10699
  • masterthief
    #10419
    Csak azért mert a közelgő Fm-ek közt ezen a címen van bejegyezve :) Már pár napja szavaztam.
  • _Atti_
    #10418
    moddbn folyik a mod of the year szavazás egyébként ha valaki van regelve akkor lehet szavazni.( lehet szavazni belépetlenül is de az nem számít csak döntetleneknél. )

    Moddb adatlap
  • _Atti_
    #10417
    Azon, nem ez a neve csak volt egy shotom amin lehetett látni baglyok sziluettjét azért nevezték ott így:)
  • Garret97
    #10416
    Már mint nem indul el...
  • Garret97
    #10415
    Nem megy a thief 3 editor...
  • Garret97
    #10414
    Én csinálnék vagy segítenék csinálni játékot de sajna nem értek hozzá!
  • masterthief
    #10413
    Melyiken dolgozol? Unknown Owl? Nem láttam erre Oszkárt. Nemrég kérdeztem tőle hogy mi a helyzet a Sly Project-el kapcsolatban, de kéne még pár emberke aki segít neki modellezni animálni stb. Direkt hett még 1 HD kamerát is az egyéni cutscenek miatt.
  • _Atti_
    #10412
    Én már jó ideje dolgozgatok egy pályán de lehet kicsit nagy fejszébe vágtam a fejem. Azt akarom most befejezni, egyébként Winkler Oszkár nem tudom itt járkál-e sg-n de ő dolgozik egy kampányon..várja a csatlakozni vágyókat. Bár nekem egy cseppet túlambícionáltnak tűnnek a tervei.
  • masterthief
    #10411
    Jó az elképzelés, de melyik játék motorjával? Thief stílusban?
  • KaszaN
    #10410
    Én is terveztem egy ismerősömmel, vannak modellező és programozó ismerőseim is. Én spec csak pályákat csinálok.
  • RMarvin
    #10409
    Amúgy mi akadályoz meg bennünket abban, hogy készítsünk saját játékot? Nekem megvan az ezirányú koncepcióm. Akartok társulni?
  • masterthief
    #10408
    Ja igen! Pedig milyen szép is lenne, ha kufircolás közben jól tarkón vágná Garrett a felajzott férfiút.XD Ami az erotikát illeti a darkmod-ban a nőkön nincs bugyi egyébként. Ott virít a nuni ha felhajtod a lábát. Ezzel lehetne mit kezdeni. De ha már itt tartunk a realitásoknál, sok mindent lehetne alakítani. PL: vacsoráznak, pipáznak, ülnek a budin vagy az ágytálon(bilin)XD mosakodnak, fürdenek, olvasnak. Van itt ám elképzelés.
  • RMarvin
    #10407
    Én mindig is hiányoltam az erotikát (főleg) a Thief játékokból, hiszen a tolvaj abból él, hogy vadidegenek intim szférájába jut be. Szegény Garrett ezen irányú élménye ezidáig kimerült a horkoló civilekkel való találkozásokban, pedig ennél jóval többet érdemelne...
  • masterthief
    #10406
    Én még arra gondoltam,hogy a civil embereknek, nemeseknek akik alszanal lehetne valami hálóinget meg paplant készíteni csak a realitás kedvéért. Az milyen dolog hogy felöltözve cipóstól csizmástól fekszenek az ágyban XD
  • KaszaN
    #10405
    Ja ez nem rossz ötlet. Azt véletlen békává változnál mert rosszat loptál el. :D
  • masterthief
    #10404
    Az is lehet, már ha azt nézzük hogy pl az inkvizíció idején bárkire ráfoghatták hogy banyek. Én jobban szeretem öregasszony képében látni. Egyébként teljesen mindegy, az lenne a cél, hogy külömbőzö főzeteket lehetne lopni tőle.
  • KaszaN
    #10403
    Nekem egy régi ötletem volt, hogy a boszorkány ne egy öreg hegyes orrú banya legyen hanem egy tök komolyan kinéző csaj. :D
  • masterthief
    #10402
    Kissé bonyolult igen. Ha valaki magyarítáná már az előrelépés lenne. De ezek a poligonszűrő meg hasonló dolgok FUHH! Én inkább nekifogok 3D modellezéshez és készítek majd inkább a darkmodhoz modelleket. Úgy is akartam már pl boszorkányt készíteni. Fidcal írta hogy használjam pl a pogány női modellt, de valahogy öregíteni kéne rajta stb. Kézi rajzzal már megalkottam csak 3D modellbe át kéne vinni.
  • KaszaN
    #10401
    Ó igen, azt a gamet én is eléggé várom. Sokat nem láttam belőle. De egy thief játéknak szerintem tele kell lennie dinamikus fény és árny játékokkal, igen hangulatos tud lenni.
    Am lemondtam erről a darkmodos pályaszerkesztgetésről. Egyszerűen annyira fura és 1 hét alatt nem tudtam megszokni és semmit nem értem el vele. UDK-ba sokkal tovább jutottam, pedig jóval messzebb áll a thieftől és még a dinamyc shadows is szarul van kódolva. Valaki megpróbálhatna egy darkmod szerűséget Cryenginel. :D
  • RMarvin
    #10400
    Nagy kár, hogy a Báthory-s FM-hez nincs magyarszki, pedig nagyon jól sikerült.
  • Garret97
    #10399
    Kösz!


    Az Fm-eket én is megnézem!
  • RMarvin
    #10398
    a Gold verzióban van plusz 4 pálya, egyenként beszúrva az eredeti Dark Project küldetései közé, + a meglévő pályákon is vannak némi-nemű átalakítások, de itt nem kell túl nagy dolgokra gondolni. Magyarul, érdemesebb a Gold-ot használni.

