1524
  • traXion
    #1363
    Nem járművezetés... a járművek szépen le vannak modellezve, a fizikájukról nem beszéltem.

    A sarki ABCben vettem, le volt árazva.

    A FC az 1 DVD, ez egy CD, sazl... a grafikát lehet viszonítani.
  • Deajka
    #1362
    Ok nem etalon de azért csak jó játék ,nem?
    (A végét kivéve.Az ultra szar.)
  • Deajka
    #1361
    Nem akarok én itten vitázni mert sokszor volt már szó arról ,hogy kinek melyik nő jön be !Ha teszik az a te bajod.
    Szerinetem a cd-szám tök mindegy( hol vetted?). Igazi jármű vezetés? Te ez biztos pozitívum? (Az én autóm valamiért nem pattog!)
    D.Biztos igaz.
    E.Biztos igaz.
    F.Én semmi szépet nem láttam (A fAr cryban viszont igen)
    G: Nem tudom hogyan csináltad .én bedobtam egy gránátot a házban ott durrant egyet és a ház fala kívülről fekete lett.Ez biztos valami feature.
    Hálózati részt nem tudom, töredelmesen bevallom azt nem szoktam játszani. (Csak az illendőség kedvéért: Azt Life mondta kb 50 hozzászólással ezelőtt , hogy a játéknak a multik része szar)
    Még egyszer nem akarok itt forradalmat de szerintem a Saját topikok helye nem itt van.
    Jó játékot.
  • antijedi
    #1360
    semennyit...
    szvsz farcry-t etalonnak hivni elég durva mert nem csak grafikából áll a világ...
  • traXion
    #1359
    A; 1 CD
    B; Sokféle igazi járművet lehet használni, amelyek szépen le vannak modellezve.
    C; A fegyverek is szépen le vannak modellezve.
    D; Pénzredszer és felszerelés felszedés lehetősége.
    E; Hatalmas pályák.
    F; A növényzet nagyon szép (kivéve a füvet).
    G; Mindent szét lehet rombolni, amit csak látsz.
    H; Sokféle játékmód egy-egy pályára.
    I; A játékos részletesen beállíthatja, hogy hogy nézzen ki a karaktere.
    J; Parancsnoki rendszer.
    K; Egy 20 fős szerveren tökéletesen szimulálni lehet egy hadjáratot.


