10699
  • tibor16
    #6895

    erre gondoltam, a pogányok bementek a piac területére és az őrség meg a kalapácsosok(?) írtják őket és viszont.
  • hykao #6894
    Sajnos nem véletlenül, az 5600-asok is elég csulák, MX szindróma...
  • hykao #6893
    TÉRKÉP alapján könnyen megtalálod. (nameg, ha nem vaksötétre van állítva a monitoron a fényerő...)
  • Smokk
    #6892
    Vki tudna segiteni!?
    Az Elsullyedt Fellegvaarba kene bejutni, tan a kikoto csatorna rendszeren keresztul,csakhogy en azt nem nagyon talalom...
    Vki nem tudja h lehet oda lejutni?
  • Jumpy
    #6891
    Nekem is ATI 8500 van,hát nem túl nagy szám a felbontás,maxban riceg is rendesen .-(
  • Davidsned
    #6890
    Jah nekem is TI 4200 van és smán elmegy rajta. Sőt 1024-en minden maxon van, kivéve az élsimítást.
    Amúgy ki játszik FX kártyával? Csak mert tudok olyanról is, h egy FX5600-os kártyán elviselhetetlenül szaggat a játék (jobb gépen mint az enyém).
  • tibor16
    #6889
    Nem kell besértődni. Tény ami tény. Senki nem örül neki, de jó konfiggal megy és kész. Előtte nekem ATI 8500-am volt, minimumon de elment. De sztem az is jobb kari mint az MX. Másrészt a többi jó közepesnek számít.
  • hykao #6888
    bloodroot már előfordult -> vérpipacs
    cottonwood -> (amerikai)nyárfa
    jacksberry -> kenyérfabogyó(k)
  • hykao #6887
    szivesen...

    mint mondottam a problémádra egy megoldás van, mielőbb lecserélni...
  • hykao #6886
    Persze, mert az nem MX...
  • karikusz
    #6885
    nem rajtam kellett volna segíteni, hanem nekem...ez nem ugyanaz...

    de látom te egy kultúrált ember vagy, (vagyis ezt szűrtem le az első két mondatodból) és köszönöm neked a felvilágosítást...
  • nagykispeter
    #6884
    Az MX-röl én se hallottam semmi jót csak olyat amit írtál!kb:GeForce 2 a minöség
  • nagykispeter
    #6883
    Nekem TI4200 van ez biztos jó,de azt hiszem már nem lehet kapnieddig még semmilyen játékkkal nem volt gondom!
  • mike369
    #6882
    tényleg?
  • hykao #6881
    Na ne fárasszál már bazeg! Ki a lófasz fikázott???
    Az, hogy bemalmoztak, az nem a te fikázásod, hanem sokkal inkább az Nvidia fikázása!

    A Gforce4MX bizony amikor kijött már akkor sem számított jónak én is elmondanám!!! Max. olcsónak, és csábítónak a félrevezető neve miatt!

    Ennek a kártyának köze sincs a Gforce 4 szériához, hisz még a Gforce 3-maknál is (mert már azok is DX8-asok voltak) kevesebbet "tudnak", hanem bizony a Gforce 2-esekhez van köze (DX7), amik viszont abban az időben, amikor kijöttek ezek a 4MX-ek már jócskán kevesek voltak...

    Szóval bizony bemalmoztak, de nem csak téged, hanem az összes ilyen kártyát vásárlót!

    Megoldást is mondtam a problémádra, de úgy tűnik te is azok közé tartozol, akiken nem lehet segíteni...
  • karikusz
    #6880
    ezek nincsenek magyarra lefordítva magyarra ??...csak mert hallottam, hogy van magyarosítás
  • KGy
    #6879
    Ezek fele nem létező növény. Fantáziát is be kell vetni. A jacksberry pl. nálam kenyérbogyó lett, miután találtam olyat, hogy jack-fruit, ami egy kenyérfának (Artocarpus) nevezett növény neve.
  • karikusz
    #6878
    Szerintem nem fikázni kellene...."bemalmoztak"...annak idején nem számított ez rossznak, elmondanám...az tuti hogy nem úgy fog kinézni, de hogy úgy nézzen ki ahhoz erődítmény kell..hidd el ami screenshotokat csináltak mások a DX9-et támogató kártyákkal én ugyanolyat képet láttam magam előtt, mivel ha multizni akarsz a Far-ral akkor ha átlag géped van (AMD 2500 768 ram) akkor le kell venned a szépítő ezközöket...szóval erről ennyit...

