10699
  • mike369
    #7015
    kötözködöl énvelem?
    ()
  • thief3
    #7014
    Azér is :) (bár nem ez volt az)
    itt van
  • mike369
    #7013
    de arról ne küldj képeket...
  • thief3
    #7012
    Jó is az
  • hykao #7011
    jóvan pöckölgessél csak, ha ennyire ráérsz... :))
  • hykao #7010
    tedd fel a magyarítást...
  • manuszka
    #7009
    nah megtaláltam:)
  • manuszka
    #7008
    hmmm... pedig ott keresgéltem már a kapcsolót,de akkor végignézem még 1x tüzetesen a szobáját...
  • Hmuda
    #7007
    Ha elolvasnád az objectiveket és a noteokat akkor rájönnél. A tulaj szobájában kell megkeresni a titkos kapcsolót. Ebben meg már nem segítek, mert az már spoiler lenne.
  • manuszka
    #7006
    Hy!

    lenne egy kérdésem,mivel nagyon belekavarodtam ebbe a kastélyos pályába,pedig ez még csak a játék eleje:))
    Nah szóval végigjártam már szinte az egész kastélyt,de nagyon elakadtam,lejutottam az alagsorba és ott van az a rácsos ajtó és az istenért nem tudom kinyitni,meg tudja nekem mondani valaki hogy hogyan lehet azt kinyitní??
    Nagyon hálás lennék!
    Választ előre is thx!
  • thief3
    #7005
    Miért ne? :)
    Persze én is csak állítgattam, de nincs rá szükség.
    Viszont sokmindent szeretek kipróbálni, pl. automata váltós autónál sem kell váltani, de mégis szeretem a "pöckölést" a váltókarral, ha már egyszer van rá lehetőség én kipróbálom.
  • hykao #7004
    de minek?
    a mai kártyáknál szükségtelen a gyorsírás funkció!
  • thief3
    #7003
    *ez csak amolyan folytatása Hykao üzenetének
  • thief3
    #7002
    A gyorsítást meg tudtam csinálni könnyedén, de veszélyes művelet, hanyagoljuk ha nem értünk hozzá (csak haladóknak, csak saját felelősségre)...
    Átállítod a nagyobb/kisebb értékre, majd megint letiltod a gyorsítás változtatását(így nem tudja visszaállítani magát)
  • tibor16
    #7001
    OK, meg prószálom, csak most mennem kell. Du jelkezem... és köszi
  • hykao #7000
    Na akkor még egy dolog ami úgy látszik elkerülte a figyelmedet:
    OMEGA driver felrakása előtt az ATI CONTROL PANELT mindenképp uninstallálni kell!!! Erre külön fel is hívja a figyelmet a telepítő!!!

    Tehát uninstallálj mindent (OMEGA, összes ATI maradék CONTROL PANELESTÜL), és után rakd fel az OMEGA drivert (a 2.5.36b-t...)...és hagyd békén a gyorsírás letiltást, nem véletlenül van az úgy!!!
  • tibor16
    #6999
    ATI 9600 XT Sapphire Atlantis 256MB. Van rajta, mármint ha arra gondolsz, méri a proci hőemijét. Az overdriver alpból a panelen jobbra középen van. Már ha a panel megjelenik. Mert ép azt mondom, alőször igen de aztán eltünt másodjára, amikor módosítást kértem. Rendben, hogy letilt, de ennyire, hogy még a tv-outot sem látom, meg semmit, csak az alap vga-nak megfelelőt?
  • hykao #6998
    és még valami:

    Thief3-hoz vagy Catalyst 4.4, vagy az ennek megfelelő OMEGA 2.5.36b driver ajánlott!!! (árnyék villódzások elkerülése végett)

    Milyen XT-d van?
    Van rajta hődióda?
    OVERDRIVE fül van a CONTROL PANELEN?
  • hykao #6997
    Banyek, az OMEGA driverek alapból letiltják a TELJESEN SZÜKSÉGTELEN gyorsírást!!!
    Ne próbáld visszaerőltetni!