    Far Cry mennyit tud ebből?
  • Deajka
    #1358
    Veled ellentétben én tiszteletben tartom a véleményedet. Neked tetsztik,rendben. De a topiknak nem sem az a címe ,hogy ellenvélemények nélküli söldner fun topik... Egyébként leírhatnád, hogy szerinted miért is olyan jó ez game. Hátha a sok embernek nincs szeme, nincs füle és még soha nem játszott jó fps/tps lövöldözös játékkal továbbá nem ismeri( nem játszott) pl:half-life ,unreal vagy hogy új etelont említsek Far Cry-t.
  • traXion
    #1357
    Life megmondja a frankót. :D
  • Lifeforce
    #1356
    Én sem azt mondtam, hogy csúcs de nem rossz, és itt sokaknak nagyon tetszik.
    A méretéről nem is beszélek.
    Ezért írtam be, hogy itt senki nem kiváncsi az ilyen fajta megnyilvánulásaitokra és lehúzásaitokra.
    A játék hibáit mi is ismerjük, és ennek ellenére sok embernek tetszik.
    És még a javító pachek sehol... :)
    Tehát csak jobb lehet.
  • Lifeforce
    #1355
    Szerencsére, hogy ilyen embereknek nem tetszik.:)
  • Deajka
    #1354
    Szevasztok!
    Emlékszik még valaki a devastation-ra? Neeem? Hát nem csodálom ! Ez a kettő játék indulhatna az abszolut ratyi cím döntőjében!
    Ja, nem csak a 2 vagy 3 . helyért mert az első a Mortyr nevű lengyel csoda. (Á, ott van még a Mesterlövész is!)
    Na, mindegy. Oltári nagy szar, nem is értem mit szenvedtek itt vele.
  • scheri
    #1353
    Ha valakinek meglenne a játék 35. fájlja és feldarabolná 720kbyte-os darabokra és elküldené a [email protected] annak nagyon megköszönném.Köszi
  • lammaer
    #1352
    S3-on... nem is, Tridenten :)
    ad1: a fizika (meg talán a hangulat sem) nem nagyon függ attól, hogy single vagy multi egy játék. Vagy multiban nem pattognak a tankok az égig?
    ad2: OFP killernek harangozták be, csúcsszuper szingli móddal... (függetlenül attól, hogy elsősorban multira készült, azért keményen "terveztek" egyjátékos módot is)
    ad3: én örülök hogy neked tetszik, csak éppen nem ezt igérték - erről szólt a hozzászólás. Mehetsz klotyópapirért :)
  • Lifeforce
    #1351
    Mivel nézted a grafikát?
    dzsiforsz 4mx-en?
    Mert nálam elég szép a grafka.
    Nem tudom mennyire tünt fel nektek de ezt multira tervezték és nem singlibe.
    Mellesleg mi nagyívben leszarjuk, hogy milyen a singlije.
  • lammaer
    #1350
    Ezek szerint nem vagyok egyedül... a múlt héten sirtam ki egy ismerőstől, hogy hozza már el, mert olyan jó kis OFP utánérzésnek adják.
    Felinstall, elindit szingliben, majd hátrahőköl: mi a rosseb ez?
    Nem részletezném, mi a bajom vele - előttem már megtették páran - se AI, se fizika, se játékélmény. Még grafika se nagyon. Broáf :( Szégyen.
  • Rosco
    #1349
    Én csak most néztem meg a játékot, de ez... ez egy borzalom.
    A járművek mozgása semmi realitást nem követ, az OFP-hez képest többszörösen jobban pattognak, és az AI... rámlőtt egy fazon, mikor észre vett. Eltűnt a célkeresztemből, erre elkezdtem nagyobb ívben kerülni, számítva egy OFP-os bekerítésre. Pár percig pásztáztam, majd elkezdtem keresni az AI-t, de fél óra után feladtam. Egyszerűen eltűnt. (Biztos "szétálcázta" magát. :-))
    Ráaádásul a hóesés csak "dísz", semmin nem változtat (se a járművek mozgásán, se a látótávolságon stb.)
    Ezen nem fognak a peccsek sem segíteni... :-(
  • ghost cb
    #1348
    Szerintem hagyd. Elég idegesítő. Nemtudom miért a JoWood Official serverek közül engem nem gyakran dobott le. Inkább ledobott desktopre, meg 2szer fagyott ki (hétvége folyamán). Szal várjunk a patch-ig. Egyébként rengeteg láma van officialon... Ugyhogy egy magyar szerver is jo lenne. Reméljük h télleg lesz peccs a héten.
  • LSC
    #1347
    kapcsold ki a recovery-t sok játékban bekavar.
  • Ufo18
    #1346
    Hi! Az a problémám, hogy elkezdi tölteni a játékot, végig megy a csík, de utánna kilép vpu recovery hibával. radeon 8500-öm van, a driver 4.5-ös. Volt valakinek még ilyen problémája?
  • Lifeforce
    #1345
    Ha gondoljátok nagyon szívesen visszakapcsolom.
    Tegnap én is külföldi szervereken játszottam, és ugyan úgy állandóan leszort mindenkit :(
    Egyszerűen kínszenvedés belőle a szervert fentartani. :(
    Remélem igyekeznek és a héten már lesz pach.
  • LSC
    #1344
    köszi tudom mi az anim csak nem nevezhetők igazán annak. Ennek ellenére tetszik a game csak ilyen röhejes apróságok rontják le az összképet.
  • ghost cb
    #1343
    (by icebird)
  • ghost cb
    #1342
    "A járművek fizikája egy megvadult szappantartóhoz hasonlít"
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
  • traXion
    #1341
    Most le van lőve a következő patchig. Visszaolvashatnál néha.
  • Christian
    #1340
    holvannak magyar szerverek?
  • Icebird
    #1339
    nem kell jósonak lenni ehhez, amiröl beszéltem ahoz majdnem fél játékot újra kéne írni. De ha ezt egy patchel megoldják akkor ahhoz gartula.:) De akkor eleve mért nem igy adták ki, és most nem a kisebb bugokról beszélek, ami minden játékban bent a kezdetekor.
  • bfg900
    #1338
    Jólvan, figyelmetlenül olvastam el a dolgot, de ennek fényében is erősen úgy néz ki, hogy csak kifogás.
  • bfg900
    #1337
    Fegyver anim pl az, hogy meghúzod a ravaszt, vagy kicseréled a tárat. De ez annyira idióta kifogás, hogy még. Arról volt szó, hogy tps lesz csak, nem? Akkormeg eleve kellenek ezek.
    Amúgy a fejlesztő az egyik fél a játék készítésben. Ha a kiadó azt mondja, hogy eleget tápoltam már a cégetek bankszámláját eddig is, akkor kiadás van...
  • LSC
    #1336
    úgymint fegyver.
  • LSC
    #1335
    te láttál valamilyen vegyver animot?
  • dronkZero
    #1334
    Ez, amit leírtok mind szép és jó elméletben, gyakorlatban viszont...