    ..én megoldást szerettem volna találni a problémámra, és nem azt hogy fikázzanak...
  • mike369
    #6877
    Hykao! Megvan még a kis növényhatározód?
    Ezt kellene megkukkolni:
    http://free.srv.hu/t/h/thief3/thief3/24.jpg
  • Sil3nt
    #6876
    elemzés: http://www.pcdome.hu/review.php?id=1589
  • thief3
    #6875
    Nem is tom ki vetette fel
  • hykao #6874
    a Far Cry sem JÓ! Csak elfut rajta! De milyen áron??? Egy MX-en a Far Cry közel sem úgy néz ki, mint egy dx9-es kártyán!!!

    Mondom, ha van egy kis eszed azonnal túladsz rajta (ha már annakidején bemalmoztak, és megvetted...)
  • Prince007
    #6873
    A Far Cry-hoz nem kell directx 9-es támogatottság,ezért fut MX-en.
  • hykao #6872
    Na szóval:

    1. Rozsdabogár

    2. Sarokkő

    ...mert a minap ismét előkerült a téma...
  • Zsoldos
    #6871
    Thief2 szerintetek futhat fullosan egy 4000 3dmark2k1 pontszamu konfigon?

    (egyelore meg el se merem kezdeni:)
  • karikusz
    #6870
    tehát akkor driver csere nem old meg semmit...:((...akkor a Far Cry miért jó??...gondolom ennek nincs olyan fejlett graf motorja..
  • hykao #6869
    Akkor ez a hiba! MX-eken nem megy (többek között) ez a játék sem!

    A GF4 Mx440 valójában egy Gforce 2-es kártya dx7-es támogatással.

    Gyoesan cseréld le, amíg még eladható!
    Pár ezres ráfizetésével tudsz venni egy 8500-at, amin még jóideig elfut minden.
  • Prince007
    #6868
    Geforce 4 Mx-en nem fut a Thief 3.
  • Sil3nt
    #6867
    MX sorozaton nem megy....
  • karikusz
    #6866
    A Far Cry is fut rajta úgyhogy nem hiszem hogy azzal lenne gáz...
  • karikusz
    #6865
    GF 4 Mx 440
  • hykao #6864
    milyen videókártyád van?
  • karikusz
    #6863
    Üdv Mindenkinek..lenne egy kis problémám.

    Játék simán feltelepült, crack fent, és amikor elindítom, valamiért nem indul el...valami hiba üzit rak ki (message) de nem látom csak a desktop-om. Ezt is csak onnan tudom hogy message ablak amikor a alt+tab -ot nyomok..

    Mi a baj...driver?...ha nem muszály nem akarok új drivert rakni..de ha ez a gond nincs mit tenni..:((

    Valakinek van valami ötlete?

    előre is köszi a gyors választ..
  • thief3
    #6862
    Mike ment az üzenet...
  • thief3
    #6861
    Még szerencse :)
    Mi lett volna ha...
  • hykao #6860
    Semmi Photoshop. én csak, és kizárólag a sima Windows-os Paint-et használom.
  • thief3
    #6859
    Ez a hülye Photoshop már megint :)
  • hykao #6858
    mivel a random beszólások nem párbeszédek, így valószínű.
  • thief3
    #6857
    Milyen párbeszédek? ( a fixek?)
  • thief3
    #6856
    HL-ből meg is néztem aztat, elég húzós videó.
    :)