10699
  • Roll
    #7135
    Tényleg ilyen nagy ennek a játéknak a gépigénye ahogy írtátok a topik elején?
  • mike369
    #7134
    remélem hamar, csak sajnos a hátralévő angol szövegek mennyiségével egyenes arányban csökken a ráérő időm.
    bár ma is dolgoztam rajta...
  • Mr_no_NaMe
    #7133
    Qurva jó 5let volt a Thief I intrózenét beletenni a magyarírtás telepítőbe:)
    Egyébként a fordítás is super:))))
  • BBird
    #7132
    Mikor lesz már kész a teljes magyar? Már alig várom, hogy újra az "itt akadtam el, miért nem indul a játék,..." kérdések lepjék el eme topicot.
  • thief3
    #7131
    Deadly surprise.
  • Andie
    #7130
    Easter egg?
  • hykao #7129
    mondom én!!! :))
  • mike369
    #7128
    a köv. mondat amúgy:

    kick his ass and get your keys
  • hykao #7127
    na akkor mégis van secret pálya a thief3-ban??? amiben postal dude I-es golfját kell ellopnunk? :)))
  • mike369
    #7126
    például...
    vagy mondjuk: Hey, dude, where's my car?
  • hykao #7125
    Postal?
  • mike369
    #7124
    LOL!

    Ez a mondat volt a T3 szövegében:
    Dude, where's your car?

    Nem ismerős?
  • thief3
    #7123
    Lezártam, 8-as nyert. Apellátának helye nincs!
  • Prince007
    #7122
    A 4-es vezet.Vajon hogy?
  • thief3
    #7121
    Szándékos szabotázsért kizárjuk a 4-es bannert.

    A 8-as nyert ez egyértelmű.
    Felesleges tovább várni.
  • mike369
    #7120
    8.
  • mike369
    #7119
    te kis ravasz!
  • hykao #7118
    Kipróbáltam.
    Sazvaztam kb. 15x a 4.-re... :)))
  • thief3
    #7117
    Próbáld ki ;)
    De lassan le is kéne zárni a szavazást nem?
    Aki még nem szavazott az tegye meg.
  • Takimate
    #7116
    Júj valami nagyon rémlik.. kösz amúgy.
  • KGy
    #7115
    A Thief Gold titkos pályája nem kapcsolódik a történetbe, és "szabályosan" nem is indítható (csak a user.cfg megbabrálásával). A pálya egy "bakiparádé", és arról számol be, milyen nehézségeket kellett leküzdenie a fejlesztőknek a játék elkíszítése alatt.
  • Andie
    #7114
    Monnyon le a fórummotor!
  • Bandew
    #7113
    Ejha! :-D
  • Andie
    #7112
    Nekem elvileg van minden pálya elején egy mentésem. Küldeni csak otthonról tudom, úgy 18 óra körül, ha addig valaki nem lesz gyorsabb.
  • Andie
    #7111
    Nekem elvileg van minden pálya elején egy mentésem. Küldeni csak otthonról tudom, úgy 18 óra körül, ha addig valaki nem lesz gyorsabb.
  • Andie
    #7110
    Nekem elvileg van minden pálya elején egy mentésem. Küldeni csak otthonról tudom, úgy 18 óra körül, ha addig valaki nem lesz gyorsabb.
  • Andie
    #7109
    Nekem elvileg van minden pálya elején egy mentésem. Küldeni csak otthonról tudom, úgy 18 óra körül, ha addig valaki nem lesz gyorsabb.
  • Zsoldos
    #7108
    Heeelp! A craddle-t csinaltam meg epp, mikor kozbejott egy win reinstall es elfelejtettem archivalni.. Tudna valaki kuldeni egy mentest? Msg please, akinek van!

    (Nem akarom ujra elkezdeni, majd csak egy uj vga-val szeretnem ujrajatszani a progit.)
  • Takimate
    #7107
    Honlapodon olvastam, hogy van egy titkos pálya a Thief GOLD-hoz.
    Mit kell ott csinálni? Kapcsolódik a sztoriba ?
    (...mert csak este tudom megnézni... )
  • Andie
    #7106
    3-as!

    Sajna nem tudok még kártyát cserélni, nincs erre 30-40 rongyom. Majd talán aug, vagy szept környékén. Viszont ráapplikáltuk az új hütöt a geforcra öcsémmel, szóval most pörög mint Julcsa a vigadóban. Kicsit köszörülni kellett a venti hütöbordáiból, hogy beférjen, és az AGP port se tolja ki a kártyát
  • Andie
    #7105
    Széjóregg mindenkinek. Rögtön belevetem magam a forditásba, csak ugye hirek, mailek, stb.
    Addigis egy érdekes indexes cikk, amibe némi thief keveredik
    "...harcias zsebesek várják, hogy a béna külföldi letérjen a főutcáról, be a Boca baljós árnyai közé..."
  • Gmiki
    #7104
    Vigyori: www.evm.hu
    Amúgy a multik polcain is keresheted (MM, Te**o, stb)
  • hykao #7103
    na de most ezzel egy madár bárhányszor szavazhat, nem?
  • Spaw
    #7102
    ezer hála és köszönet!
  • KGy
    #7101
    A Thief 1/Gold elvileg nem telepíthető NT alá (az XP is az NT sorozat tagja). Ez persze nem lehet akadály, ha valami intéző/sajátgép alatt nyitod meg telepítő cd-t, és a setup-ra nyomsz egy jobbklikket, majd a kompatibilitási beállításoknál elhiteted szegény telepítővel, hogy ő pl. Win98-on fut. A Thief Gold-hoz találsz magyarítót a honlapomon.
  • Spaw
    #7100
    Látom már hogy 8-as lesz a vége.
  • Spaw
    #7099
    Valaki felvilágosítana,hogy a Thief Gold telepítő miért ír ki ilyen hibaüzenetet a legelején,hogy "This product cannot be installed on windows NT due to a microsoft directx limitation." A directx 9b nemjó neki? Szeretnék egy kicsit nosztalgiázni. Előreis köszi Ja és XP-m van.
  • thief3
    #7098
    Na csináltam gyorsan egy kis szavazási lehetőséget:
    Katt ide hogy szavazhass!!!
    Remélem nyugszik, nem volt időm tesztelni...
    Én már szavaztam, tegye meg más is!

    Most rohanok, ha gond van azt már csak holnap tudom orvosolni!
  • Prince007
    #7097
    Szerintem a 8
  • hykao #7096
    Remélem Andie hétfőn már az új 9800XT-jével érkezik... :)