    Nagyon remélem, hogy kijavítják, mert így olyan érzésem van, mintha egy Flashpoint-Battlefield klón lenne, de mindkét játékból a gyerekbetegségeket, bugokat hozzácsapták volna egy elbaltázott koncepcióhoz... Meg mintha az AI-t egy az egyben kihagyták volna belőle...

    Kizárólag 3PS? Akkor ki volt a célközönség? Másrész elég kevés taktikai akciójáték volt 3PS, és nem is voltak túl nagy durranások... (SpecOpsra gondolok)

    Nem azért fikázom egyébként, hogy meglegyen a lelki nyugalmam. Tényleg lehetne jó is. De ki az a programozó, aki erre azt mondja, hogy "OK srácok, kész van, mehet masterre!"...?

    Kicsit olyan érzésem van, mintha ez a Wings banda csak grafikusokból és producerekből állna... Rengeteg gyönyörű egyenruha, jármű, fegyver, stb... De ellenben a fizika, az AI, a sztori, a hangulat...

    Ehh, mind1... Én nagyon vártam, de nagy csalódás volt...
  • [NST]Cifu
    #1333
    Kizárólagos külső nézetű irányítás egy gyenge kamera kezeléssel párosulva.

    Eredetileg, (mint más sokszor említettem) a játék tisztán 3rd Person nézetűnek indult, a hivatalos fórumban történt "lázadásnak" köszönhető, hogy a "gyalogos" módban legalább megcsinálták az FPS nézetet...

    Rengeteg hiányosság, amik szinte biztos hogy már nem lesznek változtatva, javítva.

