10699
  • thief3
    #6775
    Áhá.
    Itt van a kutya elásva.

    Akkor mégis érdemes volt érdeklődnöm.
  • Davidsned
    #6774
    Nekem az a gondom, hogy NEM TALÁLOM meg a sarokköveket.
  • hykao #6773
    De csak miután az Őrzők Könyvtárában elolvastad Drept levelét.
  • thief3
    #6772
    Szélesfejű nyíllal?
    Akkor én mindíg mellélőttem vazz vagy 10* ... mekkora LOL
    Most magamon röhögök(ez szörnyű)

    Azt hittem rosszul emlékszem...
  • hykao #6771
    "még nem pattantam vissza a kapuról" ...a falvédőről viszont lehet, hogy nemrég pattantál le... :)
  • Jumpy
    #6770
    Namég egyszer
    ELder mint elöljáró nem jó?
    más
    lehetne még Bodza Grainer
  • Jumpy
    #6769
    Hehehe..köszi az angol leirás segitett...az volt a baj hogy még nem pattantam vissza a kapuról,mert ugye az kellett,+ alobby közepén a pulton alobotomiás bejegyzést elolvasnom, mert akkor törölte a kiscsajjal való randis objektivet.Utána pedig jött a többi szépen sorban.

    A bogarat sima nyillal ki lehet lőni és bumm robban.
    Szemetebb játékosok megvárják mig valaki ellen a közelébe ér és akkor lövik ki , és nesze neked ellenfél.
    AMúgy néha tök bénán jött ki volt, hogy 3x load-save mire kegyeskedett eltalálni.
  • hykao #6768
    Megelőztem az ilyen dolgokat!
    Nem dohányzom! És ilyenkor nyáron hetente borotválom a kobakot...épp most végeztem egy órája.

    Amúgy ha valaki veszi a fáradtságot és OLVAS, akkor kiderül, hogy a bogarakat széles fejű nyíllal kell kifingatni, illetve a sarokköveket meg mohanyíllal...
    ...de mindegy...az emberek felületessége határtalan...
  • thief3
    #6767
    Elfelejtettem mondani hogy lusta vaok visszakeresni.
    Bocs Hykao :D

  • Davidsned
    #6766
    Ha találok angol Garret szövegeket akkor azt hogyan mondjam el. (Hogy fordítod őket?)
  • Andie
    #6765
    Látom Hykaot, ahogy tépi a haját, fejét a falba veri , majd 2 cigi után elkezdi elökeresni a 28, ehhez a témához kapcsolódó beirását
  • Andie
    #6764
    Jumpy : ha még ott a feladat, hogy találkozz a kiscsajjal, és menj ki vele, akkor nyilvánvalóan még nem teljesitetted ezt a küldetést. Miután a kiscsaj meglépett, neked még van egy dolgod : visszamenni a múltba (a viharpincében a cellába beállva), és utánna fel a személyzeti toronyba, ott az asztalon végigrohanva az ápolók szeme láttára kiugrani az ablakon.
    De az az érzésem, hogy még a kiscsaj sem jutott ki. AZ, hogy eltünik a szelleme, nem jelenti azt, hogy ki is jutott. Csak máshol jelent meg. Elégetted a hálóingjét, a naplóját, kiöntötted a vérét a csatornába? Felmostad a vérét a padláson? Taliztál vele az elöszobában mindezután (Lobby) ?
    Ha mindez megvan, csak az maradt, amit fent emlitettem (ablakon ki)

    Mike : ha megvagyunk az indexelt cuccokkal, megpróbálom kiszedni valami módszerrel a maradék szövegeket...
  • thief3
    #6763
    Én már találtam egy-kettőt :) vagyis ez baj :(
    :D
    Majd még keresek és adom Mikenak. Ok?

    Na azt a rozsdabogaras meg faültetős dolgot 2 lépésben mond már el:
    -azaz hogy célszerű megölni ezt a bugot mert nem megy nekem
    (bár tűznyilam még nincs, de biztos mással is lehet)
    (A kemotoxot meg még nem találták fel :)))
    -meg hol van mag/hova lehet ültetni fát(asszem oda a fénylő körös részhez a pogányoknál, de megerősítést kérek ide is)
  • Davidsned
    #6762
    Nah, vannak azok a sarokkövek, amiket a pogányoknak kell kilőnünk és amik ugye valami zölddel vannak jelölve. Nos ez pontosan mit jelent? Mert én nem nagyon láttam eddig zöld jeleket sehol.
  • mike369
    #6761
    Ha valaki olyan mondattal találkozik valahol, amit Garrett mond és még nincs lefordítva, az írja meg ide, mert ezeket csak egyenként lehet összeszedegetni és lefordítani!

    Köszi!
  • hykao #6760
    LOL "...összeszedtem minden cuccot..."...

