10699
  • Prince007
    #7415
    De eléggé nehéz használni ezeket ha egy sincs.
    Így eléggé nehéz likvidálni a kalitkafejűek élőhalottakat.
  • KGy
    #7414
    Rendben, de a többi fogyó eszköz, a tőr meg nem. Viszont ha több "bentlakó" van egy helyen, érdemes kiönteni egy szenteltvizes tócsát, majd egy zajkeltő nyílvesszővel rácsalni a bandát...

    Takimate: nekem csak úgy működik a bug, ha felváltva lövöm az egyes nyílvesszőket, kölünben a második már átrepül rajta.
  • hykao #7413
    De nem tőrrel kell kiiktatni őket.
    Szenteltvíz, fénybomba, tűznyíl, taposóakna. Ezek használatával véglegesen "elfektethetők" a kalitkafejűek.
  • Prince007
    #7412
    Na igen.Főleg ha üldöznek és akkor lövöd pofán az embert.Akkor még jól is jön .
  • Prince007
    #7411
    Nem hemzsegnek de ha tőrrel elfektetem őket elmegyek egy kicsit és vissza,akkor az érkezésemre ujra felkelnek.
    Szerintem a szenteltvíztől szétporladnak bár nem biztos mert régen csináltam meg az árvaházat és az árvaházban nincs olyan mentésem amivel meg tudnám nézni.
  • hykao #7410
    Pedig a mohanyíl még kitűnő szórakozást nyújthat unalmasabb városi részeknél: pofánlősz valakit, erre az elkezd fulladozni, meg nyammogni. :))
  • Takimate
    #7409
    A pogányokkal én is jóba lettem egy pillanat alatt az elem-kapu segítségével. Ez akkor bug lesz. Belelőttem 20 mohanyilat (mert ugye az van dögivel és nem is nagyon használom) és pássz... Máris barátságos lett a státuszunk.
    Ja, és "nehézben" játszom a gémet.
  • hykao #7408
    Hát ez pont a kikötőben van! :)
    Ha minden igaz van még Bagolyvölgy Parkjában is egy.
    Ha lopsz akár a hammeritáktól, akár a pogányoktól, a csoport-státusz változik, kedvezőtlen irányban! Ugyanígy, ha leütöd, megölöd valamelyiküket. (kivéve a konkrét küldetéseken, amikor a STÁTUSZ menü eleve inaktív)
    Ha a városőrök egy (vagy több) hammerita vagy pogány szeme láttára vesznek üldözőbe, akkor mindegy a státusz, mindenképp a városőrök segítségére sietnek...
  • hykao #7407
    Szétporladt??? Az árvaházi kalitkafejűek szvsz nem porladnak szét, csak "elfekszenek", de mindegy, mert utána már nem hemzsegnek...
  • gyick
    #7406
    megéri feltenni az 1.1-es patch-et a thiefhez?
  • tibor16
    #7405
    Na bazz, ez meg hol van? -mer én a kikötőben lövöldöztem a gömböcskéket... a többit meg se kerestem. De én naponta mind a 4-et kilőttem, de akkor is visszament a kvóta ha loptam tőllük...meg ha a városőrök hajkurásztak, mindegy volt a barátság ezek is gyilkolásztak volna.... asszem a kalapácsosok azok nem....
  • Prince007
    #7404
    Az elmebetegek nem élőhalottak?Nekem az egyik szétporladt a szenteltvíztől.
  • KGy
    #7403
    Azokat be kell szerezni...
  • KGy
    #7402
    Egyébként csak sötét lett, mire elkezdtem játszani az árvaházat, mert eddig a könyveit fordítottam (de csak akkor frissítek a honlapomon, ha túl vagyok a pályán), de (egyelőre) annyira nem is hajmeresztő. A Thief1 elátkozott katedrálisában sokkal inkább frászt kaptam, szinte mindentől (hangok, lények, maguktól rámcsukódó ajtók).

