1524
  • ceas
    #1123
    Nos...röviden, ez egy fos. Az America's Army is jobb ennél, pedig az ingyenesen letölthető (az operation flashpoint-ról nem is beszélve, pedig az már nem mai darab). Habár a Jowood-tól nem is vártam többet, valahogy nem megy nekik, hogy kiadjanak egy normális, eredeti játékot( a Spellforce-ot leszámítva, amit mai napig nem értek, hogy hogyan merte a Jowood kiadni, általában nem mennek bele egy olyan stílusú játék kiadásába ami nem befutott alapokon nyugszik). A Jowood játékokat általában az fémjelzi, hogy tetszetős a csomagolásuk, első pillantásra szupernek tünnek, grafikailag is megállják a helyüket, de kb. egy-két óra után unalmasak és rájön az ember, hogy semmi új nincs benne, csak más játékok által befutott elemeket kapja más csomagolásban.
  • Lifeforce
    #1122
    Üres kék?
    Nem ír semmit a kék háttérre?
  • grebber
    #1121
    Megcsináltam amit mondtál.Most nem resetel csak üres kék képernyő azt nem reagál semmire.
    Majd leszedem a RAZOR-os verziót azt kiprobálom azt.
  • Seaweed
    #1120
    OFF:
    Elismerem, a Crytek Studios nemet ceg...(Talan az UBI mint francia ceg tehet rola hogy ugy adtak ki valamit, hogy az hasznalhato is lett ?! )
    ON:
  • Pill
    #1119
    OK thx
  • Lifeforce
    #1118
    Az a baj, hogy leírni igen hoszú.
    Neked ott más hiba van.
    Nem a játék reseteli, hanem vagy a vga driver vagy valami más.
    Ha XP opremdszered van akkor a következőt állítsd be: Vezérlőpult/rendszer,"speciális" fül,Indítás helyreállítás mező beállítások gomb,Rendszerhiba ablakban az autómatikus ujraindítás elötti mezőből vedd ki a pipát, és okézd le.
    Aszem újraindítja a gépet.
    Ez azért jó, mert ha probléma van akkor nem reseteli, hanem kapsz egy kék hátteret amin kiírja, hogy mi a baja.
    Ha ennek ellenére újraindítja akkor a hiba hardweres.
  • Trespasser
    #1117
    En mind a 2 lent emlitett cracket feltettem es ment a jatek. (Ha csak az egyiket, akkor nem...)

    Tehat ha felteszitek ezt: CRACKY
    meg ezt: RAZOR
    sztem mennie kene. Nekem legalabbis ment...
    Bocs ha 100× leirtatok!
  • lwb
    #1116
    a far cry is német asszem... de ez télleg nem lett túl jó játék. mind1, az az 500 mega úgyis gyorsan leért.
  • Lifeforce
    #1115
    Így van.
  • Lacc
    #1114
    Szvsz amúgy sem kell cd-t írni. Nekem simán bemountolta a daemon így is.
  • Pill
    #1113
    Tehát akkor ha a nem razoros verziót bemountolom daemonnal, fölrakom majd lecrackelem a razor crack-el akkor jónak kell lennie?
    ha így csinálom nem kell CD-t írni, és nem kell letölteni a razoros verziót?
  • grebber
    #1112
    Semmilyen hibaüzenet nincs.Mountolom daemon-al feltelepitem azt crackelem elinditom azt jön a logo a trailer azt elszáll a gépem kék ablakkal resettel.
  • Lifeforce
    #1111
    Felesleges.
    Ugyan az mind a kettő.
    Milyen hibaüzenetet kapsz?
  • Lifeforce
    #1110
    Egy kis segítség azoknak akiknek kilép az NV logó után.
    Ellenőrizzétek le a játék mappáját, hogy mekkora.
    446mb-nek kell lennie.
    Nem először találkozunk olyan hibával, hoghy a játék majd 100 mb-ot nem tud feltelepíteni.
    Mivel a CD-n rajta van a teljes játék tömörítés nélkül ezért a megoldás nagyon egyszerü.
    A képfájlból át kell másolni mindent a wincsire, be a heyére.
    És lám csodát.....
  • greco
    #1109
    A kiadott demohoz képest van vmi változás (javulás)?
  • grebber
    #1108
    Nem értem mivan ezzel a gennyláda okádék gépemmel a razoros crackel sem megy :(
    Le kell szednem az egész Razoros verziót.
  • [NST]Cifu
    #1107
    Mint már korábban is írtam, a játék enyhén el lett kapkodva. Kár érte.