    Köszi Masterthief, megnézegetjük őket. Most leszedtem még 2-3 érdekesnek tűnőt is, melyek történelmi vonatkozásúak: King's Story, Dracula Reloaded, Bathory Elizabeth (remélem hasonlít a film atmoszférájára) Nagyon kíváncsi vagyok, hogy néz ki majd coopban :)
  • Garret97
    #10397
    A thief 1 a Thief Gold között mi a külömbség?
    Most szereztem meg a gold-ot és youtube-on néztem videókat, de majdnem ugyanazokat találta mindkettőre....


  • masterthief
    #10396
    Calendra's Legacy, Vagabond, Night Falcon. Soroljam még? :)
  • RMarvin
    #10395
    Köszi, de már megoldódott. Mindössze annyi volt, hogy Police Station (rozsdás színű, nagyfejű szegecsekkel borított burkolatát) fémburkolatnak néztem, ezért is nem lőttem bele kötélnyílvesszőt.

    Mivel az FM-eket is lehet coopban nyomni kérnék néhány javaslatot ezekre olyanoktól, akik ismernek kitűnő minőségű egyedi küldetéseket. Köszi!
  • masterthief
    #10394
    Már egyszer játszottam vele, de az már régen volt. Mi a gond? Hátha eszembe jut valami.
  • RMarvin
    #10393
    Játszott már valaki a "7 Sisters" c. T2-es FM-mel? Ritka jó küldetéscsomag, de sajnos kissé elakadtam.
  • Garret97
    #10392
    Kössz!
  • RMarvin
    #10391
    ...és miután elindítod a Thief2-t, Alt+Tab-bal válts át a multis ablakra (név, modell megadás az optionsben), 5198-as port kivétele a tűzfalból és mehet a szerver-keresés...

    ...amiből jó esetben 1 vagy 2-t fogsz csak látni. Megkezdett játékba nem tudsz becsatlakozni (ilyenkor Closed felirat van a státusz-oszlopban), de ha van időd, akkor este 8-tól játszhatunk. A szerver neve az lesz, hogy "T2 orig - start at 20.00 GMT+1)" kb este 7 körül már el szoktam indítani.
  • RMarvin
    #10390
    Kell hozzá a multi peccs, amit innen tudsz letölteni: link

    Telepítésnél ellenőrizd le az útvonalat, mert mindig hozzácsapja a Thief2 könyvtárat az útvonal végéhez, ezért azt jóváhagyás előtt ki kell törölni onnan. Bármi kérdés van, csak szólj!
  • Garret97
    #10389
    És a Thief 2 ben hogyan kell coop-ban játszani?
  • Garret97
    #10388
    Helló!A thief 3 editor nem megy...Valaki tud segíteni?
  • RMarvin
    #10387
    KGY: Hogyan kell telepíteni a "Thief Gold texture Pack"-et? Nincs hozzá leírás az oldalon, ahonnan leszedtem.

    Tud esetleg valaki magyar nyelvű tutorialról a Dromedhez? Annyira bejött most ez a coop játék, hogy az eddig átrakott Thief1-es pályák után megpróbálnék én is átportolni. A Prison pálya az egyik fő kedvencem.
  • RMarvin
    #10386
    Ez a beszéd, tolvaj-kolléga! Amikor úgy jön ki az este, 8 előtt indítok egy szervert. Még a szerver címe is az, hogy 8-kor start, azaz addig lehet csatlakozni. Sajnos menet közben már nem lehet beszállni, se spectatorként, se másként.
  • masterthief
    #10385
    Nos, ha lesz időm kipróbálom már hogy milyen. Régen játszottam már Thief-el egyébként is, de coop-ba még sosem.
  • RMarvin
    #10384
    Még sohasem találkoztam olyan játékkal, ahol coopban is el lehet menteni a játékállást. Nos, a Thief2 coopban lazán megoldották.

    élmény: Az első pályát egy német sráccal vittük végig. A kertben a nyilas járőr meghallotta a lépteimet, elkezdett keresni, azaz lassan felém jönni. Sarokba voltam rendesen szorítva, s amikor már majdnem hozzámért, a társam hátulról fejbe kólintotta. Igazi filmszerű élmény volt!

    Néhány Thief1-es pályát sikerült lelkes mappereknek átkonvertálniuk, úgyhogy azok is sorra kerülnek.
  • masterthief
    #10383
    Úgy tudom, hogy a Nightblade fejlesztése leállt, nem is tudom milyen okból. TDM fórumon volt róla beszélgetés, csak lesz valami belőle. Bár arra is ráférme egy kis javítás mindenféle téren.(texturázás, modellezés, dinamikus fények, árnyékok vetülete stb)Esetleg az Unreal 4 motorjával továbbfejleszteni. A Thievery nekem nem tetszik úgy ahogy van.
  • masterthief
    #10382
    Ez még alpha fázisban van azt hiszem. Ha találnak vagy jelentkezik egy jó modellező, biztosan szebben fog kinézni. Ha a TDM csapata beszállna 8még nincs biztos hír róla)nagyon jó lenne, jobban nézne ki. Ami a Thief 4-et illeti, jobban el tudnám képzelni pl: a Hellion Mystery of the Inqusition képi-video anyagát tekintve. Alig várom hogy kiadják ezt a gamet. Valami eszméletlen jól néz ki. http://www.hellion-game.com/
  • RMarvin
    #10381
    ...a Thievery-t pedig szánkra ne vegyük...
    :)
  • RMarvin
    #10380
    Szemmel tartom, de nekem valahogy még nem jött át az érzés az eddigi anyagokból. Volt egy korábbi próbálkozás, amely az Unreal 3-as motorra készült volna, de egy ideje nincs mozgás arrafelé. Itt a link