10699
  • Deajka
    #6975
    Most néztem thief3 hq (hu) és gratulálok a készítöknek!
    Ügyes, jól kivitelezett, hangulatos. Szóval nagyon f..a!
    Ügyesek vagytok.

    Más: Láttam az textúrákat (by John P.) és nem rosszak de szerintem koránt sem olyan jók és szembeötlőek mint a deusex2nél.Egyedül a gyergya az ami számomra OK és persze blood buddle-t csicsázni ?! Hát izé ...for quakers only.

    Na, mindegy ez csak úgy eszembe ötlött.
  • hykao #6974
    Az hogy tökéletesen fut ok, de milyen beállítások mellett???
    Azt kötve hiszem, hogy a játék menüjében minden fullon (kivéve BLOOM, mert akkor az élsimítást automatikusan kikapcsolja), és 4x élsimítás, 8xanisotropikus szűrés mellett, 1024x768x32 mellett tökéletesen futna egy 5600-ason!!!
  • Davidsned
    #6973
    Milyen a géped többi része?
  • Gmiki
    #6972
    Davidsned: Én egy FX 5600-assal játszom és tökéletesen fut a játék. Lehet, hogy inkább a gépben lévő ram számít...
  • thief3
    #6971
    Fullra nem értem miről beszélsz.
    Ha eldobsz pl. egy olajos flaskát ott biza lesz szép tócsa.
  • thief3
    #6970
  • Davidsned
    #6969
    Jah, térkép+iránytű lehet, h jobb, azt még nem próbáltam.
  • Takimate
    #6968
    Hey ! Valaki !
    A mohanyilam szétpattog rendesen, de tényleg nem láttam szenteltvizes tócsát, meg olajtócsát sem. Vértócsa az OK.
    De miért lehet ez ?
  • Takimate
    #6967
    Azt hittem nem jön fel már a téma de ha már térkép.
    Nagyon is használható attól még, hogy nincs "ön itt áll" plecsni. :))
    Szerintem talán még méretarányos is.
    Ha veszed a fáratságot és megtanulod használni, tiszta óvoda az egész. Minden rajta van ami kell.
  • hykao #6966
    ok, nem volt teljsesen egyértelmű, de a térkép akkor is sokat segít! jobban mondva iránytű + térkép...
  • Davidsned
    #6965
    Nem olvastad el figyelmesen. Én azt írtam, h jól néz ki magyarul a térkép de másra nem jó.
  • Takimate
    #6964
    nézdmá... van a szenteltvíznek plecsnije ?
    Nekem sose volt. Ugyan mié ?
  • Andie
    #6963
    Olvasom épp :))))))
    Köszi, a 19-es siemensem még müxik.
  • ShaiHulud
    #6962
    okes sorry nem tartok meg ott:D
  • hykao #6961
    ja, és van hozzá neked egy jó monitorom eladó...
  • hykao #6960
    tök mindegy milyen a gyerek, ha ki tudod próbálni és megy, akkor nosza!!!
  • hykao #6959
    ja, az gagyi, de szerencsére a meglévőket is folyamatosan csiszolgatja, reméljük a szenteltvizes pocsolya is jobb lesz (már javította pl. a korábbi vértócsát)
  • Andie
    #6958
    Látok itt apróneten egy 9800Xt-t garival, 30ért.
    Lehet ez? Vagy simlis a gyerek?
  • Zsoldos
    #6957
    Hat 5700 mar gyengusnak szamit, ilyen aron semmikepp nem eri meg. 5900/9700 kategoria alatt nem igazan eri meg 30+ -t kiadni egy kartyaert (ezeket apronetes hirdetesek alapjan mar garisan bontatlanul 40-ert elviheted). Persze hozza kell tenni, az 5900 inkabb csak dx8 kartya, dx9 -ben szepen lefelezodik a teljesitmenye (hacsak nem butitasz a grafikan helyenkent igen latvanyosan), szoval ez probara fogja tenni a markahusegedet :)
  • Andie
    #6956
    A szenteltvizes placsni túl szabályos, az nem teccik.
    A többi rulez :)
  • thief3
    #6955
    Tévedés
  • hykao #6954
    Kukk ide az újdonságok vízuális megcsodálásához

    Amúgy a 'chunks' mint kiderült a gagyi felhőszerű darabkák...voltak eddig.
  • hykao #6953
    John P. is Paint-et használ. :)
  • thief3
    #6952
    Ugye-ugye, ha siet az ember...
    John :P ismét alkotott :)
    Mondom hogy jó ez a Photoshop, javasolnám új faltextúrának a VASFA képet.
  • hykao #6951
    Ja kifelejtettem: a Múzeum számos textúráját is módosította.
  • tibor16
    #6950
    .. no persze, én nem is szóltam... csak motyogok itt a setétben... és tervezgetem, hogy betörök az aranymíveshez, mer nem jöttem ki vmi fényesen az árvaházból.... (86%) a kereskedők meg kevés kest adtak úgyhogy elkéne még egypár taposóakna is.... meg kikéne fizetnem a mobilszámlám is... -vagy, hogy is van ez???
  • thief3
    #6949
    Nem hiszem el!!!
    Mindíg Te tudod meg előbb.
    Tuti leveleztek is, mert én szinte minden nap megnéztem hogy előbb megtudjam mint mondanád, de nem.

