1524
  • AndrewCB
    #1404
    Ennyi volt ez a játék?
  • Ninju
    #1403
    Izé.
    Vaéami=Valami
  • Ninju
    #1402
    Vaéami olyasmi.
    Ha legugolsz vagy lehasalsz elrejtőzhetsz vele. Ekkor csak infrával vagy látható, bár az árnyékod megmarad.
    Ha megmozdulsz, vagy lősz akkor láthatóvá válsz. Az még elképzelhető, hogy ha hangtompítót használsz akkor nem válsz láthatóvá. Azt nem próbáltam.
  • PREMIERE1
    #1401
    Most látom, hogy van ilyen is. A sniper kit mire jó?

    Álcaháló?
  • Chaos Mad
    #1400
    thx
  • traXion
    #1399
    crack könyvtár
  • Chaos Mad
    #1398
    hali mindenki!
    nem tud vki megdobni egy cd key-el? mer a menübe kér vmi kulcsot, csak sehol nem találtam hozzá.
    köszi..
  • _Atti_
    #1397
    jácottam egy cseppet multiban a lada nagyon állat..meg a traktor:Djó poén lenne rendezni egy rallit:D
    a nagy terep tök hangulatos..kár hogy ennyire elcseszték az összképet
  • antijedi
    #1396
    még szerencse hogy te jós fagy, és mindent tudsz 10 évre előre... :)
  • Rosco
    #1395
    Igazad van, csak egy aprócsak kiegészítés: az OFP - amire kezdetben hasonlítani akart a játék és ezt a fejlesztők sem cáfolták - eredetileg Single Player-re lett kiélezve. Igaz, sok peccs után, de elég király multija lett, ma is nagyon sokan játszanak vele és rengeteg kiegészítő jelenik meg hozzá.
    Erre a Söldner a büdös életben nem lesz képes, annyira gagyira sikerült...
  • lammaer
    #1394
    Abban teljesen igazad van, hogy a multira mentek rá, és emiatt nem erőltették meg magukat a Botokkal. De hogyha amultira mennek rá, attól még az AI-neak nem kell ennyire sikhülyének lennie...

    Például kapásból vitáznék azzal, hogy a BF AI-ja rosszabb mint a Söldners-é... ott lehet játszani szingliben, viszonylag élvezetes is, de a Söldnersnél... :(

    De ha már példálózunk megemliteném az UT2004-et. Az is teljesen egyértelműen multira készült, mégis korrekt AI-ja van. Nyilván egy emberrel nem érhet fel, de mégis élvezetes és játszható, ráadásul a különféle játékmódokban is helytáll, nemcsak a deathmatch-ben. Sőt, az egyjátékos "kampány" (amit bizony nem hirdettek State of the art single mode-nak :) ) is meglepően élvezetes. Pedig sztori ott sincs, de van hangulata.

    Persze vannak a söldnersnél rosszabb AI-jú játékok, de az SZVSZ csak önámitás ha ezekhez hasonlitjuk és nem a piacon lévő jó programokhoz.

    Mégegyszer hangsúlyozom: felfogtam, hogy ez egy elsősorban multi game, és a single az csak valami "vegyétek meg, mert igy is lehet játszani" hozzáállás miatt került bele...
  • TerranceG
    #1393
    Hi!
    Lehet, hogy elcsépelt téma, de nincs kedvem végignyálazni a fórumot. Ha valaki tud, segítsen!
    Probléma:
    Játék (Razor1911 verzió) installálásakor az írja ki, hogy az Unicode-om 1252(ANSI-Latin) és az 1250-est kellene használnom (ANSI-Eastern Europe). A játék ugan feltelepül, de nem indul.
    Daemon Tool-ba rakom az ISO-t és W98 oprendszerem van.
    Hogyan kell átállítani 1250 re?
    Előre is kösz.
  • Christian
    #1392
    hollehet neten jáccani?
  • Petko
    #1391
    van már patch, de sajnos a játék helyett megint a biztonsággal voltak látom elfoglalva, és mostmár az alkoholt is felismeri... a szerver oldalibol meg kiszedték a hivatalos cracket, szal megint szorakozni kell vele míg használni lehet
  • ghost cb
    #1390
    Namost AI problémák ide vagy oda, nézzétek meg a bf AI-ját. Olyan hülyék a botok mint a segg. Magyarázat: A multi részre mentek rá, ami a rengeteg lehetőségnek hála sokak szerint (szerintem is) igen jól sikerült!
  • lammaer
    #1389
    "14éves takony" ... na inkább az ilyenekre lehetne irni... :(
  • lammaer
    #1388
    "Ha az OFP-re akart hasonlítani miért nem tettek bele olyan funkciókat, mint abban[...]?"

