10699
  • vigyori14
    #7055
    Thief 1-2 őt nem tudjátok honnan lehet leszedni? dc++, meg ilyen letöltő progikat léci ne mondjatk. köszi
  • Bandew
    #7054
    ZÖLD!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Bandew
    #7053
    Hmmmm...
    604 új üzenet
    :-D
  • mikeleroi
    #7052
    Szerény véleményem szerint, a III-as verzió a nyerő.

    Jobb oldalt zöld, ködös rész...
  • thief3
    #7051
    Annak aki nem tud dönteni melyik banner legyen :


  • thief3
    #7050
    Yeah, már csak az árát kell kipengetni. :(
  • hykao #7049
    van
  • tibor16
    #7048
    ..mármint a választól.... -tényleg köszi
  • tibor16
    #7047
    Nagyon köszönöm, igazán kimerültem
  • thief3
    #7046
    1. Hykao.
    2. Paint-el.
    :)
  • Tombi
    #7045
    hyako !!!

    a bannereket mivel csináltad ??? a honlapomhoz kellene, hogy csináltad ?:)
  • thief3
    #7044
    Remélem lesz ilyen az Ati X800 esetén is!
    Pro->XT
  • thief3
    #7043
    Te meg az Audiddal... :))

    Ahogy már mondtam, nincs ellenvetésem, vagyis 2-es kép jó lesz.
  • hykao #7042
    Jó'van elmész má' a fenébe a nootebookoddal együtt... :))

    Inkább voksoljál te is.
  • thief3
    #7041
    Én ott vagyok hehe :)
  • hykao #7040
    eee, jah...mindjárt kikapcsolom a gépet, és kimegyek a szabadba...
  • mike369
    #7039
    látom, megvan a mai programod...
  • hykao #7038
    Az OMEGA driverek a mindenkori ATI driverek kicsit átvariált változatai.
    Én elsősorban a softmod miatt használom (installáláskor beállítható), így a 9800SE kártyámból teljesértékű 9800pro lesz.
    Az installer még felajánl pár plusz programot installálásra (pl. RadLinker, Artifacts teszter, ill. Képfrissítés fixáló progi). EZEK NEM AZ OMEGA DRIVER RÉSZEI!
    Neked a RadLinker, és Artifacts (képhiba) tesztelő programokra nincs szükséged, azért mert XT-d van, így engedélyezett az OVERDRIVE funkció, ami annyit tesz, hogy a kártyád melegedéshatáráig húzza a frekit.

    Szal lényegében neked nem sok újat tud nyújtani az OMEGA driver, de általában talán stabilabb (minden híresztelés ellenére...), mint a sima Catalyst driverek.

    A GYORSÍRÁS FUNKCIÓ LETILTÁSÁVAL NEM LASSUL SEMMIT SEM A RENDSZER, MAX. STABILABB LESZ.
  • thief3
    #7037
    Mé van ellenvetés?
    Már te is erre voksolsz...
  • tibor16
    #7036
    Jobban összhangban van a témával (nekem), -sötétség, tolvaj, holdvilág, lopakodás, tiktokos ügyek stb..
  • mike369
    #7035
    ok! majd töröm a fejem...
  • hykao #7034
    hehe, kétségtelen, hogy igazam van, ami a képlopást illetei...de azért még ha van más banner-elképzelésed, linkeld be!
  • mike369
    #7033
    mondjuk az oldal külalakjából kiindulva tényleg jobb a 2.
  • tibor16
    #7032
    Hát, ahogy kivettem az írásokból, -nem követtem 100%- ez vmiért egy jobbított ati driver. Engem az érdekelne, miért is. Amúgy istibizi, soha nem voltam a tuning híve, úgyhogy nem azért tettem fel. Azthittem, ezek a kis programocskák valamiért fontosak, amin vmit állítani lehet, amitől -feltételezem- jobb lesz -no de mi? Egyébként nem vagyok túl jó angolból (mint már kiderülhetett). Amúgy meg könnyebb megtudni így mint órákig kisérletezni.. ezér ha nem, bánjátok... ???
  • thief3
    #7031
    Nehéz lesz
  • mike369
    #7030
    ...mert hykaonak igaza van! #7026
    ...a #7024-et meg kéretik nem komolyan venni!!!
  • thief3
    #7029
    update: így már jobb :)))
  • thief3
    #7028
    Most betetted a képet majd törölted -> kaptunk egy szép X-et a #7024-es kommentnél.

    Látlak téged! [gúnyos mosoly]
  • mike369
    #7027
    ja, az más...
  • hykao #7026
    ööö én direkt cseréltem ki a mostanit a csuklyásra.
    a magyarítás oldaladról loptam a csuklyás képet... :)
  • hykao #7025
    Úristen ember!
    Te aztán életveszélyes vagy!
    Hányszor írjam még le, hogy a gyorsírás letiltása nem fog vissza semmit a kártyából???!!!

    Nem értem a kérdést! Mi mire való?
  • mike369
    #7024
    a középső talán jobb lenne így:

    (bocs, hogy beletúrtam a képbe...)
  • tibor16
    #7023
    No feltettem, ... de most mi is van...? A stabilitáson kívűl látom lehet a frame rate-ét állítani,-gondolom a játékok alatt is megtartja(?). Aztán van itt egy teszt, ami nem tudom mire valósi, merhogy fx7-en akar vmit mérni...elindítottam, vártam 1-2 percig oszt ki-be tett különféle teszt ábrákat és nem történt semmi, nem látom állított volna vmit. Az ATI beállításoknál alapból a gyorsírás ki van kapcsolva 's ezér meg neheztelek kissé...nem azér vettem ilyan karit, hogy vissza legyen fogva. Állítani meg nem merem az előző fényében.
    Sz'al, kéne egy kis okosság, Hykao, ha lehet -vagy aki tudja mire is való ez...... előre is köszi..
  • tibor16
    #7022
    A középső nekem jobban tetszik....
  • mike369
    #7021
    szerintem az első...
  • hykao #7020
    No.
    Már régóta zavar, hogy túl hosszúkás a banner így, úgyhogy megkérem valamelyik moderátort, rakja már be a linket a kép alá.
    Melyik legyen???

    1.

    2.

    3.
  • thief3
    #7019
    Utalnék a #7005 kommentemre.
  • hykao #7018
    te tudod, én az enyémen, ha 2x kipróbáltam a tiptronic-ot...
    nem sok értelmét látom, mert ezzel te csak a felső fokozathatárt állítod, mert hiába pöckölöd fel, mondjuk 4-esbe, akkor is csak a megfelelő sebességben váltogat fel.
    tehát a hatás ugyanaz, mintha a fokozatskálán huzogatnád, csak szekvenciális.
  • mike369
    #7017
    na azér'!
  • thief3
    #7016
    Nem is küldtem el, csak rámutattam