    Elképzelhető, hogy te is "bogaras" lettél...ezen a pályán...
  • Jumpy
    #6759
    Andie
    Ok..ja igen ha kell szerény tudásomat bevethetem a forditás oltárán.
    Nos elvileg összeszedtem minden cuccot, találkoztam Lauryl szelelmeével..ő elskerázott a kijárat felé,én meg ott maradtam.AZ objektivekben bár csak az van hogy találkozzam a kiscsajjal és menjek ki vele.
    Merre jártam?Már szerintem mindenhol, illetve pardon, talán 2-3 cellába nem néztem még be.bár nem tudom kell-e.
    JA az Eldernek nem jó az elöljáró?Tudom nem szó szerint azt jelenti,de valahol annak megfelelő titulusú emberkéknek a cimzése itt nem?
    Mike oldalán??rohanok!!!!
  • hykao #6758
    Elég nehéz veled kommunikálni mert csak raplizol, de a kérdésekre nem válaszolsz!

    Szóval:
    -felraktad a magyarítást??? (ha igen nem értem mi nem megy...)
    -ha ennek ellenére nem megy, mi nem megy??? (az olvasás?)
  • mike369
    #6757
    Nemt'om, így is van már a szövegekben pár ... Vén.
    nem igazán tudtunk rájuk jobb nevet találni (ős nem jó, mert élnek; atya, testvér,... kilőve máshoz; a bölcs meg egyrészt nem ugyanaz, másrészt ugyanilyen idétlen)
  • Andie
    #6756
    Na ezeket mire forditsuk?
    Has there been any progress, Elder Grainger?
    Vén Grainger? Grainger Vén? Elég hüjén hangzik.
    Én "Grainger Mester" mellett szavazok...
  • Andie
    #6755
    Na akkor mondd el, hogy mi nem megy.
    De ne csak annyit, hogy "nem tudok kijutni" !
    Hanem ird le, mit csináltál eddig, merre jártál, stb.
    Egyébként Mike magyaritás oldalán (link felül) van egy végijátszás. Némi angol tudással igen gyorsan el lehet rajta igazod, az ilyen kétségbeejtö helyzetekben.
  • mike369
    #6754
    Bizonyám........
  • Jumpy
    #6753
    PArdon AndiE...De NEM MEGY !!HAZUDIK KIASASSZONY!!!
    :-)
    Beofrdulok..kész végem van..nem igaz hog ynem tudok kijutni..és mégis...
  • Andie
    #6752
    Naná! Nyitunk egy bankszámlát, aztán jöhetnek a dicsérő szavak mellé a kézzelfoghatóbb dolgok
  • mike369
    #6751
    de azért ha kész lesznek a párbeszédek, akkor az JÓ lesz...
  • mike369
    #6750
    közben csinálgatom a random szövegeket....................
    hát, van még 1-2
  • Andie
    #6749
    Jumpy : Andie, ha szabad kérnem Egyébként sok sikert, menni fog az!

    Hykao : max a szememet vakitja, de ha pulzálósra állitom, azt is ki lehet birni

    Na nézzem, mi van még itt forditani való...
  • mike369
    #6748
  • thief3
    #6747
    NE!(Már lennvan)
  • hykao #6746
    Ne linkelj! :)
  • mike369
    #6745
    mondjak linket?
  • thief3
    #6744
    Majdnem megkérdeztem a linket :)))) LOL
  • mike369
    #6743
    tegyél fel egy Fraps-ot és kész!
  • mike369
    #6742
    Egyáltalán hogy engednek ott gép közelébe?
    Mondd, hogy már nem hallod a hangokat, akik eddig azt mondták, hogy te vagy Napóleon... már nincs rájuk szükséged, mert magadtól is tudod...
  • thief3
    #6741
    Így tesztelgetés közben felmerült bennem:
    Hogy lehet beállítani hogy lássam az Fps-t?
  • hykao #6740
    Már kérdeztem: miért nem töltöd le a magyarítást?
    Ha meg letöltötted, nem értem mit nem értesz.
  • Jumpy
    #6739
    HAh..csak nem jutok dűlőre itt a diliházban..valaki magyarázza el legyen szives hogy jutok ki.!!!
  • tibor16
    #6738
    Jah, én is mérgelődtem...
    Tegnap, amikor a 8. napon átléptem az óvárosba, szabályos háborúban találtam magam. A pogányok és a katonák írtották egymást, de vagy tíz ember háborúzott, legalább 6-8 percig. Ez most a játék része, vagy egy véletlen generált dolog? Mer úgy leesett az állam, hogy elfelejtettem szkeínshotot csinálni
  • Jumpy
    #6737
  • Jumpy
    #6736
    Andi
    köszi megint nekiugrok...ha sikerül..ha nem jövök még este nyafogni..és akkor kénytelenek lesztek dedósgyerek stilusban elmagyarázni :-)