    Az ittmaradt elmebetegek meg a tőrrel simán ártalmatlaníthatók, persze valami tágas helyen, hogy utána békén lehessen hagyni őket.
  • hykao #7401
    Érdekes, akkor lehet, hogy Andie is mellélőtt, mint valószínűleg mikeleroi a sarokkövek esetében?! :)
    A térkép üggyel mi a helyzet nálad?
  • KGy
    #7400
    Én nem a "karó" gömbjeit, hanem a két karó által alkotott "kapu" közepébe lövök, és megy. A küldetéseket meg Experten nyomom, de ez a városban amúgy sem számít.
  • hykao #7399
    *közelebb
  • hykao #7398
    Nálam is így volt, de pl. Andie hiába lődözte egymás után a gömböcskéket. Lehet, hogy ez is (mint pl. a térkép) nehézségi szinttől függ.
    Én normálon játszottam, ezen a nehézségi szinten egymás után lődözve a gömböcskéket, minden lövés után egy egységnyivel közeleb kerültem a full barátsághoz.
    Ill. minden aktuális helyszín térképe már nálam volt, amikor elkezdtem az adott pályát, függetlenül attól, hogy előzőleg megszereztem-e. A normálnál nehezebb fokozaton játszóknak csak akkor áll rendelkezésükre egy adott helyszín térképe, ha előtte megszerezték.
  • KGy
    #7397
    Jujj. Karras NEM az Master Builder, csak egy önjelölt (ál)prófétája volt az Építőnek, akit a jelen hithű Kalapácsosai megvetnek, mint tévtanítót.
  • KGy
    #7396
    A pogányokkal marha egyszerű szövetségbe kerülni. A naponta egyszeri korlát ugyanis kamu. Hal pl. felváltva lövöldözöl moha, tűz, víz nyílvesszőket abba a bigyójukba egyhuzamban, egy-kettőre szeretni fognak :))

    Az előzőben az a puculás természetesen "pucoljuk"...
  • KGy
    #7395
    Az "öklös szendvics" nálam "megkóstoltatom veled az öklömet" és hasonló lett. Milyen 5let van az "Let's clean his clock" és hasonlókra (egy rabló csaj mondja örökké)? A "puculjuk ki innét"-nél jobb nem jutott eszembe.
  • hykao #7394
    a sarokkövet (meglőve és meglövetlenül...) ill. az elemi gumókat is felraktam a galériámba, így ha valaki még kérdezné, akkor lehet onnan belinkelni majd.
  • thief3
    #7393
    Meglőni elemi nyilakkal ugyebár.(naponta 1-el asszem)
    De én utálom a pogányokat a játékban, nem segítek nekik, inkább "Bumm a fejbe" :)
  • hykao #7392
    ELEMI GÖMBÖCSKÉK

    ...hogy mit kell velük csinálni, azt elolvashatod a jegyzeteknél.
  • thief3
    #7391
    Húú de világos a kép. Mi az te BLOOM-ot használsz? :P
  • hykao #7390
    Szal lezáródik.
  • thief3
    #7389
    Vááááááá
    Extra relol!!!
    Tom mit jelent a knuckle!
    (csukló/ökölbe szorítja a kezét etc.)
    csak megint pojénkodtam, de látom nem vetted a lapot már megint, tehát azzal vicceltem hogy nem eszem meg az "öklös szenvicset" => nem vagyok kanibál. Mivel megmagyaráztam már nem vicc :(

    M1, Do you want a cuff, taffer? :D
  • hykao #7388
    Szerintem nem jól lőtted meg a sarokkövet!
    Így néz ki a sarokkő, ha már (jól) meglőtted mohanyíllal: KATT IDE!
  • hykao #7387
    LOL! A "knuckle sandwich" kb. annyit tesz, hogy: nyakleves.
    A zöld inges, piros fejkendős, matróz szerű rablóbérencek mondják néha, ha az útjukba állunk: "you wanna knuckle sandwich?" :))
  • thief3
    #7386
    Semmi gond, csak hagyjuk a felesleges kommenteket ;)
  • mikeleroi
    #7385
    Bocsika...
  • thief3
    #7384
    Nincs Mit.

    (Hykao a körmeit kitépi ha ezt olvassa :)
  • mikeleroi
    #7383
    Mit jelent az "nm"?
  • thief3
    #7382
    nm
  • thief3
    #7381
    no problem
  • mikeleroi
    #7380
    Megvan...

    Nem úgy van, mint a rozsdabogaraknál. Ott ugye, szépen mindegyik után változott a csoport státusz. Na most, nálam a fa elültetése után, ugye egyből semleges lett a státusz. Innentől, ha belelőttem egy kőbe a moha nyílvesszővel, nem változott semmmi. De nem is történt a mohásodáson kívül semmi, ami arra utalt volna, hogy igen, így kell ezt tenni. Úgy hagytam, bele lőttem még egy sarokba. És módosult...Tehát KÉT sarokkő kellett ebben az esetben a módosításhoz.

    Mégegyszer KÖSZI!
  • Solid Snake
    #7379
    Bocsi látom már szerepelt
  • Solid Snake
    #7378
    Sarokkő mizéria : #6872
  • thief3
    #7377
    1. a jegyzetekben ott van hogy kell a pogányok "kedvében járni", vagyis a kikötőben olvastad már az erről szóló széljegyzetet?

    2. mivel lövöd?
  • mikeleroi
    #7376
    THX

    Oké megvan, pont egy ilyen előtt alt+tab-olok. Hiába lövöm meg, passz... Vagy elképzelhető, hogy egyszerre nem lehetek mindkettővel haver?