    Beáltál jósnak?
    Vagy csak ennyire kritikusan állsz hozzá? :)
  • Icebird
    #1332
    Nem kell beígérni az elkészülés dátumot, ilyen egyszerű. És akkor nem kell kapkodni vele. Csak hát ugye "sokat akart a szarka". A járművekkel abszolút nem foglalkoztak. Kizárólagos külső nézetű irányítás egy gyenge kamera kezeléssel párosulva. Az valóban dicséretes hogy nem foglal 1 CD-nyi helyet. De azért azzal tisztába kell lenni, hogy a járműveknél a belső nézet hiánya nagyban hozzájárul ehhez. Plusz hozzá jönne a belső LOD, ahhoz tartozó textúrával, proxyk lekezelésével, animációval. A textúrák elnagyoltak, ami szintén helytakarékosságot jelent, stb... A járművek fizikája egy megvadult szappantartóhoz hasonlít:)) Rengeteg hiányosság, amik szinte biztos hogy már nem lesznek változtatva, javítva. Az elképzelés jó, de a kivitelezés kettes alá.
  • [NST]Cifu
    #1331
    A Vietnam legnagyobb dobása szerintem a hangulat. Az tényleg brutálisan magávalragadó, csakhát a játékélmény maga...
    A Söldner-nél háttérhangulat, mint olyan, szinte nincs is. Semmi történet, semmi beleélés (legalább azt megcsinálhatták volna, hogy bizonyos felek vagy zsoldos egységek "zászlaja" alatt harcolunk)...
  • [NST]Cifu
    #1330
    Csak nem egészen értem, hogy miért nem dolgoztak még rajta akkor...

    Már így is komoly nyomás alatt voltak. Eredetileg 2003 szeptemberére igérték, aztán lett belőle 2003 vége, majd 2004 eleje, 2004 március, 2004 május...

    Szerintem mint a legtöbb játék, ez is túl nagyratörő tervekkel indult el, eredetileg egy összetett politikai rendszerű kampány-játékot igértek, ahol a különféle felek adnak küldetéseket, és attól függően, hogy kiderült-e, hogy te voltál, a megtámadott fél reakciója is változott volna (pl. ha magadra haragítottad az USA-t, akkor nem hettél volna USA fegyvereket).
    Ezzel szemben a single része a játéknak egy erősen elnagyolt... valami...

    A multi része sem elég kiforrott, ami azért lepett meg, mert eredetileg a béta játékosok ódákat zengtek róla - lehet, hogy a nagy játék közben csak a bugok kiszűrésével nem foglalkoztak...

    Amúgy a Wings-esek félszegen anno azzal kommentálták az első csúszást, hogy meg kellett csinálni az összes kézifegyver FPS modeljét/animációját (azért valjuk be: ennyi fegyvernél ez nem kis munka...), sőt először úgy akarták megoldani, ahogy a Ghost Recon-ban is van: simán csak célkereszt van, a fegyvert nem látjuk. De ezt is leszavasztuk a fórumban :))
  • ghost cb
    #1329
    Én játszok így is. Sok idő óta a hibáival együtt ez a legjobb játék amit kiadtak mostanság. Nem akkora nagy szám mint a bf42 volt annak idején, de a Vietnamot lazán übereli. Csak hát idegesítőek a bugok. Ez van. Majd ki lesz javitva.
  • traXion
    #1328
    Én voltam a commander most az egyik official serveren.

    Nagyon király, kiválasztottam a camoflague-et, a team logot, szétosztottam a pénzt, meg minden. :D Nagyon jó ez a commander mode. :)
  • Lacc
    #1327
    Hát ha tényleg jön patch és kijavítja ezeket, akkor nekem is tetszene, mert sok jó ötlet és lehetőség van benne. Csak nem egészen értem, hogy miért nem dolgoztak még rajta akkor...
    De ha jönnek a javítások, jövök én is :)
  • Lifeforce
    #1326
    Én azért nem vagyok ennyire borulátó...
    Bőven van benne bug.
    De nézzd meg a BF-et mekkora sikert aratot.
    Amikor kijött a bf ugyan ezek a hibák voltak benne.
    Ez is kap 1-2-3 pachet és nagyon kira lesz.
    Most leállítottam a szervert mert állandóan kifagy.
    Amint megérkezik a pach újra elindítom.
    Nekem és a társaimnak nagyon tetszik, úgyhogy ha valóban kijavítják a hibákat akkor nagyon jó kis játék lesz ez.
  • hagirez
    #1325
    Erre az AbbA-t tudnám idézni: "money, money, money" :)
  • Lacc
    #1324
    Ez van akkor amikor a minőség rovására megy a mennyiség.