10699
  • Mr_no_NaMe
    #7255
    Elöszöris kiteszem SPOILER-t habár azért a két mondatért,
    és egyébként is már gondolom mindenki végignyomta:)
    Most vettem észre a jegyzeteim közt hogy lenne eggy mellékküldim sztem.A kalapácsosok megkaparintottak eggy pogány facsemetét és el akarják égetni,a pogányok viszont vissza akarlyák szerezni,és el akarják ültetni.Én természetesen a pogányoknak akarok segítni.El is mentem a kikötői fogadóba és elolvastam a papírt ami a fogadó emeletén,az ágyaknál található.Azt irja hogy a facsemetét a "városőrségen" tartják.Na de az hol van?Az óvárosba még nincsen belyutásom ha ott lenne.Átnéztem a térképeket de Városőrség nicsnen rajta.A tömörkő tömlöct is átnéztem,meg mindent ami ugy hemzseg az őroktöl...
    Valaki eltudná mondani hogy hol van eza Városörség?
  • hykao #7254
    Azt írja, hogy később készít majd - tetszés szerint külön installálható - új városőr arctextúrát is. (gondolom, mint Garrett esetében)
  • hykao #7253
  • hykao #7252
    John P. ismét frissített! Ezúttal egy újabb NPC (Városőr) került "átdolgozásra".
  • thief3
    #7251
    Pedig Itt is olvashattál volna róla.

    Reméled? Még aggódsz is értem? Nálad lehet valami probléma. Engem nem kell félteni, csak a lányokat, hogy időben ágyba bújjanak...
    ...velem ;)

    Egyébként eszembe jutott az Aliens-ből egy "vicc":
    -Te néztek már férfinak?
    -Nem, és téged?
  • hykao #7250
    Ha nem jöttél volna rá, direkt nem kicsinyítettem le a képeket, és ezért url-el szúrtam be.
    Én a HardwareOC-t olvasgatva bukkantam rá a FRAPS-re.

    Remélem a bulin nem lesz minden "sötét"...és így a nemi identitásod sem marad rejtve, a fórummal ellentétben... :)))
  • thief3
    #7249
    Hülye.

    De akkor is megbújok a sötétben és nem árulok el magamról semit.
    (most nincs időm rá hogy beállítsam :D)
  • thief3
    #7248
    Hogy profihoz méltó legyen...(bár időigényes szent igaz)
    Eddig csak Print Screen-t használtál?
    Hiszen Én kértem a Fraps-ot.
    Igaz azt Mike mondta. Na igen, Neked is lehet még újat tanulni :)

    Még 10 perc és megyek bulizni, csak épp csekkoltam a fórumot és látom hogy tiszta "sötét" :D minden új beszólás.
  • hykao #7247
    ...legalábbis a Felhasználói információi alapján...
  • hykao #7246
    eeeeeee pffffffffff!!!

    thief3 barátunk ismeretlen nemi identitással rendelkezik... :)))))))))))
  • mike369
    #7245
    Nem vagytok ti véletlenül férj és feleség?
    Mert kicsit gyanús ez a sok civakodás...
  • hykao #7244
    Annyira unatkozom, hogy még válaszra is méltatlak... :))
    Eddig nem használtam FRAPS-et te lolka.
    Miért kéne lekicsinyítenem???
    ...dehogynem unatkozol... :)
  • thief3
    #7243
    Mi van, annyira unatkozol hogy magaddal beszélgetsz? :P

    Egyébként rájöttél a Fraps képlopó funkciójára? Ügyes ;)
    Most már csak a Photoshop-ot kéne használnod és lekicsinyítened a képet.

    Az hogy megpróbálok egy kis hangulatot is belevinni a topicba, nem jelenti azt hogy unatkozom.
  • hykao #7242
    Pár FRAPS-el készített kép:
    Szt.Edgár T. oltár
    Szt.Edgár T.
    Szt.Edgár T. sarok
  • hykao #7241
    Na mostmár a screenshotokat FRAPS-el csinálom, így nem kell egyesével kilépegetni, ill. a FRAPS "ezt látod te" képet csinál, nem kell utólag világosítani a képen!
  • hykao #7240
    KGY! Te a sebesség miatt használod a BLOOM-ot, vagy tetszik is? (én azért nem használom, mert szerintem BLOOM nélkül sokkal thief-esebb a hangulat, ill. BLOOM mellett nem működik az élsimítás)
  • hykao #7239
    kurshok (má' megint nagyon unatkozol)
  • mike369
    #7238
    Ne köszönd, mert sajnos NEM...
  • Since
    #7237
    Sziasztok! Megszerettem volna kérdezni tőletek, hogy megy a game geforce mx 440es retek videókártyával? Köszi a válaszokat
  • KGy
    #7236
    És persze ebből jöhetünk rá, hogy nem csak IGEN lehet a tanács döntése. Garrett módszereit meg ugyebár ismerjük...
  • thief3
    #7235
    ez hülye
    m1, itt van még1*
  • thief3
    #7234
    Mike ment a szokásos üzenet :)

