10699
  • hykao #6815
    Azért kicsit még mindig szomorú vagyok, hogy már megint két fordítása lesz egy játéknak...miközben nagyon nagyon sok jó játék marad(t) magyarítás nélkül... :(
  • hykao #6814
    Hagyd már azt a VÉN-t! Mi bajod van vele??? Ez olyasmi, mint a Vének Tanácsa! A koruk miatt is vének!

    Ha nagyon törni akarod a fejed, akkor törd a TAFFER-en!
  • hykao #6813
    Nocsak, nocsak...a végén még kiderül, hogy egy egész tolvajbandára elegendő emberke jár ebbe a topikba...
    Hehe, pár év múlva (ha már elévültek az ügyek) visszaérhetünk rá, hogy ki mit lopott a való életben... :))))
  • hykao #6812
    Hehe, én ennél a barátodnál azért vékonyabb és alacsonyabb vagyok.
    Amúgy az autónepperkedéssel sem nyúltál nagyon mellé... :)
  • Davidsned
    #6811
    Heh, ma jutottam túl azon a részen
  • KGy
    #6810
    A "vén" szerintem teljesen jó szó. Szerintem olyan a feelingje, mint a régi görög drámákban. Ha nagy V-vel írod, ahogy az angol teszi, akkor nincs is az az érzés, hogy sértegetsz valakit azzal, hogy "XY vénnek"
    hívod.
    Na, végeztem Moira birtokával és a hibbant özvegyével. Eddig a pontig a játék teljesen magyar fix párbeszédek, könyvek, Garrett dumái, feladatok tekintetében. Onnantól viszont csak azok a véletlen párbeszédek magyarok, amik később is előforulnak. Jó tesztelgetést!
  • Jumpy
    #6809
    Egész este ezen az elderen töprengek, pedig biztos a mi szép anyanyelvünkben is van rá kifejezés,de nem ugrik be.
    Mondjuk erről az elderről azok ahitgyülisek ugrottak be elsőnek,akik olyan ki fekete táblácskát viselnek,azoknak elder x..meg elder y a nevük..hehehe
    Jesszasz..ezek mind keeperek??
  • Jumpy
    #6808
    Melyik szólt be a falvédőről????
    van még pár taposóaknám tartalékban!!Arghhhh!!
  • mike369
    #6807
  • mike369
    #6806
  • Andie
    #6805
    Óh, meg10telsz (mégmég!)

    Ezt mutattam már?
    A kép sartiból hazafele jövet készült éjszaka, a kapucnis felsömben, egy benzinkút parkolójában, a betonra vetődő árnyékomról. Semmiféle photoshopolás nincs rajta!!! Piszokul meglepödtem, mikor megnéztem itthon :) Megvan az eredeti nikon kép, a fileban a gép adataival, aki nem hiszi :)
    (1 hét múlva cikkeztek róla, hogy a sartiból hazafele tartó buszon minden utasnak eltűnt a nyaklánca, karperece, órája. mi lehetett?? )
  • thief3
    #6804
    Szedem, tesztelem tovább...
  • mike369
    #6803
    Helyes a barátnőd!
    Bár nem a zsánerem...
    Nekem is van egy ilyen szép, kétajtós haverom, aki szintén olyan, mint egy kisangyal.
    Hiába, a közhelyek..............
  • mike369
    #6802
    Mindent fordítottam, amit küldtél és már kint is fityeg az oldalon!
  • tibor16
    #6801
    :)) -na megyek jáccani... merhogy piszokjó fordítók munkáját kell szemrevételeznem... nem győzi követni az ember a fordítást.... áld meg őket ****.....
  • Andie
    #6800
    Sejtettem azért :)
    És nem szteppeltünk kérem, hanem lassúztunk a grillfüstben. no kérem :)
  • tibor16
    #6799
    amikor leírtam, már tudtam, feldobtam a bőrt.....
  • thief3
    #6798
    A szádnak? :)
  • tibor16
    #6797
    nem mintha számítana, de én se 16 vagyok... története van a számnak...azér használom, -afféle kabala...
  • thief3
    #6796
    Micsoda logik.
  • tibor16
    #6795
    Akkoor te lennél az alacsonyabb szteptáncos a képen...he???
  • thief3
    #6794
    Közben Doom3 arany lett.
    Csupa boldogság vagyok :)
  • Andie
    #6793
    Mér? Kaptunk 1-1 kétszázast a gatyánkba a lányoktól utánna
  • tibor16
    #6792
    Nohát, ez kész "szerelem".....
  • Andie
    #6791
    Nincsnek előitéleteim, csak abszolute nem passzol a külsőhöz a belső. De ez talán sokoldalúbbá teszi az egyéniséget. Had mutassam be egy nagyon kedves barátomat, akiröl külsőleg meg nem mondanád, milyen érzékeny, sokoldalú, szines és páratlan egyéniséget rejt belül. Neki is azt mondtam, ha éjszaka az utcán találkozunk, tuti átmegyek a túloldalra, pedig nem vagyok félős tipus :) De ma azon néhány ember közé sorolom, akit a Barátomnak nevezhetek, igy nagy B-vel.

