10699
  • hykao #7175
    mit próbáljak ki? a vége felé (pl. Bagolyvölgyben az aranyműves boltja) már nem csak "8 irányú" zárak vannak.
  • ShaiHulud
    #7174
    nem veletlenul lehet billentyuzettel is nyomni...es ott csak 8 iranyt hasznalhatsz
  • ShaiHulud
    #7173
    hat probald ki:)
  • hykao #7172
    Nemcsak 8 irány létezik.
  • ShaiHulud
    #7171
    mondom nem kell varni...ha rezeg a bizbasz akkor nyomjal atack gombot (default: left klikk) es a WASD dal sokkla konnyebb amugy mert osszesem 8 fele irany letezik ahol jo a piszkalas. Fel,Jobbra fel,Jobbra,Jobbra le,...stb..szal billel konnyebb ,de enis egerrel szoktam:)
  • Andie
    #7170
    Énis az egeret használtam.
    A legbonyolultabb zárhoz is elég kb 30 mp.
    1. Kirántom a tüskét a leghosszabbra (túlnyúljon a karikákon)
    2. Körbevezetem , mint az óramutatót.
    3. Ahol kattan, ott megállok. Ez az esetek 90%-ában az óra számlapját használva : 3, 6, 9 vagy 12 óránál van. Ráigazitom a pontos irányra, és várok 2 mp-et. Kész.
    4. ->2. pont.

    Elnézést, hogy kicsit lemaradtam a forditásügyben, de rögtön visszajön a fönököm a szabiról, és a 2 hétre kiadott munkára még van 3 napom :)
  • hykao #7169
    van értelme vacakolni az egérrel...illetve muszáj...
  • _Vegeta_
    #7168
    En inkabb a mozgobillentyuket (wasd) hasznalom, nincs ertemle vacakolni az egerrel, bar igaz h sokkal hangulatosabb ugy. :>
  • _Vegeta_
    #7167
    Fuu benned aztan van akaratero! Jo munkat! ;>
  • hykao #7166
    Aham, majd rájössz...
  • mikeleroi
    #7165
    Így van. Én az egeret nem is használom a zárfeltöréshez. Folyamatosan nyomva kell tartani azt a nyilat, melyre elkezdi bizergálni. Ennyi.
  • ShaiHulud
    #7164
    akkor jo ha a jobb oldali kezed "kiakad" felfele:) ott kell varni..amugy ha megtalaltad a "sweetpointot" vagyis ahol elkezd jo erosen rezegni es kiakad a kezed..ott ha nyomsz egy balklikket(tamadasgomb) akkor rogotn kinyitja az adott reszt...ugyebar eszrevetted vagy meg nem de a lenyeg hogy van tobb fele nehezsegu zar...ezek abban nehezednek hogy tobb "zarnyelv" vagy mi a rak van...szal tobb a korkoros "ize" amit ki kell nyitni:)
  • Prince007
    #7163
    A kurzornyilakat próbálgasd és ha a külső kör elkezd mozogni várjal egy kicsit vagy bal klikk az egérrel.
  • Rambo 20
    #7162
    OÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!
    BASSZUSKULLLCS.
    Segítsen valaki!!!
    Mondták hogy milyen jó a Thief sorozat meg ...
    És sajna én a Demoban az első pályán le kellet hogy cseszzem a földre.
    Fiúk?
    HOGY KELL FELTÖRNI AZT A HÜLYE AJTÓZÁRAT???
    A Splinter Cellben könnyebb volt gondoltam az lessz itt is.
  • thief3
    #7161
    "összesen 30082 (!!!) bejegyzés van"