    ...és természetesen semmi köze hozzá, hogy AMD vagy Intel van a gépedben...
  • tibor16
    #6996
    of: Letöltöttem az omega drivert, Nem engedélyezte alapból a gyorsírás funkciót, kértem egy ujravizsgálatot -második indításra eltünt minden ati specifikáció, úgycsinált a gép, mintha sima vga lenne a gépen. Azon gondolkozom, hogy ez nem csak az amd-s platformra való? Vagy esetleg vmi tipp? (ATI 9600XT, P4 -2,4 ; XP) Eddig semmi gondom nem volt a catalyst driverekkel, szépen muzsikált a gép. (még szerencse, hogy ghostos mentést csináltam előtte, de azér érdekelne, mi lehet az oka, hátha tud vki vmit)
  • KGy
    #6995
    Na, a végét elírtam, de asszem érthető...
  • KGy
    #6994
    Nah, kész vagyok az Elsüllyedt Fellegvárig. Huh, mi a fenének van ennyiféle nép a játékban... mindegyiknek más nyelvezetet a szájába adni... Na persze ez édes teher

    Most két napig kevésbé fogok ezzel foglalkozni, csütörtökön meg utazom el, úgyhogy részemről 22-e és aug 8 között egyáltalán nem lesz frissítés. Az elutazásig talán az óratoronyig kész leszek. Különben meg azt úgy rémlik, van alternatíva, ha mindent magyarul akarsz látni...
  • thief3
    #6993
    Ezt most találtam véletlenül(nem unatkozom Hykao :)
    http://users.atw.hu/killberk/pics/thief_cb.jpg
  • thief3
    #6992
    Ment az üzenet Mike.
  • thief3
    #6991
    Én is erre gondoltam először.
    De nem oszt nem szoroz...
  • Davidsned
    #6990
    Mind1, nekem nincs rá pénzem, csak gondoltam a minusz 50 kicsit sok, nem? Bár úgy viszont könnyebb eladni.
  • _Atti_
    #6989
    BTW=by the way.. amugy,egyébként,'ha már itt tartunk'
    by that way-t is jelenthet(bár én még nem láttam senkit igy használni). ilymódon,ezúton..
  • _Atti_
    #6988
    az én fx5600osom nem nagyon birta 800*600 felett:D (miden más majdnem maxon..bloom kikapcs,antialising is kikapcs) vagy leglábbbis elég akadós fílingje volt:D 1024ram és 2ghzp4 proci.. amugy..
  • thief3
    #6987
    Na sikerült feltornásznom az órajelet egy csöppet.
    Fut a Thief ahogy a nagykönyvben...
    Megyek is tovább tesztelni.
  • mike369
    #6986
    a párbeszédek végén...
    most jön az igazi pepecs-munka: a 20000 random mondat, meg azok az elmotyogott szövegek, amiket csak játék közben lehet kiszúrni...
  • tibor16
    #6985
    Húú, van frissítés... már szedem. Most hol tart a dolog?
  • tibor16
    #6984
    Megnéztem a photoshopos munkáit, nem rosszak dee azér többet vártam...
  • mike369
    #6983
    ...hát, van ideje a srácnak...
  • hykao #6982
    Még a játékban nem néztem meg, de nekem ezek a vízköpők kissé túl "ragyásnak" tűnnek.
    A szobrok jók.
  • hykao #6981
    Na felkerültek a módosított kőszobor és vízköpő textúrák is John P. oldalára!!!
  • hykao #6980
    ULTRA OFF. Miért nem privátban???

    Amúgy ha nagyon érdekel, akkor elárulom, hogy tartozásba kaptam egy olyan madártól, aki már ezer éve lógott. Minél előbb szeretném eladni.
    Miért mennyiért adjam? Amennyi a boltban?
    Amúgy most néztem a MIKLANDban pl. 164 000-ért árulják.
  • mike369
    #6979
    köfike!
  • Davidsned
    #6978
    Az a monitor, hogyha bontatlan (tehát vadiúj), akkor mér 100-ér kínálod?
  • hykao #6977
    a menüben valószínűleg nincs fullon minden, nem?
  • Takimate
    #6976
    arról beszélek, hogy eldobom a szenteltvizes/olajos flaskát, széttörik, hatását kifejti, de nem produkál hozzá grafikai effektet.