissza a régit, aminek meg folyománya amit a #1234-ben írtam.
  • Indigo
    #1243
    Szerintem a te gondolkodásod gyerekes. Miért kellene hogy tetszen a logó? És ha nem tetszik, azt miért ne lehetne elmondani? (megjegyzem, ez a topic az új dizájnról szól... vagy mégis miről beszélgessünk benne, barbie-babákról?)

    Mellesleg a logó tényleg gáz, a narancssárgával egyetemben :P
  • Indigo
    #1242
    Itt mindenki GI Joe-zik? Nem is tudtam :)

    "Szerintem röhejes és szánalmas ami itt megy egy design váltás miatt."

    Na ebben egyetértek...

    "A design miat jártatok ide vagy a tartalom és a funkciók miatt?"

    Szerinted? De valakinek nem mindegy, hogy amit lát a monitoron, az esztétikus-e vagy sem.

    "szerintetek meddig élt volna az sg a régi design -al?"

    Erre nem válaszoltál. Tudom-tudom, buta kérdés volt De kíváncsi vagyok, hogy meddig élt volna
  • DJ BP
    #1241
    ,,a FÓRUM menüpontot annak fontossága miatt sokkal láthatóbbá és kiemelkedőbbé tenném, túlságosan beleolvad a többi menüpontba."

    Egyetértek
  • Indigo
    #1240
    Bocs, nem vettem észre :)
  • Indigo
    #1239
    "1280*1024 -re optimizálják sztem már a legtöbb oldalt mert sokan már ezt a felbontást használják..."

    Furcsa lenne, ha a legtöbb oldal 1280-ra optimalizálna, mivel a felhasználók túlnyomó többsége még mindig 1024-es felbontást használ... (attól függetlenül, hogy bírja-e a monitora vagy sem)
  • Indigo
    #1238
    IP cím csere -> újra tudsz szavazni
  • RelakS
    #1237
    A fórum azért lett eldugva, hogy többen olvassák a híreket. Vagy ilyesmi :)
  • viizo
    #1236
    nekem mint webdesigner-nek személy szerint tetszik az sg új külalakja, ráfért már.

    a színekkel sztem nincs gond, a mai trend a visszafogott, halvány, elegáns színvilág, ez képviselteti magát itt is.

    az átláthatóság és funkcionalitás nem ment nagyon a design rovására, bár a kezdőoldalon többet kell nézelődni, ha el akarunk érni bizonyos, eddig könnyen elért funkciókat / híreket.

    tipp: a FÓRUM menüpontot annak fontossága miatt sokkal láthatóbbá és kiemelkedőbbé tenném, túlságosan beleolvad a többi menüpontba.
  • InfectedMann
    #1235
    Régi 50% 81
    Új 50% 80

    mire lesz 75ezer szavazat a Régire addigra senki sem fog elmékezni a régi dizájnra
  • Dynamic
    #1234
    "A design miat jártatok ide vagy a tartalom és a funkciók miatt?"

    Én is ezt ecseteltem, de még mindig sírnak.Még ha az egész sg struktúrája változott volna, meg mondjuk kapott volna egy teljesen másik, ehhez nyomokban sem hasonlító fórummotort akkor még érteném a több napja tartó háborgást.De az, hogy nem tetszik az új logó meg az a néhány narancssárga...Ez már annyira gyerekes.
  • InfectedMann
    #1233
    Ott a pont.
    Mindenki úgy csinál mint a kisgyerek akinek elvettél a G.I. Joe -ját.
    Mintha valami létfontosságú szervét operálták volna ki.
    Szerintem röhejes és szánalmas ami itt megy egy design váltás miatt.
    A design miat jártatok ide vagy a tartalom és a funkciók miatt?
  • DJ BP
    #1232
    ,,Nem fognak, a szavazás is egy röhej... Csak azért van hogy lássuk milyen nagylelkűek. Ha komolyan vennék akkor accounthoz kötnék a szavazatokat, mert ez így manipulálható."