    Az NPC cuccnak örülök a legjobban :)
  • hykao #6948
    John P. ismét frissített!!! Mostmár számtalan részletesebb textúra tölthető le tőle!!!

    A mostani újdonságok: részletesebb csillagok, részletesebb 'chunk' textúra (ezt még nem tom mi lesz, talán fatönk...), élethűbb szenteltvíz textúra, és végre két NPC: KURSHOK, és apogányok féle ÓRIÁSPATKÁNY, valamint mára ígéri, hogy kirakja (mert állítólag nem volt ideje rá...) a részletesebb szobor és vízköpő textúrákat!!!
  • thief3
    #6947
    Vedd úgy hogy az optimális konfigot próbáljuk megkeresni a gamehez.
  • thief3
    #6946
    Mellesleg kinek hány FPS-el megy a Thief3?
    Megpróbálom az átlagot belőni.
  • tibor16
    #6945
    ...az jutott eszembe, hogy offolunk ám de rendesen... Minden gém játékfórumán, legalább 1x belekavarodik a nép az ATI / Nvidia problémakörbe. Már láttam barátságot megroppani emiatt. Az meg a másik dolog, hogy kb mindenütt ugyanúgy és ugyanaz olvasható ....
  • tibor16
    #6944
    Nekem is így megy, csak 800 x 600-on. A monitor pedig 19 colos Sony. (ATI 9600 XT 256MB) Mellesleg a legjobb kártyákat is megeszi a rozsda, -amikor jó árúak lesznek meg már nem érdemes megvenni ... mer mindig van jobb, és mindig ott a lehetőség, hogy ha egy kicsit várna az embeeer....
  • thief3
    #6943
    Főleg a 4* élsimogatással
  • hykao #6942
    hát attól függ milyen beállítások mellett...
    persze fullon biztos nem fut szaggatás nélkül egy 9600mobilityn.
  • thief3
    #6941
    *Mármint a laptopom TFT-je
  • thief3
    #6940
    Megvan megtaláltam.
    Most futtatom.
    Egyébként a 15"-os TFT 1400*1050-es felbontású, de kétlem hogy a Thief3 így szaggatás nélkül menne :(
  • hykao #6939
    ezért mondtam, hogy noteszgép esetében vigyázni kell a húzással...

    a programot (pontosan nem emlékszem a nevére, asszem valami artifact akármi) az OMEGA féle Catalyst telepítésénél be tudod pipálni, hogy felrakja.
  • hykao #6938
    Én azt mondom, hogy vagy várj még egy kicsit, vagy egy kicsit többet szánj rá!

    A cserére - ha nem akarsz 100e-t költeni a legújabb kártyákra - minimumként 9800-as ATI-t, vagy 5900-as nVidiát javaslok.
    Az ez alattiak (5700 v. 9600) csak igen átmeneti mókák lennének...
    Ha nem pár hónapra akarsz cserélni: most néztem fel direkt emiatt az aprónetre. pl. 40e-ért már van garanciális, majdnem tök új 9800pro.

    Nos ilyen van nekem is (sofmod után), és, hogy a topikra is utaljak egy kicsit:

    9800pro-n Thief3 (én így játszom vele):
    1024x768x32(nagyobbra nem tudom állítani a monitort, mert ez a max. felbontása, 15" TFT LCD)
    4xélsimítás, 8x anizotrópikus szűrés, vsync BE, a játék menüjében is minden maxon!
  • thief3
    #6937
    Akkor a tesztprogram nevét kérem szépen.
    Az megmondja egyébirányt a húzás mértékét is?
    (a melegedés növekedése sajna velejár, és ide nem tudok szerelni nagyobb ventit)
  • hykao #6936
    a húzás egészen addig érdemes, amíg nem hibázik a cuccos, erre van tesztprogram, ami belövi neked a legmagasabb órajelet, ahol még nem hibázik.

    noteszgépeknél ugye még döntő lehet a melegedés is, nem tudom érdemes-e nagyon feszegetni a határt, nehogy aztán túlmelegedjen! mert ugye minden húzás további melegedéssel jár.