    Amúgy a járműveknél azért nincs belső nézet, mert eredetileg a játék kizárólag 3rd person nézetű lett volna, és a sima gyalogos belső nézetett is csak azért rakták bele, mert anno folyamatosan sírt mindenki a hivatalos fórumba (én is), hogy azért kellene az a belső nézet. Ezért azt megcsinálták (kissé kapkodva, lásd fegyvermodellek és a kéz animációja), de azt leszögezték, hogy járműveknél nem lesz belső nézet. Hát ennyi...
  • Lacc
    #1106
    A fegyverek szerintem egész jól vannak megcsinálva benne, azonban a fizikával tényleg vannak gondok.
    Nekem is feltűnt, hogy ha beleszáguldok valami járgánnyal egy házba, akkor ponrosan az az effekt van, mintha tankkal lőnék bele, még a hang is egyezik (!), és leomlik egy kis darabka fal. Egyébként ezt se nagyon értem, hogy mi alapján számolja a gép, hogy mekkora felületű falnak kell kiszakadnia, mert van, mikor meglövöm a ház oldalát, és 2 méterrel arrébb kiszakad egy kis lyuk, meg van, mikor ledől az egész fal.
  • Sgtfathi
    #1105
    Ekkkora fost.....
  • Seaweed
    #1104
    Ugy fest ez a game igencsak ATI ellenes!
    Ezen a gepen kilep az Nvidia logo utan (Jooszar logo elott)
    ..Masik gepen (ezereves Dual P3 Gef 2-vel, es meg csak azt se lehet mondani, hogy ilyen meg olyan szoftverkornyezet gyikja van! Egyszeruen szarul van megirva! (Crk-t es cln-t is neztem)... ugyanis a masik gepem ezer eve volt telepitve..ezer eves driverekkel, w2k ...) siman megy..
    Vicc az egesz game../"bocs" akinek tetszik/..de 2 tarat lottem ki vele, meg kanyarodtam egyet egy Defenderrel...haaat.. khhm..
    Fizikat soha meg csak almaban sem latot, ugy utkozik mint egy RC auto (gyk.: nincs sulya!)...a haz sarkat elcsiped, felakad a haz meg elkezd robbanni! (vicc)..mintha legalabb mortarral lonek a hegygerincrol!...a gepfegyverrel lovesnel nincs a fegyvernek holtjateka, nem ut vissza...
    Szoval egy nagy LOL az egesz...2004-ben ilyet nem szabadna kiadni! (pedig koncepcio tetszene)
    Gyorsan le is szedtem a masik geprol is... nem er anyit, mint amenyi helyet elfoglal!
    Megyek is heten veszek inkabb egy gyari Far Cry DVD-t...ahhoz igen utos MOD-ok keszulnek ugyfest.. inkabb azzal mint ezzel a nemet szemettel (Cifu ugye tudod mire gondolok?! :P)..."maradjanak az autogyartasnal ugyis csak ahhoz ertenek"
  • Pill
    #1103
    Mégvalami: ha már megvan a CloneCD-s verzió de nem akarom kiíni CD-re akkor jó hozzá a Razor-os crack? Vagy mindeképp ki kell írni? Anélkül telepíteni se lehet?
  • Pill
    #1102
    Ez a razoros miben lesz már?
    nem kell így szórakozni vele?
  • IMYke2.0.0.0
    #1101
    Rossz hírem van azoknak, akik a SÖLDNER: SECRET WAR magyarítására várnak!