    Jaj ne röhögtesd már ki magad ezekkel az összeesküvéselméletekkel. Csak egy oldal dizájnváltasa miatt, lol. Az álnok SG csapat rátör az emberiségre, és elkezdődik az apokalipszis...
    Én már észre se veszem, tudom mi hol van, az állítható hátérrel olyan mint volt, kivéve a fejlécszínek, mert általában a hsz-eket nézzük, nem a felső bannert...
  • DJ Skyline
    #1231
    ő nem tudom észrevetted-e,hogy a szavazást nem az sg indította,hanem egy neoncsöves nevű fórumozó! :)
  • InfectedMann
    #1230
    "Persze, hisz maga a struktúra (majdnem) ugyanaz, mint a régi SG-nek volt, csak egy eklektikus "sablonos kakimaszlag" lett a dizájnból..."

    há ha valaki 800*600 -ba vagy 1024*768 -ban nézi...
    bár van ismerősöm aki 1024*768 -ban nézi és semmi baja vele...
    1280*1024 -re optimizálják sztem már a legtöbb oldalt mert sokan már ezt a felbontást használják...
    régen én is sokat használtam az 1024*768 -at, de marhára undorítóan nézett ki alatta sok site meg az egész képernyő...
    aztán ne mondja senki, hogy a monitorja nem bírja az 1280*1024 -et mert én egy 11 éves monitorral használom ezt a felbontást...
  • neevous
    #1229
    Nem is lehet egy személynek többször szavazni, mert kiírja, hogy 'You cannot vote repeatedly'.
  • Falconer
    #1228
    Loal :DDD
    Ez nagyon poen volt.
  • Indigo
    #1227
    Marhaságokban nincs hiány :) Marhákban sincs :P
  • Indigo
    #1226
    "nem fogják pár az őskorban élő miatt visszacserélni ezt a dizájn -t a régire..."

    Nálad egy héttel ezelőtt még tartott az őskor?

    "max csinálnak egy választási lehetőséget..."

    Nem fognak, a szavazás is egy röhej... Csak azért van hogy lássuk milyen nagylelkűek. Ha komolyan vennék akkor accounthoz kötnék a szavazatokat, mert ez így manipulálható.

    "szerintetek meddig élt volna az sg a régi design -al?"

    Kérlek, áruld el meddig élt volna, mert mi nem tudjuk...

    "mert már eléggé elavult volt..."

    Leamortizálódott vagy mi?

    "sztem semmi gond az újjal..."

    Szerintem van.

    "teljes átlátható jól kezelhető..."

    Persze, hisz maga a struktúra (majdnem) ugyanaz, mint a régi SG-nek volt, csak egy eklektikus "sablonos kakimaszlag" lett a dizájnból...

    "úgyhogy gondolkozzatok el, hogy egy olyan dizájnnal mint a régi meddig fog eldöcögni egy akkora cég mint az sg..."

    Nem tudjuk, áruld el, hogy meddig fog eldöcögni...

    "persze a régi sem volt rossz, de nekem kevésbé tetszett mint ez..."

    Nekem jobban tetszett a régi, mint ez........

    "és?"

    Mit és?

  • Dynamic
    #1225
    Én azért jövök, hogy marhaságokat olvassak:)
    Hajrá új dizájn!
  • InfectedMann
    #1224
    "ide az jön aki panaszkodik -> régi fog győzni :("
    és? nem fogják pár az őskorban élő miatt visszacserélni ezt a dizájn -t a régire... max csinálnak egy választási lehetőséget...
    szerintetek meddig élt volna az sg a régi design -al?
    mert már eléggé elavult volt... sztem semmi gond az újjal... teljes átlátható jól kezelhető... én még örültem ennek az új külsőnek...
    úgyhogy gondolkozzatok el, hogy egy olyan dizájnnal mint a régi meddig fog eldöcögni egy akkora cég mint az sg... persze a régi sem volt rossz, de nekem kevésbé tetszett mint ez...
  • BlackShadow
    #1223
    nem lehetne inkább egy oyan gombocskát csinálni h régi design v új desing? :)
  • Cat 02 #1222
    ide az jön aki panaszkodik -> régi fog győzni :(
  • PJack
    #1221
    huhh..

    Régi 51%

    Új 49%

    gyorsan mindenki a régi-re.. a végén még megmarad ez.. ez a... ez a nem jó design :((