10699
  • mikeleroi
    #7375
    Valami rémlik nekem is. Végigszaladtam az elejéig majdnem, de nem találom... Ami megmaradt bennem, az az, hogy a sarokkövek, azok ilyen szabályos kocka alakú téglák, csak sötétebb a színük a többinél. De akkor sem megy...

    A Kalapácsosokkal baráti a viszonyom, a Pogányokkal meg semleges. Na ezt akarnám feljebb tornászni.
  • thief3
    #7374
    Sarokkő

    Amúgy meg a múzeumban az egyik lemezjátszón maga Karras a Master Builder szólal meg, jó kopottas minőségben.
    Mesteri!
  • Solid Snake
    #7373
    Hykao mester már készített ezekről a szinbolumokról képeket, sajna azt nemvágom hányadik hozzászólás. Talán olvass vissza pár oldalt tuti meglessz.
  • mikeleroi
    #7372
    Figyu. Miről lehet felismerni a sarokköveket, melyeket moha nyílvesszővel kell lődözni? Hiába lődözök, nem változik semmi... Vagy egyáltalán hol vannak ezek, meg az elemi gömbök?
  • thief3
    #7371
    Köszi, de nem vagyok animal kanibál.
  • hykao #7370
    te ne fűzzél az én mondataimba nem létező mögöttes értelmeket.

    vagy kérsz egy knuckle sandwich-et? :)
  • thief3
    #7369
    Az nem, viszont úgy állítod be, mintha ez sz@r megoldás lenne.
    Én csak új alternatívát mondtam.
    Ha Te tudsz ilyet, nyugodtan szólj. Kíváncsian várok minden érdekességet.
  • hykao #7368
    ühüm, és mi van akkor, ha valaki (nem olyan hatalmas mágus mint te), és mondjuk nincs víznyila éppen ott, éppen akkor???
    azért nem baj ugye, ha felhívom a figyelmet, hogy lekapcsolható az áram a műtárgytartókon lévő gombbal?
  • thief3
    #7367
    Beleestél a csapdámba :D LOL
    TUDTAM!
  • hykao #7366
    muszáj
  • thief3
    #7365
    Mondjuk az "alt" részhez ;)
  • thief3
    #7364
    Neked tényleg muszály mindenbe beleköpni, khm kötni? :)))
    Amúgy meg mi másra használnám azt a hülye vizes nyilat?
    Nem oltottam el vele többet 10 fáklyánál az biztos, plussz egy-két pogány küldetés...

    Azé van hogy használd! Szóltak az őrök is ;) De te csak kapcsolgasd ha az tetszik :P Aztán majd lekapcsolank az őrök téged is :D
  • hykao #7363
    egyébként minden rácsnál van kapcsoló a műtárgytartón.
  • hykao #7362
    írd oda, hogy "a képre kattintva nagyméretben csodálható meg" :))
  • mike369
    #7361
    naháthogymiknemvannak........
  • hykao #7360
    pazarló! a hammeriták ezért el-kalapálnának!!! :)
    ne vizezzé', mer' behugyozol éjszaka!!! :))
  • serious
    #7359
    Jó oké má megvan kösz!
  • mike369
    #7358
    Drága bogár virágszálaim!

    Minden levelet köszönök, ami az oldallal kapcsolatban jön, DEkönyörögve kérek mindenkit, hogy meggyengült egészségi állapotomra való tekintettel NE írjatok ilyeneket, hogy pl. rakjak be nagyobb képeket, mert ezeket alig lehet látni, mert ettől ilyen leszek:

    Könyörgöm, csak RÁ KELLENE KATTINTANI A KÉPRE és megnyílik új ablakban, eredeti mérettel...
  • thief3
    #7357
    Ez mégis stílusosabb és minden "rácsnál" könnyedén használható ;)
  • hykao #7356
    úgy tűnik időszerű lesz :)
  • hykao #7355
    Elárulom, hogy a fallal szemközt van kapcsolója az "áram-rács"-nak!!! a műtárgytartón van!!! Nem szükséges se víz, se rohángálás!!! Egyszerűen szorosan a falhoz lapulva szembe állsz a kapcsolóval, és megnyomod, máris pár másodpercre szünetel a "rács"!
  • mikeleroi
    #7354
    Állsz a katedrálissal szemben, a fő bejáratnál. Bemész az ajtón, és jobbra haladsz. Miután ismét kijutottál a szabadba, a tér ellenkező, szemközti végén lesz, a szobához egy lépcsős rész vezet fel. Be lehet jutni a kaszárnyából, illetve a barakokból is. Elvileg a harang megkongatása után el kellene komótosan indulnia, de nekem sem ment el, mert elakadt a szobája előtt posztoló őrben...
  • serious
    #7353
    Most majd felrakom.
  • thief3
    #7352
    Ma már nem merek frissteni Mike, majd holnap ;)

    Más:
    Aki nem akar (az egyik kedvenc pályámon), a múzeumban bíbelődni a biztonsági rendszerrel(áramlekapcsolás, futás mielőtt visszakapcsol stb.), annak van alternatíva is.
    Biztos sokan már ismerik, de sokan meg nem, ezért illusztrálom mire is jó az áram ellen a víz(ja és ezt a magyarítás miatt tudtam meg, az őrök kihallgatása közben):

  • hykao #7351
    Amúgy magyarítás fenn van???
  • hykao #7350
    Huh, ez komoly!
    1. Gredius (vagy Greidus) atya és nem "edgár atya". Szent Edgár már halott...
    2. TÉRKÉP (rajta van a főpapi lakosztály)
    3. Ha harangozol, megy áldást osztani (feltéve, hogy még nem ütötted le, vagy nem ölted meg)
    4. szobája :))
  • serious
    #7349
    De hol a szobája?
  • mikeleroi
    #7348
    Ha nem hajlandó elhagyni a szobát, akkor is be lehet lopózni, és elemelni a szimbólumot.
  • mikeleroi
    #7347
    A szobájában, az asztalon található.
  • serious
    #7346
    A templomos résznél vagyok, és meg kell szereznem a főpapi szent szimbólumot, ami edgár atya szobályában van. Végigjártam mindent de nemtaláltam a szobályát, ja és azt irja ha harangozok akkor odamegy a templomba. Hát harangoztam és nem ment oda. HOL van az a kura szimbolum? Lécci segitsetek!
  • tibor16
    #7345
    Látom van frissítés.... grats fiúk...
  • thief3
    #7344
    Ez a rohadt vkártya...
    Én legközelebb akkor veszek, ha új gépet is(persze asztalit)
    De akkor csak 80e felettit...(jelen állás szerint X800XT beszerzési áron :)
    (mivel én nem fél évre veszek kártyát)

    A statisztika meg tetszik.
  • mike369
    #7343
    ...na még 1x:
  • mike369
    #7342
    ...ez jó volt...
  • mike369
    #7341
    ...kis statisztika a fordítási oldalról:

    köszönjük a folyamatos érdeklődést!
  • mike369
    #7340
    9600XT (Connect3D, mert azt szanaszéjjel húzhatod még) vagy 9800Pro tetszés (és pénztárca) szerint...
  • mike369
    #7339
    kizárólag megrögzött bloomereknek...
  • hykao #7338
    Hát nem javaslom a 9600-at!

    Kukk ide: Radeonos topik. Épp most tárgyaltuk ki a témát!
  • Andie
    #7337
    Igazad van!!!!
    Bloommal cakkos!!!
    Végképp nem értem, minek a bloom....

    9600-ról mit gondolsz? Ez elérhetö áron van, és tán elég jó is...
  • hykao #7336
    "másik párosnál már az oszlopokon határozottan látszik, hogy mig bloom nélkül olyan "commodore"-os cakkos az oszlop széle, addig bloommal szép, egyenletes, valósághü"
    - mármint gondolom összecseréted: bloom-mal cakkosak az élek, és bloom nélkül nem...

    Mondom, az a baj, hogy BLOOM-mal együtt nem engedélyezi az élsimítást! Így mégha tetszene is ez a "ragyogás", akkor is kizáró ok lenne.

    A magyarításban asszem úgy van a menüben, hogy "Ragyogás effekt"