    Tehát nem hál'Isten.
  • Davidsned
    #7160
    30082 van még hátra?
  • mike369
    #7159
    még szerencse...
  • thief3
    #7158
    Hú, az jó sok.
    Nem baj, jó munkához idő kell. Nem kerget a tatár.
  • mike369
    #7157
    azér' ma is fordítottam egy jó adagot...
    már tudok pontos adatot is: összesen 30082 (!!!) bejegyzés van.
  • thief3
    #7156
  • mike369
    #7155
  • thief3
    #7154
    Ne má, azt se akarom hogy rossz kedved legyen.
  • mike369
    #7153
    ->->->->->->->
  • thief3
    #7152
    Köszi, de jó napom volt, csak kiemeltem a szar részeket.
    (jóindulatból vigasztaltalak)

    Audi-val mentünk(A6), jót ettem, csajjal voltam etc.
    Csak hogy letöröljem a vigyort a képedről
  • mike369
    #7151
    ja! mindig erről álmodtam, hogy neked szar legyen a napod...
  • thief3
    #7150
    Horgászni voltam de:
    -utálom a halat
    -megettek a szúnyogok.

    Remélem most már jobban érzed magad :)
  • mike369
    #7149
    Hiába, no! Kegyetlen a munkásemberek sorsa...
  • Gunner
    #7148
    Már nem :)
  • Prince007
    #7147
    Sajnos nem
  • mike369
    #7146
    Mi ez a nagy pangás?
    Rajtam kívül mindenki strandol?
  • Solid Snake
    #7145
    Ez az kilátóban, csak pongyolán írtam a részleteket de a Profi igy is tud!!! KÖSZI!
  • Prince007
    #7144
    Ja a kilátóban vagy:Akkor asztal.Bocsi
  • Prince007
    #7143
    Dolgozó Szoba,Fáklya a falon
  • Solid Snake
    #7142
    Egyébként köszi a gyors reagálást
  • Solid Snake
    #7141
    Esetleg valami utalás-alatt,mögött,felett kb. Sorry ha tényleg ilyen ilyen egyértelmű
  • Solid Snake
    #7140
    Esküszöm Neked minden pixelt tüzetesen átmolyoltam de semmi.
  • Mighty
    #7139
    A dolgozo szobában van a kapcsoló. Gondolkodj!!! Hova szoktak elhelyezni ajtónyitó gombokat?
  • Solid Snake
    #7138
    Üdv minden "tolvajtársamnak"! Fáradságos játszadozás után sikerült végzetesen elakadnom a játékban / pedig magyarul nyomom /. A helyzet a következő: Találni kéne egy titkos kapcsolót a dolgozó szobában, ami kinyitna egy titkos ajtót pontosan a hálószoba alatt namost az ajtót megleltem de a kapcsolót azt nem :( az egész kastélyt tüzetesen átvizsgáltam de kapcsoló sehol ha valaki lenne olyan jóságos és segíttene, köszönöm előre is!
  • tibor16
    #7137
    Sziasztok,
    nahh befejeztem. Húztam amennyire tudtam, igyekeztem mindent és mximálisan megoldani. De eccer csak vége lett.
    jó kis gém volt, most kis szünet oszt majd meglátjuk.
    Ezer köszönet a magyarítók teljes társaságának, ahogy mondani szokták, nélkülök nem álltam volna neki. Túlon túl sok a szöveg, és ennyit nem volt kedvem szótárazni.
    Az elején szokni kellett a kissé nyomasztó világát, de aztán belejöttem. Ami durva volt, az az árvaház. Ami nagyon teccett, az a gyíkváros és a múzeum. Az utóbbi a hitelessége miatt. Ami nekem eccerűnek tűnt az a végjáték volt...de azér ne vegy el a kedvét senkinek.
    Végezetül, aki komolyan veszi a "játékot", annak ez kötelező darab.
    Hát... mindenkinek további jó játékot, azér jövök, mer kitűnő a társaság. Amit meg ki nem hagynék, az a végső fordítás.
    Lehet hogy már most???? elvonási tüneteim vannak??? -mindenesetre egyelőre nem szedem le, az biztos....
  • thief3
    #7136
    Hát ha élvezhetően akarod játszani...

    Amúgy a Pixel Shader 1.1 alap.

    De nálad megy ahogy nézem.