    Más, elértem a szavazást én is, és itt látható is a döntés :)

    Meg csináltam egy képet infrával, vajon mi lehet ezen a képen?
  • _Atti_
    #7233
    keeper compound itt lehetne :
    az örzők rejtekhelye...
    elvégre ezek már csak keeperek..
  • hykao #7232
    Tudom, de nekem valahogy a kolostor jobban ideillőnek hangzik.
    De persze a te dolgod! Csak megjegyeztem.
    Az én fülemnek amúgy a zárda és a kolostor is ugyanannyi vallásos töltettel rendelkezik.
  • thief3
    #7231
    A componund szó néhány jelentése:

    összetett|rendez|kiegyezik|elrendez|fogolytábor|gépcsoport| elegyít|elintéz|kényszeregyezséget köt|kompozíció| egyezséget köt|egyezkedik|elegy|több részű|vegyít|megegyezik
    |körülkerített európai ház|kompaundál|összetett szó|összetesz|összetett szelvény|összetétel|műanyag|összekever|megosztott expanziójú gép|kever|keverék|vegyülék|vegyület

    SZVSZ szabad fordításban jelentheti ezt is, azt is.
    Nem érdemes erről "vitázni".
  • KGy
    #7230
    A "zárda" olyan hely, ahol az emberek a világtól elszigelve élik az életüket, ott képzik őket, tanulmányokat folytatnak és munkát végeznek (pl. zerzetesrendek zárdái, apácáké, stb.).

    A "compound" egyik jelentése egyébként:
    Az egyik szótár szerint "zárt terület", egy másik szerint "külvilágtól (pl. kerítéssel) elhatárolt övezet"

    A német fordításban "Kloster", ami jelent klastromot, kolostort, zárdát.

    Szóval a két szó szinonimája egymásnak. Én a kolostor szót azért kerültem, mert vallásos töltete van, ami inkább a Kalapácsosokra illene.
  • thief3
    #7229
    Értem, világos(mint a kép)
  • KGy
    #7228
    1024x768-ban. Csak a screenshot amúgy is sötét, tehát muszáj egy kis photoshop akrobatikát belevinni, akkor meg már lekicsinyítem
  • _Atti_
    #7227
    hehe..tudod mennyit szenvedtem? mindenki le volt ütve az meg összevissza mászkált az épületben..biztos állandóan elkerültem..
    ja és köszi a segitséget:) lehet még mindig azon gondolkoznék mit akar az a höle robot..
  • thief3
    #7226
    és a közönség tombol!
  • _Atti_
    #7225
    na megvan a megoldás..elkaptam vhol..
  • thief3
    #7224
    Meg BELSŐ nézetben játszik! :)

    AA, AF, PS meg még mit is lehet használni/bekapcsolni a gameben/gamehez?(pl: BM?)
  • hykao #7223
    Sztem csak kicsinyít (a kép alapján), BLOOM-ot viszont tuti használ.
  • thief3
    #7222
    Aranyos :)

    Te egyébként 640*480-ba nyomod?(a kép alapján kérdem)
  • hykao #7221
    Ez a "zárda" szerintem nem a legmegfelelőbb szó.
    Mi amúgy "kolostor"-nak fordítottuk.
  • KGy
    #7220
    Na, Őrzők Zárdája is befejezve. Tök jó érzés, hogy mint Őrző, a tanácskozáson én is befolyásolhatom a szavazások eredményét
  • thief3
    #7219
    Ok.
    Lopakodok mindjárt tovább. :)
  • mike369
    #7218
    Minden kész, amit legutóbb kiraktál!
    Már megy is fel...
  • mike369
    #7217
    90%-99%-ig tetszés szerint...
  • mike369
    #7216
    Ennek pontosan 6 oka van:
    - qrva meleg van
    - dolgozok
    - vizsgázok
    - felvételire készülök
    - mostantól akkor rakok ki frissítést, ha egy nagyobb adaggal végeztünk(tem), mert nincs értelme 1-2 mondat miatt frissíteni
    - mivel a többiek kicsit offolnak, én meg nemigen érek rá, némileg lassult a tempó...