10699
  • ati2002
    #7295
    És milyen segítséget vársz? Válasszunk neked egy új vga-t, amit megvennél ez helyett? (mert ezekkel nem megy!)
  • kiria
    #7294
    Hi!

    Nvidia Geforce MX 4 videókártyám van, de nem indul a játék és azt írja ki, hogy nem támogatja a kártya a pixel shaderst. Már felraktam a legújabb nvidia drivert, de azzal sem megy. Akinek problémás kártyája van és megtudta ezt a problémát oldani, kérem segítsen nekem. Az nvidia.com-on olvastam, hogy mely kártyák nem támogatják a pixel shaders-t. A problémás kártyák:

    My game requires Pixel Shader Support. Does my card support Pixel Shaders?


    Pixel Shaders is a hardware feature and is only supported by certain Geforce and Quadro NVIDIA based graphic cards. The following list of NVIDIA based graphic cards do not support Pixel Shaders (all other cards support this feature):

    NVIDIA Riva 128
    NVIDIA Riva TNT
    NVIDIA Riva TNT2 M64/TNT2/TNT2 Pro/TNT2 Ultra
    NVIDIA Vanta
    NVIDIA Geforce256 DDR/SDR
    NVIDIA Geforce2 GTS/Pro/Ultra/Ti200
    NVIDIA Geforce2 MX/MX100/MX200/MX400
    NVIDIA Geforce4 MX/MX4000
    NVIDIA Quadro
    NVIDIA Quadro2 Pro
    NVIDIA Quadro NVS
    NVIDIA Quadro4 280XGL/380XGL/550XGL
    NVIDIA Geforce2 Go
    NVIDIA Geforce4 Go
    NVIDIA Quadro2 Go
    NVIDIA Quadro4 500 Go
  • hykao #7293
    Menüben tudod ki-be kapcsolgatni.
    A Deus Ex 2-ben is volt.
    Ha jól emlékszem talán a PoP 4-ben találkoztam vele először.
    Egyfajta szépség-effekt. Mintha minden tündökölne, kicsit homályosít is.

    Én nem szeretem, szerintem kb. annyi a hatása, mint egy szépség pöttynek :)) Ráadásul ennek a játéknak a hangulatához szvsz pláne nem illik!!! Ill. ebben a játékban a használatával automatikusan kikapcsolódik az élsimítás (driverből sem lehet ráerőltetni)
  • thief3
    #7292
    ragyogás effekt, de mindjárt jön Hykao és elmondja részletezve(közben meg a képzeletbeli haját tépi mert már jópárszor leírta :)
  • Andie
    #7291
    Ja, nagyot röhögtem, mikor ezt a részt forditottam. Többszöri visszatérö téma az egyik őr karján egy seb. Már be van feketedve az egész karja, és az orvos különbözö hüje praktikákat ajánl neki. De mindenekelött a fürdés kerülését :)

    Mostmár mondja el valaki, mi az a BLOOM, és hol látszik, mert eddig aszittem tudom, de ezexerint nem...
  • hykao #7290
    azt mondtad te is FRAPS-et használsz, annál viszont nem kell fényerőt növelni, mert "amit látsz" képeket csinál.
    konvertáláshoz, átméretezéshez én XnView-t használok.
    na persze ha neked eleve fent van a photoshop, akkor értem.
  • thief3
    #7289
    Ez a középkorban gondolom 2,3 hetet jelentett. :)
  • thief3
    #7288
    Kicsinyítés, bmp to jpg, contrast/brightness...
  • Bandew
    #7287
    Pedig ez valahol igaz, mert így erősödik az immunrendszer. :-)
  • hykao #7286
    mihez kellett a photoshop?
  • thief3
    #7285
    Ja, csak a photoshop tehet róla gondolom...
  • hykao #7284
    A kép alapján úgy tűnt, hogy be van pipálva a BLOOM...
  • thief3
    #7283
    Nyem, miért?
  • hykao #7282
    Te is BLOOM-mal játszol?
  • thief3
    #7281
    Mike ment üzenet.
    Itt meg egy kép hogy nem ajánlatos a városőrök szerint sokat fürdeni(meg is látszik mi az eredmény JP textúráján :)
  • hykao #7280
    Gyengébb idegzetűeknek ajánlatos az összes élőholtat kiiktatni az Árvaházban.
  • soliol
    #7279
    Hello!
    Készítettem egy honlapot ami a PC gamekről szól!Mindent megtalálhatokk rajta amit csak el tudtok képzelni!Letöltés,VÉgigjátszás, Magyarositás, Demó,Napi hirek stb...
    Ha honlapom elnyeri tetszéeteket látogassatok el oda máskor is
    www.sologame.gportal.hu
  • Laccnemotthon
    #7278
    Áh, már nem is tudom mennyi ideje abbahagytam a diliházban ezt a játékot mert már nem bírtam idegekkel.
    Most megpróbáltam továbbmenni, 2 folyosó után inkább kiléptem :DD
  • mike369
    #7277
    nyugodtan kirakhatod, mert úgyis mindig letöltöm őket és aztán fordítom...
  • thief3
    #7276
    Majd szólj Mike ha jöhet új kép, mert már megcsináltam az árvaházat is sajna nagyon gyorsan.
    Így hogy ismerem a pályát, nem tévedek el...