    A Játék - a "soldner1.pak" [170 MB] miatt - nem fordítható.
    Az említett "wingspak" állomány tartalmaz MINDEN információt a Játékkal kapcsolatban, kivételt képez néhány Súgó kép, és 2 video.
    Amíg nem lesz kicsomagolónk a Wings-féle soldner1.pak-hoz, addig nem lesz Söldner: SW magyarítás... :(

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • hiba
    #1100
    nem tom ezt hogy adhattak igy ki...vagy ebben is van FADE? :) tudtommal az codemasters, de akkor meg OFP :)
  • hiba
    #1099
    meg a jarmuvek gyengesege az rohej, kidontok 2 fakeritest aztan ennyi felrobban.
  • hiba
    #1098
    az egyik ortorony tetejen is szar az iranyitas, olyan mintha mindig beszorulna, aztan meg hirtelen elkezd kurva gyorsan menni...ja es az ugras funkcio meg le van tilva...magyarul nem lehet leugrani, max a letra mellett leesni.
    amugy meg automatikusan fejjel elore zohan - es ugy is er foldel LOL :)
    -
    ilyen alapveto iranyitasu bugok miatt eleg idegesito remelem hamarosan orvosoljak - elvegre vagy 20 percet probalgattam es igen fura hogy ezutan csak a bugokra emlekszem...
  • hiba
    #1097




    a zuhanas keraly :)
  • hiba
    #1096
    a jarmuvek allandoan beakadnak mindenhova,
    a hummvevel ramentem egy fadobozra, namost ettol kigyulladt es szetrobant...
    a keteltuvel kidonottem egy fat, utana meg beszorult 2 masik koze ahonnet lehetelenseg votl kiszedni (nem reagalst semmire csak egyhelybe forogtak a kerekek)
    amikor kerek egy jarmuvet egymasra pakolta oket (szetrobbant ami elobb jott)
    Viz ala merulni nem tud?
    Nincs normlas kameralals a kocsikhoz - belso nezet? (ez a mozgathato kulso egy szar :( jo hogy van ilyen is de egy koveto kamera kene ami "elore" nez)
    A joysitkon vmit nem kedvel ezert a heli az egekbe emelkedik a kocsik meg padlogazon vannak :)
    Nem a legjobb az iranyitas, neha mintha nem reagalna.
    Idegesito, hogy ugras utan megtorpan.
    de legalbb mukodik a taskvaltas...

  • Lifeforce
    #1095
    Akinek kell a razoros crack és már letöltötte a "cloneCD-s" verziót,és nem megy neki az rángassa le.
  • KM
    #1094
    Hát, van még mit javítani benne...
  • KM
    #1093
    Nekem is volt ehhez hasonló:

  • hiba
    #1092
    bug: kocsiban ulve hivjatok elo a "gesture"-t

  • hiba
    #1091
    na megvan a joyt nem szereti :(
    a kocsinal nincs belso nezet ez a kulso eleg szar mivel fix nezopontos kamera igy allandoan mozgatni kell
  • Lifeforce
    #1090
    Azért, hogy működjön a jövő hét közepéig, ugyanis jön a pach hozzá és akik krekkelik azok beszívják :)
  • hiba
    #1089
    nah mar egy, viszont nem ertem ha beszallok egy kocsiba azonnal padlogazzal indul csak kanyaordni tudok - ez mitol van?
  • Mossberg
    #1088
    Jah, ha valaki talál a Razoroshoz linket tegye már közkincsé plz
  • grebber
    #1087
    Ez a Razor verzió nagyon kellett remélem reggelre fennt lesz minden oldalon.
  • hiba
    #1086
    nem mukodik az inverz eger kezeles??
  • hiba
    #1085
    itt is eleg sokat tolt, fomenut vagy egy percig.
  • hiba
    #1084
    miert kell crack?