    Lehet, hogy nem TUDTAK beletenni olyan funkciókat (lásd AI) :)
  • Rosco
    #1387
    Nem vagy 100-as apám, az fix.
  • ghost cb
    #1386
    Beteg ember vagy.
  • ghost cb
    #1384
    Ha az OFP-re akart hasonlítani miért nem tettek bele olyan funkciókat, mint abban, és miért tettek bele egy csomó olyan lehetőséget amit az OFP-be nem? Szoval, ez egy uj játék amit - ahogy talán Cifu is irta - az OFP és BF közé lehetne leginkább besorolni. De az biztos, h egyikre sem akart hasonlítani. Szerintem mindkettőnél többet ad, még ha a grafika nem is csúcs, számtalan pzitivum van benne.
  • Deajka
    #1383
    Valaki már írta ez a game az ofp -re akart hasonlítani.Hát nem sikerült. Azt ennyi. Rugdosni az ellenfelet ,ha már a földön van nem sportszerű.Nekem azonban az nem fér a fejembe, hogy miért adnak ki ilyen állapotú játékot. Mert leginkább valami félig kész terméknek néz ki. Lehet ,hogy így is megéri kiadni?
    Hasonló gondolatok jártak a fejemben akkor is amikor a Devastationt láttam először. Majd a patch orvosolja a problémát!- mondtam. Aha, kb 2 hónappal ezelőtt letöltöttem minden patchet. Az összes mérete valami 200 M körül volt!
    Az egész játék 1CD. A játékélmény semmit nem változott, vagyis maradt szar. Aki játszott vele ( 5 perc is elég) az tudja, hogy mi a baja. (olyan furcsa)
    Tehát szerintem patch ide vagy oda nem fog változni semmi.

    Ezt jól elku. tad , allah akhbar ! (By Eddy Murphy)
  • lammaer
    #1382
    Ez a multiban nem pattog a legérdekesebb az utóbbi időben számomra. Mert akkor ezek szerint szinglibe szándékosan csinálták ilyenre - vagy külön motor hajtaná azt a részt? Na nem, az azért durva lenne.

    Ha nem félnék attól, hogy megint le leszek szarva a véleményemmel, akkor minősiteném a designereket... Úgy néz ki, leginkább megint a marketing hozta a szokásos "csúcs" formáját.
  • lammaer
    #1381
    Örülne az asszony, ha 14 lennék :)

    Igazából nekem tetszett, hogy látatlanban eljátsszuk a nagyfiút - mondjuk nekem is sokszor volt olyan érzésem - főleg a hix játékot olvasgatva - hogy manapság már tényleg az új generáció az úr.

    Mindenestre a bátyám biztosan erősebb mint a tiéd :) Bibibi
  • Rosco
    #1380
    A járművek fizikája felett még szemet húny az ember, de az AI "balesetei" már elég durvák. Illetve azok is tények, hogyy a különféle időjárási viszonyok szinte semmit nem módosítanak emberünk és a járművek mozgásán, hogy a "szántásban" és az úton ugyanúgy 40 km/h-val közlekedek és mindkét helyen 90 fokban kanyarodik az autó (???). Az a gáz, hogy nem ezt igérték. A falvak kihaltak, ahogyan Cifu is írta, és az AI baromi furán viselkedik. Nyílt terepen futva, vagy a bokrok alatt kúszva (direkt kipróbáltam) ugyanolyan távolságra vettek észre. Rámlőttek, majd elfutottak. Én meg vártam, hogy csak jön egy szakasz, vagy tank, vagy valami... vagy bármi...
  • Lifeforce
    #1379
    A stílusból.
    De nem neked szolt, csak hozzád is.
    Amit írtam salakot, nem a játékot jellemezte, hanem játtékkal kapcsolatos érdeklődési körünket, és az akkori idegállapotomat :)
    Multiban nem pattog a jármű, de a fizikája ott is vacak, amire igéretet adtak, hogy kijavítják.
    Nem pattog ugyan de elrepül ha ugratsz és fejre érkezik, és ezt értsd szó szerint :)
  • antijedi
    #1378
    hmm, ezesetben csak azt tom mondanih ogy egy kis "14éves takonny"-nak ne is teccen inkább :D
  • Lacc
    #1377
    Mert nem tetszett neki a zarcod.
  • antijedi
    #1376
    ezt most mért nekem??
    ezek után lehet jogos a kérdés
  • lammaer
    #1375
    Izé... csak a tudássszomj vezérel, amikor megkérdezem hogy egy hozzászólásból hogyan derül ki hogy valaki hány éves? :)