    Azért aranyos ez a kislány szelleme, meg ahogy a városőr pánikol mikor meglátja :)
  • hykao #7275
    Szal multiplatform sux...
    A Thief 1-et még gondolom csak pc-re fabrikálták...a 3, meg a Deus Ex 2 sajnos ugye...(bár a thief3 esetében talán nem annyira zavaró)
  • hykao #7274
    Hát az újabb ATI driverekkel igen, rá lehet erőltetni, de nem érdemes, és nem mindenre...
    Splinter Cell 2-nél pl. rákényszerített élsimítással az emberünket roppant zavaró "dicsfény" övezi, ezen kívül az első részből ismert fényforrás-átvilágítás is tovább ront a helyzeten...

    A Hitman 3-at meg sehogyan sem sikerült élsimítanom. A driverből ráerőltetés eredménytelen, és az .ini-ben ha átírom az élsimítást 0-ról, akkor csak fekete képernyő tárul elibénk a játék elindítása után...
  • KGy
    #7273
    De a Direct3D/OpenGL beállításoknál ki lehet kényszeríteni az élsimítást minden 3D alkalmazás esetén. Pl. tök jó a Thief1 élsimítással...
  • hykao #7272
    Ezen kívül a Thief 3-nál még az is érdekesség, hogy mozgás közben is kikapcsolja az FSAA-t. Tehát csak állóképnél van FSAA. Ahogy hozzáérünk az egérhez, vagy az iránybillentyűkhöz, kikapcsol. (legalábbis TPS nézetnél tuti, FPS nézetnél nem tudom, hogy így van-e)
  • KGy
    #7271
    Elkészültem az árvaházig. Azt inkább nem kezdem most el, így éjnek idején , majd inkább világosban. Szóval Auldale-ig vagyok meg. Érdekes emberek vannak errefelé. Gazdagéknál például elég szokatlan dolog a legfontosabb egy múzeumrablás esetén...
  • hykao #7270
    Hát nem tudom, én már annyira hozzászoktam (a jót nem nehéz megszokni...), hogy nagyon zavarnak az FSAA nélküli, cakkos élek.
    Egyes multiplatform fejlesztésű játékoknál, amelyek sajnálatos módon nem kompatibilisekaz FSAA-val - pl.: Splinter Cell 1-2, Hitman 3 - nagyon idegesítő... (főleg Hitman-nél, az 1-2-ben volt, erre a 3-ban már nincs grrrr...)
  • hykao #7269
    nm
  • KGy
    #7268
    Jééé, fel sem tűnt, hogy ekkor nincs élsimítás
    Mondjuk 15"-os monitoron 1024*768-as felbontásnál nem olyan feltűnő ennek hiánya...
  • dcaddi
    #7267
    Koszonom a reszletes informaciot...
  • hykao #7266
    Ha megvetted már, akkor van... :)
    Kiderül a játék alatti KÉPESSÉGEK menüből, hogy van-e vagy nincs.
    Ha már van, akkor fel tudsz mászni vele a falra, tehát ha nincs akkor nem... :))
    ...és mielőtt megkérdeznéd: a kikötő "vöröskezes" boltjában kapható...
  • dcaddi
    #7265
    Tudtam, hogy rosszul fogalmaztam meg a kerdest... A maszokesztyure mar gondoltam, csak felek, hogy nekem olyan nincs, vagy esetleg csak nem tudom hogy van...
  • thief3
    #7264
    B@ssza meg, ez már annyira sz@r hogy jó.
    Holnap meg is nézem "futás közben"

    Látom jópofa ez a JP is(jól pofán kéne verni, mint ezt a szerencsétlen városőrt :)))
  • Prince007
    #7263
    És idiótán néz ki.
  • hykao #7262
    Hehe, szerintem kicsit bandzsa (és fogatlan...).
  • hykao #7261
    A játékban ez a modell szerepel még a hammeritáknál, és a múzeumőröknél is (a városőrökön kívül).
  • hykao #7260
    John P. ma felrakta a tegnap beígért új, általa készített, átrajzolt, részletesebb városőr fejtextúrát:
  • Prince007
    #7259
    Használj Mászókesztyűt.
  • dcaddi
    #7258
    Sziasztok. Most epp be kell jutnom a piacon az oratoronyba- tonkretenni az oramuvet-a felso csovezetekeken, de nem tudom hogy kell oda felmasznom....
  • hykao #7257
    A kalapácsosok csak szeretnék megkaparintani, éppúgy ahogy a pogányok is... (ezek kiderülnek a kikötőben fellelhető papirosokból - fogadó + pogányok rejtekhelye)
    Mivel a raktárak tele vannak (ez is egy papirosból derül ki), ezért a facsemete (is) még a rakparton maradt...két városőr társaságában...
  • tibor16
    #7256
    A kikötőnél találod majd....