    Valóban nem mondtam volna meg elsőre a szakmádat, sokkal inkább autónepper vagy hasonló foglalkozásra tippeltem volna látatlanul, de az, hogy ilyen sokoldalú vagy, még inkább arra sarkall, hogy megismerjelek :)
    Én is elvileg közgazdász, könyvelő, statisztikus, vállalati ügyintéző vagyok középvégzettség szerint, aztán 3 évig épitőipari btm volt (tervezés, árajánlat készités, ügyvezetés, tárgyalás, minden), majd az informatikai felsőfokúmmal most néhány éve programozok. És még amiröl papirom sincs?
  • hykao #6790
    ööö nekem is elég rossz a szemem... :)))
  • thief3
    #6789
    Én igen. Oda van írva az avatarodnál :)

    De a többség (hozzád hasonló kinézetű) előítéletet ébreszt az átlag emberben.(mint a szőke nő, bár bennem ők mást is ébresztenek)

    Viszont az ismerőseim közt akad hozzád hasonló és bizony nem hülyék.

    Szegény Garrett-et is elítélik, nem mehetne pl. boltba dolgozni a szeme miatt. Érthető hogy inkább lop :)))
  • hykao #6788
    előítéletek...

    amúgy rengeteg dolgot csináltam már életemben, amit nem is gondolnál...

    azt pl. gondolnád, hogy a szakmáim: könyvelő, statisztikus, vállalati tervező?
  • Andie
    #6787
    Megcsekkoltalak
    Ha ismeretlenül találkozunk, az utolsó dolog, ami eszembe jut, hogy thiefezel és játékot forditasz
  • thief3
    #6786
    Hát, majd idővel hozzászoksz, én is így voltam vele.
    (Bár lehet hogy nem)
    Na hagyjuk az off-ot.
  • hykao #6785
    nem annyira, csakúgy mint az új 5-ös és 7-es bmw-k azok se nagyon.

    bár annó '95-ben az új "pápa" E merci sem tetszett...de mára ez megváltozott...
  • hykao #6784
    nem csak tudásbeli, ezek öregebbek is!

    napi használatra jelenleg egy 290tdt-t nyúzok. jelenleg kb. 90 kiló vagyok, a képeimet megnézheted a Fórumozók Fényképei topik bannerére kattintva a Képtárban amúgy.

    én 12 sarokkövet találtam meg a többit az istennek se!
    bogarakból meg 13-at (volt háztetőn is)
  • thief3
    #6783
    OFF(ezt kell bocs mindenki)
    Hykaoról van kép.
    Belinkeljem? :D

    Egyébként tetszik az új pitbull orrú Audi Hykao?
    Szerintem COOL.
  • Andie
    #6782
    Jumpy : Elöljáró jól hangzik, csak az politikai vagy társadalmi felsörangot jelent, itt meg tudásbeli rétegzödés van ugye. De mondjuk kár volt felvetnem, mert már ezer helyen Vén-t irtunk, nem irjuk át. Csak az idézett szituban elég hüjén nézett ki.

    Hykao : kopasz, 4.2-es audi... ha nem ismernélek innen, lehet, hogy messze elkerülnélek :) Kitalálom : kb 140 kg vagy és kigyúrt?

    Thief3 : amúgy is elég nehéz eltalálni öket biztonságos távolból, nekem kb minden harmadikat sikerült csak elsöre. A többinél 2-3-at szépen mellélöttem. Bár nem töltöttem úgy vissza, mint Jumpy, ennyire nem spóroltam a sima nyillal :) Mivelhogy semmi másra nem kellett (kivéve a végén, de ez spoiler)
    Egyébként valahol nagyon félreolvastad az objektiveket, ha már kutyát ásol el

    Davidsned : igen nehéz fellelni öket. Mitöbb, én talán összesen 3-4-et találtam! De nyilánvalóan megvan mind a 15, hisz irják is a loadscreeneken. Utcasarkon találod öket, a falak "lábazatánál". Azaz lent a föld magasságában. Kis szürke téglalapok, és mintha egy nonfigurativ fej lenne rájuk rajzolva. Egyet biztosan találsz Bagolyvölgybe menet, a kapu elött, jobbkézre a fa mögötti falon.
  • thief3
    #6781
    Mike ha minden igaz ment a priv. üzenet.
    csekit
  • thief3
    #6780
    Leesett
  • hykao #6779
    akkor még nem tudsz bogarazni
  • hykao #6778
    összesen 15 van városszerte, elméletileg városrészenként 3
  • thief3
    #6777
    Hát a fordítás tesztelése miatt újrakeztem a legelejéről megint.
    Az 1. nap az opált most passzolom le Bertának...
  • hykao #6776
    Hol tartasz a játékban?