    A másik kérdés: nem játszottam multival, de ott is igy pattognak a járgányok?

    Végül: nem védek senkit - csak magamat - de az én "nem rakás fosozó" levelemre sem túlságosan respect stilusú válaszod volt. Pont te hoztad szóba a salakanyagokat :P

    Isteni offolni egy topicot :)
  • ghost cb
    #1374
    Hát nem.
    Respect Life
  • Lifeforce
    #1373
    Én is tisztelem a negatív hozzászólásokat is.
    Nem tetszhet mindenkinek a játék.
    A probléma nem itt kezdődik, hanem a "rongy" stílusnál.
    Hü de kibaszott szar a játék egy rakás fos helyett például emberi módon be lehet írni, hogy nekem nem jött be a játék mert nálam nem szép a grafika mert nem látszik a ragya az ember képén és ha feljebb teszem a grafikát, hogy lássam akkor a 3ghz intel/1024/Ati9600xt-ex gépemet szétszaggatja.(erre is van ingyen megoldás.),és a járművek fizikája is az SP-ben nagyon gyenge.
    Nem játszottam a multival... ott is ilyen rossz?
    És akkor elbeszélgethetünk, hogy kinek mi tetszik és mi nem.
    De egy 14éves takonnyal aki ide behány, hogy ultrabrutálfos ez a játék, nem fogok leállni beszélgetni és még kiváncsi sem vagyok rá.
    Amennyire ismerem az ide író embereket ők sem hiszem, hogy kiváncsak lennének ilyen szövegre.
  • antijedi
    #1372
    azt tom hogy lehet választani ..., erre az amcsinak látom e magam dologra voltam kiváncsi de ha még mindig nem javult inkább hanyagolom :)
  • Hellhammer
    #1371
    Az elején lehet választani, hogy melyik oldalon akarsz nyomulni, de játékon belül asszem amcsinak látod magad, de erre nem teszem le a nagyesküt mert még nem sokat játszottam mostanában. Majd este kipróvbálom és jelentek :)
  • antijedi
    #1370
    még midnig mind két fél amcsinak látja magát vagy már rendesen leeht választani hogy opfor lehess? :)
  • Hellhammer
    #1369
    Most 2.1 van, nemtom milyen volt az 1.9, akkor még nem játszottam vele.
  • antijedi
    #1368
    tényleg? én ilyet nem hallotam de ha tényleg van választható fél akkor lehet majd ujra megnézem :)
  • cifuatwork
    #1367
    Én még valamelyik 1.9 (?) körüli változatot próbáltam, és bár sok jó dolog van benne, az alapból kiborított, hogy gyakorlatilag mindkét fél "US ARMY", csak az ellenfél kinézete történetesen "OpFor". Bár állítólag ezt már kijavították...
  • Hellhammer
    #1366
    Az Amrica's Army-t próbáltátok már? Csak mert taktika FPS szinten sztem az az etalon.
  • antijedi
    #1365
    u-nak emg utnak mibdig is az engine volt az erőssége..., maga a game csak amolyan reklámnak jó az enginek :)
  • cifuatwork
    #1364
    Az általad felsorolt 3 játékból melyik TPS? Mert szerintem egyik sem.
    Az Unreal első része (ahogy a második is) és a FarCry meg szerintem egyaránt csak grafikailag lehetnek etalonok, mert sem játékmenetben, sem történetben nem voltak különösebben nagy számok (ettől függetlenül én is végig játszottam mindkettőt, de nem a magával ragadó története miatt...). Persze ez szubjektív téma, kinek mi jön be, és mi nem.

    Ami engem illet, én az OFP2-őt várom ebben a játékstílusban, meg kissé félszegen a BF2-őt (a BF:V után legalábbis félszegen...).